• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
a Maova: mooc na tebe myslím!!kurá ,tož kde je to zakopaný psisko?????? :angry: :angry: :angry: :angry:
27. říj 2009 ve 21:29  • Odpověz
MI: před létem jsem měla roupy, že nutně potřebuju golfky (Jane Energy) kvůli nakládkám do auta. Hledala a porovnávala jsem různé typy snad měsíc. mimojiné i chicco multiway, a zjistila jsem, že jsou skoro stejné jako NOmad (kola, rozpětí kol, váha), takže jsem je zavrhla, hledala jsem lehčí. špekulovala jsem i o Peg Perego Pliko, líbila se mi ta bublinková série, ale zase mi přišly hrozně těžké, navíc mají malé kola, takže do sněhu blbý. Před nedávnem,jak začaly zimy, jsem vytáhla zlatého Nomada a div mu láskyplně nehladím rukojeť. Proti golfkám jede úplně sám, doslova ho někdy tlačím jedním prstem, má nesrovnatelně větší a pohodlnější sedací plochu, kt. jde do lehu, vždyť víš sama a není těžší než většina golfek na trhu. Mě kdyby se pokazil, tak určitě koupím použitý podvozek a budu ho mít min. do tří let Máji. GOlfky už jsou složený a bůhví, kdy je zas opráším :wink:
27. říj 2009 ve 22:08  • Odpověz
Hm.. Použitý podvozek... Ten vršek máme v super stavu... Snad by se ten podvozek dal kouit. Problém je v tom, že to potřebuju HNED nejlépe včera :sweat_smile:
27. říj 2009 ve 22:10  • Odpověz
no pravda, inzerát na podvozek jsem neviděla, zato na sporťáky je jich plno, a dost levně :angry: , jezdí jich moc, tak je skoro neprodejný, viď Aco..
27. říj 2009 ve 22:17  • Odpověz
tak zase nakukuju
Miško, že ti do toho kecám - chicco for me jsme měli a obratem prodali :frowning2: Jestli chceš pošlu ti fotky, co jsem měla pro prodej. je nechutně nehorázně úzký :angry: :angry: :angry: kolečka jsou malá neodpružená, jak už jsem psala, naše chodníky absolutně nezvládal. Celkově je to chachravé.
Má ho i švagrová, má ho o měsíc mladšího chlapečka, ti si ho nechali, oni moc nejezdí, ale spokojená není. Navíc teď Filípka hlídali naši, šli jsme spolu na procházku a Filípek tam byl strašně napresovaný :confounded:
I po té této zkušenosti jsme volili sporťák s velkými koly a prostorným sedáním :wink:
27. říj 2009 ve 22:34  • Odpověz
Se picnu, nakonec nic nekoupíme a Mája bude muset začít chodit :angry: :grinning: Se musel ten koč podělat zrovna teď???? :frowning2:
27. říj 2009 ve 22:35  • Odpověz
No použitý podvozek by se možná dal sehnat, zkus Miško juknout na MMB. A je fakt že sporťák od Jané byl super, já chtěla golfky kvlůli tomu že jsou fakt malinké a vejdeme se v MHD všude, také nejsou špatné ale už nejsou tak bitelné. Už se nám rozbilo polohování a zlobí sem tam rozkládání. Takže kdybych měla tu zkušenost co mám teď tak si sporťáka nechám
27. říj 2009 ve 22:39  • Odpověz
Kurec Miško mě tak mrzí že máme zrovna kočík už prodanej, bychom Vám ho prodali nebo jen pujčili, no teď už je fuč
27. říj 2009 ve 22:40  • Odpověz
Miško tady prodávají povozek na Jané slalom, třeba by Nomad šel na tento podvozek
http://www.mimibazar.cz/nove_fotografie.php
27. říj 2009 ve 22:46  • Odpověz
Hani, zrovna té samé paní jsem psala přes Sbazar :sweat_smile: - Ingrid mi vyhledala... Tak uvidíme, co napíše. Je z Brna - dneska jsem tam byli :angry: Ale co, kdyžtak bysme tam zajeli ještě jednou..
27. říj 2009 ve 22:49  • Odpověz
Mi : no vidíš Brno není zas tak daleko a myslím že jsem někde četla že systém upevňování u kočíků Jané jsou stejné tak by to mělo jít. Tady je naprd že Mariannka je ještě malá a musíš mít pro ní ještě korbičku
27. říj 2009 ve 23:03  • Odpověz
korbička tam půjde nasadit určitě, ale nejsem si jista sporťákem.
a už valím do postele. dobrou
27. říj 2009 ve 23:08  • Odpověz
Ne, já už na korbičku prdím, chtěla jsem to stejně přestavět na sporťák, páč naše paní velkomožná se s fusakem už do korby nevejde :wink:
27. říj 2009 ve 23:08  • Odpověz
Miško tak nebylo by lepší fakt už jen koupit sporťák :slight_smile: ať už nějaký nový nebo jetý
27. říj 2009 ve 23:27  • Odpověz
Hani, já už sama nevím :sweat_smile:
Jdu radši spát, brou s kobrou...
27. říj 2009 ve 23:41  • Odpověz
Zuzka se rozvaluje v buggsteru - to je ten kočárek, Míšo, co ses mě ptala, co je to zač, když jsme u Vás byly. já jsem spokojená, je hodně širokej, pohodlnej, zuuu ho častěji skládá, protože jezdívá autem a říká, že až tak odvázaná z něj není - něco je tam zlobí. ale já jsem spokojená moc. bohužel i on bude Zuzance brzo na vejšku krátkej, čepici s bambulí bych jí tam nacpala jen tak tak :grinning:. Ale Zuzka je Maxík... a i Katynka se do něj vejde. Teď uvažuju o sourozeneckým, pokud by vyšlo těhotenství, inspirovala mě Lucijana, Natálka už se v něm vozí, dá se použít i pro jedno děcko. http://www.babydracek.com/zbozi/3383--kocarek-phil---teds-vibe-graffiti-2009 něco takovýho, mají i levnější typy, tuším-nevím jistě.
27. říj 2009 ve 23:44  • Odpověz
u toho sourozenckýho mě zaujala ta nosnost. v tom pojedou děti ještě k zápisu do školy :grinning:
27. říj 2009 ve 23:46  • Odpověz
Iví a ty myslíš že se vyplatí mít takhle jakoby dva kočíky, za druhé si nejsem nějak jistá tou hlubokou korbičkou pro miminko. Přeci jenom Zuzanka už běhá a až se sourozenček narodí tak jí budou přes dva roky. To by měla už zvládat chodit pěšky, nebo myslíš že ne. Aspoň teda nějak počítám s Jájou že už bude více chodit, vlastně už teď jezdíme jen k Dokině a na nějaké delší pochůzky v kočíku. Jinak vše pešky.
27. říj 2009 ve 23:57  • Odpověz
já nevím, Hani. jde spíš o to, že když chci jet do Prahy - jako do centra, ale i třeba na návštěvu a tak - zabere to z Újezda spoustu času a přestupů. A to nevím, jestli by Zuzka zvládla. Když budu nastupovat s kočárkem s menším dítětem, musím stát uprostřed narvanýho busu a budu prakticky odkázaná na to, jestli se zvedne někdo z lidí, kteří sedí na těch místech vedle plošiny pro kočárek. Na stání je maličká, dál si jít sednout sama určitě nebude chtít, celkově si myslím, že nebude chtít v klidu sedět, natož bez mámy. A zaparkovat kočárek na té plošince a jít si sednout, to si nelajsnu ani teď se Zuzkou - zatáčky, náhlý zabrždění... nee, furt ho držím a stojím u ni. Takže - jde mi spíš o to, abychom se mohli hnout z Újezda. Nemám totiž řidičák. Poblíž, na hřiště a tak, bych asi chodila jen s hlubokým... Ale na druhou stranu - nakoupit se Zuzkou - cokoliv - se bez usazení a přikurtování v kočárku nedá. Ona je pobíhač a nakupuje rychlejc než 10 ženských dohomady. Moc si nemyslím, že se to natolik upraví. On i ten buggster, co se v něm vozí teď, byl poměrně drahej. Takže kdybych ho slušně prodala a koupila třeba jetej sourozeneckej, tak na výpravy do dálek by to snad šlo. No... a taky se furt nevzdávám úplně nejzadnější myšlenky na tři děti, i když v mým věku je to trochu odrzlost a nevím, zda bych se nebála, kvůli možným postižením.
28. říj 2009 v 00:06  • Odpověz
takže - bejt prašule, chtěla bych skate k X-landerovi, ten bych používala jako hlubokej, + mít možnost usadit obě děti a moct vyrazit dál než za roh. rodinu tu bohužel nemáme, Vlado se vrací pozdě, takže budu-li chtít program, tak by to asi kočárek chtělo, neotočím se někam dál tak, aby nebyl čas ke spánku nebo nebyla Zuzka na zpáteční cestě totál unavená. stejně tak, kdyby Zuzce nebylo dobře, nerada bych ji nutila šlapat třeba k doktorce pěšky. no, jsou to předčasný úvahy, ale honí se mi to hlavou hodně, jak to nejlíp zařídit.
28. říj 2009 v 00:12  • Odpověz
Dobrý den,
už hodinu nespíme :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Malý teď odprovází taťku do práce, tak jdu rychle dočíst :slight_smile:
28. říj 2009 v 06:01  • Odpověz
dočteno...

s tím kočárem je to na prd, Miši....my teď máme tento: http://www.kocarek.cz/kocarky-BabyPoint-KOČÁRKY%20BabyPoint%20Solar%20Nová%20Kolekce%202008%20Akce%20-%20barva%2003-1423.html je super, ale je to golfáč a na zimu zřejmě nebude. To vytáhneme starý Roan, ten má dobré kolca....Sylvi, a ty budeš taky vytahovat Roan, nebo je ten, co teď máš dobrý i do sněhu??

kreksi, no ty se bez kočíku pro dva prďoly fakt neobejdeš...

gabčos, sluni, kreksi - pobolívá vás bříško?.......teď uvažuju, že jestli to vyjde, je super, že nás je při červnu/červenci taková skupinka, člověk nemusí do jiné diskuze, aby si osvěžil paměť :slight_smile:
28. říj 2009 v 06:17  • Odpověz
áha, takže jsem dopadla jak zuzka zuhaváků :grinning: nejde to - máme babypoint Solar :slight_smile:

a už tu kdosik přijechejte, to není normální, že byste všeci ještě chrápali :angry: Jediná petrolejka má propustku do porodnice :slight_smile:
28. říj 2009 v 06:19  • Odpověz
ahoj Petise!
ránko, nějak se teď budím o hoďku dřív, no ale zalamuju furt v 9 většinou tak to jde :grinning:

Kreksi: jakej budeš mít věkovej rozestup? my ho budeme mít menší a sour. kočárek kupovat nebudu... buď budu mimi nosit (šátek, Ergo) a Matýska v kočárku a nebo mimi v hlubokým a Matýsek na skejtu nebo poťape...
nevím jak u vás, ale u nás teda už kočár moc v kurzu není, takže trénujeme chůzi (tzn. chůzi rovně směrem kterým chce rodič a za ruku, že :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: )....
ta MHD je blbá, to je fakt ale to stejně budeme muset řešit, protože v určitým bodě to větší dítě bude muset nastoupit a vystoupit s něčí pomocí apod.
já teda mám problém si sednout i teď a můžu Ti říct, že když mě někdo nepustí sednout a jedu dál, tak si klidně vezmu kočár a sednu si třeba uprostřed tramvaje.... lidi koukaj, ale nikdo nic neřekne... malýho mám na klíně, kočár vedle... Matýsek díky tomu i dýl vydrží bez takovýho protestování

ale je fakt, že my jsem naštěstí poměrně v centru (jeden z důvodu byly právě děti a to, že muž byl hodně pryč)... takže k dr. je to 10-15 minut, za rohem jedna samoška, za druhým druhá, herna hřiště totéž... a to si myslím, že jsou hlavní destinace pro prvních pár měsíců, tentokrát budeme muset být víc doma, se dvěma dětma to bude náročnější ze začátku...
28. říj 2009 v 06:33  • Odpověz
zarec petisko...me nic neni...uz. A radsi bych to nejak pocitila, takhle mam furt chute delat si znova a znova testy, jstli karolinka nebo tonik nekam neutekli:slight_smile:
a jak u tebe? jak se citis?

kreksi,t aky chci skate k x.landeru, uz jsem se poohlizela, mela jsem tipa na ten univerzal, na jednech strankach psali, ze k nemu jde, na jednech ze ne...tak abys se v tom prase vyznalo! jiny sourozenecky si myslim jsou vyhozeny penize (v tomhle veku deti) - myslim, ze te zuzka v tech 2,5 letech prekvapi - chapej bude to velka segra:slight_smile:

pekny svatecni den!

PS:petrolejka hip hip dneskaaaaaaaaaa! :grinning: :grinning: :grinning: uz to musi beeeejt. A nepropadej depresi, vzdyt vis, ty pripady jak v sest vecer - k porodu ani nahodou a v jedenact dite na svete! pche...jak psala zuhav..takova velka holka a verila by doktorum:slight_smile: drzim palec!
28. říj 2009 v 06:37  • Odpověz
zdarec petisko byl ten pozdrav:slight_smile:
28. říj 2009 v 06:38  • Odpověz
jj souhlas s Lu, a taky se tesim az uziju vic manducu!
28. říj 2009 v 06:38  • Odpověz
zarec sluní :grinning: mě zatím taky nic není, jako nevolnosti, chutě...ale podbříšek trošku pobolívá, je to míň jak minulý týden, naštěstí :wink:
28. říj 2009 v 06:45  • Odpověz
jj, doktorům nevěřit, mně taky říkali, že malej bude o 2-3 týdny dřív... řekli to 2 primáři a jeden dr. v důch. věku, tak jsem jim věřila.. no a malej si nechtěl nechat vypovědět nájemní smlouvu ani po termínu, že :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tentokrát si můžou povídat co chtěj, o termínu porodu toho vědí asi tolik co nastávající matka - maximálně

Sluni, Petise: mně v obou těhu dorazily nevolnosti lehce v 6.tt, těžce tak v 8.tt... nejhorší byly do 10.-11.tt, pak to začlo ustupovat... ale každej to má jinak, přeju vám, ať je vám líp, ono s prckem sama to není žádná sláva, já měla dny, kdy jsem neměla chuť malýho ani vidět :pensive: mně se chtělo zvracet jen když se ke mně někdo přiblížil :sweat_smile:
28. říj 2009 v 06:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.