• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
Dobré ráno. NIC :grinning: A tohle slovo tady budu po ránu psát ještě měsíc. No nic, jdu nahánět torpédo, jestli bude zlobit, tak ji zalehnu svým megapupkem. Jsem te'd těžká přesila. :sunglasses:
28. říj 2009 v 07:25  • Odpověz
autor
ahojda,
tak u nás posun času pěkně rozházel spaní, spávaly jsme do 7:30, někdy i do 8h, v neděli do 7, v pondělí taky a včera už 6:30 a dneska Veru vzhůru v 5:45, naštěstí zkoušela ležet do 6:30.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

gratuluju petisce a kreksi k těhu, držím palce ať je vše jak má být.. :slight_smile:

gabcos, drž se, mě to přečlo kolem 12, 13tt..

ad vánoce, u nás budou letos jinak, Marek je 24.v práci, takže si uděláme Štědrej den komplet o den dřív a my s veru budem 24.večeřet s maminou u babičky..
dárky mám zatím asi 2..

včera jsme byli na velkým utz..všechno je naprosto v pořádku a opičíme se po petrolejce a zuuu a taky nás bude velká přesila.. :slight_smile: :wink:
28. říj 2009 v 07:42  • Odpověz
autor
peťo, myslím na Tebe.. kamarádka takhle přenášela při druhým 14 dní, malej furt nahoře a vůbec nesestupoval, tak držím palce, aby si to Berunka rychle rozmyslela..
28. říj 2009 v 07:43  • Odpověz
fru!! :dizzy_face: :dizzy_face: takže holčička??? Jééééé :dizzy_face: vy budete taková cvičitelská parta :dizzy_face: :slight_smile: super, že je všechno v pořádku

Peťo, no co říct :grinning:
28. říj 2009 v 07:46  • Odpověz
dobré ránko

fru gratulace k holčičce ! :dizzy_face: :dizzy_face:

Peťo psala jsem ti už na FB, vydrž prďka, všechno zvládneš!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face:

My budeme dneska sami, Petr bude na domečku, už jsem si pozvala kamarádku.Včera jsme byli v solný a bylo nás tam přes deset mamin i s prckama, docela mazec :grinning:
28. říj 2009 v 08:07  • Odpověz
Fru gratulace k holčičce :slight_smile: !
28. říj 2009 v 08:18  • Odpověz
Dobré ránko, my jsme spali celou noc :confused: Deny se vzbudil teď a Márinka ještě spí :confused: :sweat_smile:
Baru, gratuluju k holčičce :dizzy_face: Už jste přemýšleli nad jmény?
28. říj 2009 v 08:19  • Odpověz
Mišák, neser :grinning:

agatko, a to ste se tolik mamin domluvily, nebo se vás tam tak sešlo náhodně? A my taky sami doma, odpo jsem si taky naptala kámošku :slight_smile:
28. říj 2009 v 08:25  • Odpověz
Peti, klid, už nespí :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
28. říj 2009 v 08:37  • Odpověz
:grinning: no proto
28. říj 2009 v 08:38  • Odpověz
holky, nevíte, kde je ta tabulka těhulek?
28. říj 2009 v 08:39  • Odpověz
peti domluvily na ústecké diskusi :wink:

já chci taky takhle dlouho vychrupovat !!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .Malej si poručil krtka a orla, tu má nejradši, tak už koukáme.Jdu si uvařit kafíčko
28. říj 2009 v 08:49  • Odpověz
Fru, moc gratuluju k holčičce. :slight_smile: :dizzy_face:
28. říj 2009 v 08:49  • Odpověz
lu,díky :wink: mrkněte prosím do tabulky, kdo je po lu? Gabča a pak už já? nebo ještě někdo?
agatko, áha, to vás bylo dost teda :confused:
28. říj 2009 v 08:55  • Odpověz
tady pro Sylvinku, něco kraťounkýho od Matýska :slight_smile:
http://www.youtube.com/watch?v=Ju7GpujVSe8
28. říj 2009 v 08:59  • Odpověz
28. říj 2009 v 09:00  • Odpověz
28. říj 2009 v 09:06  • Odpověz
lu Matýsek je sladkej:slight_smile:
28. říj 2009 v 09:25  • Odpověz
a tady pár nových fotek
http://www.flickr.com/photos/jerrylida/?saved=1

jdeme do aquaparku po dlouhý době
28. říj 2009 v 09:29  • Odpověz
jůůůů. gratuluju Petisce a Kreksi k těhu!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Holky,ať je vše v pohodě!!!

Mi: my máme kočárek,co má Sylvinka, ale máme značku ZOPA Fusion a chválím stejně jako Sylvinka, je prostě super!! JE to něco mezi golfkama a sporťákem, je lehounký. sice kratší bouda, ale koukala jsem, že u Sylvy tam mají už i clonu..

A dárečky už mám: tabuli, postýlku, sedátko a nočník pro panenku a ještě chchi dokoupit lahvičku, nějaké oblečky a drobnosti, plyšového medvěda, knížku, zatím jednu..
No a ještě koupím boby, asi duplo, uvažuju nad panenkou se zvukem, vyklápěcí auto, dřevěné mašinky, no je toho dost, některé věci asi nechám na narozky...Ikdyž na ty uvažuji o tom kole bez šlapek..

Na Mikuláše dostane věci na malování, nějaké omalovánky, síťku na hračky do vody(ještě včera měla síťku do vody na chytání kačenek, ale spadla a plakala a dlouho, tak jsme jí dali bolestné :wink: ) jo a mám vlastně ještě jednu nebo 2 knížky, musím kouknout :grinning:

Já už se tak těším na Vánoce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. říj 2009 v 09:56  •  1 dítě  • Odpověz
:slight_smile: ahojda, velká gratulace fruovým k holčičce :slight_smile:

kočárek - ten sourozeneckej ještě uvidím, pochopitelně ještě počkám, na druhou stranu, koupit ho dřív, víc ho využijeme. jak je Zuzanka dlouhá a spí v kočárku často, tak se už i do toho buggstera špatně vejde, má "zalomenou" hlavičku, v delším by jí bylo líp. ono - MHD konkrétně od nás je fakt brutál, věčně zasekaná cesta přes Běchovice, autobusy jezdí jak chtějí, místo za 20 minut se člověk dopraví třeba na Černý most za dvojnásobek i trojnásobek času, naopak, když to jede dobře, dojedete do cíle s bláznivým předstihem... Ale prakticky každá jízda - plavání, YAMAHA, ZOO je pro nás jedna cesta 1,5-2 hodiny času, to samé je třeba absolvovat nazpátek... takže zábavička na půl dne :angry: ... no, ideál by byl ten řidičák, to vím... :sweat_smile:

krásnej svátkovej den všem přeju - me dnes čeká úklid, dorazí mamina :grinning:
28. říj 2009 v 09:57  • Odpověz
holky a zítra jdeme na THIS IS IT!!! TAk už se těším i na to :grinning: :sunglasses:
28. říj 2009 v 09:57  •  1 dítě  • Odpověz
Holky, vy my dáváte! Já nakukuju co tři dny a vždycky nějaká nová těhulinka! Petisce a Kreksi móóóóc gratulujeme !!!
Tohle jsou prostě tak úžasné zprávy, že zas celé dopoledne se mnou nic nebude, bo budu počítat, kdy my se vrhneme na to třetí :grinning: :grinning: :grinning:
28. říj 2009 v 10:03  • Odpověz
A co X-lander?
Líbí se mi http://www.detskezbozi.com/inshop/kocarky/sportaky/x-lander-xv-2009.html
Je sice těžší, ale hrozně se mi líbí designově. A mají i růžový :dizzy_face:
28. říj 2009 v 10:05  • Odpověz
Dobré ranko :wink: fru:gratuluju k holčičce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Miší co tooo co těm dětem dáváš že ti tak spí???? :grinning: Miší ad kočárek:agátka i já máme úplně stejnej chicco multiway,nevím jak agi ale já jsem velice spokojená :slight_smile: :slight_smile: Matýsek je prostě božíííí :slight_smile: všem krásnou sváteční středu :slight_smile: :slight_smile: a berunka si nedá říct?Pét'o dneska by to šlo :slight_smile:
28. říj 2009 v 10:19  • Odpověz
28. říj 2009 v 10:42  • Odpověz
Ahojda,

Baru, moc moc gratuluji k holčičce, jsem si na Tebe včera vzpomněla !! :slight_smile: Dobře že je vše v pořádku !!!

To mě nestraště, že mi bude zle do 12 tt., to nevím jak dám....Vůbec si už nevybavuji kdy mě to přešlo u Emmi...mám pocit že mě začaly nevolnosti až dýl.....

Miško, ten X-lander se mi moc líbí !!! Super design !!

Holky, my mluvíme o skřítkovi v bříšku jako o Sofince...Prostě si myslím, že to bude na 100 % holčička...-) Jsme prdlouši, co?? :slight_smile:
28. říj 2009 v 11:04  • Odpověz
Gabi, ty nevolnosti jsou naprd :frowning2: Tak dneska odpočívej, když je taťka doma.
Sofinka? To je krásný jméno :dizzy_face:

Vypadá to na ten X-lander, zítra ho objednám a v pátek tu snad bude :slight_smile:
28. říj 2009 v 11:26  • Odpověz
Asi si všichni vychutnáváte volný den s taťkama, že.....
My máme toho našeho v práci :frowning2:
28. říj 2009 ve 12:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.