• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
Holky Pražandy (hlavě :wink: ). Mám občas poptávku po ateliérovém focení v Praze - mám zkusit nějaký ateliér poptat? Měl by někdo z vás zájem? Musel by se mi naplnit celý den + bych asi o 100 Kč muzsela zvednout cenu. Kdyžtak písněte do IP.
28. říj 2009 ve 12:33  • Odpověz
Miško:ten je hezkej :slight_smile: a nesmutni,my jsme doma taky sami :unamused: gabi:at tě nevolnosti pustěj,a Sofinka??nááááááádherný jméno :dizzy_face: :dizzy_face: hele jestli to cítíš tak jako já tak to bude na 100% chlapeček :grinning: my měli vybráno pouze Natálku a bylo a pak když Dr na UTZ řek že to bude chlapeček tak jsme byli vyplesklý :grinning: :grinning:
28. říj 2009 ve 12:39  • Odpověz
Ahoj holky!

Ještě jednou i ostatním děkuju za přání :dizzy_face:

Fru, velká gratulace k holčičce!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Miško, kočárek vypadá moc hezky!

My máme tátu doma :dizzy_face: , byli jsme v tescu a koupil ten kufříko-ponk
( http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=26730396&tab=9 ) - v tescu za 599 :confused: :confused: :confused: Pak nejlevnější v quelle za 899. koumali jsme tam ještě jednu sadu, ale tohle vypadá stokrát bytelněji, promakaněji - jsem opravdu spokojená (a J. myslím taky :grinning: )

Jinak ale na baráku vrtají a vrtají, vůbec nechápu, že v tom Matýsek je schopný spát :pensive: usínal ale půl hodiny :pensive:
28. říj 2009 ve 13:08  • Odpověz
Lu, děkuju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Matýsek je úúúúúúúúúžasný!!!! :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. říj 2009 ve 13:11  • Odpověz
hezký svátečné den přejeme

Jsem teď dočetla že měla Sylvinka narozky, tak dodatečně z Vysočiny přejeme vše nej nej :zipper_mouth: :dizzy_face:

Iví : jako kočárek pro dvě děti není špatný nápad, jen jsem nějak nepochopila jak je to u něj s hlubokou korbičkou pro miminko. Ono je potřeba si to pořádně promyslet že, aby sis ušetřila práci, ale myslím že pro vás ten kočík bude asi nejlepší :slight_smile:

Lu : Lidu já jsem našla na MMB tyto vykrajovátka s modelínou tak třeba by se Ti to líbilo :slight_smile:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=27610080&tab=3

Fru, moc gratulujeme k holčičce :slight_smile:

Gabi, Sofinka je krásné jméno :slight_smile:

Teda holky vy mě s těma pupíčkama dojímáte, ach ty hormony :wink: :slight_smile:
28. říj 2009 ve 13:32  • Odpověz
Hani, já taky moc netuším, jak se do toho sourozeneckýho ukládá maličký miminko... spousta dalších věcí mi zatím není jasnejch, ale Lucijana to sakumprdum předvedený viděla. poptám se, případně okouknu, předpokládám, že to bude co se týče pohodlí spíš kompromis na cesty... co ale bohužel vím, do našeho X-landeru se letní miminko s podzimem nenarve... teda bude-li podobnejch rozměrů jako Zuzanka. Ta jezdila už začátkem léta s nohama čouhajícíma z korbičky... a to se neřešil žádnej fusak :grinning: - zlaté podzimní a zimní děti :D

jinak já jsem taky sama s malou - Vlado naložil mou mamku a objíždí s ní půl republiky po hřbitovech. :slight_smile:
28. říj 2009 ve 13:50  • Odpověz
Kreksi, kamarádka kupovla tento, má rozdíl mezi dětma 1,5 roku, je spokojená !! Pro malé dítko to jde zcela do lehu.....
http://www.dvojcatka.cz/detail.php?zbozi=566229

My kupovat nebudeme žádný, věřím že Emmi bude veliká dost a postačí skejtík a tak.....:slight_smile:

A díky za pochvalu jména... :wink:... nijak jsme se nedohadovali, nebavili o něm, zničeho nic to byla Sofinka a už to zůstalo ....tak uvidíme zda to vydrží aý do konce...:slight_smile::slight_smile:
28. říj 2009 ve 14:00  • Odpověz
My jsme po takovém podobném kočárku taky pokukovali a když jsme ho viděli naživo, byli jsme strašně zklamaní. Připadalo nám to jako hrozná hrachovinka a i nepohodné... Ale byla to jiné značka :slight_smile:
28. říj 2009 ve 14:04  • Odpověz
jé Sofie je nádherné jméno, mě se moc moc líbí :dizzy_face: :dizzy_face:

Mám vařit znojemskou a vůbec se mi nechce, jsem líná jak veš.Aspoň jsem si uvařila vejce, nakrájela okurku a párky a vařit budu až přijde Petr.
28. říj 2009 ve 14:35  • Odpověz
Mishu: Kubík je už kus chlapa :dizzy_face:

Kreksi: tak to cestování to by mě zabilo :fearful: prosím Tě jak tam udržíš malou tak dlouho v klidu?

tak aquapark byl super, v plavkách už sice vypadám jako malá velrybka :grinning: ale bylo to príma, malej se vyřádil, dva ho teda máme co hlídat, málem nám spadnul do hlubokýho, je to kousek od dětskýho a on prostě nevydrží na místě, zvlášť když je to něco novýho, tak tam dával kolečka okolo všeho a my za ním... :sweat_smile:
já kolikrát řeším dilema kterýho dítěte mám riskovat zdraví... třeba dneska jak běžel k tomu hlubokýmu, tam bylo takový mokro, já se bála, že se natáhnu, tak jsem radši jen doufala, že to doběhne manžel ... naštěstí doběhnul :stuck_out_tongue_closed_eyes:

supr jsou ty jeho monology co vede se sebou když nemá co dělat v MHD "máš žízeň? ... jóóó"... "počebuješ na nočík? ... nééééé" :sweat_smile:
28. říj 2009 v 15:00  • Odpověz
Aco: jé díky... to by teda byla pravá Amerika, dělat doba hotdogy a hamburgery :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:

Gabi: pěkný jméno :slight_smile: my ho máme případně vybraný jako druhý za křestním (nebo jak to mám napsat :sweat_smile: )

Agi: hehe, já mám "navařeno" my cestou od tramvaje koupili grilovaný kuře a už ho tu práskáme zatímco dítě spí :grinning:
28. říj 2009 v 15:06  • Odpověz
Lu : no já si říkala že to bude pro vás jak dělaný

my dneska máme zase pnagae, poslední dobou ho Jájinka zbožňuje

Jo jinak Jájinka si vybrala co chce k Vánocům, prý brášu - bráchu :sweat_smile: :confused: Nevím kde to vzala
28. říj 2009 v 15:15  • Odpověz
Aco: no já si z toho právě dělám legraci, protože my tohle vůbec nejíme :sweat_smile: :sweat_smile:
28. říj 2009 v 15:16  • Odpověz
error - pangase, takže na mozku nemám už jen prach ale i pavučiny a pavouk mi asi ohlodová mozkové závity nebo už nevím
28. říj 2009 v 15:16  • Odpověz
teda kromě jednoho hamburgera ročně od McDonalda :grinning: u nás se nevaří ani americky ani česky :sweat_smile:

no vidíš co máš pro Jájinku dárků a stejně si vybrala něco jinýho :grinning: :grinning:
28. říj 2009 v 15:17  • Odpověz
jinak jak jsem byla v tom aquaparku tak mě napadl tip pro Peťu: nepomohla by ta horká bublinková koupel? na Barrandově to bylo fakt horký, dala jsem si tam radši jen nohy a jen na chvíli, jinak bych byla upečená :sweat_smile:
a vedle jsou velký chrliče a různý masáže... možná je to blbost, ale kdyby se to nepovedlo, tak je to aspoň dobrý na namožený těhotenský tělo :wink: :dizzy_face:
28. říj 2009 v 15:27  • Odpověz
Lidu já jsem to také myslela ironicky, já vím že vy tohle nebaštíte :slight_smile: :wink:

No Jájinka asi ví víc než my :slight_smile: :wink:
28. říj 2009 v 15:31  • Odpověz
Lu, dík za tip, s horkou vanou jsem začala už doma, to mi stačí. Sice to nepomohlo, ale po celým těhu bylo svělý si lehnout do vany = oprava = upadnout do vany, zašpuntovat ji svou prdelí a při vylízání přemýšlet, jestli má cenu na těch pár dní namontovat kladku do stropu, abych se odtamtud dostala.
Teď jsem si šla poo nachvilku protáhnout tělo na postel a spala až dote'd, moje výkonnost je naprosto nulová. Až dám T7nku babi, musím jít něco vytřít těmi krouživými pohyby, jak psala Gabcos, mohla bych si ten hadr možná přilípnout na břicho, to mám v kleče už teda skoro u země, aspoň bych vytřela větší plochu.
28. říj 2009 v 15:39  • Odpověz
peťo :grinning: :grinning: :grinning: , tvůj humor poslední doby mě opravdu dostává :grinning: .jsem tu četla, zašpuntovala prdelí a nemohla jsem se zastavit :grinning: a vytírání větší plochou!!! super!
28. říj 2009 v 16:57  • Odpověz
ségra právě přivezla Ondrovi po synovcovi dětský lux,co mluví a Ondrášek furt luxuje :dizzy_face:
28. říj 2009 v 17:22  • Odpověz
Ahojky, zdravíme při svátku, plánovali jsme výlet vláčkem (Tomík vlaky miluje) ke známým a je z toho prd, protože má Tom od rána teplotu 38,2 po odečtu a to už jsem mu dávala Nurofen čípek. Začalo to včera, navečer začal fˇnukat, pak řval bez přestání, myslela jsem že je přetaženej, ale bohužel to pokračuje i dneska, přitom rýmu ani kašel nemá a naštěstí ani nezvrací. Snad to brzy odezní :sweat_smile:

Petro, myslíme na tebe, aby se to po krouživých pohybech hnulo :grinning: :grinning:

Fru, gratulace k holčičce, bude vás dobrá přesila :wink:
28. říj 2009 v 17:50  • Odpověz
Peťo bodejť bys nebyla zničená když jsi gruntovala... já jsem hotová a to nejsem ani v půlce těhu a negruntuju :sweat_smile:

Maxo: co to? zubiska??

Aco: no tak to jó :grinning:

jsem ještě zběhla do Billy koupit Matýskovi Baby polární ZOO (teda zběhla, šla jsem s ním a to je couračka, on jak nemůže letět kam chce tak se tak táhne :angry: :sweat_smile: )... tak jako scénka dobrá, v krámě to šlo, reaguje trochu na "Matýsku u mámy prosím" - většinou se ke mě vrátí, ale u pokladny začal tak blbnout, že mě pokladní dobíhala nadvakrát, nejdřív s 900 Kč co jsem tam nechala a pak se slevovou kartou.. :pensive: :fearful:
no ale z těch pár figurek je hotovej, tak aspoň toho má o kousínek víc a můžeme hrát na ZOO
ale ty ceny i s tou slevou jsou teda furt děsný podle mě... :sweat_smile: na MMB jsou tytéž ceny za použitý, tak asi jedině pak nakupovat něco hodně jetýho a na kila :sweat_smile:
28. říj 2009 v 18:02  • Odpověz
Tak a tady jsou fotečky od naší kouzelnice... :wink: :wink: Opět potvrdila, že je veliká šikulka !!!

http://mvfotostudio.rajce.idnes.cz/Emminka/
Emminka
25102009EMMI
28. říj 2009 v 19:24  • Odpověz
Lu, je to tak. Oni udělaj slevy, ale ta původní cena je horzně nadsazená. Já taky koupila novou základní sadu a polární ZOO a ostatní jetý z MMB, je tam toho velká sppousta a navíc to stejně děti doma odrbou, takže nějakej škrábanec od jinýho dítěte je úplně jedno. :wink:
28. říj 2009 v 19:38  • Odpověz
Gabčo, bezvadný fotky, Emminka totál roztomilá. Gabčo, kolik je Ti let? Někde vypadáš jak sedmnáctka, fákt. Bledá závist. :sunglasses:
28. říj 2009 v 19:42  • Odpověz
gabčo nádherné fotky, jste obě kočky!

já jdu do pelechu, jsem grogy
28. říj 2009 ve 20:16  • Odpověz
no to teda, mladinká Gabcos :dizzy_face: :dizzy_face: skoro vypadáš jak -náctiletá maminka!

Peťo: a máte doma i tu podložku na to? hraje si s ní malá? náš malej je z toho furt drobek zmatenej, baví ho to, ale vidím, že i to Lego se musí naučit... i když dneska udělal sám krásný dlouhý schody a furt staví věci jako vrtačky, jeřáb nebo kávovar (samozřejmě jsou to jen takový náznaky, ale docela to v tom i poznám)
28. říj 2009 ve 20:19  • Odpověz
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

holky,ale díky patří fakt Mišce, já jsem se tam taky nepoznávala... :grinning: :grinning:

a Peťo, v únoru mě bude 28.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: fuj, 30-ka na krku...:frowning2:
28. říj 2009 ve 20:22  • Odpověz
fotky 06 a 07 jsou krásné, plné lásky, rodinka symatiš :wink: a samotná máma kobra :sunglasses: a Emmi božácká - samosebou :slight_smile:

já jdu uklidit spoušť, Robišek tu měl kamaráda :grinning:
28. říj 2009 ve 20:25  • Odpověz
sympatiš - né symatiš :zipper_mouth: :sweat_smile: :grinning:
28. říj 2009 ve 20:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.