• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
takže Miška vykouzlí krasávicu z každý?..... nene, jsme parta koček, to je vono!! :dizzy_face: :dizzy_face:
28. říj 2009 ve 20:35  • Odpověz
hezký večer holky :wink:

Gabi moc krásný fotky :dizzy_face: :dizzy_face: si krasavica :wink:
a Emmi??to už vím dávno,že je rozkošná,hlavně naživo :slight_smile:
zítra nebo pozítří jedu asi do č.b.!!!kdyby ti bylo líp,mohly by jsme se vidět,co říkáš?? :slight_smile:

jinak dnešní den Katastrofa :angry: malá teda měla den,fakt jsem se musela hrozně držet a počítat a počítat :rolling_eyes:
stejně sem zvyšovala dost hlas :confounded: no doufám,že to zítra bude lepší :wink:

Gmol prosím,máme stejný kočárky!jak to budeš řešit v zimě??jako fusak atd.díky :slight_smile:
28. říj 2009 ve 20:47  • Odpověz
holky máte někdo doma inteligentní plastelínu? třeba tu měňavkovou nebo elektrickou a tak? :confused:
to by se určo malýmu líbilo, jen jestli taky nedělá fleky nebo se neroztejká a tak...

http://www.plastelina.cz/menavkova/-/-/248.html
28. říj 2009 ve 20:50  • Odpověz
28. říj 2009 ve 20:52  • Odpověz
Lu, ona moc neskládá, na podložku ještě vůbec ne. Spíš to roztahuje a přehrabuje a ukazuje mi zvířátka, párkrát jsme společně něco spojily. To u nás teprve přijde. :wink:
Gabčo, třicítka je supr věk, za sebe můžu jen chválit. Fakt jsem si ty roky užila, co bych měla říkat já, fuj 40-ka na krku: :grinning: To taky ještě jde. :wink:
28. říj 2009 ve 21:03  • Odpověz
Lu, já jsem tu inteligentní dotsla jako na uklidnění k učení, pak přišel malej synovec, byla modrá a zůstaly po ní fleky na pohovce, sice jen slabý, ale zůstaly. hned jsem ji vyhodila. :grinning:
28. říj 2009 ve 21:05  • Odpověz
holky jste mi s tím věkem připomněly jak můj děda zasněně říkával (a já to naprosto nechápala, říkala jsem si, že je prostě senilní už asi chudák) "jó, to když mi bylo pětasedmdesát, to byla paráda! :dizzy_face: :dizzy_face: ".... a pak někdy dodával "i tak osmdesátka byla dobrá :slight_smile: "

když mu bylo přes 90, tak chválil i pětaosmdesátku :grinning:
28. říj 2009 ve 21:15  • Odpověz
ááá Pét'a stále drží :wink: téééééééééda gabi fotkynáááááááááááááááááááááááááááááááááádherný,krásný,úžasný..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jste krásná rodinka,Emminka božííííí a ty js teda kus :slight_smile: a na 28 rozhodně nevypadáš,jak to sakra děláš?? :grinning: lu:děda byl optimista vid'??a co naše těhulinky jakpak se daří??a já mažu do peřin stejně nikde,nikdo :unamused: dobrou,klidnou :pensive: a Pét'o koukej berunce domluvit :slight_smile: třeb už tu ráno bude zpráva o mimískovi :dizzy_face: :dizzy_face:
28. říj 2009 ve 22:01  • Odpověz
Gabcos: super krásný fotky, Emmi bude zřejmě další modelýna, asi po mamce, že...už jak jsi dávala fotky po ostříhání jsem psala, že vypadáš na 15, tak si za tím stojím. S Veru-Luckou vypadáte jak ségry z devítky :grinning: :grinning:
Lu: když jsem Máje pouštěla Matyho asi po dvanáctý, udělala jsem stop a do vany. POřád říkala ešě, ešě :grinning: :grinning: hrozně se jí to líbilo, Radek se taky přišel podívat, čemu se tak směje, super videjko. A děda taky dobrej :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: -
Už taky vzpomínám na 30,35,40 :rolling_eyes: :sunglasses:
28. říj 2009 ve 22:12  • Odpověz
Hezký večer,

Fru: gratuluju k holčičce :dizzy_face:

Gabcos:fotečky od Míšu opět kouzelný, strašně se mi líbí ta č. 19 jak se Emmička řechtá. A ty si krásná ženská :wink:

Lu: tu podložka máme doma po Terce na to normální lego, ale dá se použít i na kostky Duplo akorát na tom nedrží zvířtka apod. Používáme jí jako základnu na naše výtvory, líp to na tom drží. Lukáše z toho zatím tedy nejvíc baví komín a nebo nám bourá to, co se snažíme s Terkou vytvořit :grinning: Já jsem dneska koupila ten box v Pompu a ještě zvířátka v hráčkářství Dráčik (mají tam do konce měsíce 15% slevu na veškeré Lego).

Barru: tady po vsi chodíme už většinou na procházky pěšky. Jinak doufám že vystačím s fusakem (Emitex). Teď když jsem jela do Edenu, tak jsem přes něj hodila deku a na to ten jejich nánožník.
U nás jsme měli den blbec včera :confounded: , fakt jsem se těšila na to až ho dám spát :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Dneska už to bylo trochu lepší.
28. říj 2009 ve 22:22  • Odpověz
Fru: gratulace k frndě :slight_smile: :wink:
Mishu: Kubík je vážně kus chlapa, za chvíli tě přeroste :slight_smile:
HOlky, když tu rozebíráte dárky na Vánoce, máma řekla, ať jí koupíme kolo nebo kočárek, myslíte, že koupit pro Máju takhle drahý kočík je teď ještě blbost? http://www.medabeda.cz/kocarky-pro-panenky/mini-x-doll-09
A kolo že by dostala k narozeninám.
28. říj 2009 ve 22:25  • Odpověz
Gmol: díky za info o Legu

Ingrid: :grinning: :grinning: my celej den dneska posloucháme Happy birthday :stuck_out_tongue_closed_eyes:

holky muž je poprvé po dlouhý době přes noc pryč a obě děti jsou jak na trní - Matýsek se už po několikátý vzbudil s hrozným pláčem... a mimčo se už tři hodiny skoro bez přestávky mele že nestačím koukat co se děje :sweat_smile: :dizzy_face:
28. říj 2009 ve 22:29  • Odpověz
teda já píšu jak Tatar. Ten kočárek by byl od mámy pod stromeček.
Jsem vám psala, jak mají drahé kapsáře za postel. Tak na netu srovnávám x druhů, plusy, mínusy, ceny a tak a nakonec mě hrozně nakrkli z pražské energetiky, tak jsem musela zchladit hlavu a objednala jsem ten nejdražší, jak jsem tu psala, že se mi nejvíc líbí. Plus dnes dvě prostěradla, jedno povlečení, jeden polštář a už jsem na částce skoro se rovnající částce za postel bez matrace :confused:
28. říj 2009 ve 22:31  • Odpověz
Ingrid, jámám pro Máju vybraný za 1200,- (a asi ho koupíme) a to se jentaktak zatím otočila na bříško :grinning:
28. říj 2009 ve 22:32  • Odpověz
Jaký kapsář, ukáááááááááááááž :sweat_smile:
Ta paní na podvozek Jané se neozvala. Je rozhodnuto, zítra se objednává X-lander :dizzy_face: Růžoveeeeeeeeeeej. :dizzy_face: :sweat_smile:
28. říj 2009 ve 22:33  • Odpověz
LU: a on to Matýsek ještě i tak krásně do výšky vytáh, no jsme se tu řezali všichni tři :grinning: a Majka mi tu další 20ti minutovku zpívala a zatahovala jak zraněný pejšek :sweat_smile: :wink: . se mu chtěla podobat, asi.
28. říj 2009 ve 22:35  • Odpověz
Ingrid: Terka měla kočárek Baby Anabel - tenhle je hodně podobný a http://www.4kids.cz/shop/productdetail.aspx?pk=14aa2ef3af2544268809042501f62a3e&dep=432
Vydržel jí několik let. Vloni ho přenechala holčičce bratránka a viděla jsem, že jí to rve srdce. ALe zvítězil rozum (uznala, že na rande s klukama si už asi s tímhle kočárkem nevyjede :grinning: )
Našla jsem podobnou trojkolku a levnější, tak se na to podívej http://www.4kids.cz/shop/productdetail.aspx?pk=05754ca8f604460aa573f241c4be4b09 . Ale nestudovala jsem vychytávku toho kočárku na který jsi dávala odkaz ty. Mě když se něco zalíbí a je to dražší, tak si stejně nedám pokoj dokud na to prachy neseženu a koupím to :grinning: A když mě někdo nase.., tak se rozšoupnu a nekoukám na pravo ani na levo :grinning:
28. říj 2009 ve 22:40  • Odpověz
holky vy jste stejně blázni s těma dárkama :sweat_smile: já dneska koupila to Lego za 179 a mám černý svědomí, že to dítě rozmazluju :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
28. říj 2009 ve 22:41  • Odpověz
Holky dobrou, puberťák mi už zase dejchá na záda, že jsem tu moc dlouho :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :grinning: .
28. říj 2009 ve 22:41  • Odpověz
Mi: no tak to je rozhodnuto! kočárek bude :slight_smile: :slight_smile: On je tak vymakanej, přesná zmenšenina velkýho x-landera,jetě nějakou panenu do toho. jí vypadnou očička :grinning:
Kapsář jsem tenhle musela ivypbrat i proto, že nemá takový ty uši, který se omotají okolo laťky. jsem akčně totiž kdysi na zeď nalepila dřevěný kytičky a nechci je strhávat, aby nešla i barva, takže nad postelí nebude moc prostoru.http://www.detske-pokoje.eu/kapsare-textilni-dekorace/1160-kapsar-za-postel-louka-s-2-kapsami.html
a jaký jste vlastně vybrali kočárek pro máju za ty peníze??? :slight_smile: , my máme zatím ten nejobyč. asi za 200k
28. říj 2009 ve 22:42  • Odpověz
Lu: ty jsi za to polární Lego doplácela jenom 179,- :confused: . U nás mají napsáno doplatek asi 400,-
28. říj 2009 ve 22:42  • Odpověz
Ingrid: kapsář je krásnej :dizzy_face:
28. říj 2009 ve 22:43  • Odpověz
Ingrid: :grinning: :grinning: :grinning:
on teď posledních pár dnů začíná zpívat nebo říkat básničky nějak fakt hodně, dřív to bylo sem tam a teĎ normálně celou písničku :sweat_smile: a když řeknu novou, tak ji musím opakovat snad 20x :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a hrozně se dneska zlobil, že je piáno vypnutý (jsme fotili na prodej), pak si běžel pro kytaru a na tu taky brnkal... má to všecko totál falešný ale je do toho tak drak, že mě až napadá jestli nebude jednou fakt na něco hrát
28. říj 2009 ve 22:44  • Odpověz
ahoj,
Ingrid:ty jsi tak milá,jestli to nebude tím,že já do devítky nechodila-smajl
podobný koč jsme kupovali,ke 3.nar a v reálnu byl moc krásnej-ted už je asi zbytečný kupovat něco menšího když to malou neuchvátí hned za půl roku sto pro
čteš Viewegha?nebo co teď čteš???

ukaž kapsář!
28. říj 2009 ve 22:45  • Odpověz
Gmol: oni jsou dvě, já mám to Baby Polar :wink: to je menší, jsou tam 4 zvířátka, ošetřovatelka, nějaký kostky, tráva, palma a šmitec
to větší Lego Polar tam je toho víc a je tam i nějakej větší díl myslím
28. říj 2009 ve 22:46  • Odpověz
Lu: tak to u nás asi nemají :wink:

A zdravím Lucku a mizím už fakt mizím (puberťák tu vydává divný zvuky :grinning: )
28. říj 2009 ve 22:51  • Odpověz
Kapsář je fakt super, ale ty prachy! :sweat_smile:

Kočárek? http://www.darovanek.cz/produkt/kombinovany-kocarek-quinny-pro-panenky-smoby/ Je to i sporťák i hlubokej :sweat_smile:
28. říj 2009 ve 22:53  • Odpověz
Gmol: kočárky jsou moc krásný, ale až moc sladký. Tak tuším, že cérka bude po mě spíš drsnější sportovnější typ, tak mě právě zaujal jednobarevnej a je i fortelnej. Malá když je v ráži, tak prostě kočárek nadzvedne nad hlavu a odmrskne. Tenhle hned tak neuzvedne. doufám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Verunka: za mě devítka nebyla, ale všimla jsem si, že už nějakej rok zase je, tak jsem si to jen hodila do dnešní doby :grinning: :wink: . teď jedu zase v český historii, od Koubkový - Rytíř zelené růže, ale víc mě bavilo 6dílů o Karlovi IV. No a těším se, že mi půjčíš Žiláka :o)
28. říj 2009 ve 22:55  • Odpověz
MI: ten je ňiňaný :dizzy_face: , už vidím Máju, jak za ním roztomile ťape :slight_smile: .
28. říj 2009 ve 23:00  • Odpověz
Miško ten je fakt jedlej :dizzy_face:

vy s kočárkama, já furt s modelínou :grinning: : holky dělal jste někdo domácí modelínu?? jakože jste ji doma prostě uvařily? :confused:
28. říj 2009 ve 23:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.