• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
GAbčo čau - já než se mi odešle příspěvek tak vy spíte :grinning:

Ingrid:kapsář pěknej,jj to si vzpomínám,že jsi říkala,že máš ráda historický knížky
cvičit bylas?jak Tě kámoška lákala na spinn?
28. říj 2009 ve 23:03  • Odpověz
Verunka: na spinn jsem byla, skoro jsem zemřela, a ještě jedna kámoška mě zas lákala zpět na tu ranní drezúru, ale na to kašlu. No musím něco dělat, jinak za chvíli budu vážit jak před porodem :angry: +blicí smajlík.
Prádlo visí, jdu něco počíst.dobrou noc všem
28. říj 2009 ve 23:14  • Odpověz
Ingridsu:tak jsi dobrá :wink:
já se chystám zítra
valím spát
dobrou klidnou
28. říj 2009 ve 23:19  • Odpověz
tak my budeme objednávat tento kočík pro panenku, nejspíš klasiku růžový.
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=21675831&tab=1

Lu : mě nějak nepřijde že bychom Jáju hračkama rozmazlovali, skoro všechny hračky co jsem psala jsme uklidili a panenka, kočárek, kuchyňka, knížky, vysavač jsou hračky které jí vydrží několik let. Z toho kočík a kuchyňku budeme mít od prarodičů, takže myslím že je to akorát. A když vím že si s tím bude hrát a bude z toho nadšená tak není co řešit :wink: :slight_smile:

Gabi, krásné fotečky, Emminka je pusinka
28. říj 2009 ve 23:46  • Odpověz
Dobré ránko

Ondra je dneska od rána šíleně protivný, ukňouraný a uvztekaný :angry: :angry: :angry: , fakt děs........Musím ho objednat na prosinec s Petrem k zubaři na preventivku a konečně dodělat ten guláš,co jsem si tu včera připravila.A odpoledne mám volno, jupííí..

Mě by se moc líbila dřevěná kuchyňka pro ondru,ale všechny jsou děsně drahé a plastové se mi nelíbí.Na netu jsem našla nápad jedné maminky vyrobit jí z vyššího, úzkého nočního stolku, vypadalo to fakt krásně, tak ho sháním .Někam jsem si uložila ten obrázek, ale nemůžu ho najít, až ho najdu, tak vám ho sem šoupnu

:wink:
29. říj 2009 v 07:36  • Odpověz
Dobré raničko :slight_smile: týýý jo vy teda ty dárky rozjíždíte ve velkým,já koupím pár blbostí a je to,vesměs to budou kostky,auta a skládačky ale rozhodně ne nic drahýho :sweat_smile:a tímto zdravím lu :slight_smile: krásný den :sunglasses: co Pét'a nerodí?? :confused:
29. říj 2009 v 07:40  • Odpověz
agátko:drž se,my měli vztekací včéra :stuck_out_tongue_closed_eyes: agátko:to jsem na tu kuchyn'ku zvědavá,ale je to dobrej nápad to vymyslet doma,když je někdo šikulka proč ne? :dizzy_face:
29. říj 2009 v 07:42  • Odpověz
Ahoj. Jen pro info, vůbec NIC. :grinning: Tak, jdu se nasnídat.
29. říj 2009 v 07:49  • Odpověz
hani, lu: my to taky s dárkama nepřeháníme :wink: .Něco dostal od ségry a našich a když vidím,že ho zaujme jen něco, tak to fakt nemá cenu.Jednoznačně vede nádobí, kostičky, lux a knížky.

hani díky, dneska se fakt musím držet :frowning2:

peťo: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: , pěknou snídani!
29. říj 2009 v 07:54  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:
vstávali jsme dnes přijatelněji - v 6:44 a hned je osm hodin, to to dopoledne jinááč uběhne než při včerejší vstávačce v pět :slight_smile:

zapoměla jsem se podívat na Kubíka od Mishu, ten je supráckej :dizzy_face:

já jdu chystat taky něco k papu :slight_smile:
29. říj 2009 v 08:03  • Odpověz
jsem jí nenašla :frowning2: , ale tahle je taky pěkná
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=10534088&tab=1

jinak ten vyšší noční stolek se obrousí, natře, nahoře se z useknutých kvrdlaček (z těch větších konců) udělají hořáky, po straně se přivrtaj háčky na utěrky, nad kuchyňku se přidaj dvě poličky na nádobíčko a věšáčky na různé obracečky.do šuplíku nočního stolku se uloží nádobí.celé je to ze dřeva, levné a pěkné...musím ho pohledat, až půjde prcek spát
29. říj 2009 v 08:25  • Odpověz
jůů agi ta je fakt pěkná :slight_smile: :slight_smile: koukám u ptisků se stává přijatelně a asi se to přestěhovalo k nám bo u nás se vstává 5.45.pěkně děkuju :stuck_out_tongue_closed_eyes: petisko dobrou chut' :wink: tak a my jedeme na Anděla,potřebuju ještě vymyslet nějaký oblečení a boty na tu 60 ku :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak odpo pááá,doufám že neprošvihnu porod v přímém přenosu :grinning:
29. říj 2009 v 08:34  • Odpověz
Dobré ránko,
Agi, a co Ikea? Tam mají také dřevěné kuchyňky.
29. říj 2009 v 08:50  • Odpověz
Dobré ráno,
nedočítám, ale koukám, že Berunka pořád nic, myslím, že by mohla počkat na zítra-to je krásný datum :wink: :wink:

včera jsem asi po roce byla v sauně, krása. Ten klid tam....
29. říj 2009 v 08:55  • Odpověz
miško v neděli jsme v Ikee byli a měli tam nádhernou, dřevěnou za 2999,- :unamused: .Ale je fakt,že po nich jsem se teda nepídila, možná jich tam mají víc :slight_smile:
29. říj 2009 v 08:56  • Odpověz
pro Lu, recept na domácí modelínu:slight_smile:.je to z netu, já ji nedělala
domácí plastelína z mmb

POTŘEBNÉ PŘÍSADY

15 dkg hladké mouky, 7,5 dkg soli, 300 ml teplé vody - v ní rozmícháme trochu potravinářského barviva - a dále přidáme 1 lžíce oleje a 2 lžíce octa

POSTUP PŘÍPRAVY

1.Do teflonového hrnce dáme sypkou směs, pak vmícháme mokrou směs, vše pomalu mícháme za mírného ohně, dokud se nepřestane hmota lepit na vařečku a vypadá stejně jako plastelína. JE POTŘEBA NECHAT PLASTELÍNU NA SPORÁKU OPRAVDU DO ÚPLNÉHO ZHOUSTNUTÍ, LEPÍ SE NA VAŘEČKU A VLASTNĚ UŽ NEJDE ANI MÍCHAT. (Když byste skončili dříve, tak se vám pak po vychladnutí bude plastelína lepit na prsty.)
2. Necháme zchladnout a pořádně vypracujeme. Z množství lze udělat i dvě barvy.
3. Uchovává se v lednici, buď v igelitu, plastové fólii nebo plastové nádobě.
Před chvilkou jsem plastelínu dodělala pro syna na dovču, jde to i z polohrubé mouky, :slight_smile:)). Určitě ji zkuste, je to rychlý receptík a děti s plastelínou mají plno zábavy.
Přeji pohodové modelování, :slight_smile:)).

PS. Co se týče délky trvanlivosti, tak nedokáži odhadnout, já tu naši dělala cca před měsícem a je stále krásně vláčná, jen je třeba ji uchovávat buď v plastové fólii nebo v plastové nádobě, v USA jsme ji v plastové nádobě strkali ještě do lednice, ale doma ji máme ve fólii na stole, aby ji měl syn na očích, a je opravdu stále jako nová
29. říj 2009 v 09:24  • Odpověz
Teru, já vím, že máš zítra narozky, ale bohužel zítra a pozítří je Míra mimo Prahu, tak to by byla ta nejhorší varianta. Nás už zachrání jen 1.-4. dopoledne, předzím a potom by to bylo bez tatínka u porodu a to moc moc nechci. :wink:
29. říj 2009 v 09:32  • Odpověz
Agi, aha, cenu jsem nezkoumala, to je tade fakt hodně moc :frowning2:
29. říj 2009 v 09:42  • Odpověz
peťo a to se zašpuntuješ? :slight_smile:

miško já bych jí i ráda s tátou vyrobila, jen hledám tu předlohu a nějaký starý noční stolek, moc se mi líbila.táta je šikovnej,ono se na tom ani nic nedá zkazit :wink:
29. říj 2009 v 09:45  • Odpověz
ahoj holky

předně moc velká gratulace k těhu petisce a kreksi,ať je vše jak má být :wink: moc vám to přeju,ale nezávidím :wink: :grinning:

fru:gratulace k holčičce :dizzy_face:

pořád bojujeme s vyrážkou a ještě mě nasrali u doktorky v poradně,normálně jsem se sebrala a šla pryč :angry:
29. říj 2009 v 09:45  • Odpověz
simčo co se stalo?

jdem k sousedce na kafe,tak zatím :slight_smile:
29. říj 2009 v 09:46  • Odpověz
tak beru zpět, takže čekáme až na začátek listopadu :dizzy_face: tatínek u porodu být musí
29. říj 2009 v 09:46  • Odpověz
ahoj

jsem si zas nějak přeplánovala den, vařím asi tři jídla, do toho uklízím a odpo budeme pryč až do večer... no to zas budu padat na hubu :sweat_smile:

Agi: vydržať!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: budeš dobrá na matematiku, co? :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Aco: no já vycházím z toho, že jemu se věci rychle okoukaj, takže dárky dáváme víc průběžně... na Vánoce tak jeden, dva... minule nedostal od prarodičů ani jeden, takže s ničím nepočítám... když dostane peníze třeba, tak přikoupím nějaký Lego (zrovna tu staví jak utrženej, tomu Polárnímu Legu říká Madagascar podle toho filmu, takže je z toho nadšenej.... staví z co nejvíc kostek a pak mi to nosí, teď dělá schody a výtah a dodělal policistu :slight_smile: )....

no a taky vycházím z toho, že když ho naučím, že k Vánocům nebo narozkám dostane 10 dárků nebo velký dary, tak když pak dostane míň, tak bude zklamanej...
mimoto ještě nemám představu o kolik se zvednou výdaje s druhým dítkem, takže radši se držím při zemi i z toho důvodu...

a ani my dospělí si nedáváme nějaký velký dary, spíš si ušetříme na dovču nebo někam jdeme když na to je....

tímto zdravím Hanku :grinning:
29. říj 2009 v 09:53  • Odpověz
Agi: díky... já koukala včera na archiv Novy, tam je taky recept a video pod Rady ptáka Loskutáka... ale myslím, že to bude stejný jako ta kupovaná obyč modelína :confused: takže asi spíš koupím tu Play-Doh a nějaký vykrajovátka, váleček a tak... a přemejšlím o malým piánku na Vánoce, kdybych nějaký sehnala co není drahý... protože on je fakt do tý muziky drak teď, tak něco kreativního by asi bylo lepšího než nářadí :confused:
29. říj 2009 v 10:01  • Odpověz
Emminka je moc krásná :dizzy_face: ty fotky jsou prostě parádní :dizzy_face:

agi:šla jsem s Nikčou na kontrolu,dorazily jsme tam za deset deset-před námi byly dvě děti-obě rýma a kašel :stuck_out_tongue_closed_eyes: po nás přišly ještě tři,dvě s virozou a jedno na očkování,ještě v půl jsem nebyla na řadě,když vylezla sestra a že vezme to očkování :angry: takže jsem měla čekat se ,,zdravou,, Nikčou v čekárně se dvěma virozama-nehledě na to že nás pani všechny předběhla,do toho začaly chodit maminky do poradny-se zdravejma kojencema,tak jsem se oblékla a šla do pr...........,jela jsem se poradit do nemocnice
29. říj 2009 ve 12:38  • Odpověz
Simi tak to je na pytel takový jednání :angry: my máme u dr. naštěstí dva vchody, jeden pro prevenci a očko a druhej pro nemocný...

a co Ti řekli v nemocnici?
29. říj 2009 ve 12:43  • Odpověz
lu:nic moc,pokračovat v léčbě,tak jak jsem jí zavedla a když to do 14 dnů nezmizí,tak objednat na kožní :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. říj 2009 ve 12:44  • Odpověz
a co teda malá podle nich má? :confused:
29. říj 2009 ve 12:55  • Odpověz
exantem,pravděpodobně alergický-to jsem fakt nevěděla
29. říj 2009 ve 12:57  • Odpověz
takže nějaká alergie... a na co to má? jak to teda teď léčíš? vyloučením alergenů v jídle nebo tak něco?
29. říj 2009 ve 13:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.