• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
..opět zde, byla jsem na pozemku s paní, co dělá odhady :slight_smile:

teru, a co se bude dít na začátku listopadu? Uniklo mi něco? :confused:

simi, i tobě díky za gratulaci :slight_smile: takovou situaci u mudry taky řešila kámoška...my třebas taky máme dvě čekárny, to je o něčem jiném...
29. říj 2009 ve 13:15  • Odpověz
lu:jj,všechno dráždivé nedávám a čekám až to zmizí
29. říj 2009 ve 13:19  • Odpověz
petis: no chtěla jsem aby se Berunka narodila zítra, ale Péťa potřebuje až začátek listopadu, tak jsme to prostě posunuly :wink:

Simi: ke komu chodíš? já mám svojí Mudru náladovou, někdy je taky na zabití

Lu: tak co, už máš aspoň trochu bříško? :grinning: Ty fotky, co sem dáváš, tak takhle já vypadám po jídle
29. říj 2009 ve 13:21  • Odpověz
simčo :angry: :angry: :angry: , tohle mě taky štve, brala bych, aby to bylo oddělené, aby dětičky nechytli zbytečně nemoc, když jdou jen na očkování, nebo pro radu...je to blbej systém..taky bych byla naštvaná.Jinak doktorku máme Bělíkovou a to je fakt zlatíčko, je úžasná.Pak nechápu,proč prďola ječí, jen vlezeme do čekárny, chjoooo...což mi připomělo, že jdeme v listopadu na Priorix druhou dávku , to bude zas porod
29. říj 2009 ve 13:25  • Odpověz
no tak to říká ta pravá !!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

teď jsi mě teda rozesmála, Ty máš břicho jak plochou dráhu, to já měla tak naposledy před 10 lety :grinning: :grinning:
29. říj 2009 ve 13:26  • Odpověz
to bylo na Teru ... ale to jste jistě všechny pochopily :grinning: :grinning:
29. říj 2009 ve 13:27  • Odpověz
teru, áha :frowning2: já myslela, že se začínáte snažit vy :grinning:
29. říj 2009 ve 13:31  • Odpověz
agi,teru:chodim k Homolový,ale byla nemocná,zaskakovala zlatíčko Bělíková a u ní byla Bělíková ml :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. říj 2009 ve 13:37  • Odpověz
Ahoj,
tak sme se snažením začali včera a už máme spustu pokusů :grinning: :grinning: :grinning:

Do řitě..sem si skřípla noťasem bradavku.. :grinning: :grinning: :grinning:

Jdu dočíst..
29. říj 2009 ve 13:43  •  2 děti  • Odpověz
petis: my jsme ve fázi, kdy řešíme, jestli je už čas na snažilkování nebo ještě počkat nebo jak teda :slight_smile:
29. říj 2009 ve 13:44  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

prosím mám dotaz,mám drbáky a špenát :slight_smile: :grinning: a nevim jaký maso k tomu udělat a jak???asi vepřové ne??

já tyhle jídla vůbec nedělám,jíme spíš zdravě :slight_smile:
díky :wink:

noc opět hrůza,snad pětkrát vzhůru a nadlouho :unamused:
takhle to víceméně máme od změny času :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. říj 2009 ve 13:45  • Odpověz
Luci, :grinning: tak to mě by se stát nemohlo, ani ty bradavky a už začínám pochybovat i o těch pokusech :wink:
29. říj 2009 ve 13:46  • Odpověz
Labell: prosím Tě co u toho noťase vyvádíš / vyvádíte? :grinning:
29. říj 2009 ve 13:46  • Odpověz
Labell :grinning: :grinning: tak já tady o žrádle a ty si skřípeš bradavky :grinning:
29. říj 2009 ve 13:48  • Odpověz
to bude nějaká sadomaso praktika :grinning: :grinning:
29. říj 2009 ve 13:50  • Odpověz
Baru, já bych upekla vepřový
29. říj 2009 ve 13:52  • Odpověz
Teru a jk se to dělá,prosím??a jaký druh??
tatar no.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
29. říj 2009 ve 13:54  • Odpověz
Jéé néé Michal není, doma, to já se jen nezvládla dostat i s noťasem přes dveře.

Baru hodí se oboje..to sem ti pomohla že?? :grinning:
29. říj 2009 ve 13:55  •  2 děti  • Odpověz
Baru, koupila bych plecko, osolila, opepřila, do pekáče, pak trochu česneku, cibulku, podlít...
29. říj 2009 ve 13:57  • Odpověz
Ahoj!

labell :grinning: :grinning: :grinning:
sem tu ani nechtěla přispívat, ale tohle mě dostalo :grinning:

Simi, to by mě taky naštvalo, ale bohužel to máme stejně :angry:
Nevím, jestli ti to pomůže, ale napíšu - Matýskovi se potřetí vrátila nějaká vyrážka, nejdřív je celý suchý (hlavně na trupu) a pak se mu udělají červená kolečka. Měli jsme na to mast, teď to má zatím málo a doporučili mi salus konopný olej nebo mast. Ten ale neměli a paní mi dala čistý potravinový konopný olej, že vyjde jednak levněji a taky že je nejčistší verze konopného oleje. čtvrt litru stálo 206 korun, ale přijde mi, že po dvou dnech to má opravdu lepší, hlavně hladší. Tak uvidíme. Lze mu to prý i po čtvrt lžičce míchat do jídla.
29. říj 2009 ve 14:00  • Odpověz
Barru, pečení masa fakt není věda, jsem objevila asi před půl rokem :stuck_out_tongue_closed_eyes: My krájíme česnek a cibuli na kolečka dáme pod i na, posolíme, popepříme, podlejeme a pečeme.
Jinak já bych nejspíš udělala i kuřecí řízky jen na přírodno, poselené, popřené na medailonky.
29. říj 2009 ve 14:03  • Odpověz
Teru děkuju,snad to zvládnu. :wink: ještě jak asi tak dlouho?to péct? :slight_smile:

Sylvi když tě tu čtu!dodatečně Vše nej k narozeninkám,krásnej věk :dizzy_face:
hlavně zdraví a lásku,té není nikdy dost :dizzy_face: :dizzy_face:
29. říj 2009 ve 14:04  • Odpověz
Baru, díky! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. říj 2009 ve 14:05  • Odpověz
Děkuju Sylvi!mám v lednici krůtí,tak medailonky neni úplně špatnej nápad :wink:
29. říj 2009 ve 14:08  • Odpověz
Barru, nejdřív zakryté tak 50 minut max., potom se podíváš, jak to vypadá a případne doleješ vařící vodou a už dopečeš odkryté asi 15min.
Labellka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. říj 2009 ve 14:09  • Odpověz
Baru, no podle toho jak to bude velký, pro naší rodinu se to peče tak přes 2 h.
29. říj 2009 ve 14:09  • Odpověz
tak to já píšu asi o menším kousku masa :grinning: :grinning: , a teplotu dávám tak 230st.
29. říj 2009 ve 14:11  • Odpověz
No věřim,že to neni věda :slight_smile: a proto vyzkouším :wink:
děkuju holky :slight_smile:

ted mám divný období,jsem furt podrážděná a taková bez nálady,všechno mě štve :unamused: :frowning2:
chjoooooooooo
máte to taky někdy??

no snad bude co nejdřív líp a pozitivněji :dizzy_face:
29. říj 2009 ve 14:12  • Odpověz
sylvinko:taky dodatečně vše nejlepší k narozeninám :dizzy_face: a děkuji za radu,o konopném oleji jsem taky slyšela-od známého co míchá mastičky z travičky,prý je super :wink:

mám dotaz:dáváte dětem něco na posílení imunity????
29. říj 2009 ve 14:17  • Odpověz
simirek: jojo Imunoglukan a jíme ho i my. Bojím bojím..chro chro chřipky..mmj.
29. říj 2009 ve 14:19  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.