• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
Baru:mám to právě teď a někdy jsem na sebe až naštvaná jak jsem votrávená
Simi:dávám na tip od Fru lactobacilíky od Swissu

a už zase žehlím,no pak nevím být nasra.á však
29. říj 2009 ve 14:23  • Odpověz
:grinning: Luci, ty mi dáváš. Teda v tomto případě si užijete hezký podzim, ale nevím jestli jsi někdy slyšela o tom, že při snažení je optimální rozestup obden a jen jednou, jinak je sperma vyčerpané, s míň aktivníma bičíkama a tudíž mnohem nižší pravděpodobnost početí. :sunglasses:
jdu spát, dnes už podruhý, to je den, jste taky tak hotový? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. říj 2009 ve 14:29  • Odpověz
Peti no já vím, ale nějak se nám to bez té gumy zalíbilo. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. říj 2009 ve 14:31  •  2 děti  • Odpověz
Simi, my nic na imunitu nebereme, zatím
Luci, na to se taky tatínek těší, že nebude pláštěnka :wink:
29. říj 2009 ve 14:35  • Odpověz
Gabči fotky nááádhernýýý, strašně vám to sluší a ty si teda kost!! :wink:
29. říj 2009 ve 14:48  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj,

Simi- na imunitu taky Lactobacílky,doporučila nám je i kožařka,že prý dětem do 3 let podle nějakých výzkumů zlepšují případné alegie,astma apod.

Fotky Emminky jsou fakt nádherné,moc hezká rodinka :dizzy_face:

Labell - :grinning: :grinning:
29. říj 2009 ve 14:58  • Odpověz
GAbi, téda až teď jsem zkoukla fotky, nádhera, ty jsi krásná maminka a Emmi je kouzelná :slight_smile: :slight_smile:

teď mi přišly kalhoty z MMB, jsou super, nepromokavý, vevnitř flees, jen jí jsou na knop v pase, nemáte někdo vychytávku, jak to upravit???? :confused:
29. říj 2009 v 15:05  • Odpověz
luci jak sis mohla cvaknout do noťasu bradavku??????????????????????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

simčo:ml.Bělíková???? ještě jsem neměla tu čest,ale bojim bojim, po tom co tu píšeš.Doufám, že stará bude sloužit ještě dlouho , prosííííííííííííííííííííííííííííím :dizzy_face: .Na imunitu neberem nic,ale měla bych mu něco dávat,safra.já sama teď beru zinek,selen,céčko jako prevenci proti virozam apod...
29. říj 2009 v 18:06  • Odpověz
hoj koníkovky :slight_smile:

nedočítám ,ale dočtu...jen letím s njůůů zprávama bo sem byla na gyndě.-)
tak malinkej mimísek má 1400g :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: daří se mu dobře, mně o trošku hůř ,ale neětěžuju si ,ja?bo co má říkat Petrolejka :wink: :slight_smile: podle UTZ malej odpovídá o týden starší než jsem v týdnech ,je to holt kus chlapa a už se těším na porod :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile:
29. říj 2009 v 18:16  • Odpověz
???cooo??bradavka v noťasu??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: co to jako jééééééééééééé??? :wink: :grinning: :grinning: :grinning: já nemůžůůůůů :sunglasses: :grinning:

Gábi: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: souhlas s ostatními ,fakt krááásnýýýý fotečky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. říj 2009 v 18:18  • Odpověz
ad imunita: nedávám zatím nic, čekám jakou jí Adinka vlastně má ,zatím nestoná ,tak zatím dělám mrtvého brouka :wink: :slight_smile:
29. říj 2009 v 18:19  • Odpověz
Teta Moci, gratulííííííííííren :wink: To bude ale chlapák :wink: A co ty? Únava?
29. říj 2009 ve 20:13  • Odpověz
mi povídejte o únavě, jsem vygruntovala a navařila, do toho dítě a jsem na odvoz :stuck_out_tongue_closed_eyes: a zejtra to stejně bude snědený a zabordelený, proč se vůbec snažím?? :sweat_smile: :sweat_smile: :rolling_eyes:

jinak ta diskuse o podpoře imunity se mi hodí, zrovna o něčem přemýšlím kvůli tý prasečí chřipce...

Moci: pěkná váha :dizzy_face:
29. říj 2009 ve 20:18  • Odpověz
čůs bůs,

mocí hepýý poród, jestli potřebujéš inštrukcyjé k porodů chlapákááá tož každopádně epi und mangél po rucé, ináč bych teho mamutá samá snád nevypudilááá, ináč trálálálálá procházká růžovó gardenó und wékáwéčkámá najednó, jaaa? :grinning:
kam ses vlastně přihlásilá na tu prochajdůůů?...

ináč na nočník O. nechodí, bojkotujé naschvál a odmítá jíst zdravá jídlá, svíčková, kuře na papriké a řízky jsou nejoblíbenější jídla, prosím, nemajte mi to za zlé, ale syn ma přemluvil und přepráál :pensive: :sweat_smile:

ináč teď soplíkujé, ale nic dramatyše, džast kapky und sirupék, 6.11. jdem na douvolnění pindíka, z čehož soplíkujů zas jááá...

známá říkala, že dává dětem září - březen jitrocelový sirup a prej dobrý, ja?

tož pááá :grinning:
29. říj 2009 ve 20:25  • Odpověz
mocí a co meno pro obříkááá from Bognice near Depeche Mode (DM)?
29. říj 2009 ve 20:26  • Odpověz
lu: já to kvůli té chřipazně dávám už měsíc..su aspoň kapku klidnější..
29. říj 2009 ve 20:29  •  2 děti  • Odpověz
Teta Cechtetaaaaaaaaaaaaaa, všicí rození modelové, ja? :grinning:
29. říj 2009 ve 20:46  • Odpověz
ahojky ahojky, no chtěla jsem vydržet ale jsem slepičký prdelka a jsem tak natěšená že Vám to vykdákám samozřejmě za čerstva :grinning: :grinning: :wink:
29. říj 2009 ve 20:46  • Odpověz
Hani? :confused:
29. říj 2009 ve 20:47  • Odpověz
Hani????????????? :confused: :confused: :confused:
29. říj 2009 ve 20:47  •  2 děti  • Odpověz
Hani?????????????????????????????????? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
29. říj 2009 ve 20:48  • Odpověz
Hani??????????????????????????????????????????????????????????????? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
29. říj 2009 ve 20:48  •  2 děti  • Odpověz
No Luci zrvona se přidávám k Vám jupíííí, zatím jsem teda dostala na svátek menzsku ale ještě to nebylo takové pořádné bušení, takže po menzce zas jedeme a doufám že si k nám cvrčík najde cestičku stejně tak rychle jako jeho sestřička :wink: :slight_smile:
29. říj 2009 ve 20:49  • Odpověz
mi jsi vítěz, na jaře fšicí zhubneme und razíme k Vám, jaaa?
acornika nekst mlžicááá, ja??? :grinning:
error ne přidávám na to musí být dva ale přidáváme že :grinning:
Si děláš kozy, ne?????? :grinning: :grinning: Super, super! :wink:
29. říj 2009 ve 20:50  • Odpověz
Hani fakt jo?? A co to??????
29. říj 2009 ve 20:50  •  2 děti  • Odpověz
Terko, tako joooooo :grinning:
Čhechajda no doufám že brzo budu :wink: :slight_smile:
woe hanííí jaxi tátu překecalááá bo mi furt jedém v samých jistotách, finančních rezervách atd... stejně ako Vy před pár monátamááá, sorýýý za můj nálet tuná šák su místní, ja? :grinning: a pak zas na čás odfičám, jaaa? :grinning:
29. říj 2009 ve 20:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.