• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
Luci : fakt, přesvědčila jsem manžu, nevím jak ale pořád říkal že ne a ne a teď když jsem měla cca týden spoždění a vypadalo to že jsem těhu ( bohužel zatím ne ) tak se asi do toho nějak vžil a prý se na miminko těší a pokud se na něj cítím i já tak jdeme do toho, ano nevíte ženský jak jsem z toho totál happy :grinning:
29. říj 2009 ve 20:52  • Odpověz
čechajdááá tož parádááá napiš recepys do IP or tuná jááá, woe já fakt nevím jak na tatu, edině znásilnit, ale etě nepřeperu, ja???...
29. říj 2009 ve 20:53  • Odpověz
Jééééé to je hezkýýýýýýý!!!! Super!!!
Já sem to taky pořád odkládala a te´d su až nasraná..už to třeba mohlo být! Se tááák těšíím!!
29. říj 2009 ve 20:53  •  2 děti  • Odpověz
Woe Terko já ani nevím, prý k tomu tak nějak dozrál, já jsem z něho taky totál magor ale asi ho fakt rozněžněl ten týden kdy si myslel že jsem v tom :grinning:
29. říj 2009 ve 20:54  • Odpověz
Sakra ženský, nechte toho, nebo jdu taky do toho :grinning: Teď se táta ptal, kdy rozjedem třetí kolo :grinning:
29. říj 2009 ve 20:55  • Odpověz
tož hlafně že dozrál zafčááás , parádááá, tož ať se brzy zadařííí :wink:
29. říj 2009 ve 20:56  • Odpověz
Protže mi furt šahal na bříško a říkal jestli tam náhodou není zas nějaký malý cvrček :slight_smile: :wink:

Lucí je to krása, já jsem strašně moc šťastná. Sice jsem moc nechtěla, ze začátku ale teď se moc těším. tak doufám že obě budeme mít pod stromečkem // :wink: :zipper_mouth: :dizzy_face:
29. říj 2009 ve 20:56  • Odpověz
Miško :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: zadržte!!! :grinning: :grinning: :grinning:
29. říj 2009 ve 20:56  •  2 děti  • Odpověz
Miško: tož dneskááá dyž se tátá tak hezky ptááá :grinning:
29. říj 2009 ve 20:57  • Odpověz
Miško no proč ne, vy byste zvládli i to třetí :wink: :grinning:

Terko, díky. Třeba taťka taky dozraje, u našeho to byla otočka o 180st
29. říj 2009 ve 20:58  • Odpověz
A kdybych nebyla blbá, tak sem to mohla dát babičkám pod dtromeček..nevím na co sem fakt čekala :unamused: Ale to už je teď jedno, hlavně ať se brzo zadaří a ať je vše v pořádku.
29. říj 2009 ve 20:59  •  2 děti  • Odpověz
Lucí tak pod stromeček to ještě stihnete ne? Nebo ne
29. říj 2009 ve 21:00  • Odpověz
Hele vy aktivistky. jste úžasně pozitivní, ale jukněte na mě, já su už několik dní totálně nasranej hroch, děcko leží v žebrech, už tu mám navařenej nějakej bylinkovej odvar a níííc. No přeju vám, ať ty vaše těhu jsou lepší než tohle moje včetně čekání na porod. :wink:
29. říj 2009 ve 21:00  • Odpověz
Pěkný večír :slight_smile:
tady to je teda oplodňovací diskuze :zipper_mouth: :grinning:

Lucik, aco, snaženíčku zdar, ať to fičí :grinning: :dizzy_face:

cechtetá, třeba chlopa ožrat a pak znásilnit :sunglasses: :grinning:
29. říj 2009 ve 21:01  • Odpověz
Hani rodině až po 12 tt. :wink:

Peti njn..na ten konec radši nemyslet. Si ale docela živě pamatuju jak sem měla vnitřní tušení že porodím dřív.. :angry:
29. říj 2009 ve 21:01  •  2 děti  • Odpověz
aco: hmmm, tj. zajímavý fakt...myslím ta chlapská logiká esli se to dá tak nazvát, vím že by byl tože rád, ale nau je šprajclej fééést, tož co mám dělááát? babý raďtééé...
29. říj 2009 ve 21:02  • Odpověz
A já ti přeju ať už se Berunce konečně začne chtít ven!!!!! Kdy jdeš na KO??
29. říj 2009 ve 21:03  •  2 děti  • Odpověz
ahojda,

Moci, gratulace ke kontrole, teda to je super váha !! :slight_smile: :wink:

Aco?? :dizzy_face: :dizzy_face: teda, to je překvápko a změna...:slight_smile::slight_smile: tak moc držím palečky ať to co nejříve vyjde!!!!!!!!!!! :wink:
29. říj 2009 ve 21:04  • Odpověz
petise: takýchto pokusů už byló, tj. hotofsón...
Petrolejkó na Ťa myslím víc než na sebááá, ále to Ti žel nepomůže, jaaa?
tož s MUDró zafandíte, porodíte, zaftipkujeté a bude to rychlé, jaaa?
29. říj 2009 ve 21:04  • Odpověz
Petí, chudinko nelamentuj, počkaj až tu malinkou holčinku budeš držet v náručí. Nemysli si, toho se nejvíc hrozním jak budu vypadat, furt mám po Jáje kila navíc a teď když se zadaří zas budu tloustnout, tak to budu opravdu maxi hrošice

Lucí : no tak to já nevydžím, našim teda určo ne o Jájince jsem to taky řekla už v prvním měsíci
29. říj 2009 ve 21:05  • Odpověz
KO v úterý, ale dohodli jsme se, že musíme porodit nejpozději v neděli, naleju do sebe ten babskej vyvolávák a uvidíme.
29. říj 2009 ve 21:05  • Odpověz
Petí : škda že to nedělají u nás ale v Německu se dává maminkám taková štaprlička, prý to chutná jako šampáňo a už nevím co v tom je. Je to na vyvolání porodu

Terko no Martík byl taky strašně moc špraclej, já už jsem vlastně to vzdala a byla připravená na mimi za ty tři roky. No ale mamka říkala ať na něj netlačím že k tomu dojde sám a taky že jo
29. říj 2009 ve 21:08  • Odpověz
no jo, já zapoměla pogratulovat moci k super kontrole, mám radost, že klučík prospívá :dizzy_face:

Peti, jen pij, snad to zabere :slight_smile:
29. říj 2009 ve 21:08  • Odpověz
aco na kilááá kašlííí, tj. fůk, šák tože nemám váhu ako na střední...
Peti tj. prča s tím kdy musíš nemusíš porodit, mně mangel říkal, že by bylo ideální rodit v sobotu dopoledne (jedno které datum), aby to stihl v sobotu pořádně oslavit a v neděli se z toho vyspat, nakonec čtvrtek byl celkem "taky dobrej" protože mohla být pařba hned v pátek :grinning: :grinning: :grinning:

ále ináč je náš táta fáááájn fáááákt :grinning:
29. říj 2009 ve 21:10  • Odpověz
Peti, a co to je za bylinky?
29. říj 2009 ve 21:11  • Odpověz
jééé, cechteta se konečně rozhodla ukázat, jak syn roste :grinning: Oliverek je bombovní, fotka č.27 supr :dizzy_face: kde ste byli a kdy?? Jak bylo se ani neptám, beztak super :grinning:
29. říj 2009 ve 21:12  • Odpověz
Hani: neříkám že by se něco mělo stát, ale říkat těm natěšným babičkám že mimi už není, nepatří k mým dobrým vzpomínkám..
29. říj 2009 ve 21:12  •  2 děti  • Odpověz
voééé čechoslovákříčkatetáááááááá :grinning: :grinning: :grinning: konečně taky ořujéééššš :slight_smile: :slight_smile: to je porád samý Turecko ,Afgánistánsko,dovolenkujete a pak sa divíš ,to vašemu tatovi to vyhovuje, ja?bo s Olí už žádný starosti!!! :wink: :slight_smile:
ináč Aco ,HAni přejůůů very much ,že tvůj táta dospěl a jako muž se k tomu postavil :wink: :grinning: a ještě postavíí :dizzy_face: :dizzy_face:

Míšo,voééé ,klíííd, zklidněte se!!ted foť a až se tady dojede druhý kolo ,tak pak můžete začít!!kdo totok tempo má stíhát???su ráda, že su!!! :wink: :grinning: :sweat_smile:
29. říj 2009 ve 21:13  • Odpověz
čechotetá?já jedu na rekreáciju k Apolinářu ,mám to ól inklusív :wink: :slight_smile:
a méno pro depešáka zatím v řízení,z první štace máme Tobísa :wink: zatím zůstává a dle nálady pak uvidíme :dizzy_face: :dizzy_face:
29. říj 2009 ve 21:16  • Odpověz
Moci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. říj 2009 ve 21:17  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.