• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
No dobrá :sunglasses: :grinning: :grinning:
29. říj 2009 ve 21:17  • Odpověz
Luci - já vím, zcela to chápu :frowning2: pořád to bolí viď, moc mě to mrzí.

Moci : jůůůů já vůbec nezaregostrovala že máte klučinu, to je super a gratulujeme ke krásné KO. Moc děkuji za přání. Jen doufám, že jsem si něco nezakřikla, snad ne
29. říj 2009 ve 21:17  • Odpověz
No Miško já myslím že s focením se nemusíš bát, to je a zas bude tolik těhulí a miminek :wink: :grinning:

Luci tak v tom jedem tak nějak together :wink: :slight_smile:
29. říj 2009 ve 21:20  • Odpověz
Hani děkuju, ale víš jak, kdyby se to povedlo nebyla by naše vzteklá Amelinka.

Já ty rozhovory žeru: Amelku ještě si dej jednu lžičku...pohled z oka do oka a ona: néééé nééééé nééééé nééé
29. říj 2009 ve 21:20  •  2 děti  • Odpověz
čektetá:ty ftoky ze spojených tureckých emirátu ,božíííííííí :wink: :slight_smile: :slight_smile: kurá ,to jste se měli!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. říj 2009 ve 21:21  • Odpověz
Návrat na zem....... :grinning: Jak často umýváte dětem vlásky? :slight_smile:
29. říj 2009 ve 21:23  • Odpověz
Luci - no právě a zrovna Amčinka by tady na téhle planetě doooost chyběla :wink: :zipper_mouth: a Luci co byste vlastně chtěli, je vám to jedno?

Teri : díky, no holt budu muset po druhém hoooodně moc zamakat abych byla zas jako před otěhotněním s Jájulkou
29. říj 2009 ve 21:26  • Odpověz
Aco, krásné rozhodnutí :dizzy_face:

labell, jo to je přesné :grinning: zcela zřetelně dokonale vysloveno a ten pohled k tomu :grinning: jsou tak sladcí
29. říj 2009 ve 21:26  • Odpověz
Mi:mokré je má často,ale šamponem každou neděli :wink:
29. říj 2009 ve 21:27  • Odpověz
Miško, jo už jsem zpátky :wink: :grinning: prosím Tě, zas tak často nějak ne ani nevím, prostě podle potřeby :confused: Když teda byla Jájinka miminko tak to jsem jí žínkou oplachovala vlásky častěji
29. říj 2009 ve 21:27  • Odpověz
tož aj my, jednou týdně bo ináč záchvaty!!! né epileptické ,i když to tak vypadá ,nesnáší mytí hlavy!!! a já z toho taky hotovááá :unamused:
29. říj 2009 ve 21:28  • Odpověz
sylvi : děkuji

jo taky nám to tak nějak vychází jednou za 7 - 10 dní
29. říj 2009 ve 21:29  • Odpověz
Jo tak my taky tak jednou za týden - zhruba. Dííííííííík :slight_smile:
29. říj 2009 ve 21:30  • Odpověz
Terko, krásné fotky :wink: :wink: :wink: Oliverek je velký kluk ....
.....kdy se to stalo, že se tak odkuklili s těch malých dětí???

Jinak zpátky na zem, jak napsala Míša, zároveň zdravím Barru - jsou teď jakési protivné dny .... a dorazil mě MM - zapomněl, že mám svátek a usnul u Matýska, takže si jdu něco nalít a slavit sólo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
29. říj 2009 ve 21:32  • Odpověz
Sylvi tak slav s námi, všechno nejlepšíííííí a posíláme mooooc pus
29. říj 2009 ve 21:33  • Odpověz
Miško tak ob den!

Hani já chlapečka, Míša holčičku. Co vy?
29. říj 2009 ve 21:33  •  2 děti  • Odpověz
Lucí oba holčičku :sweat_smile:
29. říj 2009 ve 21:34  • Odpověz
Hani jako kdyby to byla holčička, tak bych taky byla ráda, ale klučíka bych o malinko radši.
29. říj 2009 ve 21:35  •  2 děti  • Odpověz
Luci tak to jste dobrý, ale u nás jako u Moci jsou scénky kvůli polývání hlavy takže to radši nehrotím. Amelka je zvyklá ale z plavání viď tak jí vodička nevadí
29. říj 2009 ve 21:35  • Odpověz
Hani a byla by to ta Glorie?
29. říj 2009 ve 21:36  •  2 děti  • Odpověz
Sylvi, na zdravíčko, jdu slavit s tebou :wink:
29. říj 2009 ve 21:36  • Odpověz
Míšo, u nás koupe Jindra, ale z toho co slyším, tak bych řekla jednou za dva tři dny, ale zeptám se :sweat_smile:

Hani, díky! My jsme to slavili najednou s narozeninama, ale tak aspoň všechno nejlepší jsem čekala ...
29. říj 2009 ve 21:37  • Odpověz
Jéé Sylvi vše néééj k svátku!!
29. říj 2009 ve 21:37  •  2 děti  • Odpověz
A samozřejmně všechno nejlepší, Sylvinko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. říj 2009 ve 21:37  • Odpověz
No já taky samozřejmě chlapečka nenechám v porodnici ale mi nějak pořád mluvíme o druhém jako o holčině a říkáme že uděláme holkám pokojíček atd... tak uvidíme. Ono stejně je člověk vyprděnej z toho mimča a jedno jestli to má pipinku nebo pipíka jak říká naše Jája. Ikdyž Jájinka prý chce brášu
29. říj 2009 ve 21:38  • Odpověz
Hani přesně tak, ona je víc pod vodou než nad. :wink:
29. říj 2009 ve 21:38  •  2 děti  • Odpověz
Luci nejspíš Leontýnka
29. říj 2009 ve 21:38  • Odpověz
Jé kamoška má Leontýnku a říká jí Leonka a Lentilka..krásný jméno.
29. říj 2009 ve 21:39  •  2 děti  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: tak přesně tak chceme říkat mi když to bude holčinka, Lentilka, tak se totiž říkalo mojí mamce, je Lenka. Glorie je také hezký ale přeci jenom tvrdé, tak bych chtěla něco jemného a nevšedního jako je Jasmínka, myslím že Jasmínka a Leontýnka zní moc hezky i k příjmění to jde. Klučík zatím zůstává Gabriel nebo Mikuláš. A co vy? Michalka?
29. říj 2009 ve 21:42  • Odpověz
Díky!!!! Jak říkám, jsem zvyklá na to, že se to vezme jedním šmahem, ale tak co je moc :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Já s tím druhým nevím - já bych snad fakt víc chtěla kluka :confused: A to jsem vždycky po holčičce strašně prahla. Sama se tomu divím. Růžové oňuchňávám do teď , ale přesně jako Aco, když uvažuju, tak myslím na pokojík (a tak) pro dva kluky.
29. říj 2009 ve 21:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.