• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
No jsem zvědavá jak tam budem drandit s kočárkama v tak hojném počtu :grinning: , to budou zase lidi koukat, jako když jsme chodili po stromovce :grinning: a to nás nebylo zdaleka tolik :grinning:
comra to je teda ale hnus velebnosti, nedivím se že je Ti to líto, mě by to bylo taky moc líto :cry:
30. čer 2009 ve 12:48  • Odpověz
Romčo, hmmm. Se obávám, že kamarádka se od vás už odstřihla. Nejen ze slušnosti by vás měla pozvat, ale dejme tomu, kdyby měli jen obřad se svědky, tak chápu ... Bohužel je už asi někde jinde a vy jste pro ni daleko. :pensive:
Do ZOO se moc těším, jen doufám, že to neprosedím na lavce, zrovna dnes mám energii=nula.
30. čer 2009 ve 12:51  • Odpověz
Comra: co to je salámista? :confused:
30. čer 2009 ve 12:53  • Odpověz
autor
Romčo..teruse, petrolejka, verunka62, lu777, zuuu, maxa, adina1, mocinda, cechtek, ao, agatka77, makulka, hassy, natama, , lucinamamina, mkr, comra, acornika, ejana, fru
počásko snad klapne..u nás bylo včera celkem hezky a k večeru přišel takovej šupec, až jsme měli vodu i v garáži..normálně se valila proudem po silnici..

s tou kamarádkou je to teda blbý, taky by mě to mrzelo..u nás to tak taky chodí, že je slušnost pozvat toho, kdo pozval Tebe..
30. čer 2009 ve 12:54  • Odpověz
Jo a taky vám musím napsat že jsme na kolech pěkně zmokli, zastihl nás v sobotu přívalovej déšť, a domů to bylo 30minut rychlé jízdy, takže já Kuba i Marťas jsme byli durch včetně bot, jen Kubík v sedačce byl skoro suchej, protože jsem na něj dala igelit :slight_smile:
30. čer 2009 ve 12:55  • Odpověz
Comra: s tou svatbou mě to mrzí :unamused: mně se stalo totéž, tehdy mě to dost mrzelo, protože to byla má nejlepší kámoška... ale musela jsem to strávit, někdo to tak nebere nebo si to ani nepamatuje, tak to člověk musí nechat plavat :unamused: víš co, ono se Ti třeba zas přiblíží až bude mít mimíse, to tak někdy bejvá...

taky doufám, že počasí bude dobrý a ne slejvanec nebo totální pařák! Peťo, domluv to, ju? :grinning: my Ti za to pohlídáme Týnku a budeš si sedět na lavičce :wink:
30. čer 2009 ve 12:58  • Odpověz
Ahoj holky, děkujeme :slight_smile: Jsem ráda, že se vám fotky líbí :slight_smile:
A nějak jsem postřehla, že plánujete ZOO, tak si to tam hezky užijte a počasí ať vám vyjde :slight_smile:
30. čer 2009 ve 13:05  • Odpověz
díky holky za reakce na mé "smutnění"..Vím, že jde o ho***. ale mrzí mne to! Jak píše Peta, už se od nás odstřihla, protože ona je v té "boží Praze" (omlouvám se Pražandám) - přišla z maloměsta,..

lu-salámista - je člověk, co má věci na salámu..tzn..na určitě věci hází bobek..:slight_smile: :grinning: :grinning:
30. čer 2009 ve 13:18  • Odpověz
ahá :grinning: já na to koukala jak vrána, protože mužovo příjmení je Salem :grinning: :grinning: :sweat_smile:

Comra: ona ta kámoška se možná dělá důležitá, ale tady v Praze zas třeba když se člověk přistěhuje, tak mu někdo dá najevo, že je "jen naplavenina"... tak si tím třeba léčí sebevědomí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
i když já můžu říct, že procento příjemných lidí a těch druhých se mi tu zdá stejný jako na vesnici kde jsem vyrostla... jen se to tak někdy nezdá na první pohled....
30. čer 2009 ve 13:25  • Odpověz
já jsem taky naplavenina :grinning: , a co mám kámošky v Olmiku, tak se už tak moc nevídáme, ale je to asi i tím, že nemají zatím děti, ale i tak se s nima snažím být stále v kontaktu, na svatbu jsem zvala všechny známé i když jsou z olmiku a přijeli všichni, samo měli zajištěné spaní, tak to jednání "kamarádky" nechápu :unamused:
Když přijedu do Olmiku, tak všichni říkají že přijeli pražáci, a dnes když jsem byla s klukama u holičky, tak se mě holička ptala, jestli jsem z prahy :grinning: :grinning: ,
30. čer 2009 ve 13:31  • Odpověz
no nejvtipnější na tom je, že naplavenina je v Praze tak 3/4 lidí... já znám tolik Moraváků, že mám pocit, že půlka Prahy je z Moravy :grinning:
30. čer 2009 ve 13:32  • Odpověz
Já teda jsem z Hané a v Praze žiju půlku života a nemám žádné negativní zkušenosti, oni jsou tu naplavenina totiž všichni. :grinning: A jsem spokojená, nějak nemám pocit, že by tu bylo víc protivných nebo namyšlených lidí, ono to maloměsto (Holomóc) má taky svoje zápory, taková drbárna, kde zná každý každého (aspoň v určité branži a společenství) a přitom možnosti omezené. A třeba ohledně práce a nacházení přátel mi to v Praze přišlo víc v pohodě, je to tu totiž víc kosmopolitní a otevřené než v menších městech. Já už odsud fakt nechci a to rozhodně neopovrhuji přáteli a rodinou, které mám někde v menších městech i vesničkách. jen to není život pro mě, já jsem bytostně městský člověk. :wink:
30. čer 2009 ve 13:36  • Odpověz
to je pravda lu :grinning: :grinning: :grinning: , ta holička taky byla z Moravy :grinning: :grinning: :grinning: Já jsem do Prahy přivdaná :grinning: , manža je z Vysočan
30. čer 2009 ve 13:37  • Odpověz
Ahoj,
holky tady už se 3 dny nespí přes den. Co toje :frowning2: :confounded: . Ono by se tedy spalo třeba u mě na klíně a nebo když jsem vedle něj. Ale vidí postýlku a v ní vydrží hodinu řvát "mámo, mamo, mami". Vůbec nevím o co jde? Ještě před tímhle bojkotem spaní spával 2x denně tak hodinu. Včera vytuhnul na křesle a když jsem ho přenášela do postýlku, tak se vzbudil :confounded:

A ve čtvrtek do ZOO dorazíme taky snad na tu 10 hod.
30. čer 2009 ve 13:38  • Odpověz
Romi:salámista :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tu učurkávám smíchy :grinning: :grinning: lu:díky,snad to bude o.k.Gábi a nelezou broučkovi zoubky?? :frowning2: to je mi líto,at se to brzy srovná :slight_smile: Romi:nesmutni,ohledně svatby :wink:
30. čer 2009 ve 13:54  • Odpověz
Hani asi se něco klube, ale to v posledních měsících se klube pořád něco. Se spaním s nim nikdy nebyl problém. Dali jsme si pusu a spalo. Teď ho tam položím a on spustí šílený řev, když odcházím.
30. čer 2009 ve 13:59  • Odpověz
Romi, taky bych to řešila, jestliže se jedná o bližší přátele, tak by smutnil asi každý..pokud by měli třeba jen rodinnou oslavu....no holt to cejtí jinak

lu: doma mám trošku podobný typ muža :sweat_smile: vše připomínat, spoustu věcí na poslední chvíli, ale je to časový tragég
30. čer 2009 ve 14:06  • Odpověz
tragéd
30. čer 2009 ve 14:07  • Odpověz
Gmol: tak to je maso.... jestli to není tím, že už toho hodně vnímají... my teď taky máme tohle, i přes poledne, což jsem fakt neznala (mimo toho když byl nemocnej nebo mu lezly zuby).... teď se musím třikrát vracet, ujišťovat, že tam jsem a on brečí jak želva a pořád říká "pochocho" (pochovat)... pak se najednou uklidní a usne, ale trvá to a nebo se budí a brečí...
jsem zkoušela uspávat v náručí, ale to je bez šance, on si myslí, že to je nějaká hra, zavře oči, vydává chrupací zvuky a pak třeba ve tmě vyskočí a zařve "KUK" a já jsem na infarkt :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
30. čer 2009 ve 14:11  • Odpověz
Jedno dítě spí, druhé se dívá na pohádku, takže mám chvilku.

Díky za tipy co s brokolicí. Do mrazáku už jí nedostanu, už tam pár balíčků je. Kdybych věděla, že se tomu nic nestane, tak vám ji nabalíčkuju a rozdám ve čtvrtek v zoo :wink:

TAnčící Amelka je kouzelná :dizzy_face: :grinning: U nás se taky hodně tančí, skoro na všechno, ale takové taneční variace co předváděla Am Štěpán neumí.

Ještě jsem se dívala na fotky Elí. Je děsně roztomilá :dizzy_face: , ale přijde mi na těch fotkách tááák veliká.

Fotky z Paříže se mi nepodařily otevřít. Zkoušela jsem to několikrát a vždycky mi to bloklo celý počítač. Asi tady ještě po té bouřce máme něco špatně nastaveno bo co.
30. čer 2009 ve 14:13  • Odpověz
Romčo, to s tou kamarádkou je mi líto. Taky by mě to mrzelo.

Gábi, tak to si vůbec neumím představit celý den bez spánku. Asi ho chuděrku opravdu bolí zoubky.

Lu, Matýsek je číslo :grinning: :grinning: :grinning:

Jo, a u nás se salámista taky používá :wink:
30. čer 2009 ve 14:18  • Odpověz
Lu, Ejano: když většinou když ho něco bolelo, tak se mu sice špatně usínalo a spal třeba jenom chvilku, ale teď to vypadá, jako že nespí kvůli tomu, že nejsem u něho já. Lu máš asi pravdu, že teď už víc chápou, ale pořád ho ujišťuju, že ho mám moc ráda, že jsem vedle v pokoji a přiběhnu hned jak se probudí. No uvidím co mě čeká další dny. Ale rve mi to srdce když slyším to jeho "mámo" z pokojíčky hodinu v kuse.

Když se dívám na videa vašich dětiček, tak mám většinou Lukáše na klíně a on dětičkám tleská jak jsou šikovný :dizzy_face:

Ejano: fotečky z Paříže se mi taky nepodařily otevřít, jak píšeš, vždycky se mi to seklo a spadnul celý internet.
30. čer 2009 ve 14:32  • Odpověz
Ahojík

tak teda doufám, že zítra bude hezké počásko, už se moc těším :wink:

Romí : vím že to mrzí, také mě zamrzely určité věci od kámošek, ale jak jsi psala jde přeci jenom o prd :wink: :slight_smile:

A jinak, já teda mám také spíše negativní zkušenosti s lidma z malého města než z Prahy. Např i tady u nás, když se rozkřiklo že jsme se přistěhovali z Prahy, tak některé maminy na pískovišti koukaly z krz prsty a špitaly si to je ta Pražačka :stuck_out_tongue_closed_eyes: To samé když se zajedu podívat do městečka kde jsme s maminou žili cca 12let. Zůstala mi tam jedna kamarádka, se kterou je to pořád fain jako dříve. Ostatní vím, že o mě říkají že se ze mě stala nafintěná Pražačka která má za manžela pana podnikatele. Zas ty samé drby jako když jsme se přistěhovali s našima z Prahy na městečko, to jsem pro ně byla zas rozmazlená bohatá Pražanda. To je prostě vesnicí a závistí, zkrátka na vesnici se všechno strašně zveličuje a ke všemu si každá tetka k té své pravdě něco přidá a je z toho zpráva jak hrom :wink: :grinning:
Jinak já jsem se narodila v Praze a nějakou tu dobu i vyrůstala, pak jsme šli s rodičema na Vysočinu. Jsem ráda že jsem vyrůstala v domě se zahradou. Měla jsem Přiby ráda a mám doteď. Ale přeci jenom se cítím srdcem a duší být Pražačka. Jako menší jsem Prahu moc nemusela, všude paneláky, sídliště, prostě pro malé dítě nic co by mě zajímalo. Moje mamka říkala že jakmile poznám krásu Prahy, její zákoutí a ochutnám její život zamiluju si jí. A měla pravdu, když jsem tady dva roky žila, změnil se mi zcela na ní pohled, stala se mi domovem. Je to zvláštní ale je to tak. A proto bych se chtěla vrátit.
30. čer 2009 v 15:08  • Odpověz
já teda musím říct, že Prahu miluju, je krásná a ráda se tam prochazím(zvlášť v zimě ve večerních hodinách, to tam není tolik turistů :grinning: ) ale všechno mi přijde tak strašně uspěchaný, že jsem tam byla chvilku a už jsem měla pocit, že neustále pospíchám a nestíhám...žít bych tam asi nechtěla, ale je to tím, že jsem ten typ člověka, co nemá rád změnu a nerad vystupuje ze zajetých kolejí, Ústí je v mnoha ohledech hnus fialovej, ale mám tu zázemí, rodinu, přátelé, jsem tu zvyklá, no :sweat_smile:
30. čer 2009 v 15:34  • Odpověz
ad stěhování:tak já jsem taky naplavenina už 8 let :grinning: Hani ty jsi to vystihla :wink: já když dnes přjedu na Moravu a jdeme si posedět s kámoškama všichni dohromady tak vidm že už to prostě není jako dřív,přetvařují se,závidí a drbe jedna druhou :unamused: tenkrát když jsme se přistěhovali do Prahy tak nej.kámoška se mnou nemohla ani promluvit prostě nemohla překousnout že jsem se odstěhovala jinam :frowning2: ted co jsme kupovali nové auto tak to bylo to samé,prostě cejtím když jde z někoho závist??ale proooč proboha?co je na tom si koupit byt,auto apod... :unamused: ale to je vše co oni vidí no jo to jde vidět kde jsou prachy atd.... :angry: ale že si člověk na to utrhje od huby a splátky za měsíc jak prase to už nikdo nevidí :unamused: tááákže já už to mám na háku,říkám mám se fajn,jsem spokojená a nic mi nechybí :wink: uááááááááu pardon za román :sweat_smile:
30. čer 2009 v 17:41  • Odpověz
a už by se nám tky měla vrátit petiska nééé? :confused: a neslaví dnes někdo holky přiznejte barvu?vím že se o nějakejch narozkách psalo ale nemám to v hlavě :sweat_smile: co dovolenkářky jak se těšíte??lu?labellko? :slight_smile:
30. čer 2009 v 17:44  • Odpověz
týýýýýýý jo to je buřina :confused: :confused: :confused: a u toho svítí slunce :confused:
30. čer 2009 v 18:20  • Odpověz
hani: nám se zatím bouřka vyhnula, z dálky byla slyšet, ale zatím nic, esli to přijde na noc, tak zas budu čumákovat :confused:
30. čer 2009 v 18:26  • Odpověz
Ahoj,
jsme se byli zase podívat na byt--chceme dělat výměnu..tak su zvědavá jak dopadneme..
Jinak už se těšííím..jen škoda že to není už to dopolko :unamused:
30. čer 2009 v 18:30  •  2 děti  • Odpověz
Luci, bude fajnově :wink: já hledám last a pořád váhám, když už to vypadá nadějně, tak zas recenze nic moc...my snad ani neodjedem
30. čer 2009 v 18:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.