• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
jé Hani moc moc gratuluju ke schválenému snažilkování :slight_smile: , já jsem si stejně vždycky říkala že to bude určo dřív než za 5let :wink:
Hlavu meju klukům jednou týdně
29. říj 2009 ve 21:45  • Odpověz
Hani chlapeček asi Denis a holčička Madlen.
29. říj 2009 ve 21:46  •  2 děti  • Odpověz
sylvi já právě vždy chtěla chlapečka, Kubíka už od mala. Najednou s Martíkem jsem chtěla holčičku a teď o malilinko víc zase holčičku. Tak jak píšeš, jde to ze mě když myslím na dvě děti tak myslím na dvě holčinky
29. říj 2009 ve 21:46  • Odpověz
Gabriel, Gába, Gabošek byl můj prvňáček - moje zamilované dítě :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Žil v dětském domově. Strašný rarach, furt se smál, tulil, když něco provedl strašně upřímně pro to plakal - skvělé dítě!

A Mikuláš se mi strašně líbí a myslím, že teď vchází do velké obliby celkově.
29. říj 2009 ve 21:47  • Odpověz
holky tak vám nevím jestli je dneska dobrej den nebo špatnej...
mužovi nabídli práci, ne nějak supr placenou, ale jde to docela, tak jsme moc rádi ...
ale dost ošklivě jsme se pohádali, tak tu sedím a přemejšlím.... někdy nevím co dělám špatně, teda vím a snažím se toho vyvarovat, ale jsou to většinou spíš drobnosti a ty reakce mi připadají totálně nepřiměřený, většinou to ustojím, ale někdy (jako dneska) mi rupnou nervy nad takovým dětinským chováním...

pardon za výlev.... to je děsný jaká to je zodpovědnost bejt vdaná a matka, někdy to jsou děsný kompromisy :confounded:
29. říj 2009 ve 21:48  • Odpověz
lu copak se stalo?
29. říj 2009 ve 21:49  • Odpověz
já zas mám od 16 let vysněnou Kateřinu :grinning: :grinning: , takže holčičí jméno nám bylo jasný u obou kluků, ale u klučičího to byl boj :grinning:
29. říj 2009 ve 21:50  • Odpověz
Lidu jéé to mě moc mrzí co zažíváš zrovna když jsi těhulka. A proč jste se pohádali? Kvůli té práci

Sylvi. Mikšíček měla být Jasmínka kdyby byla klučina a Gabík se nám zalíbil teď
29. říj 2009 ve 21:52  • Odpověz
Jo, a Jindřich mi v životě neřekl, co by chtěl radši. Nevím, zda mu to mám věřit, ale opravdu nikdy ani nenaznačil.
Jen asi před rokem přiznal ve slabé chvíli, že by možná dal Matýskovi jméno po sobě, což striktně odmítal. myslím, že byl naměkko z toho, jak mu každý říkal, že je mu podobný :slight_smile:
29. říj 2009 ve 21:52  • Odpověz
Makulka, děkuji, my jsme nechtěli za pět let ale až Jájince bude pět :wink: :grinning: Ale teď už je to jedno, teď chceme teď a oba
29. říj 2009 ve 21:53  • Odpověz
Lu, co se stalo? :pensive: To mě mrzí :pensive:
29. říj 2009 ve 21:54  • Odpověz
Luci, jako Magdaléna? To je moc hezké české jméno. Mě se moc líbí když se říká Madla, Madlenka ale ne Magda, Magdička. No a Denis, to ani nekomentuji tak se jmenuje nás malý milovník Denísek Pavlík že
29. říj 2009 ve 21:57  • Odpověz
Hani ne vyloženě tvar Madlen..hrozně se mě líbí kdy jí říkáš Madlenkaa Madla, ale ne Magda a Majda..
29. říj 2009 ve 22:01  •  2 děti  • Odpověz
ale Makul, dneska jsem fakt lítala hrozně (zítra máme návštěvu a musela jsem uklidit a jít koupit dárek pro mimčo co poprvé uvidíme a s Matýskem na kurz, uvařit atd.), no prostě jsem byla tak unavená, že se mi až dělalo blbě k večeru.....
no a muž přijel z Moravy (byl tam necelej den u bratrance) a když šel malej spát, tak si chtěl povídat nebo koukat na film či co ale já už jak vešel do dveří hlásila, že jsem fakt vyčerpaná a moc jsem nemluvila....

pak jsem to řekla ještě asi dvakrát když se muž ptal jestli má jít ven na pivo či co, prostě normálním tónem že jsem unavená, že nechci ani mluvit, jen se musím najíst a spát...
a on se hrozně naštval a praštil dveřma, no nebylo to poprvý, tak jsem si to v duchu okomentovala, že zas má svůj den a šla jsem ještě posbírat prádlo... do toho se probral Matýsek s noční můrou a u něj jsme se sešli a to už jsem viděla, že je hrozně vytočenej, on mi (před Matýskem) začal sprostě nadávat, já jak byla unavená a zaskočená co se to děje, tak jsem mu dala facku :pensive: :pensive:
v životě jsem nikomu facku nedala, lituju toho, ale popravdě v tu chvíli si ji teda zasloužil, už jsem prostě neměla sílu po celým dni :confounded:
někdy už nic nechápu, celej den jsem lítala okolo domácnosti a dítěte, jasně jsem řekla, že mi je z únavy blbě a taková reakce :zipper_mouth: teď mě se.e, že jsem se dala tak vyprovokovat, prostě mi ta ruka vylítla, tohle jsem teda nečekala....

teď ani nevím jestli je na místě se omlouvat... no na jednu stranu jo, tohle je opravdu špatný, ale zpátky se to stejně vzít nedá...
29. říj 2009 ve 22:02  • Odpověz
holky já vám závidím tuhle diskusi, se asi přehlásím někam jinam. např." my matky nad 40, co nemáme šanci na druhé, sice bysme chtěly" :rolling_eyes: :sunglasses: .
LU: nebuď smutná, hlavně se nenech vytočit. zůstaŇ kvůli Matymu i kulihrášku klidná, žádný chlap nestojí za to, aby udělal z tvých dětí nerváčky.hlavně-neexistuje ideál :rolling_eyes: :sweat_smile: :sunglasses: :angry:
29. říj 2009 ve 22:05  • Odpověz
Ingrid: jj, máš pravdu... jenže z něho padají když se rozčílí takový věci, že se na to dá jen velice těžko zapomenout (jakože mě neměl nikdy potkat, že jsme neměli mít děti a že jsem je chtěla jen já a tak)... nevím jestli to myslí vážně nebo co....každopádně je mi z toho na blití, vím, že to je zkrat, ale je to hrozný jak to vůbec může říct, mně to připadá jako rouhání...
já teda ani kdybysme se rozvedli, tak bych nikdy nelitovala, že jsme se potkali, přece ty strávený roky něco znamenaly... a máme krásný dítě... panebože, na něj asi jedině kýbl studený vody :sweat_smile: :sweat_smile:
29. říj 2009 ve 22:10  • Odpověz
Ingrid - nesmutni, vem si že některé ženský nemají dítko ani jedno protože nemůžou, ty máš nádhernou, zdravou a šikovnou holčičku na kterou můžeš být moc pyšná

Lidu, teda to mě strašně moc mrzí. Ale byla jsi v právu, popravdě mě manža nadávat sprostě tak mu balím kufry a to fakt. Já si myslím že manža pochopí že to přehnal, omluví se a bude to dobré. Myslím na tebe a posílám pohlazení, drž se

Luci jo přesně tak, Madlen je krásné. Máte to hezky vymyšlené, vlastně Amélie a Magdéla jsou staročeská jména a vy máte takové moderní neobviklé tvary Amely a Madlen
29. říj 2009 ve 22:13  • Odpověz
jsem se snažila dočíst jen tak v cuku letu abych se od tý negativity rozptýlila .. a zírám na Aco!!!! pořád že nejlepší je větší věkovej rozestup :grinning: :grinning: tak přeju ať se zadaří co nejdřív :dizzy_face:

a Mocitetě gratuluju k chlapečkovi :dizzy_face: !
29. říj 2009 ve 22:13  • Odpověz
Lu, čistě dle mého názoru, chová-li se takto před dítětem (ke všemu hrůzou probuzeným), tak si nic jiného nezaslouží :confounded:
plus co napsala Ingrid, napsala velice dobře.
29. říj 2009 ve 22:14  • Odpověz
Sylvi:já si dnes říkala,že slaví Silva,ale že by to byl divné mít to tak za sebou a ono jo
takže i od nás vše nej
a nedávno taky Petr říkal,že Vítek mohl být Petr což před tím ani nevyslovil

celkem sranda jak už vybíráte jména atd držím všechno co mám ať vám to vyjde přesně podle vašich plánů
Labell:tak budete mít super dárek jen ty a Míša

Lu:tak to je vostrý!!!ale jak píše Ingrid-zkus zůstat v klidu,ráno bude líp

Mi:už jsi objednala kočík?
29. říj 2009 ve 22:14  • Odpověz
tyjo, tak teď čtu podrobnosti. hrozně těžko radit. já jsem dost impulzivní, ale ten můj to ví, takže si dává před malou pozor.jedno je jisté: kdyby nebyl sprostej zrovna pře Matym, tak ty mu před Matym tu facku nedáš. takže víš, kdo z toho bude mít nejvíc hlavičku v pejru? A počkej, se vyspíte, zítra udobříte, jen ta chvíle na zapomění..
29. říj 2009 ve 22:15  • Odpověz
error - Magdaléna
29. říj 2009 ve 22:15  • Odpověz
Veru, no, je to divné. já už to tu asi psala kdysi, naši chtěli Sylvu, která bývala o velkých prázdninách. To zrušili, oni si mohli nějak zažádat, ale vyprdli se na to, ale matrikářka se asi upsala a nechala tam to tvrdé y

Já jdu spát, všem dobrou noc!
29. říj 2009 ve 22:20  • Odpověz
Lu, jak píšou holky, taky bych v tvé situaci když by říkal to co jsi psala vylítla a jedna by mu přistála, vůbec se ti nedivím, Navíc přd Matym, kýbl s voudou je taky dobrej nápad.
29. říj 2009 ve 22:22  • Odpověz
Tyjo. LU, mě je tak z toho nějak smutno!!!!někdy ty chlapy fakt zabít, udupat, rozšlapat, rozčtvrtit a spálit :grinning: :sunglasses: , a za týden vyhrabat v novém provedení...
Aco: Haničko, si dovedeš představit, jak jsem šťastná za mojí šušulínu, já bych za ní nejen dýchala, ale i chodila...(jinak jsem celkem sparťanská matka), no ale když vidím, jak se krásně množíte, rozdvojujete a snažíte a mlžíte, tak přemýšlím, koho ukecám, aby mi dal 70tisíc pro Máji brášku :grinning: .A, možná i někoho ukecám :wink:
29. říj 2009 ve 22:24  • Odpověz
Ingrid:napiš ježíškovi a dej to Radkovi pod polštář :grinning: :grinning: :grinning:
29. říj 2009 ve 22:29  • Odpověz
Veru: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . žeby???? já to zkusím, bože, dej mu dobrou náladu.... :sweat_smile: :dizzy_face: .
29. říj 2009 ve 22:35  • Odpověz
Ingrid, jééé Haničko, je to takové infantilní ale já to mám strašně ráda když mě tak někdo oslavuje takže děkuji úplně mě to zahřálo u srdíčka. Já Tě zcela chápu, moje mamka je do teď dost smutná že se jim nepoštěstilo mít miminko a já nemám sourozence. Bohužel hodně mluví o miminku které čekala ve 40letech. Co by za to dala kdyby mohla mít takovou malou Mariannku jako ty.

teda mě z té Lidušky je také ouzko na srdci, si to živě dokážu představit, chjo já nevím že ti chlapi někdy nechápou jak moc nám ubližují a přitom my jsme tak strašně křehké v těchto ohledech. Kor maminka s malým dítkem a s druhým v bříšku :cry: :cry:
29. říj 2009 ve 22:40  • Odpověz
Ingrid a kolik Ti je jestli se mohu zeptat? Tak třeba by se Vám druhé ještě povedlo
29. říj 2009 ve 22:41  • Odpověz
holky, díky... no jo, zas to rozchodíme, ale popravdě, už je to poněkolikátý v tomhle stylu (jakože z ničeho nic takový věci co říká plus sprostě nadává), takže si jen nadávám sama sobě, že jsem se nechala vytočit... pokud jsem v pohodě, tak to ustojím, i když teda radši nebudu psát, co z něj padá :zipper_mouth: ale jak jsem hodně unavená a je mi blbě, tak se do toho nechám vtáhnout, bych si taky měla nafackovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no je to dlouhodobý, takže si nemůžu lhát, jsou i moc dobrý dny, ale celkově, někde hluboko uvnitř už není respekt nebo nějaká hluboká láska :unamused: :unamused: je to smutný, kdysi jsem to obrečela, ale možná lepší si to přiznat a být víc v klidu, než z toho dělat drámo a máchat se ve zklamání, to stejně nikam nevede...

mně kdyby tohle někdo řekl před tím než jsem měla Matýska, tak bych byla sbalená, no nebyla, ani bych nebalila :sweat_smile:
já jsem takovej rychlebalící typ... jenže s dítětem to je jiný, je otázka kdy má člověk "právo" to rozseknout a jít... je tam velká zodpovědnost vůči tomu dítěti :unamused:
29. říj 2009 ve 22:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.