• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
Ingrid: já bych to riskla :wink: sakra, taková ženská správná, se jen tak nedáš, ne? :angry: :grinning:
29. říj 2009 ve 22:46  • Odpověz
Lído to je mi líto.. :pensive:

A na facku to každopádně bylo.
29. říj 2009 ve 22:49  •  2 děti  • Odpověz
Jo Lidu to chápu, moje mamka také vydržela strašně moc než řekla a dost a podala žádost o rozvod, sice jsme na tom byli jednu dobu finančně až na dně ale zas jsme mohli tak nějak trochu více dýchat. Ale u nás to byl už fakt extrém. Mě třeba o prázdninách Martin strašně ublížil a v tu chvíli co vyslovil větu kterou mám ještě podvědomí. Tak jsem myslela že vážně končím, balím mu věci a jsme s Jájinkou sami. Nebylo to nic sprostého ale prostě jsem neměla delší dobu chuť na sex a on byl už naštvaný a prý si asi najde milenku. Takže to mě tenkrát dostalo a dodnes to ve mě je. No žehlil to fakt dost dlouho a doteď ho to mrzí. Ale zas na jednu stranu to u něho byla jediná taková velká věc, jinak je skvělý
29. říj 2009 ve 22:50  • Odpověz
jj, vím co myslíš, některý věci fakt bolej dlouho... :unamused:
když se to opakuje, tak prostě určitá část už je zavřená nebo se otvírá jen někdy, prostě už je to opakovaný a ta důvěra je narušená... on si myslí, že když ženskou neuhodí tak to není nic tak vážnýho, ale ono slovně člověk může ublížit hodně

já hlavně už tak nějak tápu dlouho která stránka je vlastně on jestli ten milej ochotnej suprovej otevřenej chlapík nebo ten sobeckej vzteklej a sprostej, ten rozdíl je fakt extrém..... tápala jsem delší dobu, teď to začínám vidět tak, že ani jeden není on, prostě neumí tu zlou stránku ovládat, sice se neopíjí nebo nikoho nebije ale na důvěru to teda není....
on má takovej zajímavej vzor jak většinou postupuje... např. jsem nemocná a on moc pomáhá a je zlatej, až to přehání.... třeba celej den až do večera... pak se najednou kousne a udělá výstup a všecko mi to vyčte a je zlej a sobeckej, prostě úplnej opak... a mně je blbě a nechápu proč se za to na mě najednou zlobí nebo co? já nevím, asi jsem natvrdlá :sweat_smile:
29. říj 2009 ve 22:57  • Odpověz
Hanko :wink: , já bych plodila a rodila dokolečka dokola, ale není mi bohužel souzeno, proto Mája je uměle a všechny potencionální další by museli být taky :sweat_smile:
HOlky, já až nebudu tak unavená, jako dnes, tak vám napíšu, čeho jsem si u chlapů za ty roky všimla.Každopádně LU, jednu dobu jsi psala, že ten tvůj je zralý na psychoanalitika, tak ano, třeba k psychiatrovi, ale ˇať už mu někdo vyjeví, jak umí slovama ranit! U Aco Martina si myslím, že to byl výkřik do tmy, protože vás mám za ideální mladý zamilovaný pár, tak mi to kurnik nekažte laskavě,jo! :wink:
Jdu spát, jsem jak nadrogovaná. Jenže hlídám Petrolejku a pak se pouštím do nebezpečných témat :wink:
papa
29. říj 2009 ve 23:11  • Odpověz
beruško v tomhle je strašně těžké radit. To musíš sama si tak nějak říct jestli tohle chceš snášet. A co třeba kdybys mu řekla ať se zbalí a odejde a zapřemýšlí nad sebou. Vím je to blbé ale třeba si konečně uvědomí jak skvělou ženskou má a úžasný dar Matýska a druhé dítko na cestě. Vždyť takhle se přeci nemůže chovat manžel a táta. Jinak opravdu nevím co poradit a opravdu mě to strašně moc mrzí, jak ráda bych teď byla u Tebe a aspoň trochu Tě podržet
29. říj 2009 ve 23:11  • Odpověz
holky díky jste zlatý :slight_smile:
no jestli ta práce klapne tak musíme najít nějakýho manž. poradce, já už někdy nevím co dělat jinak

jdu chvíli číst, až mě přestane z toho bolet kebule tak půjdu spát :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dobrou holky a díky!

p.s. o Petrolejce se mi i zdálo :sweat_smile: i v noci když jdu na záchod tak si vzpomenu jestli někde nekontraktuje :grinning: :fearful: :confused: :slight_smile:
29. říj 2009 ve 23:18  • Odpověz
dobrou Lidu :slight_smile:

Hezkou dobrou noc všem
29. říj 2009 ve 23:21  • Odpověz
dobré ránko,dočtu později, jen nakukuju co Peťa a taky přeju vše nejlepší Terezce k dnešním narozeninám!!! sladkou pusu a vše nejlepší od Ondráška a mamky :dizzy_face: :dizzy_face:
30. říj 2009 v 07:23  • Odpověz
Dobré ranko :slight_smile: čtu letem,bo jste prndalény :grinning: :grinning: zpětně Sylvince Vše nééééééééééééj svátku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tady to plození jede :grinning: a koukám krásné a překvapivé zprávy od Hani :dizzy_face: :dizzy_face: Haničko,labellko budu držet palečky at snažilkování výjde co nejdříve :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: krásný den všem :sunglasses:
30. říj 2009 v 07:28  • Odpověz
Lidu moc mě mrzí,co se mezi váma stalo,ale nemám právo do toho mluvit, musíte si vy dva promluvit a ujasnit si,co vlastně od sebe očekáváte, ten poradce by mohl pomoci,držím moc pěsti! mysli na sebe a to hodně!!!

sylvinko vše nej k svátku,co Jindřich, vzpoměl si aspoň dneska? :wink:

aco krásné rozhodnutí!! :slight_smile:
30. říj 2009 v 07:29  • Odpověz
Liduš tak jsem zrovna dočítala,achjo,není to jednoduchý vid? :frowning2: držím palečky at se vše srovná,a přesně jak píše agátka šetři se a žádnej stres ju? :wink:
30. říj 2009 v 07:35  • Odpověz
Ahoj, u nás NIC. Večer totál krize, asi poslanci nebo co, vše mě bolelo tak, že jsem se nemohla ani hnout, blivno, zle, tvrdý břicho. No zaspala jsem to a dnes jako by včerejške nebyl. Už tomu vůbec nerozumím a jsem hrozně unavená. Tak nevím, zda ještě zvládnu nakukovat. :wink:
30. říj 2009 v 07:35  • Odpověz
Dobré ráno,
Elí má rýmu jak trám, v noci to stálo za prdlajs, pořád vzhůru. Teplotu má taky, to bude den
Lu: ať se u vás brzy vyjasní
30. říj 2009 v 07:47  • Odpověz
Dobré ránko,

teda to jsem si teď početla - druhé kolo snažilkování moc přeju všem zúčastněným. A ostatní nechť alespoň trénují :grinning: My se myšlenky třetího miminka stále nevzdali, ale termín je posunutý. Důvod jsou ty dva bobci, co máme doma. Jsou to introvertní, hodně citlivé děti, které potřebují velkou pozornost. Myslím, že další mimi by pro ně byl šok a docela záhul. A co se týče pohlaví - tak nám je to už fakt jedno...Jen jména pro nás budou docela nářez, bo já fakt nevím.

A Labell, ta podoba Madlen je naprosto úchvatné jméno :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: U nás se dcerce neřekne jinak než Madlenka, Magdalénka, Magdaléna, Mája. Podoba Magda se mi nelíbí ani trochu, ale uznávám, že sem tam ji použiju (Magdi).

Já včera byla na paradentologii (a to mi ještě není ani třicet:frowning2: Vyšetření bolelo, byla to hrůza a děs, tak jsem při něm myslela na Petrolejku, moji sestřenku a moji tetu, co každým dnem budou rodit. No a sestřenka večer opravdu podlehla a narodil se jí Kubíček.

Jo a u nás hrozné období nejedlíctví - obdivuju každého, jehož dítě zápasí s jídlem pořád (teď mě napadá třeba právě Labell). Bo to jsou tedy nervy. Nemluvě o tom, jak mě štve, že se s něčím vařím a děti se pak tváří "co to jako je? to máme jíst?"

Jdeme se chystat, dopoledne vyrážíme na lov kešky :slight_smile:

Krásný den
30. říj 2009 v 07:49  • Odpověz
Sylvi, opožděně vše nej :slight_smile:
30. říj 2009 v 07:50  • Odpověz
Bré ránko :slight_smile:
papčíme chleba ve vajíčku, Robišek se dívá na nahrané díly červeného traktůrka, pohoda :dizzy_face:
Terusko, ať je Eliška brzo bez teploty, ta rýma bude zas cosik trvat :unamused: a přeji moc zdravíčka a rodinné pohody... :dizzy_face:

lu, jak jsem psala teru - rodinná pohoda - to přeji i tobě, byť nemáš narozky, snad se ti ten tvůj velký všivák omluví, ty se určo neomlouvej! :fearful:

Peťajs, to je síla, ta únava musí být strašná :frowning2: zkus dnes hodit aspoň na chvilku Týnku babči a prospi se....

áá Hanča se ukázala? Kajs byla? Neříkej, že si žehlila celé dva dny, žes tu nebyla :grinning:
30. říj 2009 v 07:54  • Odpověz
JOOOO a Magdalénku máme taky v TOP, jo??!! :angry: :grinning:
30. říj 2009 v 07:55  • Odpověz
petis: děkuju :slight_smile:
a Madlenka se mi taky moc líbí
30. říj 2009 v 08:00  • Odpověz
my se rozhodovali při Robiškovi jestli Eliška nebo Magďajs :slight_smile:
a i Sylvince samozřejmě přejem z Frýdku hodně štěstí, zdraví atd... :dizzy_face:
30. říj 2009 v 08:04  • Odpověz
zatím čauky, za chvilu tu máme návštěvu :slight_smile:
30. říj 2009 v 08:12  • Odpověz
teru:chuděrka Elí at teplota ustoupí a rýma brzy zmizí :frowning2: ty slavíš,chápu dobře??tak vše néééééééééééééééééj k narozeninám a krásnou oslavu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: petisko: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ty jsi blázínek 2 dny žehlit?? :grinning: :grinning: ne,ne jen nějak nestíhám,furt jsem někde v řiti a večer hákuju ted chodím skoro každej den a do toho kombinace brzkého ranního vstávání a je to hned :stuck_out_tongue_closed_eyes: krásně si užij návštěvu :slight_smile: Pét'o drž se! :wink:
30. říj 2009 v 08:45  • Odpověz
Ahoj,
Tery vše nej nej nej k narozkám!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Berunko 30.10 to by šlo né?? :wink: Pojď ven!!!!
30. říj 2009 v 08:48  •  2 děti  • Odpověz
holky díky, ¨Berunak prý dnes ne-e, páč není doma Míra, takže až v listopadu
30. říj 2009 v 08:57  • Odpověz
Terka má narozeniny, my máme přání jediný. Štěstí, zdraví, štěstí, zdraví, hlavně to zdravíííííííííííííííííííííííííííííí. Všechno nejlepííííííííííííííííííííííí :slight_smile:

Ahojky všem,
viděla bych to následově. Pozítří začíná listopad. Takže dnes nechá Berunka Peťu pořádně odpočinout a nebude zlobit. Zítra v odpoledních hodinách pošle poslíky a pozítří ráno to vypukne. :wink:
Jo, a jméno Madlenka se mi taky strašně moc líbí :dizzy_face:
30. říj 2009 v 10:42  • Odpověz
Peťo, jsem strašně zvědavá, jaké jméno nakonec Berunce dáte :dizzy_face:
30. říj 2009 v 10:43  • Odpověz
ahojky, tak u nás choroba, Tomík má pořád teplotu, spustila se mu rýma, mě bolí v krku a navíc i žaludek, ani nevím od čeho, prostě jsem dneska KO a do toho tady Tomík skoro hodinu řval, nic nechtěl, navíc furt říkal "bolí" "bolí", ale nechtěl říct co, tak už jsem byla oblíknutá že jdeme k Dr. pak se na chvíli uklidnil a už zase knˇourá :frowning2: to zas bude den :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Sylvi, dodatečně velká gratulace :grinning:

Teru, užij si krásné narozky, hlavně aby Eliška byla brzy zdravoučká :dizzy_face:

Lu, drž se, nemáš to jednoduchý když se manžel takhle nevyztpytatelně chová, podle mýho názoru by fakt měl chodit někam k psychoterapeutovi, protože si neuvědomuje jak svým chováním ubližuje tobě, miminku i Matýskovi, vím že to je složitý když se musíš starat o malého prcka a druhé je na cestě, ale fakt bych ho tlačila aby někam chodil, protože to není poprvé že má takovéhle stavy, moc ti držím palce aby se všechno zlepšilo :slight_smile:

Petro, vyděržaj pionér, já jsem dneska taky úplně neschopná čehokoliv, takže dítě asi nechám zbořit byt :confounded:
30. říj 2009 v 10:45  • Odpověz
Teď jsem dočetla... Lidu, jak je? :frowning2: Myslím na tebe. A ty mysli na vaše broučky a drž se!
30. říj 2009 v 10:50  • Odpověz
Lu: dočetla jem trošku podrobněji. Řešíme něco podobnýho v rodině, ono ohlížet se na děti, to určitě ano, jsou tam finanční věci a jiný závazky, ale být ve vztahu jen kvůli dětem, to nejde. A myslím, že to není dobrý ani pro ty nejmenší, tu atmosféru vnímají až moc dobře a zvlášť ty malý celkem rychle přijmou, že jednou jsou u tatínka a jednou u maminky. Tím poboha nechci říct, že by to u vás takhle mělo dopadnout, to v žádným případě, vím, že všude je něco, u nás taky. Ale když pomine zamilovanost, tak něco tam zbýt musí.
30. říj 2009 v 11:30  • Odpověz
Ahoj, jen nakukuju, co Berenika, takže nic, tož papa,hezký víkend.
Terusce a Sylvince ještě přejeme všechno nejlepší, hodně zdravíčka, lásky, štěstíčka a spousta jako dnes sluníčkových dnů :slight_smile: :slight_smile:
30. říj 2009 ve 12:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.