• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
error: berunku (mám pořád v hlavě bereniku)
Tomíkovi marůdkovi ať se udělá brzy líp, taky proto aby maminka byla spokojená :wink:
30. říj 2009 ve 12:34  • Odpověz
Ahoj!
Terko, všechno nejlepší k narozeninám!!!!! Hlavně ať jsi zdravá, spokojená a Eli moc nečertí :slight_smile:

A já děkuju za přání :dizzy_face:

Peťo, no, já myslím, že se už se pomalu hlásí :wink:

Agi, no jak vylezl v deset od Matýska, kde unsul, tak říkal, že všechno nelepší a pak že nemohl pro kytku, že blbne baterka v autě, ale máme tu tři obchody po ruce, jeden i s kytkama, tak to s tou snahou asi nepřehnal. Jinak se zřejmě urazil, že je tak nepochopený a dnes se ještě neozval. A já taky ne. Tož takové žabomyší hádky, no.
Odpoledne jdu na brzkou večeři s kamarádkou - taky měla narozeniny, tak se moc těším, jak je properem, všiváky jedny :grinning:
30. říj 2009 ve 12:41  • Odpověz
sylvi to znám :wink: , aspoň se máš ale dneska na co těšit! pěkně si užij véču s kamarádkou !!!!
30. říj 2009 ve 12:46  • Odpověz
ahoj

Teru krásný narozeniny!!!

a Sylvince dodatečně všechno nej k svátku :slight_smile: včera jsem chtěla hned ráno popřát, ale mám paměť jak ementál :sweat_smile:

holky díky moc za podporu... Teru napsala jsi to moc pěkně... dneska muž přijal tu nabídku práce a dohodli jsme se že seženeme manž. poradce, teď už můžeme, ono totiž v angličtině to na pojišťovnu nikdo nedělá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak uvidíme...

každopádně tu dopo byla kamarádka s měsíční holčičkou (skoro 6 kg :sweat_smile: )... a se svojí maminkou... to jsou takový pohodářky :dizzy_face: mimčo spalo v randálu a bylo mu všecko šumák, tohle já teda neznám od Matýska... holky kdyby se poštěstil takovejhle "model", to by bylo bájo :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: pro mě totální sci-fi

Matýsek byl moc roztomilej s ní, chodil ji pusinkovat a hladit a obcházel okolo když se kojlla a ptal se co to je, pak si šel šáhnout na prso a hrozně se smál že tam je mlíko :grinning:
30. říj 2009 ve 13:25  • Odpověz
Eli a Tomíkovi ať je co nejdřív líp !

jdu zalehnout, v noci jsem toho moc nenaspala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. říj 2009 ve 13:28  • Odpověz
Agi :wink:

Lu, fajn, že se to aspoň nějak vyřešilo ... i když to asi není úplně výstižný výraz. Držím palce!

Já už tu hodiny sjíždím lego a seznam toho "co musíme mít" narůstá. Jsem nadšená z domu, ze supermarketu a samozřejmě Zoo .... úplně se vidím, jak ten domeček stavím :grinning:
30. říj 2009 ve 13:35  • Odpověz
Liduš tak aspon že bude mít muž práci :wink: Tomínkovi at' je líp broučkovi :frowning2: a co Pét'a nerodí??????holky já si stejně myslím že Míra podlehne a bude to Berenika :dizzy_face:
30. říj 2009 ve 13:41  • Odpověz
Holky, já mám chuť na něco dobrýhoooooooooooooooooo :fearful:
30. říj 2009 ve 13:49  • Odpověz
Miško na romadúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúr???už nééééni :grinning: :grinning: :grinning:
30. říj 2009 ve 13:50  • Odpověz
áááááááááááááááá už mi to došlo,Miška něco naznačuje???????????????? :confused: :confused: :confused: Miši:jooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo?????????,,,
30. říj 2009 ve 13:51  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: No to zrovna :grinning:
Jen tu panuje ideální stav (obě děti chrupou), tak bych si vyložila nohy na stůl a něco mlsla :grinning:
30. říj 2009 ve 13:53  • Odpověz
holky normálně Ondra přicupital teď z ložnice a chůvička nic nezaznamenala ?????? :confused: :confused: :confused: :confused: .Opravdu byla zapnutá,svítila jako vždy zeleně.Nechápu :zipper_mouth:
30. říj 2009 ve 13:54  • Odpověz
Miško, švára zas vzal Elí s dětma do Zoo, takže já mám taky prééé, jen doufám, že se jí ta¨rýma nezhorší
tak co si dáme?
30. říj 2009 ve 13:55  • Odpověz
agátko: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: Miško:pozdě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a ty nic nemáš?????přijed' u nás jsou furt zásoby :sweat_smile: by mně zajímalo kdy to naše šídlo usne :wink:
30. říj 2009 ve 13:56  • Odpověz
dáme si víno :grinning: :grinning: :grinning:
30. říj 2009 ve 13:57  • Odpověz
Tak na zdravíčko :grinning: Ba ne, já bych teď furt žrala čokoládu, jsem tlustá jak prase :angry:
30. říj 2009 ve 13:58  • Odpověz
vlastně já kuwa oslavuju :confused: :wink: no jdu pro chlast
30. říj 2009 ve 13:59  • Odpověz
holky to vám musím povědět :sweat_smile: Pátä se v noci ve 3 vzbudil a hrozně plakal uklidnil až táta musel s ním chodit po obejváku :stuck_out_tongue_closed_eyes: pak asi za 2 a půl hodiny se vzbudil a nahlas se smál a kopal nožkama a rozhazoval ručkama jako když ho někdo lechtá :confused: :confused:
30. říj 2009 ve 14:00  • Odpověz
u nás vyschlo :angry: tak teri je to na tobě :wink: Miško dej si :wink:
30. říj 2009 ve 14:02  • Odpověz
A mám po šoufkách! Růžovka je vzhůru :wink:
30. říj 2009 ve 14:04  • Odpověz
Miško:plán zhzen :grinning: a já se jdu taky odplížit prd'olka zabral :dizzy_face:
30. říj 2009 ve 14:18  • Odpověz
tak já zalomila na hodku a půl s Pát'ou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. říj 2009 v 16:49  • Odpověz
Tomík měl zase 38,4 tak jsme byli u Dr., ta na něm nic závažnýho neshledala, jenže on se vztekal a řval jen se ho dotkla, takže ho ani pořádně vyšetřit nemohla :rolling_eyes: no říkala že když bude mít pořád vysoké teploty máme vzít moč a sjet na pohotovost do nemocnice :stuck_out_tongue_closed_eyes: snad to nebude potřeba.
Jak jste chytali moč? Tom na nočník moc nechce chodit a když už ho přemluvím aby si na něj sednul, tak se většinou nezadaří :pensive:
30. říj 2009 v 16:53  • Odpověz
Maxo :unamused: to neporadím, já ještě nikdy moč nechytala :confused: držím palce ať se z toho vyspí a zejtra je líp !!

u nás teda zas rýma, on je jak já, rýmu má snad i z pohledu z okna :sweat_smile: tak jsem koupila ten Imunoglukan, doufám, že to trošku pomůže... já ho ani otužovat nemůžu, on hned nastydne, fakt jak já :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. říj 2009 v 16:59  • Odpověz
Maxo: Ivčo, na pohotovsti, když potřebují nasbírat moč, tak na bříško přilepí skumavku, zastrčí pindíka a normálně zabalí do plíny. za chvíli mají nachytáno. to nám třeba dělali v Krči, když jsme tam byli se 40-tkami.
jinak čus bus všem :slight_smile: nazýzám z kanclu
30. říj 2009 v 17:26  • Odpověz
Lído: četla jsem... vzala bych ho ani ne do poradny, ale normálně k doktorovi. dole toho co popisuješ mi to připomíná maniodepresivní psychózu. bohužel máme zkušenost v rodině...
30. říj 2009 v 17:29  • Odpověz
Maxo:nám zas dali takovej pytlík na pinďase do plíny a taky to šlo dobře
tak ať je Tomíkovi brzy líp
30. říj 2009 v 17:58  • Odpověz
ahojky :wink:

Terezko:všechno nejlepší k narozeninám :dizzy_face: mohly bychom to jít oslavit,co vy na to-agi a teru :grinning:

lu:to je trápení s tím tvým chlapem :frowning2: psychiatra na něj :unamused: snad bude brzy líp-moc ti to přeju

maxu:chudák Tomík,snad to nic nebude,pytlíky na chytání moči mají i v lékárnách :wink:
30. říj 2009 v 18:36  • Odpověz
maxi:my taky dostaly papírovej pytlík od Dr.nasune se na pindíka na to plena,a mělo by to jít ale u nás vždycky bez úspěchu :unamused: a zdravím Andy :dizzy_face: :dizzy_face:
30. říj 2009 v 18:52  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
držím palce Pétě, ať jsou brzy konečně všichni členové rodiny spolu :slight_smile: (mimo břuch) :wink:
Lu: já s tímto osobní zkušenosti po pravdě nemám, tak se mi to "lehce" soudí...každopádně se DRŽ! :wink: :dizzy_face:

Všechno nej nej nej, Terko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: My jdeme zítra slavit narozky mojí maminy :wink:

a všem snažulím (nově i Hani :wink: ), ať se brzy úspěšně zadaří... :wink: :dizzy_face: Moc hezky se mi četly ty poslední stránky, Elly posílá hudlana
:slight_smile:
30. říj 2009 v 19:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.