• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
Ahojky,

já jdu zase jen pro radu. Ve čtvrtek na kontrole mi dr řekla, že je malá hlavičkou nahoru :frowning2: . Myslíte, že je nějaká šance, že se ještě otočí :unamused: :confounded: ?
1. lis 2009 v 17:36  • Odpověz
Jani, děkuju za přáníčko a některý botičky, co Elí nosila opravdu jen chvilinku asi nechám pro druhé, ostatní vyhodím a jedny samo nostalgicky nechám :wink:
1. lis 2009 v 17:36  • Odpověz
jo a ještě s nočníkem,je tady kromě nás ještě další totální ignotrant nočníku,tak jak naše Márinka?

Ted na Moravě zase slýchávám historky,jak jsme my a celé širé příbuzenstvo chodili málem v půl roce na nočník,div,že jsme si ho pak po sobě sami neumyli :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
1. lis 2009 v 17:37  • Odpověz
kk: sestřenice, co už měla pomalu naplánovanýho císaře a má termín stejně jako petrolejka, tak před týden se jí prcek otočil konečně hlavou dolů :slight_smile: takže nesmutni
1. lis 2009 v 17:38  • Odpověz
KK- určitě šance ještě je,neboj :wink:
1. lis 2009 v 17:39  • Odpověz
Když mě ještě každý říká, že druhý mimi bývá větší :confused: . Takže když malej měl 4 kg, tak se obávám co příjde teď :confounded: . Už teď mi přijde, že je tam malá narvaná tak, že se pořádně nemůže ani pohnout :frowning2: natož se tam ještě otáčet :cry: . No uvidíme, budu věřit ...
1. lis 2009 v 17:41  • Odpověz
Petrolejko: moc ti držím palečky, aby ti vše vyšlo tak jak si přeješ :slight_smile: :wink: .

Zuuu: gratuluju ke zprávám z ko :slight_smile: .
1. lis 2009 v 17:44  • Odpověz
prami, u nás se taky ještě nenočníkuje. Ale přiznávám, že spíš než ve Štěpánkovi to bude ve mě. Ještě jsme se do trénování nepustili na plno. Sem tam ho na nočník posadím, sám si říká před koupáním tak jak to vidí u Vojtíška, ale ne vždy se zadaří. Ale chystám se, že v blízké době trénovat začneme. Vojta už byl v tuhle dobu 2 měsíce bez plínek.

kk28, určitě je šance na otočení. Věřím, že se Ti tu ozve někdo, komu se mimčo otočilo až pár týdnů před porodem. Slyšela jsem to vyprávět mockrát, tak snad to tak bylo i u někoho z únorovek :wink:
1. lis 2009 v 17:46  • Odpověz
kk, ale zase se říká, že holčičky bývají menší než kluci. A u nás byl druhý o pidi kousek lehčí :wink:
1. lis 2009 v 17:48  • Odpověz
prami: když je Elí prdelatá, tak si odbíhá na nočník, ale jen čůrat, s kakošem je to horší...když je oblečená, tak je to horší...no a když tu je návštěva a má kolem sebe hodně lidí, tak naschvál odbíhá čůrat do koupelny, kuchyně a vítězoslavně to vyřváva a vodí tě tam, aby tě jako jóó naštvala
1. lis 2009 v 17:49  • Odpověz
no u nás,jakmile ten nočník vidí,tak hned zdrhá,já ani nevím jak jí namotivovat.
Každý týden jako že začínám s trénováním a ve středu už toho mám plné zuby a kakám na to do neděle :unamused: ,takže asi taky chyba ve mně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. lis 2009 v 17:50  • Odpověz
Ahoj,
holky není...Amelka je teda bez plín, ale zvrtlo se to tak nějak samo. :wink:
1. lis 2009 v 17:51  •  2 děti  • Odpověz
Luci, ta u té poslední fotky chybí Amelce jen ta svatozář :wink:
1. lis 2009 v 17:52  • Odpověz
U nás je nočník tabu :frowning2:
Kačko, teda! Už 30 tt???? :confused: :slight_smile: To víš, že se může Andrejka ještě otočit. A naše dětim stejnou váhu, úplně :slight_smile:
1. lis 2009 v 18:01  • Odpověz
:grinning:, No jak by napsala Petiska,Labell- neser :grinning:
1. lis 2009 v 18:07  • Odpověz
ahoj, tak u nás sme za víkend na chalupě spotřebovali jen pět plen, pěkně čůral do nočníku a i doma mi ho pěkně nosí, když potřebuje, tak snad se to i mi naučíme
1. lis 2009 v 18:20  • Odpověz
prami :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. lis 2009 v 18:23  •  2 děti  • Odpověz
"Dedo! Já to splavim! Pojd s nama do pokojisku!" (Deny letí s kouskem dřevěné vláčkodráhy do pokojíku)
Já se z něj picnu :grinning:
1. lis 2009 v 18:25  • Odpověz
Miru, a kdo bude tu vaši dračici hlídat?
1. lis 2009 v 18:26  • Odpověz
Mi- jsme u rodičů na Moravě,tak,at si staří vnučku užijí :wink: .
Jsme tu od středy a mamka,která chodí spát obvykle kolem půlnoci je už kolem 10 .hod grogy.To je pořád babi,dědo pojd a už letí nahoru po schodech do pokojíčku malovat,nebo číst.

Denísek má dobrý hlášky :wink:
1. lis 2009 v 18:33  • Odpověz
Tak to jooooooooooo, no užijte si to! :slight_smile:
1. lis 2009 v 18:35  • Odpověz
Miško to je borec!!! :grinning: :grinning: U nás je nejdelší věta: po sém (když se chce mazlit) :grinning:
1. lis 2009 v 18:39  •  2 děti  • Odpověz
Miško :grinning: :grinning:

malej tu právě "oplavoval" stůl :grinning: řekne si mužovi, vyndá si různý imbusáky a šroubováky a utahuje šrouby :sweat_smile:
i zná ty názvy těch typů v angličtině, já nemůžu ani pípnout, protože dvě třetiny z toho nevím jak se česky jmenuje :pensive: :sweat_smile:

Labell :angry: :angry: :angry: fakt ne.er, my na tom makáme i s mužem jak černý a stejně jsme po pár měsících jen tak na půl cesty :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. lis 2009 v 18:39  • Odpověz
Ejana: botky schovávám, některý jsou jak nenošený a malej nešmajdá, takže některý asi i použiju pro druhý... ty hodně používaný samo ne, ale máme třeba botky se Žirafkou skoro za tisíc a nosil je měsíc, tak tam si myslím že v klidu můžu dát sourozenci

Kk: otočit se může kdykoli, i třeba pár hodin před porodem :wink:
1. lis 2009 v 18:41  • Odpověz
AHojky,
botky se chystám v nejbližší době nafotit a zkusím je prodat na MMB, malý roste nožička jak blázen, všechny jsou jak nový.
Mája je taky bez plen. teda ve dne, v noci dávám a jak hodně pije, tak dokonce min. jednou přebalím.
A " po sém" a "kde jé" jsou u nás taky nejdelší věty :grinning: , takže Miško, moc mě tu nešponujte :grinning: :grinning: :grinning: ale mazlit se rozhodně nechce. Chce podat věc, na kt. nedošáhne, nebo se schová a máme jí hledat :dizzy_face: .
1. lis 2009 v 19:49  • Odpověz
prami:u nás nočník taky nejede :frowning2: a ani se nemluví,on je fáákt strašlivě ukecanej ale nerozumím ani n' :stuck_out_tongue_closed_eyes: ad botky:máme všechny po synovci,ségra kupovala se žirafkou,říkala že ty co byli sešlápnutý vyhodila ale jinak všechny jsou jak nový :slight_smile: kk:neboooj malá se určo otočí :slight_smile: Pét'o:taky držím palce at si dá berunka brzy říct a at máš rychlej a pohodovej porod :slight_smile: a Denulka mně s těma hláškama dostává :grinning: petisko:co ten test dělala jsi znovu?já věřím že je vše v naprostým pořádku :slight_smile: ingridko:poopicový ráno? :sweat_smile: já odpo na 2 hodky zabrala,ale stejně je se mnou prd :stuck_out_tongue_closed_eyes: je mi furt kosa a unavená jsem fakt moc :sweat_smile: jdu se vykoupat a zalomit,snad usnu já nevím,já jsem zvyklá chodit spát až kolem půlnoci pokud mám volno,jinak samo pozděj když jsem v práci :sweat_smile: všem krásný večer a dobrou klidnou :wink: :pensive:
1. lis 2009 ve 20:14  • Odpověz
petisko tak co test???????????,,
1. lis 2009 ve 20:17  •  2 děti  • Odpověz
Ingrid: tak je bez plen?? a že to ani neřekneš, teta! :slight_smile:

jsem si na Tebe včera vzpomněla, malej tu běhal nahej a křičel "Majánko, Majánko má, husicky nemáš doma!" :sweat_smile:

Kk: druhý nemusí bejt větší, já byla druhý dítě a byla jsem o kus menší
1. lis 2009 ve 20:28  • Odpověz
Kk neboj, ještě má pár týdnů na otočení, myslím, že v 30tt je to v pohodě. Snad se to vyvine bez problémů. :wink:
No a kde je ta Pe'tula s testem?
1. lis 2009 ve 20:35  • Odpověz
Kk-myslím, že se na to doporučují kočičí hřbety! nebo plavání. prostě mít to bříško jakoby dole, aby to mimčo mělo prostor se otočit..
a já byla druhorozená (starší bratr) a taky jsem byla menší..:slight_smile:

Miško-Deny je fakty borec! týjo! :slight_smile:

Boty-schovávám pro druhé. Tom nemá vadu chůze, tak je budu používat jako"druhé" boty. Koupím jedny nové a druhé náhradní bude mít po Tomovi. :slight_smile:

nočník-Tom byl přes den bez plen..a najednou..zase hrčí do plíny. neříká si, max přijde říct, že se počůral..Jsem z toho nešťastná..Obrovský krok zpátky. Nevím, kde jsem udělala chybu. MOžná jsem měla furt strach, že se venku počůrá, tak jsem mu plínku dávala, i když byla vlastně furt suchá..
Co s tím?
1. lis 2009 ve 20:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.