• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
Kk, malý byl ve 28tt hlavičkou nahoře a ve 32tt byl otočený. Někde jsem četla, že do 37tt se mimi ještě zvládne otočit. A myslím, že na to jsou i nějaké cviky.

Matýsek be plen není, taky budu viník já. On hlásí zásadně PO a vždycky to vzdám po třetích čtvrtých tepláčkách. On vypadá na nočníku, že strašně tlačí, pár kapek tam přistane a za chvíli mokré tepláky.... tak nevím.

Dala jsem pár fotek
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3481806&vReferer=
1. lis 2009 ve 20:50  • Odpověz
Jo a my vůbec nočník nezkoušíme, ale je to kvůli mě, začnu až po šestinedělí, jak jsem už dřív psala, s břichem mě bolí se shýbat s malou k nočníku, sedět na něm dlouho nechce a dokonce i přestala hlásit, když se počůrá, což už dělala. myslím, že i sama na to zralá není a mě to nějak neznervozňuje. :wink:
1. lis 2009 ve 20:55  • Odpověz
Comra: taky jsme teď měli asi dva dny zas nějakej bojkot či co.... doma byl bez plen a taky se to nějak zvrtlo, přitom jsem maximálně důsledná, chválím atd.... už i muž se ho ptá, i venku s ním lítáme na trávu nebo na záchod, ale jeden den hlásí třeba třikrát venku, doma vůbec, další den nehlásí ani tak ani tak...

já bych teda když si říká pěkně tak už plínku nedávala... :confused:

já plenku dávám, ale on si právě málokdy řekne, taky nevím co v týhle fázi dělat, asi jen čekat, až mu to doklapne úplně? :confused:
1. lis 2009 ve 21:02  • Odpověz
Lu: tak nahatej si zpíval o Majánce jo????? :rolling_eyes: :sweat_smile: :confused: :dizzy_face: , to si s ním teda musím vysvětlit :slight_smile: :wink: :grinning:
ad pleny, nějak jsem nechtěla předčasně hlásit, protože přece jen, čúrká do plen v noci, musím se přiznat, že když jdeme ven, tak jí plenu dám, ale hlásí mi i tak a čúráme na trávu.A jsem se rozhodla, že od zítřka jí nedám plenku ani ven. Jinak taky ještě nedávno neodhadovala ten začátek, takže jsem denně prala tak 5-6 kalhotek s tepláčkama.
v úterý jdeme prvně do Sokola na cvičení, se těším jak blázen, prý tam chodí tak 30dětí, to bude Mája koukat :dizzy_face:
1. lis 2009 ve 21:36  • Odpověz
Sylvi: fotky jsou super. u vás koukám už je námraza pěkná. No a prosím tě, pořád si nejsem z tý společný fotky jistá, po kom Matýsek je. Vy jste si fakt asi s Jindrou podobní, modré oči (proč Matýsek hnědé?? :wink: ), široké úsměvy, úzké nosy...
1. lis 2009 ve 21:39  • Odpověz
Tak nějaké botky jsem prodala, ale tím že jsme měli docela dost botiček tak nejsou tak sešmajdané teď je schovávám pro druhé. Máme tedy vyloženě holčičí takže pokud budeme mít Jájinka brášku tak botinky stejně prodám. Ale stejně chci aby dítko mělo chodící botky nové, přeci jenom každá nožička je jiná.

ad nočník, já to teda nějak nehrotím a vyloženě to nezkoušíme pořád. To jsem vzdala už v létě. Jája až teď teprve pořádně dokáže říct že chce čí a kaky a přinese si nočník, zatím jen občas ale i to je pokrok. Takže si myslím že to u ní bude jako u všeho, přijde si na to sama jako s krmením sebe sama, chozením a jinýma věcma. Takže do těch dvou let tomu nechávám volný průběh. Pokud to ještě nepůjde tak se do toho teprve obuji.

KK, neboj Andrejka se klidně může otočit pár hodin před porodem, i to jsem zažila. Maminka byla přijatá na císař a při vyšetření se zjistilo že už je mimi hlavičkou dole :wink: :slight_smile:

Copak Denísek a Matýsek to jsou řečníci. Naše cácora začíná až teď pořádně opakovat všechny slova
1. lis 2009 ve 21:42  • Odpověz
KK - jina na přetočení je dobrý kočičí hřbet a kružit pánvý osmičky, nebo jen kroužky :wink:
1. lis 2009 ve 21:43  • Odpověz
zatoulaná ovečka nakukuje :stuck_out_tongue_closed_eyes: já nemůžu zabrat :stuck_out_tongue_closed_eyes: koukám Matýsek už má jasno :grinning: ingridko:Mári je šikulka :dizzy_face: :dizzy_face: sylvinko:fotky moc pěkný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: taky nedokážu posoudit na koho Matýsek je :slight_smile: ingridko:u nás v rodině hnědý oči taky nemá nikdo,jen babička je měla :wink:
1. lis 2009 ve 21:47  • Odpověz
holky ono teď se třeba ještě dá čůrat na trávu ale co budete dělat až bude fakt mrznout, já myslím že budu teda radši Jájině dávat plínku ikdyž bude už chodit na nočník. Já si neumím představit že se mi venku pročůrá a bude mrznout, to je pěkně na prochladnutí
1. lis 2009 ve 21:48  • Odpověz
ááá padaj víka,už fakt dobrou a pokud se berunce zachce v noci ven tak Pét'o klidnej porod :dizzy_face: :pensive:
1. lis 2009 ve 21:51  • Odpověz
Hani ale to by byl strašnej krok zpět a asi bys toho litovala..tohle se mi stalo už jednou..Am si říkala od léta, já se pak bála s ní chodit van bez plíny. A ona si pěkně čurala do plíny a ze dne na den si říkat přestala.
Na tu minutu se to bude muset zvládnout.
1. lis 2009 ve 21:55  •  2 děti  • Odpověz
Aha sem to tak na půl špatně pochopila..se omlouvám..
Pokud by si neříkala spolehlivě, tak bych to neriskovala.
1. lis 2009 ve 21:56  •  2 děti  • Odpověz
Hani, přesně to jsem si říkala, do dvou let to nočníkování-nenočníkování nebudu řešit. A co pak, to teda nevím, ale uvidě se, ještě je čas.
1. lis 2009 ve 22:02  • Odpověz
Hm, tak u nás by se botičky dědit fakt nedaly. Nejen že Vojta lehce vtáčí kotníček dovnitř, ale i tak jsou botky většinou ochozené. My prostě chodíme všude a pořád :wink: :grinning:

A čůrání v zimě je špatný. Hlavně když mrzne a člověk musí svléknout dítě z kombinézy. Pak je to souboj s časem.
1. lis 2009 ve 22:12  • Odpověz
Ingrid, ne, ne - já nemám modré oči :wink: já mám zelenohnědé (což je teda pseudopojmenování pro mou neurčitou barvu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ). Moje mamka má zelené, takto hnědé má (měl) jen můj strýc.

Komu je podobný už se tu řešilo, osobně podle reakcí myslím, že do roku byl hodně moc na Jindru, ale dost se změnil. Zrovna dnes jsme narazila na fotku v mobilu, kde měl kulatý obličej a vůbec hodně jiný.

Já jdu spát!
Dobrou noc!
1. lis 2009 ve 22:12  • Odpověz
Jé Sylvi, já mám taky zelenohnědé oči, moc jsem si přála, aby je některá z holek podědila, není to zrovna obvyklá barva :sunglasses:
1. lis 2009 ve 22:14  • Odpověz
Moje mamka má taky zelenohnědý a Denymu se taky tak barví :sweat_smile:
Jinak jsem si ted zase byla čuchat k Márince :sweat_smile: Připadám si jak úchyl, ale ona pořád tak krásně voní! Každý večer skoro zareju nos do její peřinky a fetuju. Já bych si jí někdy tak vzala na noc do postele! Ale ona potvůrka nechce :sweat_smile: Když jsme jí tam jednou k ránu vzali, tak na nás pořád natahovala ručičky, vyvalila kukadla a bylo po spinkání :sweat_smile:
1. lis 2009 ve 22:20  • Odpověz
Brej večír :slight_smile:
Lucííí, neséééér s nočňajsem :grinning: :grinning: (prami :grinning: :wink: ) my ho máme v koupelně....no a to je zatím vše, čím můžu přispět :grinning: ale jak píše Peťa, taky prozatím neřeším, vidím, že ještě na to není zralý :wink:

A oči mám taky hnědozelené, když se ožeru, tak zelené :grinning:

kk, mě se Robik přetočil ve 34tt :wink:

Jinač, proč píšu ták pozdě po večerce - akce kulový blesk - dali jsme všiváka mamce na noc a zajeli si do kina :slight_smile: tímto přeji Prami příjemnou zábavu s manžou u večeře :slight_smile:

a jsem klidnější, test ukázal čárku pěkně silnou, už skoro jako tu kontrolní :dizzy_face: :dizzy_face:

Jdu se přitulit k chlopkovi, bobrou noc :slight_smile:
1. lis 2009 ve 22:58  • Odpověz
Peťulko, tak to je paráda, bobíšek tam prostě je :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Hezké tuleníčko, i já jdu za naším úžasným taťkou :slight_smile:
1. lis 2009 ve 23:01  • Odpověz
dobré ránko :wink:

petisko: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: hurááá, my jsme mimískovi věřily, že tam je!

peťo: tak dneska by to šlo :slight_smile: :slight_smile: .Jak Ti je po tom nápoji? :grinning:
2. lis 2009 v 06:53  • Odpověz
sylvi Matýsek je nádhernej, nemůžu si pomoct,ale je to andílek s ďáblem v těle,co? :grinning: ty jeho blond vlásky a nevinný pohled, je k sežrání.Z očiček mu ale cosi kouká :grinning: .Pokojíček moc pěkný :wink:
2. lis 2009 v 06:55  • Odpověz
ahoj.NIC. No zítra už mám zas monitor a kontrolu, tak udeřím na doktorku. jsem smířená s tím, co jsem vůbec nechtěla, s CS, ale nevěřím, že to může dopadnout jinak. :wink:
2. lis 2009 v 07:47  • Odpověz
Peti já vím, že jsi z toho špatná, ale nemysli furt na ten CS, dyk jsi zvládla porodit Týnku a teď už to tam je krásně přichystané na druhé miminko, zvládneš to levou zadní a přirozeně, neboj :wink: .Moc na Tebe myslím a držím všechny palce co mám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. lis 2009 v 07:50  • Odpověz
a my máme období "co to je", ale fakt furt :grinning: , je to prča.

a včera jsme vyzkoušeli v reálu tu plastelínu Play-doh u kamarádky i s vykrajovátky,dět.nožíkem a strojkem a je to fakt super,malého to děsně bavilo.Takže kupujeme k Vánocům :slight_smile: (nebo možná už teď, maminka si chce hrát :grinning: )
2. lis 2009 v 07:52  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
já nemohla včera vůbec zabrat :rolling_eyes: šla jsem spát až po jedné v noci...

Peti, to jsem zvědavá, co vykoumáte :wink:

mi, agatko, zítra už mám konečně ten ulz!! :dizzy_face:

teď jsem sjela nové fotky sylvinky - pusinková fotka je moc hezká :slight_smile:

jdu na hajzlík - nejdůležitější info dne :grinning: :grinning:
2. lis 2009 v 07:52  • Odpověz
petis držím palce na utz, já už na hajzlíku byla :grinning: :grinning: :grinning:
2. lis 2009 v 07:54  • Odpověz
abys nebyla všude první :angry: :grinning: :grinning:

jaké máte počasí, děcka? U nás svítí slunko, jak svińa, kde se podívám, tam je prach, tak ho jdu utřít :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. lis 2009 v 08:00  • Odpověz
když musim, tak musim :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

u nás je hnusně, pod mrakem a bude pršet asi
2. lis 2009 v 08:01  • Odpověz
sakra a my musíme odejít :angry:

jdeme na Anděla do RC Andilek tak kdybyste někdo z Prahy neměl co dělat :slight_smile: je to takovej momentální nápad, okouknu a pak poreferuju :grinning:

Peti: nevzdávej to!! a řekni si o Hamiltona, u mě zabral asi za dva dny... nevím jak to má časově Míra a taky je to neodhadnutelný, ale aspoň by byla Berunka venku
2. lis 2009 v 08:01  • Odpověz
lu, zjisti cenu kávy :grinning: :grinning:

Jdu se zkulturnit, máme dneska pochůzky ohledně pozemku..akorát jsem nasratá, na katastru už týden nejdou počítače, a týpek, co prodává ten pozemek, tak měl s námi jít dopo k notáři a že má dopo nabité, a že až odpo...Jako je to vcelku jedno, ale jde o princip, že prodává pozemek, může být rád, že to za ty prachy prodal, termín na dopo už ví týden a naráz to má nabité. Pan kokotí hlava :rolling_eyes: A to jsem zítra už chtěla všechno dát Rajfce na poslání do centrály pro vyřízení :pensive:
2. lis 2009 v 08:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.