• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
Dobré ráno,
já jsem taky strašně spala :rolling_eyes: Jendou jsem v noci nemohla zabrat asi půlhodiny, pak po čtvrté Matýsek plakal ze spaní a já tvrdě už neusnula :rolling_eyes: A asi dvě hodiny jsem hleděla do stropu.

No, a Matýsek furt pčíká, i v noci a teď pokračuje - měli jsme jít do herny a houby. Ale stejně je u našich teta, tak jí jdeme navštívit.

Počasí - taky pod mrakem a kosa strašná. A Peti, včera svítilo do oken a bylo to něco hrozného - ale s lešením kolem nemá smysl s tím nic dělat. Jen doufám, že během vánočních návštěv nebude svítit.....

Agi, hoď prosím když tak odkaz na nějakou sadu té plastelíny, jestli něco najdeš.

Peti, uvidíme! :wink: Všechny ti držíme palce!
2. lis 2009 v 08:26  • Odpověz
sylvi hodím, chci na to juknout,až půjde O.spát po obědě,teď se jdeme chystat na cvičení
2. lis 2009 v 08:27  • Odpověz
Kuk :slight_smile: petisko:no vidíš bezva,mimíšek tak prostě je :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ad počasí:blééééééééééééé,kosa :stuck_out_tongue_closed_eyes: agátko:taky jsem zvědavá na tu modelínu,to bych taky možná koupila :wink: krásný den :wink:
2. lis 2009 v 08:55  • Odpověz
Petisko: jsem ráda, že tstík znovu potvrdil malého pasažéra v bříšku !! :slight_smile:

TAk my měli od 9 cvíšo,ale teprva jsme se o půl 9 vyštrachali z pelechu, tak dneska nic...:slight_smile:

Musím koupit nbutně zimní bundu EMm, pořád je tu na nule a EMmi má jen podzimní...:frowning2: Včera jsem byla narychlo v CA, ale ani jedna, vše vyprodané........ :confused: :fearful: :fearful:

Hodte tipa, kde jste kupovali bundy !!! Děkuju !!!!!!!
2. lis 2009 v 09:07  • Odpověz
autor
ahojda, jen v rychlosti nakukuju..snad večer nevytuhnu a něco napíšu..
jen k modelíně, taky hledám a na mmb jsem toho moc nenašla, tak jsem zadala na seznamu, pár eshopů jsem projela a největší výběr mají tady..http://www.hracky-bambule.cz/znacky2/hasbro/hasbroplay-doh/
líbí se mi ta zvířátková sada, úplně dole..

pak se mi docela líbí tohle, to v tý bambuli nemají..
http://www.eshop-hracky.cz/product/play-doh-plastovy-legracni-kufrik-s-formickami-592/

jinak v tescu mají kelímek za 20kč a celou sadu 24ks za 299kč..mají tam i sadu s vykrajovátky, nožema válečkem, ale koukala jsem na to a viděla jsem jen samý písmenka a čísla..

peťo, myslím na tebe, aby se to rozjelo..
2. lis 2009 v 10:14  • Odpověz
Ahoj, jen v rychlosti. Štěpán tady zatím jezdí na odstrkovadle, ale nečekám, že mě nechá sedět u počítače :wink:

Péťo, držím palce, aby se rozjel porod a vše dopadlo, tak jak si přeješ.

Posledně jak jsem vám sem dávala odkaz na modelínu, tak jsem zapátrala v paměti a následně pak v mailu. Loni jsem ji objednávala právě z MMB. Tady jsou stránky té paní, má tam toho dost. Ale kyblíček, který máme doma už ne. Asi se už přestal dělat
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=192393
2. lis 2009 v 10:46  • Odpověz
Ahoj,
Petis: tak vidíš, // jsou tam :wink: :wink:

Gabcos: já koupila bundičku v Tescu, měli slevu z 420-, na 350,-...moc pěkná. Když jsem tam byla po týdnu, tak jí mrzáci zdražili na 500,-, ale možná, že tam mají něco nového. V Takku se mi taky moc líbí, ale tam už jsou kolem 600,-
2. lis 2009 ve 12:06  • Odpověz
Dobré poledne, jééé my včera usnuli až kolem 1hod ráno, i Jájinka pořád nechtěla hrát a chtěla česat a oblíkat Bárbínky. Takže jsme vstávaly s Jájou až v 10:30 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

Lucí, no já si právě říkala že jestli to nebude krok zpět ale v té zimě, kor na Vysočině. Já sama bych se v tom nevyčůrala. Tak to teda nevím :frowning2:

Petí, myslíme na vás holky

Jinak moje mamča má také krásné hnědozelené oči. Čím je starší tím se jí více barví do zelena. V mém věku je měla skoro celé hnědé. Já je mám světle hnědé, jsem si v duchu přála aby je měla Jájinka taky, ale beruška je pomněnková :dizzy_face: Tak jsem zvědavá jaký bude sourozeneček, no nezlobila bych si kdyby měl hnědá očka, medové vlásky a narodil se v září :grinning: :grinning: :grinning:

Bundu jsem koupila na MMB - nošenou ale moc hezkou, paní se o ní starala. My máme bombříka od Nextu. Pak ještě jednu růžovou delší od Vietnamců, loni jí byla velká tak jí unosí až tento rok. A nošený kožíšek z MMB, ale ten není do velkých mrazů.Když to tak vezmu tak máme většinu věcí z MMB, pak z Tesca a CA. Jo a nevím jak v Praze ale tady u nás v Pompu jsem koupila Jasmínce krásnou a teplou soupravičku čepičky, šálky a rukaviček.

Teda venku je opravdu mráz a hnusně, no dneska asi budeme doma a budeme malovat a lepit a modelovat atd.... :wink: :slight_smile:
2. lis 2009 ve 12:07  • Odpověz
error - pořád nechtěla spát :slight_smile:
2. lis 2009 ve 12:08  • Odpověz
ahojky

jsme zpět ze cvíča, mládě už chrní a já popíjím kafíčko, nedáte si někdo se mnou? :wink:

ad modelína, mě se nejvíc líbí asi tato:
http://www.hracky-bambule.cz/znacky2/hasbro/hasbroplay-doh/play-dohzvirecihracisadavkybliku(23413186HAS)

ale nebudu jí objednávat přes net,sjedu v týdnu do města a koupím jí osobně a uvidím,jestli k ní nemají třeba doplňky, jako krájecí nožíky,víc formiček, strojky,podložku apod...

aco:teda vy jste si vychrupli teda dneska !!! :dizzy_face: :dizzy_face:
2. lis 2009 ve 12:31  • Odpověz
ahoj, tak co ta Berunka?
Peti, tohle jsem převzala z jiné diskuse, já bych zkusila ten čaj, pak až bych šla do oleje
Převzato z knížky Zdravé těhotenství a přirozený porod od Ingeborg Stadelmann

Předpoklady: U všech následujících rad je důležité vědět, že mohou napomoci tělu jen tehdy, pokud je skutečně připraveno k porodu, tedy děložní hrdlo i poloha dítěte jsou zralé na porod.

1. Stimulace prsních bradavek

Tato metoda je používána i na některých porodnických odděleních ke zkoušce zátěže při kontrakcích. Minutu až dvě si silně třete bradavky, následuje dvě až tři minuty přestávka a pak se postup opakuje. Toto dráždění může vyvolat děložní kontrakce. Jestliže tímto způsobem nastanou kontrakce během půl hodiny, znamená to, že děloha je zralá na porod.

2. Klystýr, půst

Představuje neškodnou, ale účinnou metodu. Udělejte si klystýr a pak musíte celý den dostatečně pít. U mnoha žen poté spontánně nastanou kontrakce. Klystýr s teplou vodou povzbudí pohyby střev, na což děložní svaly reagují silnějšími stahy.

3. Přirozené prostaglandiny

Tyto jsou obsaženy v mužském spermatu. Pokud je tělo ženy připraveno na porod, stimulují tyto hormony kontrakce. Při použití této metody pomáhá, když je žena silně vzrušena a stimulována, neboť pak i ona vylučuje dost prostaglandinů potřebných k vyvolání porodu. Prostě jakým způsobem jste si broučka udělali, takovým způsobem mu ukažte cestu ven

4. Kořeněné nápoje

Výsledek nepocítíte hned, většinou se dostaví během jednoho až dvou dnů. Je třeba připravit čajový nálev z jednoho kusu skořice, deseti hřebíčků, malého zázvoru a jedné polévkové lžíce sporýše lékařského v jednom litru vody. Tento nápoj pak popíjejte během celého dne po doušcích.
Zmíněná koření lze také použít i ve formě éterických olejů ze skořice, hřebíčku, zázvoru a verbeny v základním oleji (olivový, slunečnicový, mandlový) na masáž břicha nebo do teplé koupele. Zvýšení účinku dosáhnete, pokud si před masáží břicho zvlhčíte horkou vodou, čímž urychlíte vstřebání oleje.

5. Homeopatické prostředky

Tady je důležité upozornit, abyste je užívala jen na základě doporučení zkušeného homeopata. Nejčastěji se používají tyto: Caulophyllum, Cimicifuga, Kalium carbonicum, Nux vomica, Pulsatilla, Sepia.

6. Ricinový koktejl

Připravte si směs z ricinového oleje (ke koupi v lékárnách) s meruňkovým džusem a hltem čiré kořalky. Tuto vypijte. Během tří až šesti hodin se dostaví silné porodní bolesti. Pokud tomu tak není, musíte vycházet z toho, že se zatím dítě prostě narodit nechce.
2. lis 2009 ve 12:35  • Odpověz
Mišu, tohle všechno jsem již absolvovala a nic. Seru na to, zítra na kontrole se uvidí, jak jsem na tom. Dnes mám furt poslíčky, bolí mě naprosto všechno, ulevím si jen v pololeže na boku na gauči, to je ovšem jasná výzva pro Týnku si ze mě okamžitě udělat prolízačku, otloukačku a trampolínu. :sunglasses:
2. lis 2009 ve 12:52  • Odpověz
Petise: 25 Kč myslím :grinning:

jinak teda Andilek je menší než Flora, jak herna tak zázemí, na záchod jsme se pomalu nevešli :sweat_smile: (to přeháním, ale je to fakt malý)... a teda byla tam kosa, neměli zapnutý topení, eště že jsme byli vybavený, protože má malej ještě rýmu...

ad čurání venku: tak zatím prostě svlíknu a čurá, taková kosa není snad aby nastydnul když se jednou za hodinu nebo dvě vyčurá.... ale plenku taky dávám, protože jinak bych musela a) nosit náhr. oblečení a to když jdeme za ruku tak už mívám batoh plnej a nebo jdeme něco trochu koupit... b) pokud by byla fakt kosa a nebyli bysme pár minut od baráku, tak tam by to nastydnutí hrozilo... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ingrid: hele on nemá žádný úmysly :grinning: dyť on se ani nevzrušuje, že já mám jiný vybavení než táta :grinning:

Sylvi: fotky suprový :slight_smile: a je fakt vidět že je u vás už mráz

Miško: já taky chodím dítě očuchávat... když je vzhůru, tak z toho má hroznou bžundu :sweat_smile:
2. lis 2009 ve 12:53  • Odpověz
Agi: písneš pak kde jsi kupovala tu Play-Doh?? já si chci taky hrát :grinning: :grinning:
2. lis 2009 ve 12:57  • Odpověz
Peti, poslíčky? J8 jsem pak jela hned druhý den ráno pro Márinku :dizzy_face:
2. lis 2009 ve 12:59  • Odpověz
ty jo, tady jede přímo modelínová mánie... :grinning: :grinning:

:grinning:
Ahoj všem!
Jsem to ale trdlo :sweat_smile:
mě honí šíílená mlsná....:frowning2: už jsem, snědla XL Delisu,ale nejsem pořád uspokojená.....:frowning2: Já fakt budu za chvíli jak koule.... :angry: :angry:
2. lis 2009 ve 13:01  • Odpověz
Ahoj,
tak Am jediné co z modelínou dělá je, že uždibuje kousíčky a háže je po místnosti, tak má smolanec. :grinning:
2. lis 2009 ve 13:01  •  2 děti  • Odpověz
Gabi, než by z tebe byla koulem, musela bys snét čokolády dva kamiony :grinning:
Já ode dneška NEŽERU, na mně fakt nic jinýho neplatí :angry:
2. lis 2009 ve 13:02  • Odpověz
jůůůůů agátko,ta sada se mi líbí,ale koukám není skladem,psala jsem tam e mail tak uvidíme :slight_smile:
2. lis 2009 ve 13:03  • Odpověz
Miško, já mám poslíčky obden už přes týden, obvykle celý večer, pak to zaspím a ráno nic. Takže chachacha.
2. lis 2009 ve 13:06  • Odpověz
hm, poslíčky jsem měla taky, měsíc před porodem... dvakrát mi i řekli v Podolí, že hned zavolat tatínka, že jdeme asi na sál... (kontra po 5 minutách několik hodin)... a nebylo z toho nic... akorát teda je asi dobře, že tělo trénuje na porod, prý to pak líp jde :slight_smile:
2. lis 2009 ve 13:07  • Odpověz
Miško, myslím, že do Avie by se ta moje spotřeba už vlezla... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. lis 2009 ve 13:07  • Odpověz
Miško: :grinning: :grinning: :grinning: gabi:ty a koule????tomu nevěřím,co to je jedna delisa :grinning: áááááááá u Péti už se možná pomalinku něco začíná dít :slight_smile: labellko: :grinning: :grinning: :grinning: teda dnes je venku fakt hnus hnusnej a já jdu v 17 hod na nehty,brrrrrrrrrr :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale musím mám je totál zhuntovaný,3 v řiti úplně a úplně zežloutly to jsem ještě neviděla :confused: jdu nachystat prd'olkovi oběd,dokud ještě spí at to mám hotový :wink:
2. lis 2009 ve 13:08  • Odpověz
gabi: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. lis 2009 ve 13:09  • Odpověz
peťo:vydrž! musí to být fakt vyčerpávající,ale už to bude ! :slight_smile:

lu:já jí ale budu kupovat v Ústí, hihi..chtěla bych, aby tam bylo pár kelímků (stačí mi klidně zatím tři barvičky), vykrajovátka (ideálně zvířátka,nebo domeček,aby to poznal), dětský nožík, tuba na vytlačování a váleček na válení.Podložku už doma mám.Nedělám si iluze, že to bude všechno v jedné sadě,takže asi budu muset koupit víc sad,nebo kombinovat,uvidíme....

jo a ještě u tý kamarádky měli modelínu třpytící se, to se mi líbilo moc :grinning: :grinning:,akorát se mi teda trochu třpytily i ruce,ale to neva, ne?

gabi:omlouvá tě, že jsi těhule bambule, já snědla včera dvě delissy a dneska dvě no name sušenky s čokoládou a furt bych něco ještě snědla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. lis 2009 ve 13:09  • Odpověz
Agi: a nejsi ty mlž??? :grinning: :grinning:

no já měla závislost na sladkém i před těhu.....vznikla mi během 1. těhu a už jsem ji ze sebe nesetřásla...:-/ :frowning2:
2. lis 2009 ve 13:11  • Odpověz
Agi: hm tak to hledáš přesně to co já ... jen pak zahlas název nebo spíš názvy, podívám se na netu :slight_smile:

Gabi: prosím Tě, si dej! já právě měla chleba s lososem a bábovku.. ale teda i salát :grinning:
2. lis 2009 ve 13:14  • Odpověz
gabi nejsem, já takhle žeru od puberty ! :grinning: .My máme slabost pro sladké bohužel v rodině a bohužel i trpíme na zvýšený cukr, nebo dokonce cukrovku, tak bych se měla krotit :unamused:

lu:dám vědět :wink:
2. lis 2009 ve 13:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.