• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
Ahoj!
Tak taky obhlížím plastelínu - podívám se tady, ale naděje si nedělám :stuck_out_tongue_closed_eyes: A krom toho co dávala Agatka, tak se mi líbí ta továrna :wink:

Se sladkým mi ani nemluvte :rolling_eyes: - dostala jsem toho na narozeniny na kila a požírám to neustále .... už vidím jediné východisko - vše sežrat a pak nežrat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. lis 2009 ve 13:20  • Odpověz
Sylvi: tak já když toho dostanu hodně (furt hlásím, že nechci, ale některý lidi si nedaj říct :rolling_eyes: pokládaj za hrozně divný místo toho přinýst třeba ovoce nebo něco bio nebo oříšky, nechápu proč :sweat_smile: ), tak to prostě dám přede dveře, je to hned pryč :grinning:

jako beru domácí koláč, ten je super, ale nějaký citronový sušenky nebo obr balení nějakejch jahodovejch sušenek z Polska jako minule... nejsem odpadkovej koš :sweat_smile: :sweat_smile:

a když mi muž někdy koupí čokoládu a třeba za dva dny zas (velkou a někdy ještě něco k tomu), tak mu tu druhou vrátím a řeknu, ať si ji vezme do práce nebo do školy na svačinu... a nebo ať to zamkne k sobě... to mi stačí, abych to nespráskala hned a celý
2. lis 2009 ve 13:23  • Odpověz
tyjo tak já bych byla schopná obrátit byt vzhůru nohama,abych našla ten klíč :grinning:
2. lis 2009 ve 13:27  • Odpověz
ty jo Lído, ty máš teda pevnou vůli... !!! :pensive: se úplně stydím....
2. lis 2009 ve 13:28  • Odpověz
ahoj holky,
Peto, kdy se Míra vrátí? Odjíždí ve středu a návrat? Vím, že to čekání je nesnesitelné, zvlášt, když ti není úplně dobře. Ale určo už to bude brzo a Míra to stihne a vše bude OK! :slight_smile: Prostě co se má stát, to se stane..Držím palečky..

Teda venku je kosa, to jo, dušičkové počasí..ale venku jsme byli a to skoro 3 h v Zoo. taky jsme tam byli s kamarákou a jejím Tomem jediní! :slight_smile: :grinning: . Minulé pondělí tam bylo asi ještě 10 lidí.. :grinning: :grinning: . A bude hůř..:slight_smile: :grinning:

Gabi, na fotkách ti to strašně sluší! Jsi nádherná mamka. A ty vlasy jsou super! Hrozně jsi prokoukla! Moc pěkné..
A celá rodinka je moc pěkná..To je jasný... :wink:
2. lis 2009 ve 13:50  • Odpověz
Gabi: já vůbec nemám pevnou vůli :sweat_smile: ale jako dítě jsem byla tlustá a děti se mi dost smály a už to nechci zažít :zipper_mouth: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:
já si dám každej den něco sladkýho, ale snažím se jen jednou za den... a snažím se vybrat tu zdravější variantu, tzn. radši si dám štrůdl než šlehačkovej zákusek a tak... ale to je tak celý :grinning: :grinning:
2. lis 2009 ve 13:52  • Odpověz
a do kdy budete dávat sunar? Tom se na něj těší, ráno volá "míko, míko"..a večer ho uklidní a pak ví, že jde spát..Dávám mu stále 200+200ml
2. lis 2009 ve 14:45  • Odpověz
comra: já chci do těch 3 let jak píšou na obalech
2. lis 2009 ve 14:56  • Odpověz
romí já asi taky do tří, pokud se sám neodstaví dřív, už pije malounko, jen si párkrát cucne,ale musí ho mít :slight_smile:
2. lis 2009 ve 14:58  • Odpověz
Romi: já asi jako Agi.... dávám jen ráno 150 nebo 180 ml.... já jsem ráda že to pije, zaprvý má málo tekutin a zadruhý to je super, zašejkuju a on si pije sám a já se jdu oblíct nebo si vyčistit zuby
2. lis 2009 v 15:00  • Odpověz
ondra už vypije tak cca 80ml,víc ani ťuk, ale brát mu to zatím nechci
2. lis 2009 v 15:14  • Odpověz
mankote našemu dítěti zas hráblo tady lítá jak z divokých vajec a piští, křičí, ječíííí. To je s ní teda fakt prdel :sweat_smile:

ad mlíko, jak už jsem psala já dávám už čerstvé kravské mlíko, neboť madam už Sunar a veškerá UM odmítala, začala pít až to normální, ale stejně tomu moc nedá, někdy toho vypije skoro těch půl litru za den a někdy ani ň

Lu, však já jsem s tím čůráním taky mluvila o tom až budou mrazy a jako že tady fakt jsou silný. Tady Ti někdy i mrzne tak obličej že si ho co můžu chumlám do šály a podle mého tento rok bude upět krušná zima. To fakt nevím. Mít holý zadeček a bříško. Kor než jí vysvléknu z toho nabalení, nevím zatím si to nedokážu představit a kor když by se třeba počůrla v té zimě někde být. Jinak také už tahám vždy veškeré věci na převlečení pro sichr a vyplácí se
2. lis 2009 v 15:25  • Odpověz
jsem koukala na tu modelínu od agi a prej jí nemaj nikde skladem a nevěděj kdy by mohla bejt,zkusím něco od fru :slight_smile: a nehtařka mi před hodinou zrušila nehty :angry: už jsem našla jinou a naštěstí mně vezme,ale jestli to bude držet žee? :sweat_smile: já taky prasím o sto šest,fuj Hani styd' se :grinning: ad sunar:já od roka dávám obyč mlíko a vzdá se ho možná na starý kolna,vypije půl litru za den :slight_smile: jdu do sebe hodit kávu a valím,pááá večer :slight_smile:
2. lis 2009 v 15:29  • Odpověz
pěkné dřevěné zboží (postele, odrážedla, hračky,...)

http://www.mimibazar.cz/bazar.php?strana=2&user=85555
2. lis 2009 v 15:31  • Odpověz
ondra mi ukrad velkou kedlubnu a skoro celou mi jí sněd, těma jeho pidizoubkama jí tady chroustal, prča :grinning: :grinning: , nechtěl ani banán, ani sušenky, ani jogurt, jen :"tadyto"
2. lis 2009 v 16:19  • Odpověz
týýý jo já se z tý holky zblázním, dneska vůbec nechtěla jíst, měli jsme buchtičky se šodou, jediné co chtěla je chleba a chleba a šunku z celý den. Já teda nevím co má zas dneska za chutě. Zítra musím udělat maso, jak není maso tak nejí
2. lis 2009 v 16:52  • Odpověz
Petis děkuji za článek, tak se mi docela potvrdilo co jsem si myslela. My máme pidi ložnici a tak pokuď bude druhé mimísko tak naší velkou vestavěnou skříň dáme pryč. Z komory se udělá šatna. A postýlka a přebalovák se akorát vejde místo skříně do ložnice. Takže všichni budeme spát v ložnici. Malé v postýlce a my s Jájinkou v posteli, jako teď. Když se budou děcka navzájem budit tak Martík bude spát s Jájou v obýváku, máme pohodlný a rozkládací gauč ( s Jájou tam spíme když táta není doma) a já s miminkem v ložnici. No a pak se uvidí jak dál. Myslím že tak až bude tomu menšímu něco přes rok tak se budeme pokoušet je dávat spinkat obě děti do pokojíčku a koupí se pro ně palanda
2. lis 2009 v 17:00  • Odpověz
ahojky :wink:

u nás modelína tedy zatím fakt nee,jenom uždibuje a pohazuje-stejně jako u labellků :sweat_smile: ale k svátku dostane duplo a na to se těším hlavně já

ad mléko:ráno kojim a občas do čaje nebo do melty cmrndnu z krabice
2. lis 2009 v 18:45  • Odpověz
naše duplo-koupené v Německu za cca 500Kč :wink: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3485990&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

a ještě mám dotaz:využíváte někdo služby m-banky??????poplatky ve spořce mě fakt se... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
2. lis 2009 v 18:48  • Odpověz
Simirek, jo já a jsem spokojená, mám u nich jak normální účet tak spořící

Hernajs manža jede prý krokem od Volar, je tam prý hnusné počasí a vidí to že budem doma až kolem 22hod. Mám zas nervy aby dojel v poho :frowning2:
2. lis 2009 v 19:17  • Odpověz
je aco:a je tam fakt všechno zadara????promiň,že s tím otravuju :wink: manža určitě dojede,je to zkušený řidič
2. lis 2009 v 19:24  • Odpověz
m.bank mám a jsem moc spokojená. :wink: A je tam všechno zadara.
2. lis 2009 v 19:26  • Odpověz
petrolejko:díky,už jsem vyplnila žádost :wink:
2. lis 2009 v 19:44  • Odpověz
Holky neměl někdy váš pejsek reakci na očkování?? Luckynek nechodí, kňučí a teď hodil kosu
2. lis 2009 v 19:52  •  2 děti  • Odpověz
simčo my tam máme nějaký spořící účet a taky nic neplatíme.máme to ale jen rok, jinak já mám účet jinde a Petr taky.myslím, že to je supr
2. lis 2009 v 19:54  • Odpověz
Luci, tak zavolej na veterinu? Mají tam nějakou službu? :frowning2:
Jinak já mám dneska nějakej den blběc. Zase depkařím, že nic nestíhám, ach joooooooooo :frowning2: Kdybyste viděly ten bordel tu, tak byste utelky. A Peťa by z toho možná i porodila :grinning:
2. lis 2009 ve 20:03  • Odpověz
Miško on řekl že se to může stát a že mu máme dát paralen...no budeme muset počkat..zajímalo by mě kdy ho to přejde.
2. lis 2009 ve 20:05  •  2 děti  • Odpověz
Chuděrka :frowning2: A co to je za očko?
2. lis 2009 ve 20:12  • Odpověz
vzteklina, psinka, leptospiróza..tuším
2. lis 2009 ve 20:13  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.