• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
teru:tak at se vám to vyhne :wink: teru:a vy se taky chystáte na dovču? :slight_smile:
30. čer 2009 v 18:41  • Odpověz
hani: chceme bez Elí (krkavčí rodiče, co :sweat_smile: ), tak ještě uvidíme, co se namane
30. čer 2009 v 18:47  • Odpověz
ty jo, tady zase hřmělo :confused: ale zatím nic nepadá :wink: dnešek byl naprosto šílenej :rolling_eyes: fuj, hnus vedro...a jedno těhotný prasátko si dalo v tom hnusnym vedru smažák s harnolkama a tatarkou :grinning: :grinning: chro chro...

no ono není Praha jako Praha... na sídlištích, nebo na okrajích Prahy, kde většina bydlíme, je to úplně jiný, než si většina lidí představuje... :wink: Prostě normální, nic na tom není...já jsem rodilej Pražák a je mi to fuk, odkud kdo je... :slight_smile:
30. čer 2009 v 18:58  • Odpověz
Zdravím :slight_smile:

teda srazík v zoo malinko závidím, ale moc přeju, ať je počasí nejlepší možné!!!!

kk, gratuluju!!!!

Romi, co naděláš :frowning2: je to určitě slušnost pozvat na oplátku .... takové věci člověka hrozně mrzí

U nás dnes divný den - Matýsek vzorně spinkal, vstával v šest (sice jsem mžikala, ale kéž by to tak bylo pořád), ale už v devět plakal a chtěl do postele. Usnul, spal do 11. Vyrazili jsme ven - M. byl strašně vzorný, chodil, kam jsem chtěla, hrál si ..... ovšem chytla nás šílená průtrž :angry:, museli jsme se schovat do Městského úřadu. Matýsek se vůbec nebál a v kočárku výskal radostí,když viděl jak lije a lítájí různé papíry :sweat_smile: Jak se to uklidnilo, tak usnul v kočárku :confused:

Jo, ale aby nebyl zas takové zlato, tak vletěl v sandálech do obr kaluže :grinning: :grinning: :grinning: , tak jsme to otočili a museli koupit ponožky :grinning:
30. čer 2009 v 19:16  • Odpověz
Jo, a jsem chtěla se zeptat maminek podobně vysokých dětí - Matýsek má podle domácího měření 86 cm.
Jakou velikost zimní bundy budete pořizovat???? - mám strach, ať v té 98 nevypadá jak trouba :pensive:

To je specialita mojí švagrové, oblékat kluky do obrovských věcí - a fakt vypadají pak blbě.
30. čer 2009 v 19:18  • Odpověz
teru:nemyslím že jste krkavčí rodiče,když je ta možnost a Eliška to zmákne proč ne :slight_smile: Pát'a je takovej maman že by to nehrozilo :sweat_smile: sylvinko:já bych to viděla možná na větší ale uvidím,ale já mám vše od ségry tak mohu vybírat :slight_smile:
30. čer 2009 v 19:41  • Odpověz
Teruse: nám padlo Chorvatsko autem, tak chceme zkusit taky nějaký last, ale až prvních 14 dní v květnu. Už mi z toho jde hlava kolem, hlavně bych potřebovala někdy ukořistit ještě Terku zdarma (většinou to mají ale jenom pro děti do 12 let)

Hani: tady dneska sprchlo jenom malinko, ale včera tady lilo strašně a taky k tomu svítilo sluníčko :confounded:

Sylvinko: já jsem ukořistila bundy v zimním výprodeji už někdy v březnu, takže jednu mám na začátek zimi ve vel. 92 a jednu hodně teplou vel. 98.
30. čer 2009 v 19:55  • Odpověz
Teruse: oprava - prvních 14 dní v srpnu. Já mám dneska den blbec :confounded: :angry:
30. čer 2009 v 19:57  • Odpověz
sylvi: já zatím zimní bundy nemám

mám dotaz: jak vám děti snášejí čištění zoubků? Elí se na to třese jen kvůli tomu aby z toho snědla tu pastu a když jí ty zoubky chci dočistit, tak se vzteká a ty horní si vůbec nenechá :fearful:
30. čer 2009 v 19:58  • Odpověz
gmol: v pohodě, já si to myslela, že myslím srpen. Dnes jsme otevřeli lahvinku, páč už jsem ňáka vyšťavená, co budu dělat až ty děti budou 2 nevím :grinning:
30. čer 2009 v 19:59  • Odpověz
myslíš
30. čer 2009 ve 20:00  • Odpověz
Gábi:tak držím palečky at si co nejlíp vyberete,máte představu kam by jste chtěli? :slight_smile: Jani,podej hlášení :slight_smile: teru:užijte si krásný večer u lahvinky :slight_smile: já si ho užiju žehlením,taky bych si dala ale nebudu tu moji kebuli dráždit :unamused:
30. čer 2009 ve 20:20  • Odpověz
Ahoj holky,
Sylvi: Mariannce už většinou kupuju č,92 teď a taky má podle dom. měření 86-7cm.
Botky DPK má 23 (dnes jsme dělaly velká nákup, protože se mi do ničeho nevešla) a adidasky a pumy 25.
Teruse: čištění zubů přesně jak píšeš. denně jí musím naťupkovat kartáček pastou aspoň 5x a když jí ve vaně chci vyčistit zuby já, tak jí jde trefit šlak :grinning:
A náplava jsem taky, už 25 let a tvrdím, že kdyby nás nebylo, tak se tu pražáci zdegenerujou navzájem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. čer 2009 ve 20:26  • Odpověz
omlouvám se, ale momentálně nic nestíhám :frowning2:
30. čer 2009 ve 20:30  • Odpověz
ahojda, zdravím po dovolené. Mallorca nás příjemně překvapila... měla jsem s ní spojenou kupu předsudku, že je to jen taková panelákárna. Užili jsme si to báječně, jen tempo balení na last minute bylo lehce vražedné.

těším se na čtvrteční ZOO, tímto rozšiřuju naše řady o kreksi a pidikreksi. máme do ZOO koupené dvě roční permice, na mě a na Vlada, kdyby měl někdo zájem, vezmu tu druhou pro volný vstup s sebou.

jsem stále bez svého PC, před dovčou nám odešel harddisk. snad se ale podařilo Zuzančiny fotky zachránit, aspoň co říkali po telefonu. snad to tak bude...

hezký večer všem!
30. čer 2009 ve 20:40  • Odpověz
Mishulle, soráč, ale furt tu čtu příspěvky a nemůžu přijít na to, proč se omlouváš a co nestíháš. nějaká pointa by nebyla? :sweat_smile:
30. čer 2009 ve 20:47  • Odpověz
kreksi,fajn že jste si to užili :slight_smile: a fotečky budou? :wink:
30. čer 2009 ve 20:47  • Odpověz
taky jsem nepochopila mishu a součást jejího příspěvku :sweat_smile:
30. čer 2009 ve 20:48  • Odpověz
velikost oblečení- u nás se říká- kolik měří dítě ve 2 letech, tak dvojnásobek bude měřit v dospělosti. Manžel má 180, já 168cm, tak počítám, že Tomík bude mít ve 2 letech tak 90.-+
Zimní věcu kupuju větší, abych ho mohla podvléct...nojo, Vysočina! :grinning: :grinning:

Teru-taky si myslím, že nejste krkavčí rodiče! Když máš hlídání a Elí v pohodě, tak proč ne! :slight_smile: :slight_smile:. přece bude sourozence potřebovat! :grinning: :grinning: :grinning:

zoubky- u nás to samo jako u Terusů! Nacpat se pasty a konec! :slight_smile: :grinning: :grinning:

Jééé, vítám Kreksi po dovolené! Super, že se líbilo! :wink:
30. čer 2009 ve 20:52  • Odpověz
Holky, aby to nevypadalo, že jsem zaujatá proti Pražákům! To ne! Jenom jim závidím ty auta a byty a tak! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. čer 2009 ve 20:55  • Odpověz
Romčo, to je zajímavý s tou výškou. Tak jestli bude Týnka po mně + něo málo navíc, tak jí vyjde na zimu fakt ta 86. zatím se to tak jeví, protože měří 79cm a roste sakra pomalu :slight_smile:
30. čer 2009 ve 20:55  • Odpověz
Nestíhám vás, aktualizovat tabulku, ... Doděláváme byt, manža je teď zase v práci a já si toho na sebe vzala moc, navíc jsem před prázdninama nezvládla jednu zkoušku, takže mám i učení přčes prázdniny dost, to jsem nechtěla, ale stalo se, a musim se připravovat pomalu ale jistě na státnice, proto vás zanedbávám, tak jsem se jen omluvila, aby ste věděli, že na vás myslim, jen nemám moc času
30. čer 2009 ve 20:59  • Odpověz
u nás to vypadá na slona, všichni od Martina z rodiny mají ke 2 metrům, ženský teda něco málo pod
30. čer 2009 ve 20:59  • Odpověz
Romi, nedivim se, ze te to mrzi, ale asi je fakt uz jinde :confounded:
Ja jsem taky naplava asi 10 let, ale bydlela jsem kousicek od Prahy, tak to neni takovy rozdil. Posledni 3 roky bydlime sice v Praze, ale je to uplny okraj a vlastne takovej prdelakov, ze by to na Prahu nikdo netip :slight_smile:
supeer, kreksi holky taky dorazej!
my dneska byli na kole a po ceste se pes koupal v rece, tak to pak byl desnej rev, ze tam Lex chtel taky :sweat_smile:
30. čer 2009 ve 21:00  • Odpověz
a zdravíme Kreksiovy :slight_smile:
30. čer 2009 ve 21:04  • Odpověz
tady je náplav :grinning: :grinning: Romi:nám nezávid my nic nemáme,jen to auto,byt atd..ale to vy taky :grinning: teru:týý jo vy jste dlouháni :confused: a já jdu na to :wink: stejně odbíhám,vyžehlím 2 věci a jsem tu :grinning: adinko:jste ještě u babičky??nezajdeme v pátek na písek,jestli to teda půjde a nebude mokrej,přijeli by jste do Řep?? :sweat_smile:
30. čer 2009 ve 21:04  • Odpověz
jo, a jak jsem psala, že Tomík jednu nožičku při chůzi vytáčí víc než druhou. Ptala jsem se mudry a říkala, že do tří let by se dětská chůze neměla moc posuzovat. Stále si nejsou jistí a tak různě vytáčí nožky (dovnitř, ven,..). a že ve většině případů se to srovná..
30. čer 2009 ve 21:09  • Odpověz
tyjo, už vím co jsem chtěla! pořád tu čumím a přemýšlím, že jsem ASI na něco zapoměla a jak vidím Hanipel, tak vím.......musím vyžehlit! :confounded:
30. čer 2009 ve 21:11  • Odpověz
Peti- a 79 mi nepřijde tak málo. náš Tom má asi 82-83. A je i dobře, že holčička nebude velká, bude mít větší výběr! :slight_smile:
30. čer 2009 ve 21:12  • Odpověz
ingridko:soucítím s tebou :wink:
30. čer 2009 ve 21:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.