• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
no jasné, říkala jsi, že hledáš solidní MC, abysme se tam vešly :slight_smile: :slight_smile: :wink: a daly sraz
3. lis 2009 ve 13:12  • Odpověz
ahojky

nebyl někdo na tom This is it? já jdu ve středu a zajímá mě, jaké to bylo.Tuším, že Annynka?
3. lis 2009 ve 13:14  • Odpověz
petisko:tak držím palečky at' kontrola dopadne na výbornou :dizzy_face: :dizzy_face: to si bohužel počtu až zejtra to už tě nezastihnu :slight_smile:
3. lis 2009 ve 13:22  • Odpověz
ahoj :wink:

agi+terko:co někam zajít v pátek?
3. lis 2009 ve 13:32  • Odpověz
Měla jsem chvilku (větší je u počítače a menší spinká) a tak jsem dočetla.

Majenko, hroznej zážitek s mašinkou a Aničkou. Ještěže to skončilo jen modřinou. Ono je to těžký, člověk nemůže být pořád všude za nimi. A pak stačí moment a je to :frowning2:

Gmol, držím palce, aby bylo Lukáškovi brzo líp.

Petise, doufám že první cesta z utz. bude vést na kobylu, abysme věděly co a jak. Však víš, že jsme tu samé ženské zvědavé :wink:
3. lis 2009 ve 13:34  • Odpověz
Ingrid: no jo, to jo, ale ne že jako to bude příští tejden :sweat_smile:
to já vůbec nevím kdy se do toho dalšího MC dostaneme :sweat_smile:

Petise: držím palce :slight_smile:!!

a taky Petě, snad dneska uslyšíme dvoje dobré zprávy :dizzy_face:
3. lis 2009 ve 13:37  • Odpověz
simčo, terez já bych mohla,ale až ten příští, tenhle týden už jdu totiž cvičit a pak do kina a ve čtvrtek taky přijdu později,tak Petr jde s klukama v pátek :frowning2:

holky my tu máme normálně tmu :unamused:
3. lis 2009 ve 13:39  • Odpověz
Ahojky, my se taky dostáváme z nachlazení, naštěstí Tomík sám smrká, má totiž tu zadní rýmu a při odsávání dělá příšerný scény.

Majenko,teda ještě že to všechno dobře dopadlo, ona stačí fakt sekunda a je karambol, to se nedá uhlídat :confounded:

Gmol, vím jak vám je... tak držíme palce abyste byli co nejdřív zdraví :slight_smile:

Petise, po vyšetření tě tady čekáme, určitě bude všechno v poho a těhu potvrzeno :grinning: :wink:

a co Petra? že by se Berunka konečně rozhodla? :grinning: :grinning: :grinning:
3. lis 2009 ve 13:47  • Odpověz
Ahojky,
tak koukám co Péťa a ona tady ještě nebyla, ale je pravda, že psala, že jde dnes na kontrolu a ta je vždycky na dlouho, myslím si že když by rodila tak dá někomu echo :slight_smile: .
nemocníčkům ať je brzo lépe
zuuu krásnej domeček :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. lis 2009 ve 13:48  • Odpověz
petise dej pak hned vědět jak dopadla kontrola :dizzy_face: :slight_smile:
3. lis 2009 ve 13:49  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

taky nakukuju, co Peťa - myslím, že už minule nadávala, jak strašně na dlouho to minule bylo :rolling_eyes: (myslím, ta kontrola :grinning: ). Tak snad se brzy objeví.

Petisko, moc držím pěsti!!!!!

Zuuu, nádherné bydlení!

Já jsem dnes opět jako mrtvola, Matýsek soplí, nebyli jsme ani plavat :unamused: Teď jsem si lehla s ním, ale klobouk dolů, že v tom tlučení a vrtání spinká. Ale aspoň jsem si poležela chvilku.

No, a já jsem teď takový letákový nadšenec :stuck_out_tongue_closed_eyes:, že jsem vyzjistila, že v Tescu bude v akci toto lego za 999,- (pro ty, kdo o legu přemýšlí). Tak teď zvažuju, zda toto nebo tu sadu, co sem dávala labell.
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4241599
3. lis 2009 ve 13:54  • Odpověz
Sylvi: od kdy je ta akce? :confused:
3. lis 2009 ve 13:57  • Odpověz
Lu, od čtvrtého do sedmnáctého. Na tom obrázku v létaku je vyobrazeno lego od čtyř let, ale v tom popisku k tomu je, že to platí na velké lego i duplo. Já bych si toho asi nevšimla, ale právě tuto sadu jsem tam obhlížela minulou středu a stála 1499, takže vím, co mají v tom letáku na mysli.
3. lis 2009 ve 14:12  • Odpověz
Nechce se mi to ani psát, celou cestu z porodky jsem probrečela. malá je OK, monitory OK, vše je vlastně OK. Akorát že za dva týdny se čípek nezměnil ani o milimetr (po všech mých pokusech, vanách, úklidu, bylinách atd), malá je hrozně vysoko, na 99% mě čeká přenášení. Kontrola za týden, to se udělá i kontrolní UTZ kvůli váze a pak se uvidí, co s tím. No co dodat. Hejbat se už nemůžu, sedět nemůžu, poslíčky mám skoro furt, ale přitom na čípku to nic neudělalo, je mi permanentně blbě od žaludku, břicho mi tvrdne, mám hodně nízkej tlak, křečáky a celulitidu naprosto všude, prostě paráda. takže tímto prohlašuji, že bude-li někdy nějaká třetí vlna, tak já se jí neúčastním. :wink:
3. lis 2009 ve 14:24  • Odpověz
Peti, tak trochu vím jak ti je, Marťas byl přenášenej 10dní, pokaždé když jsem šla z kontroly, tak jsem řvala, že už to nezvládnu, a že to není možný, že veškeré snahy ho vypudit jsou k ničemu, nakonec porod po 10 dnech přenášení vyvolali, jinak by tam byl klidně dál. Když oni vždycky čekaj až do termínu a pak teprve něco dělaj :pensive: .Hlavně že ti říkali, že budeš určo rodit dřív :fearful:
3. lis 2009 ve 14:33  • Odpověz
S kubíkem jsem se hrozila už od začátku, protože v podolí nechávaj přenášet 14 dní, tak už jsem se smířila s 5kg mimčem, ale nakonec jsem přenášela "jen" asi 5dnía díky tomu, že byl zadkem dolů na poslední kontrole 9.1., tak mi řekli, že zítra udělaj císaře, protože odhad byl 4200g a to nemám šanci porodit, koncem pánevní a že už se nemá šanci otočit a nejsem došla tři patra od jedné doktorky a po formal. na příjmu, tak dělali ultrazvuk
znovu a malej byl už hlavou dole (po 1,5h slušnej výkon), nikdo nechápal jak to dokázal :sweat_smile: . Nakonec si mě tam nechali do rána a když doktor ráno poznal že je pořád hlavou dolů, tak mě chtěl poslat domů, já se ale nedala říkala jsem že už přenáším 5dní, malej má odhad 4200g a že nehodlám pak jít na akutní císař jen proto, že se zase otočil opačně, tak po chvíli přemejšlení, doktor zavedl tabletku na vyvolání
3. lis 2009 ve 14:43  • Odpověz
Ahojky

Tak my jsme dneska po očku Synflorixem, beruška to zvládla jako vždy s přehledem, šikulinka moje. Kontrola na ušním také v pořádku ale zas nás posílají na to oční :frowning2: tak uvidíme

Petí, nezoufej. Já vím že teď všechna slova jsou zbytečná, ale přeci jenom jsi pořád ve 40tt. Ještě se malá může posunout a jestli ne tak bych vážně apelovala na vyvolání atd... ať se vyhnete tomu císaři. Držíme palečky a moc na vás myslíme. A ty Berunko nezlob maminku a šupky hupky ven ju :slight_smile:

Zuzí, pokojíček nádhernýýýýý :wink: :slight_smile: Jééé závidím, už cííí takýýýý

Klara, také se mi někdy stane že se nám Jája pročůrá, ale né že by s svlíkala oblečení a plínku ikdyž přes den to dělá s oblibou. Ona se v noci hrabe do plínky a když si jí shrne tak jí proteče. Tím pádem malou za noc dvakrát radši přebalujeme, podložku zatím nemáme ale u pod tvojí malou bych jí asi dala když píšeš že je to časté. No a na noc bych jí dávala jak psala Ingrid bodýno na zapínání mezi nožkama a pak gaťky nebo i z overálku se hůře dostává
3. lis 2009 ve 14:44  • Odpověz
Peti: to je mi lto, vydrž, snad se Berunka umoudří
tak mě napadá, když tu prďolce říkáme Berunka, neuvažovali ste o Barunce? když Verunka nevyšla
3. lis 2009 ve 14:46  • Odpověz
tak dnes mám tak blbou náladu, není mi dobře, Elí je taky z tý rýmy protivka, kňučí, bečí...když už jsem se vyprvovala, že si s ní lehnu, tak Martin volá, že prý ve tři přijde truhlář dodělat skříň v podroví. Né že bych neměla radost, ale tohle rozpoložení bych nejradši zaspala...

Peti, drž se, však ono to nějak dopadne.Mě předpovídali váhu přes 4 kg a přesto mě nechali rodit normálně. Pravdou je, že být opět tak potrhaná, tak jdu radši do toho císaře
3. lis 2009 v 15:11  • Odpověz
holky, já mám radost, seminárku z AJ mi uznali a bakalářku už mám taky předělanou a uznanou, v pátek ji dám svázat, takže se šprtám Aj na 17.12 a státnice mám 28 nebo 29.1.2010, juchůůů
3. lis 2009 v 15:15  • Odpověz
Mishu, super, to moc grauluji :dizzy_face:
Peti, heslo následujících dní: Přežít! Drž se.
3. lis 2009 v 16:16  • Odpověz
Pét'o drž se :wink: mishu:paráda :slight_smile:
3. lis 2009 v 16:59  • Odpověz
Peťo je mi to líto, drž se a vydrž!!!!!! :slight_smile:

mishul hurááááááááááááááááááááá :dizzy_face: :dizzy_face:

My byli odpoledne venku, pak i v mírném dešti, nechtělo se mi domů, malej se mi vyválel v louži a blátě,takže jsem ho celého kompletně hodila do pračky
3. lis 2009 v 17:57  • Odpověz
Ahoj holky, já jen po nakukuju, nějak teď nebyl na net čas, tak vás jdu aspoň pozdravít :slight_smile:

Péťo, držím palečky, aby porod přišel co nejdřív, drž se.
3. lis 2009 v 19:48  • Odpověz
holky, díky za typy , já jí dneska normálně omotala plínku ještě lepenkou, takovou tou na tělo (co nedráždí),tak uvidím co na to řekně. díky, hezký večer všem.
3. lis 2009 v 19:53  • Odpověz
Peťo :unamused: :unamused: už jsem Ti psala na Facebook, fakt soucítím, protože jsem taky přenášela a bylo mi taky hrozně :pensive: :pensive:
drž se !!!!

Mishu: super :slight_smile: :slight_smile: to Ti moc přeju!
3. lis 2009 ve 20:14  • Odpověz
jinak u nás nevím co se děje - buď porostou zuby a nebo dorazil vzdor :astonished:

malej začal asi před dvěma týdny dělat to, že si o něco řekne a pak to nechce.. např. hračku nebo jídlo... je schopnej to opakovat třeba hodinu dokola a nic na něj neplatí... chce hrušku, dostane ji, řve... mám ji vzít pryč? jo... dám ji pryč, řve.... chceš ji zpátky? jo... zas řve.... ignoruju ho, dám hrušku pryč a jdeme od stolu, udělá scénu... chceš tu hrušku? jo... jdeme zpátky ke stolu, řve :sweat_smile: :sweat_smile:

no měli jsme to tak jednou dvakrát za den, dneska se to vystupňovalo, udělal to asi pětkrát... pak jsme šli na oslavu narozenin jednoho jeho kamaráda, bylo tam plno dětí, krásný hračky... Matýsek se ale choval jak vyměněnej, s dětma si nehrál, byl v koutě, oni všecky u stolu, u klouzajdy... nakonec si vlezl do ohrádky a chtěl, abych ho vyndávala ven a zase ho dávala zpátky... po asi desátý jsem toho nechala, nikam to nevedlo... pak se několikrát rozbrečel a nevěděli jsme proč...
doma udělal scénu u večeře, nechtěl a chtěl všecko... sotva něco snědl (u něj věc nevídaná), cvičit rehábku se s ním prakticky nedalo.... nepomáhalo ani zpívat, ani šeptat, ani pohoupat, ani rozptýlit, nic...
jakmile jsem ho dala do postele, tak záchvat řevu :fearful: nakonec jsem ho udyndala mlíkem (aspoň se trochu "najedl") a šel spát...

jako už jsem se na něj ani nemohla zlobit, on spíš vypadá jakože potřebuje pomoct, že neví co se sebou :confused:
já jsem si teda všimla že asi před týdnem dvěma začal mnohem víc spojovat slova a na všecko mít vlastní názor, ale na tohle koukal i muž co se to s ním děje.... asi nám hoch roste :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused: :dizzy_face: :sweat_smile:
3. lis 2009 ve 20:21  • Odpověz
Holčinky, tak mimi nebude :pensive: a nepište prosím žádné slova útěchy, ju??!! :wink: Příště to vyjde :slight_smile:
3. lis 2009 ve 21:16  • Odpověz
Petise: co se stalo? to byl ten test falešně pozitivní? :confused:
3. lis 2009 ve 21:24  • Odpověz
Petisko, to mě tak moc mrzí...:frowning2: :frowning2: Jsem ale ráda, že myslíš pozitivně, za měsíc nebo dva tam // zase budou, uvidíš !! :slight_smile:

Peto, chápu, jak se cítíš, já taky přenášela a stojí to starou bačkoru ,ale hlavn í je, že se Berunce daří dobře a jinak je vše v pořádku !!! :slight_smile::wink:
3. lis 2009 ve 21:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.