• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
Peti plně tě chápu, že máš obavu z porodu.....když člověk rodí poprvé, neví, co ho čeká, maximálně se bojí bolesti, ale podruhé už nastoupí něco jako respekt z porodu...plus pěkný váhový odhad a ty jsi drobná....ale o vás se nebojím, vy to zvládnete!!
3. lis 2009 ve 22:51  • Odpověz
Holky, na tyhle Tesco slevy bacha. Jednou jsem super výhodně nakoupila velký Mega Block. V letáku i na regálu byl psaný za 400,- a pak jsem za ně dala 800 Kč. Taky se vymlouvali, že to bylo na jiný kostičky. Šmejdi. Ale mrzí mě, že jsme nechytli ten kufřík s nářadím, jak tu Sylvinka psala. Říkali, že to bylo hned pryč.
3. lis 2009 ve 22:52  • Odpověz
Ingrid: nevzdávej to... já když poprvý zmínila druhý dítě, tak to byl pohled, no ani to radši nebudu popisovat...
ale jak jsem to pravidelně opatrně nadhazovala, tak pochopil, že to nevzdám jen tak a na tu myšlenku si pomalu zvyknul...

Ejana: ranní tulení závidím, my ho udržíme v posteli jen dokud pije mlíko.. pak hned chce dolů a zkoumat naši knihovnu nebo prolízat zásuvky nebo hrát na piáno :stuck_out_tongue_closed_eyes: pro mě je nějaký ranní leženíčko nebo dospávání sci-fi

Peťo: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:

no nejhorší je fakt když člověk s přenášením nepočítá... já to měla stejně, první půlku jsme měli co dělat mimčo udržet a pak jsem měla posly jak hrom, dítě hrozně nízko, takže jsem počítala s porodem tak 36.-38. tt a tak mi to bylo i řečeno několika primáři... no to člověka pak na.ere :angry:
3. lis 2009 ve 22:53  • Odpověz
Veru: díky moc za info a ochotu... tak já tam vyšlu zejtra muže, ať koupí pár krabic.. jen to nesmím ukázat Matýskovi pak ten sklad :grinning:
3. lis 2009 ve 22:55  • Odpověz
jo, to prorokování dřívějšího porodu - s tím má lu pravdu
Petisko, tak si s taťkou ještě aspoň pořádně užijete :wink: Samozřejmně je mi to líto, ale nechci nabourávat ten tvůj (v rámci možností) pozitivní přístup :dizzy_face: .

Peti, chápu. Já když jsem jela do nemocnice s tím, že můj doktor je přesvědčenej o tom, že je potřeba porod vyvolat, protože mimi neroste a pak mi primář řekl, že se nic vyvolávat nebude, byla jsem v pr* Nejdřív se smířit s tím, že musí malé ven tak narychlo a pak zase najednou ne :angry: Ale jak říkáš, přehodila ses na pozdější datum, to je fajn....
já taky půjdu pár krabic koupit...
akorát nevím, co to má znamenat, Robik včera ráno nechtěl mlíko, večer v poho...a dnes ráno opět nechtěl a večer vypil jen stovku...tož totok?? A že vypil za celý den jen 50ml čaje, to je na ostudu.... :unamused:
3. lis 2009 ve 22:57  • Odpověz
Luci, a co Víťulka na nočník? U nás přilétají první vlaštovičky v podobně čůrání přímo na záchod. Zatím jen po spaní a před koupáním. Blaženě se u toho směje, asi jaký je machr a pak hned stoupá na záchod aby spláchnul. Dneska ho chválil i velký brácha, což je u něj motivace největší.

Lu, oni kluci taky dlouho nevydrží. Jen než se proberou. Pak se začnou různě pošťuchovat a smát a je vymalováno, teda vyspáno :slight_smile:
3. lis 2009 ve 22:58  • Odpověz
Miško, pozitivní přístup tu mám teď s vámi, ale cesta z gyndy byla probrečená :frowning2:
3. lis 2009 ve 22:58  • Odpověz
holky, to už je hodin, téda, to budu zítra vypadat :sweat_smile:

Zítra mám poslední vyřizování ohledně pozemku a mám klid, než nám schválí úvěr....teda doufám, že schválí, bo už mě fakt posere :zipper_mouth:
3. lis 2009 ve 23:01  • Odpověz
petisko, každá bysme brečela. Ale jsi holka statečná, že se snažíš na to jít pozitivně. Však druhé těhu kolo ještě neskončilo, věřím že se brzo zapojíte :wink:
3. lis 2009 ve 23:03  • Odpověz
ejani :dizzy_face:
3. lis 2009 ve 23:03  • Odpověz
A já jdu, víte co? Spát. Tak dobrou noc všem milé tetky koníkovky :wink:
3. lis 2009 ve 23:05  • Odpověz
Ejana: no tak nás vyloženě odstrkuje většinou :sweat_smile: čekám kdy ho budu pusinkovat po ránu a on mi řekne "nech mě, dej mi mlíko" :sweat_smile:

Petise: ať je brzo líp, posílám objetí

dobrou
3. lis 2009 ve 23:07  • Odpověz
Děvčátka pozor pozor akce kaufland 5.-11.11.09 to jsem nenapsala,takže Lu vyšli muže až ve čtvrtek,ted jsem koukala na jejich stránky a tam maj leták jen do 4tého

Ejani:no je to sranda,zkouším po spaní - nikdy tam nechce,tak ho nalákám na něco třeba knížku,bo ráno pohádku v TV a vždy něco předvede,tak zatím to nechám tak a pak pokročíme na další level,je ale naučený čůrat ve sprše takže před koupáním nechce nočník ani vidět

holky já dnes byla snad po 100 letech na spinningu a ráno nevstanu,ten náš rarach bude halek jistě klasika 5.20 no to mě po..r
3. lis 2009 ve 23:07  • Odpověz
čaj jsem dopila, tak taky balím krám...

boboru noc, hlavně petrolejce
3. lis 2009 ve 23:12  • Odpověz
Zvolila jsem novou techniku vypuzování. Poslední dny už moc nejím, mám úplně pidižaludek a dnes večer jsem sežrala takovejch věcí, že musím mít žaludek roztáhlej jak balon, třeby takhle vyš'touchám tu neposlušnou dcerku směrem dolů. :grinning: anebo mě čeká krušná noc s hlavou v míse ... uvidíme.
3. lis 2009 ve 23:15  • Odpověz
mělo tam být bude halekat-pardon

jsem ko,jdu spát
všem dobrou klidnou

Petise:vím jak Ti je,bude líp :pensive:
3. lis 2009 ve 23:16  • Odpověz
Peti: :grinning:
jsi vážně hustá,ale ono vlastně jak jinak než s humorem však
třeba Vám malá dává dostatek času na výběr jména - smajl
3. lis 2009 ve 23:19  • Odpověz
Petí ty jsi stejně čupr ženská víš to :dizzy_face: mě vždycky dokážeš tak rozesmát. Jo a co říkáš na tu Barunku, také už mě napadla. Bára, Barunka berunka, to je taky moc hezké jméno

Jinak kožíšek jsem shodila ale než jsem se ve sprše vymydlila tak tatínek zatím chrápe na kanapi v obýváku a Jájinka čučí na Rákosníčka. Tak takhle teda ne :angry: Takhle na to mimi nezaděláme sakriš
3. lis 2009 ve 23:38  • Odpověz
Ingrid, neházej flintu do žita. Třeba manža otočí taky ze dne na den o 180st jako ten můj :wink: Do teď jsem ještě jeho rozhodnutí nepochopila :sweat_smile: :confused:
3. lis 2009 ve 23:40  • Odpověz
Hezký večer

Petise: že ty chceš dát ten počůraný papírek manžovi pod stromeček...tak si to necháváš na později :slight_smile:

Holky, kolik hodin mají vaše dítka od odpoledního probuzení do večerního spaní??? Vážně začínám uvažovat o tom, že už zruším spaní po obědě, protože malá pak chodí spát cca po 8 hodinách, což je děs, protože už je to po 23 hodině

Barbora je krásné jméno...tak to byl u nás jeden z favoritů...ale nakonec jsem zavrhla, aby nebyl svátek-Vánoce-narozeniny tak blízko za sebou. Ale je pěkné a v poslední době opět dost populární :slight_smile:

Ad přenášení: na těhu kurzu na PA říkala, že většina těch lékařských prognoz je jako věštění z křišťálové koule....také jsem toho důkazem...strašili s porodem od prosince, do konce ledna prý nevydržím určitě a pak jsem přenášela a malá se začala klubat až poslední noc před naplánovaným vyvoláním...a žádné "zaručené" rady nezabraly, včetně Hamiltonů :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Zase půlnoc a nic jsem neudělala...dobrou...
4. lis 2009 v 00:13  • Odpověz
dobré ránko

mají ondra vstává v půl 3, někdy ve 3 a do hajan jde v 8 večer.

ad porody:no comment, mě tvrdil doktor,že můžu porodit v 6.měsíci, musela jsem ležet a nakonec bych skoro přenášela, rodila jsem ve 39+5 tuším plánovanou sekcí.Doktory už v tomhle neberu moc vážně

u nás opět prší, dopo nemáme žádný plán,ale odpo jdeme do herny, pak já cvičit a možná ještě do kina na toho Jacksona :wink:

nedočítám, omlouvám se
4. lis 2009 v 07:47  • Odpověz
Ahoj. Barunka je krásný jméno, ovšem je to jak píše Majenka. Vždyť mi i tu Agátku a jiná jména zavrhli kvůli blízkosti svátek-narozky-Vánoce, jak jsem tu psala, tak Barunku opravdu ne. :wink: Já berunka říkám, protože jsem si zvykla a je to jako brouček, beruška. Tak jí klidně můžu říkat, i když bych možná měla přehodit výhybku na mamutici. No co už.
4. lis 2009 v 07:51  • Odpověz
Dobré ráno,
včera jsem snad poprvé od základky zalehla v osm s Elí, na ten můj krk to celkem pomohlo, je mi malouno líp.

Petis: brzy zase budou //, je super, že jsi tak pozitivní

Petrolejko: tak tohle já si vůbec nepřipouštěla, že bych měla mít komplikovaný porod(i když byl), jsem od přírody plašan, ale v těhu mě tyhle stavy míjely. Jsem rozhodnutá, že pokud by dítě mělo být opět větší, tak chci poprosit svýho Mudra, aby byl u porodu(pokud to půjde) jinak nerodím :zipper_mouth:
4. lis 2009 v 08:18  • Odpověz
Dobré ráno!
Já jsem se dnes konečně jakž takž vyspala, ale i tak jsem byla často probuzená a něco se mi pořád zdálo :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale aspoň jsem vždycky hned usnula.
Jinak v deset dávám Matýska na hlídání, tak se těším - musím se teda učit, ale i tak :wink:

Petrolejko, dýně a ostatní :astonished: :grinning:

Ejani, u nás je to přesné s tím chozením ven, dělá totéž, přitom být venku má hrozně rád.
A teco slevy - vždy ověřuju cenu na čtecím zařízení, jsou to v tomto hajzlíci :angry:

Veru, budu ráda, když pak o tom legu dáš informace, jak to teda je. Já Jindřicha stejně nedonutím, aby mě tam znovu zavezl, ale koupila by mi ho kamarádka, tak ať ji tam když tak neženu zbytečně.
4. lis 2009 v 08:44  • Odpověz
ahoj

Veru: díky za varování, muže odvolám, byl tam vyslán dneska odpo :sweat_smile:

jj, já jsem taky plašan, ale na kompl. porod jsem taky nemyslela, prostě věřím tomu dítěti že ví co dělá :confused: :sweat_smile: :grinning:

jinak určo u nás probíhá nějaká změna, dneska jsem ho ani nemohla dát na minutu k nám do postele (s mlíkem), hned začla scéna :confused: a když jsem byla v koupelně, tak sám přišel a zahlásil že chce na záchod, vykakal se a pak hned "slipyty" - jakože ho mám převlíknout, omýt a dát mu slipy... :confused:
4. lis 2009 v 08:49  • Odpověz
Aco: na miminko můžete zadělat přes den, však si řekni o hlídání :wink: u nás to taky padá na babiččinu hlavu, jednou pohlídala, my jeli na výlet na motorce a bylo :sweat_smile:
4. lis 2009 v 08:51  • Odpověz
Dobré raničko :slight_smile: petisko:je mi to líto s miminečkem ale jistě to výjde co nejdříve,jsem ráda že i tak jsi pozitivně naladěna :slight_smile: to je ta naše petiska!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: krásný den :wink:tady zase chčije :slight_smile: kručí mně v břušanovi jdu něco spapkat :wink: co petrolejka??????
4. lis 2009 v 09:04  • Odpověz
Ahá Pét'a už tu byla :sweat_smile: já ještě asi spím :sweat_smile:
4. lis 2009 v 09:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.