• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
no tady taky leje... jsem chtěla s malým zkusit pěšky do herny, jestli by to ušel (když ne, tak je na trase tramvaj) a zase leje :rolling_eyes: ale kašlu na to, tak si vezmem pláštěnku a jedem tramvají, ty dny doma jsou fakt dlouhý pak

i když teď se teda rozechčilo pěkně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. lis 2009 v 09:16  • Odpověz
lu taky bych šla ven,ale v dešti asi už ne,až odpoledne.včera stačilo,celej se mi vyválel v blátě a louži, já nacucaný džíny až po kolena, všechno šlo do pračky.takže dopoledne buď jedeme jen na kroužek, nebo jsme doma a odpo jdeme až ven, jednou denně to teď v tomhle počasí a v zimě stačí.zato ho pořádně unavím, bude běhat do kopce pacholek jeden,stavět sněhuláky a vozit maminku na saních :grinning: , aby spinkal jak miminko !
4. lis 2009 v 09:30  • Odpověz
no odpo je doma muž, to už se s ním ven nedostanu, buď si s ním hraje doma a nebo si ho vezme ven... já s ním potřebuju trénovat tu chůzi za ruku :angry: :grinning:

no to musel bejt včera pěknej pohled :sweat_smile: mně se v kaluži nikdy zatím nevyválel, ne že by nechtěl, ale asi to bude tím, že ho furt držím a nebo skoro držím kvůli těm silnicím tady :stuck_out_tongue_closed_eyes:

u nás teď právě začínaj krizovky tak okolo 10 hodin dopoledne, jak jsme doma tak ho nic nebaví a jen zlobí, tak se snažím když mám navařeno jít ven i dopo i když to je třeba na chvilenku

plán máš dobrej :grinning: :grinning: vozit na saních? :sweat_smile: týjo, tažnej Ondra! hyjé!
4. lis 2009 v 09:34  • Odpověz
aha, tak to bude tím, že Petr chodí z práce až v sedm večer,tak ven jít musíme :grinning: .Jinak on se včera vyválet nechtěl, on upadl, ale byl fakt jako megačuně .Krize kolem desáté máme taky, jdeme malovat a modelovat :grinning:
4. lis 2009 v 09:36  • Odpověz
no však nám to taky brzo začne, ještě teda muž nemá podeps. smlouvu, ale snad to klapne... a pak si to tady budu obden házet :sweat_smile:

no on u modelíny a kreslení vydrží, ale tak hoďku celkem naprosto maximálně... a taky je to aktivita, u který s ním musím sedět, takže nemůžu vařit nebo dělat nic jinýho, takže když je frmol, tak to nejde
4. lis 2009 v 09:41  • Odpověz
Ahojda,

holky neobjednávala jste některá z MMB tuhle bundu?? Mám pocit, že jsem tu odkaz kdysi zahlédla,ale už nevím.....Potřebuju vědět, zda josu dobrý...
:grinning: :grinning:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=26810371&tab=2

a ještě mi podla na lítačku do oka takhle
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=28065932&tab=1
4. lis 2009 v 09:53  • Odpověz
Gabi tak první je pěkná, ale nepřipadá mi moc teplá... ale třeba ten obrázek mate

tak ven se fakt nedá, příště mu nebudu nic říkat, teĎ tu lítá a furt "do helny" a nechápe že to nejde.... určo bude chtít zejtra a to zas nemůžeme... no potřebovali bysme nějakýho kámoše hned tady v činžáku :grinning:
4. lis 2009 v 10:05  • Odpověz
Gabi, odkaz jsem tu dávala já a taky jsem chtěla radu. A holky psaly, co Lu. Jetsli chceš argumenty pro, tak vím, že na MMB jsou vždycky hned zarezervované (myslím ty nošené), takže to o něčem svědčí. Viděla jsem vyteplené kalhoty této firmy a přišly mi moc fajn.
A na všech těch sportovních kurzech, kterýma jsem musela na škole projít nám říkali, že z hlediska prochladnutí je mnohem lepší vrstvit než dát jednu teplou bundu. Tož tak.

Jdu psát seminárku :pensive:
4. lis 2009 v 10:13  • Odpověz
gabi:mně se líběj obě :wink: sylvi:seminárku nezávidím :sweat_smile: téééda holky já jsem tak ráda že se Pát'a vozí v kočárku,pže ven taky chodíme za každého počasí :sweat_smile: mně stačilo když ještě nebyla zima a furt t'apalvedle kočáru že z ničeho nic šel na kolínka a lezl :sweat_smile: ted ' mu spíš vadí že na něj foukne nebo nedej bože zaprší to je řééév :grinning: takhle hodím přes něj pláštěnku,pořádně zabalím do fusaku a jedéééém :slight_smile: téééda agátko to je týrání dětí z Ondráška dělat otroka :angry: :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jdeme ven páááá odpo,dnes budu dělat žemlovku mn'áááááááááááááááám :slight_smile:
4. lis 2009 v 10:25  • Odpověz
ahojky, já už nevím co mám dělat, jak to tomu dítěti otočit :frowning2: včera opět usínání kolem 1hod a to ještě v posteli zbaštila rohlík a půl a vstávačka v 10:30 opět. Ona po obědě spát prostě nepůjde a dřív jak nechodila celý den spát tak usínala hezky kolem 21hod a vstávala v 8 - 9hod. Teď se nějak naučila chodit spinkat kolem 16 - 17hod, takže samozřejmě se vyspí a pak tady lítá do jedné ráno, děs. Po obědě chodíme ven bez kočíku, tak asi začnu zas s kočíkem aby usnula na prochajdě a pak večer šla spinkat normálně nebo už fakt nevím.

Jinak tady leje, takže fakt kupuji plášťenku protože tohle už mě neba, kdyby radši spíš normálně snežilo

Haní, je žemlovku já řeknu manžílkovi ať se staví k vám na oběd když bude mít cestu kolem ju :grinning: včera na ní měl chuť, ale domů dneska nejede zas bude spát v práci :frowning2: takže mu jí udělám tak o víkendu. A teda máš dobré že Ti jí mrňous baští, Jája vše co je sladké jako hlavní jídlo - nákyp, buchtičky, ovocné knedlíky, žemlovku atd... nepapá, vždy mi řekne že chce maťo nebo šunčů :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused: :sweat_smile: holt je to masařka no :grinning: Jediné palačinky jedla

Gabi, bundička nevím jaká je ale zn Wolf je dobrá, my máme Wolf kombinézku a je fain. Tak písni paní jak je vyteplená ať víš jestli je teplá či ne

No a stěma vrstvama má Sylvinka pravdu, já také radši dám více tenčích vrstev než jen třeba rolák a pak hodně silnou bundu

Lu, jako přes den myslíš kdy? O víkendu? Protože přes den náš táta v týdnu doma není. No a o víkendu máme naplánované samé výlety atd... aby jsme byli jako rodinka pohromadě. Takže se spíš Jájinka musí naučit chodit opět dřív spinkat, jinak mít sourozenečka nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Label, Apropo taková věcná otázka. Lucí, holka prosím Tě kdy vy s Míšou snažílkujete. Mě hlava nebere jak jsi tady psala kolik už máte pokusů. To jako rychlovka v koupělně, v kuchyni či co? Nebo Amelku někdo hlídá?
4. lis 2009 v 11:41  • Odpověz
Ahoj,
tady krásně sněžííí.

Hani buď ráno když Amelka řádí v obyváku. hned jak se vzbudí tak tam letí, nebo pak my obyvák když ona spinká. No měli sme ony dva pokusy minulej týden a od té doby nic. Je mě nějak divně...pobolívá v podbřišku, tak se mě nějak nechce. Tak že by? Zdá se mi to ale jako hrozná blbost, bo předtím sem na sobě nic nepociťovala ani v 6 tt... Asi už mi haraší.
4. lis 2009 ve 12:08  •  2 děti  • Odpověz
teda holky, upřímně jestli bude to dítě předvádět to co dělal poslední dvě hodiny (a včera celý odpoledne) pravidelně, tak začnu hledat jesle nebo ho dám našim na týden ať si to užijou... tohle dlouhodobě nedávám, zvlášť teda v těhu... dělá všecko co nemá a chodí mi to strkat až před obličej, abych to náhodou nepřehlídla a šíleně se tím baví... dostat ho k obědu trvalo tři čtvrtě hodiny, nechtěl ani čurat ani uklidit (tři knížky, ale prostě se seknul, že ne, tak jsem se šla najíst sama)...
snaží se rozbíjet hračky (právě rozšlapává telefon), takže od rána jich už několik putovalo do koše (včetně malejch částí, který si demonstrativně strkal na jazyk a pak mi ho chodil ukazovat vyplazenej)...

dostal dvakrát na zadek a dvakrát přes ruku, naposledy když hodil přes půl kuchyně celej talíř s obědem (eště že byl plastovej) :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ještě mě teda napadá vzít ho k homeopatce, že bych mu mohla dát nějaký Bachovy esence nebo tak kdyby se to mělo ještě zhoršit..
4. lis 2009 ve 12:34  • Odpověz
Lucí, tak to ju, no uvidíš :wink: může být a nemusí. Mě bylo tak nějak divně jak popisuješ už druhý den po sexíku, ale tenkrát jsem tomu nějak nevěnovala pozornost a vůbec nějak nemyslela na to že bych mohla být těhu až pak když jsem nedostávala menzsku. Ono to bylo určo lepší, teď se na to těším a myslím na miminko a to není moc dobře protože psychika dělá moc, nesmím se na to upínat :unamused:
4. lis 2009 ve 12:35  • Odpověz
holky ten udělal takovou scénu před spaním, to je hnus :confounded: jak se může normální dítě změnit v noční můru během pár dní, to teda nechápu :fearful: je vyloženě zlej, tohle u něj vůbec neznám :frowning2:
4. lis 2009 ve 12:47  • Odpověz
Hani su jak miglá..furt bych to oddalovala a najednou se ze dne na den rozmyslím a nejradši bych už viděla //.

lu: no drsně malej..já su trocha rapl, takže u nás by to bylo trocha víc než přes prdel.
4. lis 2009 ve 13:01  •  2 děti  • Odpověz
Lu:nestraš mě prosím Tě,dnes teda sebou ten náš Lupínek švihnul před tescem do kaluže - naschvál ale jinak je snad v klidu
třeba zkouší kde má mantinely ne
4. lis 2009 ve 13:05  • Odpověz
Ahoj holky
Lidu, co to? Já teda teď Koně moc nestíhám, ale jak je u vás doma? Myslím vztahy s mužem a tak.... Jestli by třeba tohle nemoho na Matyho působit.... Co čtu, tak tu je fakt mazec :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Luci, tak třebaaaaaaaaaaaaaa :wink:
4. lis 2009 ve 13:07  • Odpověz
Labell: já se držela skoro do oběda, pak už jsem byla tak vystresovaná, že jsem se nemohla ani najíst, domluvy ani hraní si s ním nepomáhaly a dostal přes zadek jednu.......to zas hrozně brečel a chtěl chovat, tak jsem ho chovala...za pár minut pokračoval dál, vylezl na vrchní díl desky u kredence (máme dvě úrovně, takovej ten bar jakoby) a chtěl všecko sházet dolů (skleněná miska s ovocem, rádio atp.).... no tak to mi už ruply nervy a dostal přes zadek asi třikrát (teda přes zadek myslím jako přes plínu), mě dorazil ten vítězoslavnej úsměv, ze kterýho je vidět, jak ho to baví provokovat...
no šupla jsem ho do postele, ani se na mě neotočil, vzteky bez sebe, ani nebrečel.... já jsem to samo obrečela, fakt nevím co dělám špatně, že se najednou chová takhle hnusně? :confounded: :frowning2:
a to jsem se mu hodně věnovala, dostal i novou hračku, chápu že je to asi fáze, ale cejtím se spíš jako když je to útok na mě... no chudák mimčo :fearful:
4. lis 2009 ve 13:09  • Odpověz
Ahojda, tak se zas hlásím. Dočítám poctivě, jen vždycky po dlouhých kusech a po pulnoci, tak je už trochu mimo reagovat. Mrzí mě moc petiskovic miminko - upřímně, obávám se podobného, nepociťuju jedinej těhotenskej příznak a do kontroly je daleko. Místo těhu problému si užívám bolavého krku a nachlazení, hrozím se, že to dopadne jako poslední zimu, kdy jsem měla jednu angínu za druhou a léčbu hrozně omezenou kvuli kojení, mám silnou alergii na bakterie v dýchacích cestách. Blbě to vyšlo, Vlado je na služebce, a tak se tu plácám s malou sama. Několik dní jsem tu měla mamku, to bylo bezva, jen s jejím odjezdem (a chybějícím tátou), se stal ze Zuzky megaopatrnej mamánek. Je minimum chvilek, kdy se vzdálím dál jak na metr, nechce si sama hrát, furt by mě držela za ruku. Má, myslím, trochu obavy, že taky zmizím. Takže dny si teď budu vyžírat do dna od rána do noci - vstávačka mezi 5 a 5.30 - uspávání do 21.30 až 22, když to dobře jde. Co mi dělá radost, že chvilku vykouklo sluníčko. Výborná příležitost vyrazit odpoledne ven pořešit restíky, raději bych se válela v pelechu, ale na to příroda u mamin asi moc nepamatovala. Přeju hezký den všem a minimum zlobení (dnes spešl Lídě). Zuzka naschvály moc nedělá - jen když je třeba ukončit zábavu - třeba kvuli vyměnění plínky, je z toho scéna jak hrom. Cokoliv, co nechce, je problém. Nakonec nezbyde než ji čapnout a přenést, za chvilku budu matka-tahač. Raději bych byla matka na tahu :grinning:
4. lis 2009 ve 13:13  • Odpověz
Týýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý jo! Makulko!!!!!!!!!!!!!!!!!! No, gratuluju strašně moc!!!! To je supr!!!!
4. lis 2009 ve 13:13  • Odpověz
Miško: vztahy s mužem dobrý, ještě jednou se mi omluvil a hodně teď pomáhá a snaží se, takže doma je klid :fearful:
naopak nevím jeslti malej kvůli tomu nežárlí :confused:

Veru: no fláknutí o zem jsme taky měli, to je proti tomuhle čajíček, tohle prostě je jako když si usmyslí,že mě totálně vyřídí a prostě jede v tom plánu ať se děje co se děje... jako občas mívá moment, ale tohle?? mně už včera připadalo divný jak se stranil dětí, muž si toho taky všimnul, ale přece jen ho to tak netrklo, protože s ním netráví tolik času...
no asi odpo zavolám tý homeopatce, ať je to co je to, tak tím se nemůže nic zkazit, to bysme byli oba vynervovaný a já ho fakt nerada peru, ale přece ho nemůžu nechat demolovat byt...
mantinely má, dost jasný... asi to je nějaká fáze, kdy je potřebuje zopakovat či co... on měl teda velkej vývojovej skok v 15 měsících, teď to bude asi další plus vzdor do toho :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. lis 2009 ve 13:14  • Odpověz
Makulko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! já chci taky yamaha co holkyyyyyyyyyyyyyy
4. lis 2009 ve 13:14  • Odpověz
Makulko: :sweat_smile: :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: !!!!! gratuluju !!! no téda, co na to taťka?? a jak se cítíš??

hezký překvápko!!! :dizzy_face: :dizzy_face: takže je to jasný, snažilky naklusat do Yamahy :sweat_smile:
4. lis 2009 ve 13:15  • Odpověz
OBROVSKÁ GRATULACE :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :slight_smile:
4. lis 2009 ve 13:16  • Odpověz
Makulko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Nádhera! Další yamaháček? :grinning:. Moc gratuluju. Ingridsu :grinning: - za chvilku bude v kurzu drsně odpadlic v šestinedělí! Jedinečná příležitost naběhnout do kroužku :grinning:
4. lis 2009 ve 13:17  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: teď už se tomu směju, ale tak před těma 4 tejdnama mi do smíchu moc nebylo :frowning2: , už jsem se stím ale srovnala. Plánované to teda nebylo, stačila jedna chybička a už to bylo. Hlavně že jsme se o Kubíka snažili skoro 3/4roku.Taťka to bral líp než já, říkal že jsem třetí stejně chtěli a že už je to jedno jestli teď nebo za 3 roky :fearful:
4. lis 2009 ve 13:19  • Odpověz
Marti, koukám že fotka čerstvoučká! Tak je to správný, hnedka ukázat Kačenku tetám :grinning: A kolikpak malé je? :grinning:
4. lis 2009 ve 13:20  • Odpověz
makulko: moc moc moc moc gratulujůůůůůůůůůůůů!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lído tak snad něco vymyslíte...ať vám malej nepřeroste přes hlavu...a třeba zabere i homeo. každopádně držím pěsti.
4. lis 2009 ve 13:21  •  2 děti  • Odpověz
ale dali jste mi hodně zabrat jak jste se tady odtajňovaly :grinning: , měla jsem co dělat abych to taky nenapsala :grinning: , ale chtěla jsem vydržet až po kontrole :grinning: , tu jsem měla dnes v 11 a tak hned za tepla běžím k vám :grinning:
4. lis 2009 ve 13:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.