• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
Teda Marti, to je super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Moc gratuluju... :slight_smile:
4. lis 2009 ve 13:21  • Odpověz
Marti, a kolikátý tt?
4. lis 2009 ve 13:22  • Odpověz
teď jsem 7+5tt :wink:
4. lis 2009 ve 13:22  • Odpověz
Luci, máte v Brně taky Yamahu??? :grinning:
U nás začala, chtěla jsem tam, ale jak to tak čtu, tak tam radši nepolezu :grinning:
4. lis 2009 ve 13:23  • Odpověz
zatím jsem nedočítala, tak jdu dočísta :dizzy_face:
4. lis 2009 ve 13:23  • Odpověz
krásnej věk! jasně, teď je to super, Kačence nevyjdou z módy hračky po klukách a možná i oblečky, když to nebude tak úplně "kačenka" :slight_smile:. mám velikou radost!
4. lis 2009 ve 13:24  • Odpověz
Lu, já to teda čtu jen zběžně.... a to jsem si řekla, že nebudu vůbec číst, ale potřebuju slovník :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Já jsem si tu stěžovala tak 14 dní jestli si pamatuješ, něco mi Matýska fakt připomíná. Jestli tě to uklidní, tak za čtyři pět dní vjel do starých kolejí. Ale čtvrtý den jsem ho strčila našim na půl dne, jinak bych ho praštila :zipper_mouth:
4. lis 2009 ve 13:24  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile:

makulko :grinning: ty jsi borec na konec, hihi....moc gratuluju, ať je vše, jak má být, tedy v pořádku...a podrobnosti, kdy kde v jakém tt jsi??? :dizzy_face: :dizzy_face:

kreksiku, neboj, vím, že to trošku vyděsí, že se to u nás teďko nepovedlo, ale to neznamená, že to není v pořádku u vás :wink:

dnes už to beru v pohodě, pořád ňuchám Robiška a říkám si, že tam stejně žádné mimi nebylo. Horší by bylo, přijít o miminko z již bouchajícím srdíčkem... :pensive:

Lucí, vy ste tež borci z Brna, šupendos, když je Amka v obýváku :grinning: :grinning:

lu :confused: tak to je fakt síla...možná tě zkouší, vydrž :unamused:
4. lis 2009 ve 13:25  • Odpověz
no já nevím jestli není nakažlivá jenom ta v praze na proseku :grinning: , já se ještě tak smála když jste to tady psaly a to jsem ještě nevěděla co se na mě chystá :grinning: , nebo jak jsem tady psala, že bych za ty tři roky brala mimčo v červnu nebo červenci :grinning:
4. lis 2009 ve 13:25  • Odpověz
Jsem chtěla psát seminárku, ale copak to jde po takových správách?? :sunglasses:
4. lis 2009 ve 13:26  • Odpověz
tak teď už je to víc než jasný - MUSÍM NA YAMAHU

Maku:super,moc gratuluju
4. lis 2009 ve 13:27  • Odpověz
Tož Yamahu tu máme, ale paní je příjemná jak hemeroid u zadku. :angry:
4. lis 2009 ve 13:28  •  2 děti  • Odpověz
Makulko: :grinning: :grinning: :grinning: no asi Tě "nahoře" slyšeli :sweat_smile: :wink:

Sylvi: a měl u toho malej i nějakej jako vývojovej skok? já totiž pozoruju, že mnohem víc spojuje slova posledních pár dní, i si hrozně pamatuju když něco řeknu, někdy je to těžko popsat ale prostě vypadá najednou fakt o kus dospělejší... ví dopředu co a jak, přidává koncovky i k anglickým slovům :sweat_smile: prostě jakoby najednou celkově zrychlil...
no nevím komu ho šoupnout :sweat_smile: ale jdu se podívat na hlídání, tady za rohem jsou nějaký jesličky, třeba by tam jednou za týden mohl a i by mu to prospělo :confused:
4. lis 2009 ve 13:31  • Odpověz
Luci :grinning:
no... aby se nakonec neprofláklo, že pražský holky otěhotněly všechny ve výtahu, když vystupovaly na YAMAHU na Vysočanský z metra :grinning: :sunglasses:

petis - já vím. mě štve to dlouhý čekání, navíc sama doma, to je blbá konstelace. ale myslím, že i kdyby to teď nedopadlo, nějak to zvládnu. dokud bude ok Zuzka, tak i při nezdarech bude vždy duvod k radosti.
Fuj, Zprávách ne Správách. Jsem prase, co neumí česky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Ivčo, a kdy se Vlado vrátí ze služebky?
4. lis 2009 ve 13:36  • Odpověz
Kreksi: a ten výtah vlevo, nebo v pravo???? žebych se tam od zítřka ukazovala :grinning: :grinning: :grinning: . V naší nuselský Yamaze rohodně epidemie není :sweat_smile:
Lu: zas nestraš, toto je jen druhý den, co zmiňuješ u Matyho nějaký vztek, tak ho necpi hned homeo a netahej do jeslí. Jsem přesvědčená, že max. v pondělí bude zase zlatíčko Matýsek... :wink:
4. lis 2009 ve 13:37  • Odpověz
hm... dalo by se dítě poslat taky na služebku? :confused: :confused:

:grinning: :grinning:
4. lis 2009 ve 13:39  • Odpověz
Ingrid: :sweat_smile: :sweat_smile: chceš si malýho pučit? popravdě to i hůř zvládám kvůli těhu, jsem o dost unavenější...
na to homeo ho vezmu určo, to nikomu neuškodí... třeba se mu derou zuby a ještě to není vidět...

jinak Ti nechci brát iluze, ale miminka-zlatíčka fakt nebudou až do 18 :grinning:
4. lis 2009 ve 13:42  • Odpověz
Ingrid, vystupuju tím od Černýho mostu k autobusum na Prosek :grinning: Vlado se vrátí v neděli v noci. No a za týden odfrčí do Irska. Udělal si hošík hezký podzim. Teď je v Rímě, pacholek :grinning: a přimlouvám se za Matýska - vydržet ještě chvíli. Jen je mi jasný, že jen co bude manžel v práci, byla bys na něj taky celý dny sama a s bříškem je to záběr. Osobně... občas bych Zuzanku taky ráda někam lupla, ale pro ni by to nebylo. Potřebovali bychom adoptovat nějakou babičku poblíž. Ale to by se speciálně moje máma asi užárlila.
4. lis 2009 ve 13:44  • Odpověz
ahoj, dočítám a pořád se nemůžu dočít, protože tu přiskakují nové příspěvky a už vím proč :wink:

Makulko, gratuluju moc :dizzy_face: :dizzy_face:

Holky, kdo ještě chodí na Yamahu a není těhu? :grinning:

Hm, to mě to zas rozhodilo. Já snad dneska znásilním taťku až příjde z práce :wink: :grinning:
4. lis 2009 ve 13:44  • Odpověz
Tak oni sou ty naše děti děti všechny na stejno, myslím že si nemají co vyčítat a ostaní maminky té druhé co závidět.

Amča nechce jezdit v kočárku, takže ji furt nekde smejčím, nebo se chce chovat když mám nákup a když ji vzít nemůžu tak si lehne a vzteká se. A když nic nezabírá začne vykládat že se jí chce čurat a kadit. No a co no! :grinning: :grinning:
4. lis 2009 ve 13:47  •  2 děti  • Odpověz
Lu, vydrž. Taky si myslím že je to jen "špatnej den". Vím že jsi psala, že už tu nějaké náznaky zlobení byly, ale většina dětí zlobí. A ten dnešní extrém určitě zas brzo přejde. Ono je to těžký, vzpomínám si že jsem se během těhotenství taky trápila nad zlobivým Vojtíškem víc než obvykle.
4. lis 2009 ve 13:48  • Odpověz
:confused: :confused: u nás na yamahu chodí tatínek...myslíte, že to bude mít vliv na funkci? :confused: :grinning: :grinning:

makulce moc velké gratulace....to je tady první třetikolačka,ne??? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

omlouvám se, že na víc nereaguji....ale nemam dočteny pořádně asi týden...o makulčině těhu si tu ale špitali vrabci na střeše, tak jsem hned vletěla s gratulací

doufám, že jinak jste vy a prckové ok..a chřipajzny se vám vyhýbají :wink:
4. lis 2009 ve 13:48  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz
ejani: no jasně!!!!!!!!!! :wink:
4. lis 2009 ve 13:48  •  2 děti  • Odpověz
LU: já iluze nemám, jsem pragmatik jak sviňa, se zeptej mojí cérky :wink: Si myslím, že děti nevědí, co s negativní energii, co se hromadí každýmu v těle, tak se můžou potom chovat tak,že těhu matku vyvádí z rovnováhy. Ale určitě z něho proto nebude vzteklé, zlé dítě. Prostě má blbý dny. Myslím si, že každá matka se s tím setkává celkem pravidelně.
Klidně mi ho pošli, si tu spolu zalítají, zaskáčou na posteli. ..
4. lis 2009 ve 13:49  • Odpověz
teda Makelko... :grinning: :grinning: :grinning: tak u Tebe bych to nečekala....:slight_smile: Ale moc moc gratuluji !!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. lis 2009 ve 13:51  • Odpověz
Ingrid, to ale není špatný nápad. Neříkám, že musí zrovna k vám, ale asi by Matýskovi a možná i Lídě pomohla nějaká návštěva. Bude mít jiné podněty a nebude čas na zlobení
4. lis 2009 ve 13:52  • Odpověz
labell, to já jen tak kecám. U nás by taťka dalšího mrňouska moc rád, já z toho mám ale strach. Myslím že bych dalšího raubíře nezvládla.
4. lis 2009 ve 13:53  • Odpověz
počtem dětí bych už asi patřila do třetího kola, :grinning:, ale já jedu ve druhém kole
4. lis 2009 ve 13:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.