• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
Ejana: já mám ráda návštěvy s dětma, Mája taky, má si s kým hrát. Jen envím, jestli to Lu pomůže, včera psala, že byli na oslavě narozenin, spousta dětí a malý se schoval do kouta
4. lis 2009 ve 13:54  • Odpověz
Ejana: spíš to bude nějakej skok... já už tohle viděla, ale ne v takový razanci, spíš byl neklidnej a hrozně na mě najednou visel....mysleli jsme si, že porostou zuby a místo toho pak najednou začal dělat několik nových věcí a asi za týden se uklidnil.... ale hodně se změnil a vzrostlo mu sebevědomí... to teď taky pozoruju

no volala jsem mamce, tak prej brácha měl tohle okolo 2. roku několik měsíců...
4. lis 2009 ve 13:54  • Odpověz
ejani: když ne ty ta nikdo!! Působíš na mě strašně pozitivně a tak že bys zvládla minimálně ještě jedno dítko :wink:
4. lis 2009 ve 13:55  •  2 děti  • Odpověz
gabcos :slight_smile: , já to u sebe taky nečekala :grinning: , měli jsme s taťkou plán za ty 3-4roky :sweat_smile: :grinning:
ejani to naprosto chápu, Kubík je zatím zlatíčko :slight_smile: , vím že se to může každou chvíli změnit :slight_smile: , ale prej budeme mít hodnou holčičku :grinning: , no já bych ale řekla že to bude kluk :grinning:
4. lis 2009 ve 13:57  • Odpověz
Ejana, Ingrid: no ale my na návštěvu chodíme denně..... pokud ne, tak jsme na kurzu nebo v herně :sweat_smile:
a to se mu ještě víc teď věnuje muž, protože mu je líto, že ho až bude v práci skoro neuvidí kromě víkendu

no právě včera poprvý jsem viděla že malej si s dětma vůbec nehrál, u něj věc nevídaná... jinak ho vypustím u dveří a hned se jde seznamovat, i když ty děti v životě neviděl.... nevím co se v tý makovičce teď odehrává

Makul: 4 chlapi v chalupě? :grinning:
4. lis 2009 ve 14:01  • Odpověz
mě se chtělo ze začátku strašně brečet, že tři prcky takhle posobě nezvládnem, kvůli penězům a tak, ale pak když jsme o tom mluvili, tak jsme si řekli, že nějak bylo nějak bude
4. lis 2009 ve 14:01  • Odpověz
Lu, věřím že to zas přejde. A držím palce, aby to bylo co nejdřív.

labell, díky za důvěru, ale nemysli i já umím být pěknej nerv. Teď se chystám na kominíka co nám tady leze po střeše. Nejen že vzbudí Štěpulku, ale navíc má chování jak řeznickej pes. Grrrr, takový lidi nesnáším :angry:

makulko, moc vám tu hodnou holčičku přeju, ale i kdyby to byl kluk, tak obě dobře víme že i kluci jsou zlatíčka :dizzy_face:
4. lis 2009 ve 14:03  • Odpověz
lu brž se holka, musí to být na palici, ale brzo to přejde, neboj. Marťas byl tak kolem 2 roku taky na přeražení, teda né že by nebyl předtím nebo potom taky ale v té době to bylo nejhorší. Je to beran a navíc moc rád provokuje a předvádí se, teď jak už je velkej tak je to pohoda, ale za chvíli začne škola pak puberta :sweat_smile:
4. lis 2009 ve 14:04  • Odpověz
Makul: díky :slight_smile: :slight_smile: !

a držím palce na tu hodnou holčičku :wink: :grinning:
4. lis 2009 ve 14:06  • Odpověz
to je pravda ejani :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: já tuším kluka :slight_smile: , tak o holčičce ani neuvažuju, ale co když se pletu, že
4. lis 2009 ve 14:06  • Odpověz
tak jdeme do herny, je tam sice psírna a asi bude zase lejt, ale radši zmoknu než s ním bejt doma :grinning:
4. lis 2009 ve 14:21  • Odpověz
Jéééééééé, chacháááááááááááá. Tabulka nezahálí, už to tam sázím. teda martinko, vy jste borci, se přiznám, že čekat te'd třetí, tak jdu s provazem do lesa. :grinning: Možná bychom měli na yamaze oficiálně varovat i ty ůcizí" maminky a učitelku (ta má už tři děti, ne?), abychom neměly na svědomí nějaké necjhtěné početí. No těhule tam začínají pomalu převažovat, minimálně výhledově určitě si myslím. :sunglasses: Vidíte, jaký má hudby pozitivní vliv na plodnost. :grinning: Teď ještě, aby se tam odšpuntovalo to rození, občas mám pocit, že Zuu zvládne porodit dřív než já, stejně jako v prvním kole ... se nesmím nechat zahanbit. :wink:
4. lis 2009 ve 14:39  • Odpověz
peti :slight_smile: , no od provazu jsem teda neměla daleko, když jsem se to dověděla, myslela jsem že se po....,
neblázni, zuuu bude až po tobě, ale musí to být pěkně na palici :slight_smile: . Zítra bych snad na Yamahu měla dorazit, teda jeslti se Marťasovi nerozjede víc kašel, dnes jsem ho kvůli tomu nechala doma, dám vědět. žádné varování, já taky nechtěla :grinning: a to jsem tam byla jen asi 3krát :grinning:
4. lis 2009 ve 14:48  • Odpověz
Ahoj tety únorovky,únorová batolátka a jejich sourozenci :slight_smile:

Mám tu hóóóóóóóódně moc velké áčko,ale musela jsem nakouknout jak se vám a vaším prckům daří. No jsem ženská zvědavá :wink: .
Prolítla jsem pár stránek a nestačím valit oči co je tu těhulek. Všem přeju pohodové těhulkování.

petrolejce přeju ,aby tenhle porod byl o mnoho rychlejší než ten první a vše proběhlo v pořádku :slight_smile:

makulko tebe vítám mezi maminy 3 dětiček :slight_smile:

No a zprávy od nás.
Asi vše jako u vás,malej je pořádnej raubíř,taky má zrovna vztekací období,akorát teď má chudinka angínu,tak jezdíme na píchaný penicilin,protože sirup zvrací.Ale dnes už se pomalu začíná dostávat do starých kolejí,už nejde udržet v klidu,pěkně rošťačí.
Jinak u nás se ještě kojí před odpo spinkáním a večer a pak každé 2-3 hodky až do rána.
Budu teď nakukovat častěji,přeci jenom už je zima venku pěkně hnusně a malej už si někdy i vystačí sám,tak mě nechá mrknout na PC. dřív nemohl vidět,že si k němu sedám :angry:
4. lis 2009 ve 14:54  • Odpověz
Makulko, letí velikánská gratulace !!! A nahlodala jsi mě - jsi první, co tu čeká třetího prcka, a to je sakra VÝZVA !!!

Jinak u nás je konečně odrozeno: měla jsem teď kolem sebe tři blízké ženské (kamarádku, sestřenku a tetu), které rodily s cca 3denními rozestupy po sobě. A tak máme na světě Ninu, Jakoubka a Alici. Tak jsem v porodnici na kukačku skoro furt :grinning:
Další kolo máme v prosinci a lednu :grinning:
4. lis 2009 ve 14:57  • Odpověz
makul:gratulace :grinning: Hani:klidně můžeš poslat manžu je toho dost :grinning: a Pát'a to dnes nějak flákal,sněd asi jen 10 lžiček :sweat_smile:sladký moc nedělám resp.jen žemlovku a palačinky obo dvoje jí :wink: a tenkrát vlastně kyn.knedlíky taky jedl i u babiček :slight_smile:
4. lis 2009 v 15:03  • Odpověz
no dyt joo...michlas..já věděla, že už tu jedna trojmáma je :slight_smile: je fajn, že zes zase ozvala :slight_smile:

lu - ted jsem dočítala dnešek...myslím, že u matýska ty projevy nálad mohou být cokoli - at vyvoj.skok či zoubek či jen normální podzimní nuda, se kterou asi zápasí všechny zdejší děti..a vlastně i maminky...a taky chápu, že to vnímáš o dost citlivěji, než za netěhu stavu (popravdě - když chytne podobný rapl kubouše v době mé MS, tak macecha z perníkové chaloupky je proti mně milující matka :unamused: :grinning: ).
souhlasím ale s ingrid, ze bych matyskovi jeste nedavala homeo..a to ani preventivne ...a to jsem přitelem těchto metod...spíš bych vyčkala...bo pro "uklidnění": to, co popisuješ, vidím nejen doma, ale slýchávám i od maminek v okolí...myslím, že je to přechodné :wink: a držím palce!
4. lis 2009 v 15:52  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz
téééda, tak mi přijdeme z vycházky a už je tady další těhulka. Makulko moooooc gratulujeme, to je tak krásný.

Kurec Lucí vidíš to, musíme máknout holka :wink: :grinning: Mimochodem to máš jak já, já také furt ne ne ne a teď bych už nejradši byla v 9m :wink: :grinning:

No já myslím, že druhé kolo se vážně rozjelo krásně, červen/červenec bude plný štěstí a krásných emocí. Jen aby se některým maminkám ( nebo i tatínkúm :confused: :sweat_smile: ) tady nenarodilo bílé, chlupaté zvířátko :wink: :slight_smile:

Hani tak jo, tak já ho pošlu, Řepy zná že tak no problem

Teda Lidu, to je mazec. To nevím co s Matýskem je. Jak psala Lucka tak teda to bereš v poho. Já nejsem nějaká výbušná a zlá ale po tomhle by Jájinka dostala takovou na zadek a přes papulu. Neřeknu když se něco děje a udělá něco sem tam. Ale takto pořád a nashcvál to fakt ne, to by si holčička za rámeček nedala
4. lis 2009 v 15:55  • Odpověz
Lidu ale já si vážně myslím jako holky že to přejde, že to bude tak pár dní a zas to bude oku, má holt nějaký blbý období, drž se
4. lis 2009 v 15:57  • Odpověz
Hurá! Zítra přijde nový kočár pro Marianečku :dizzy_face: :dizzy_face: Měla jsem radost, leč otec mých dětí mi ji rázem zkasil -"Jaký kočár"?? atd. A ještě dotčeným tónem, jak kdybysme to minulý týden neřešili dva dny :angry:
4. lis 2009 v 16:17  • Odpověz
ahojky

makulko obrovská gratulace!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,tyjo tři dětičky budou! uááááááááááá :dizzy_face:

petisko já jsem nějak přehlídla že miminko není :frowning2: :frowning2: :frowning2: , moc mě to mrzí a omlouvám se,že jsem nezareagovala, nějak nestíhám vůbec dočítat

lu:to bude dobré,neboj,třeba Matýsek něco cítí z atmosféry doma, nebo se chystá na rozvité věty v angličtině! :slight_smile: :slight_smile: ,vydrž holka!
4. lis 2009 v 16:25  • Odpověz
miško to mi připomíná naší kuchyň asi před třemi měsíci, to nic :wink: :angry: :angry: , chlapi
4. lis 2009 v 16:27  • Odpověz
Haní:ale šup,šup já mažu večer do háku :grinning: :grinning: ale tat'ka ho obslouží :grinning:
4. lis 2009 v 16:27  • Odpověz
Miško, to je super a jaký jsi nakonec objednala? Na taťku peče, ono ho to přejde. Také se mi někdy stává že se s Martíkem na něčem domluvím a pak mi za pár dní řekne ,,no a je to nutné a cože to je"? :angry: bych taky někdy vraždila. Jako s nánožníkem, nechala jsem ušít na golfík nánožník, do fusaku se mi už nevejde. A měla jsem takovou radost, protože originál Jané stojí 1300kč a tento paní šije za 450kč a můžeš si vybrat látku atd... a on řekne ,,Hmmm zas nějaké výdaje?" No fakt na plácnutí :unamused:
4. lis 2009 v 16:30  • Odpověz
Hani, jasněěěěě :wink: :grinning:
4. lis 2009 v 16:32  • Odpověz
http://www.detskezbozi.com/inshop/kocarky/sportaky/x-lander-xv-2009.html
Hani, tenhle, růůůůůůůůžovej :grinning:
Taťka se už probudil :angry: Prý myslel, že jsem objednala ještě nějaký malý na hraní :confounded:
4. lis 2009 v 16:47  • Odpověz
ahoj,

holky nemáte nějaký odkaz na nástěnné kalendáře z vlatních fotek ( znám jen Happy foto a Fotolab) ,tak jestli se někomu osvědčilo i něco jiné,hodte mi prosím odkaz.
dík
4. lis 2009 v 17:31  • Odpověz
4. lis 2009 v 17:50  •  2 děti  • Odpověz
Hezký večer holky :slight_smile: :slight_smile:

taky chodim na tu osudnou yamahu :confused: :confused: :grinning: :grinning:
musim dávat velký pozor!!!!!!!!!!!!!!! :grinning:
už nejsem těhotná jen já,Kaffi a Maxa i když kdoví jestli :grinning: :slight_smile:

moc gratuluju Makulko :dizzy_face: a at vše probíhá,tak jak má :wink:
Petisko mrzí mě to moc,ale myslim,že se vám to povede co nejdřív jak to půjde znovu :slight_smile: a tentokrát bude vše v pořádku :dizzy_face: :dizzy_face:

my jsme se včera v noci vrátili ze šumavy :slight_smile: malá byla u babiček a my jsme si užívali wellnes hotel na dva dny :slight_smile:
byla to takováááááááá romantika a relax :wink: úplně mě to nakoplo!!

dneska večer jdu s kámoškama na Michaela Jacksona :dizzy_face: byl jste nikdo??
4. lis 2009 v 18:10  • Odpověz
Barru, ještě Lucka není těhu z yamažanek, jinak asi fakt všechny :grinning: . Teda aspoň z únorovek, těch pár dalších mamin nevím a ptát se nebudu :grinning:
4. lis 2009 v 18:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.