• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
Musela jsem nakouknout co Petrolejka :slight_smile:

A moc gratuluju Makulce :dizzy_face:
4. lis 2009 v 18:38  • Odpověz
Marti: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: že vy už jste se fotili v pěti :dizzy_face: Gratuluju a přeju, ať je všechno v pohodě :wink:

Lu: ha, musím tě uklidnit...my máme též období: co chceš pustit? Kltečka...pustím krtka... Néééé, Býbouška...pustím Býbouška... Nééé Kltečka a řve a je k nezastavení... Tak definitíva: pustím jen jedno a už neměním...no to je řev... Prostě něco chce a pak řve...vezmu jí to, dám něco jinýho a zase řve...máme to nárazově tak 14 dní :wink: I HOnza zvýšil hlas - a to je u něj snad podruhé :sweat_smile: :wink: A neposlouchá... cesta z auta do bytu (20 metrů) je na 10 minut... jenže já nejsem klidná povaha, ale nerváček... takže pěním pěním pěním :rolling_eyes:

omlouvám se, já nestíhám dočítat a reagovat, jak bych chtěla, ale chápete, že :wink: :dizzy_face:

Posílám spešl hudlana Petisce :wink: :dizzy_face:
4. lis 2009 v 18:41  • Odpověz
tak dítě jsem ztahala, chce se vztekat, tak pěkně šlapal až do herny (je to tak 2.5 tram zastávky)... zpátky jsme jeli jednu zastávku tramvají...

no přechodný období to určo je, holky, otázka je jak dlouho bude trvat :sweat_smile: ona taková puberta je taky vlastně přechodná :grinning:
no ale v MC ho pěkně prohnaly děti z kurzu 3-4 roky, nestačil koukat, aby na něj nešlápli... on by asi potřeboval nějakýho staršího sourozence a ne mladšího :sweat_smile:

Miško: krásnej kočárek !! :dizzy_face:

holky napište pak někdo jakej byl ten Jackson :wink:
4. lis 2009 v 18:49  • Odpověz
Zuuu: jsi mě fakt uklidnila, ono to vypadá, že na nás to dorazilo jako na jedny z prvních (dneska jsem se ptala v MC a kromě jedný maminky všecky říkaly, že to bylo až těsně okolo 2. roku a nebo třeba ve 2.5-3 letech)...
no můj muž je taky (vůči malýmu) často klidnější (asi proto, že ho vidí tak 1/4 času co já, někdy i míň) a včera ani nezvýšil hlas, prostě večer v posteli prohlásil, že mu najednou nerozumí a co jako navrhuju... no svatou trpělivost, zaměstnat a vydržať nežrať (jak říkala moje babička) :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dneska jsem si pročetla kus knížky Nejšťastnější batole v okolí (asi potřetí)... tak většinu věcí co tam navrhujou dělám, tak to se mnou není tak špatný...

přemejšlím jestli mu objednat nějakou tu Play-Doh už teď místo na Vánoce, že by ho to zaměstnalo... udělala bych tu domácí, ale viděla jsem dvě z růz. receptů a obě se drolily :angry:
4. lis 2009 v 18:54  • Odpověz
Dobrý podvečer,
tady si čovek odskočí do MC a už jsou tu novinky...Makul, strašně moc gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

já nemusím mít tři děti abych se šla věšet, stačí, že je tu dnes synovec a už hledám hák, to je něco toto.
4. lis 2009 v 19:10  • Odpověz
ježiš, teď to po sobě, čtu, to není narážka na to Makulčino těhu, ale na Peťu :wink:
4. lis 2009 v 19:14  • Odpověz
kurááá....než dočtu tak gratulacijáá MAKULCÉÉÉÉ!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: akorát ,že sem před nedávnem psala a kladla MI85 na srdce ,že do třetího kola se jde ,až uzavřeme druhéééé :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže MAkulko ,pomalu ,ja? :wink: :sunglasses:

a jdu dočíst.....mně ted děsně blbe pc....takže ani nevím jestli ten příspěvek odejde :frowning2: :unamused: :angry:
4. lis 2009 v 19:19  • Odpověz
Pěkný večír přeju :slight_smile:

holky, nechci vypadat, jak čula, ale ráda bych vám něco napsala...beru to tak, že spíš mimi nebude, ALE:
kdo má čas a chuť, počítejte se mnou...

u Robiška jsem měla poslední mensky 2.5., první ulz byl 19.6. a to se na ulz ukázalo, že jsem teprvá ve 4tt-+5tt(zárodečný terčík ještě nešel změřit), 23.6. jsem byla na pohotovosti pro špinění a to už se ukázalo, že jsem 6+4tt, čili během pěti dnů skok jak hrom...
když spočítám kolik uběhlo dní od 2.5. do 19.6. hodí mi to 48 dní od prvního dne PM

teďko: poslední mensky 19.9., první ulz byl 3.11. - prázdný gestační váček ALE když opět spočítám dny od 19.9. do 3.11. hodí to 45 dní od prvního dne PM... :confused: :confused: čili je možné, že plodné dny nemám vůbec po MS, ale později

nevím, jestli chápete, co tím chci říct....zkrátka je možné, že v pátek, kdyby to bylo podle těhu s Robiškem, bych klíďo píďo mohla mít už i ten zárodečný terčík...

co myslíte?
4. lis 2009 ve 20:17  • Odpověz
Peti já sem otěhotněla pokaždé jinak. Jednou v ovu a podruhé ne, takže je možný že to terčík byl!
4. lis 2009 ve 20:21  •  2 děti  • Odpověz
Peti a proč jsi na tu gyndu vůbec šla tak "brzo"?
4. lis 2009 ve 20:28  •  2 děti  • Odpověz
Luci, to je stejně zajímavé, otěhotnět ne při ovulce... :confused: Mě nejde do hlavy, že při Robiškovi jsem už taky měla být při té první kontrole v nějakém 6-7tt podle PM a ukázalo se 4-5tt a to mudra říkala, že to nejde ani změřit a za čtyři dny už to změřit šlo a ukázalo se fakt rovnou ten 7tt

my měli tuleníčko 3. a asi 10.10. - tak je třebas možné, že jsem otěhotněla né toho třetího, jak jsem si myslela, ale až toho desátého...a to by bylo 24 dní od oplodnění, což fakt ještě nemusí být vidět... :confused:
4. lis 2009 ve 20:29  • Odpověz
Peti, je zvláštní, že byl těhu test pozitivní - 2x. Nezkusíš zítra ještě jeden? Jako možné to je a to by bylo bájo :dizzy_face: Co ti tam na to řekli - že test byl pozitivní a mimi vidět nebylo. Třeba opravdu ještě vidět nebylo. Já když jsem zjistila Marianku, tak poprvé na UZ taky nic nebyl - leč se už nevzpomenu, který tt to byl :frowning2:
4. lis 2009 ve 20:29  • Odpověz
Však ovulku můžeš mít později, ne v prostřed cyklu, ne? Mně vycházela teď podruhé o 14 dní později - tedy nějakých 28 dní po poslední MS - v době, kdy už by měla začít další MS.
4. lis 2009 ve 20:31  • Odpověz
Luci, já nechtěla, já chtěla jít až po tým desátým, ale sestřička, jak slyšela, že jsem měla mensky naposled toho 19. září, tak říkala, že už bych měla být v tom sedmém týdnu, a že by měla mudra zkontrolovat, jestli to třeba není mimoděložní...

kurec, že jsem něco počítala, honí se mi to furt hlavou :fearful:
4. lis 2009 ve 20:31  • Odpověz
Já sem teď někde četla, že 80% žen otěhotní těsně před ms. Taky zvláštní.

Peti mě by to taky nedalo..zvlášť když jsi to měla stejný s Robíškem :wink:

Miško kalendáře sem dnes vyzvedla na poště. Moc díííky!!
4. lis 2009 ve 20:35  •  2 děti  • Odpověz
Miško, ještě jeden test mám, tak zítra zkusím, ale počítám, že tam stejně dvě čárky budou...když tam je aspoń ten váček, tak ten test reaguje zřejmě na něho....mudra mi na to říkala, že ty testy jsou obrovsky citlivé a že reagují na to hcg, což asi je v tom váčku....

jako ona mi včera říkala, že nechce dělat závěry předem, že měla i ženskou, co otěhotněla během mensek, že je zkrátka všechno možné, ale že to spíš vidí, že jako nic....

škoda, že si nepamatuješ, v kterém tom tt jsi byla :wink:
4. lis 2009 ve 20:36  • Odpověz
Ta druhá půlka mé první odpovědi je jako bych chlastala..chjo!
4. lis 2009 ve 20:36  •  2 děti  • Odpověz
Sakra, Peti, zní to nadějně, úplně mne to rozzářilo. Jasně, neni jistý nic, ale naděje je a já bych ti to moc moc přála :slight_smile:
Luci, dík za info :slight_smile:
4. lis 2009 ve 20:37  • Odpověz
Petisko, to je přesně to, co jsem Ti včera psala. Pak jsem to ještě přepočítávala v posteli s kalendářem v mobilu a taky jsem na to tak nějak došla. Navíc jsi měla posledně nějak delší cyklus, ne?
4. lis 2009 ve 20:37  • Odpověz
Mohlo to bý těco mezi 4-5 tt. ale hlavu do ohně za to nedám :unamused:
4. lis 2009 ve 20:38  • Odpověz
A jdeš tam teda ještě na nějakou kontrolu?
4. lis 2009 ve 20:38  • Odpověz
jééžiš, to jsou nervy :grinning:

kurec, to aby člověk dělal ehm ehm každý den celý měsíc, aby mohl doufat, že to vyjde :sweat_smile: :grinning: :grinning: a ještě pro jistotu třikrát denně, hihi...
4. lis 2009 ve 20:39  • Odpověz
To se prý nemá, ideálně je obden :slight_smile:
4. lis 2009 ve 20:42  • Odpověz
sylvinko, a já včera nechtěla nic takového slyšet :sweat_smile: a tys ještě přepočítávala :pensive: :cry: ty jsi hodná.....a v to září jsem měla mensky snad deset dní od toho 19.9......to říkala mudra, že to mohlo být z těch antibiotik na to ucho..

miško, jdu ještě v pátek
4. lis 2009 ve 20:43  • Odpověz
Miško, no mě to stačí dvakrát za měsíc, jsem lemra líná :grinning: :grinning: :sweat_smile:
4. lis 2009 ve 20:44  • Odpověz
peti nenervuj se a počkej na doktorku, dopadne to dobře, na čísla se vyprdni ! :slight_smile:
mě jednou za tři měsíce !! :grinning:
Ty jo Peťo, tvoje příspěvky a počítání mě rozzářily !!! :slight_smile: takže je pořád naděje ?? :slight_smile: no to je paráda !! :dizzy_face: moc bych si přála aby to vyšlo a byla si teprve v nižším tt. !!!

a zítra jdeš teda ke svý gyndařce znovu??
Petise:a máš přijít ještě na další kontrolu nebo jaký je teď postup?
4. lis 2009 ve 20:45  • Odpověz
to jsem ráda, že je tu těch "lemr" více..to by si měl přečíst MM... :grinning: :grinning: :grinning: mě se taky nechceeee !!! :grinning: :grinning: :grinning:
4. lis 2009 ve 20:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.