• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
agatko, ty ještě nespíš?? :grinning: :wink: to víš, že to dopadne, ať tak nebo tak, v tuto chvíli můžu říct, že jsem se vším vyrovnaná.. :wink: však není všem dnům konec, nebo jak se to říká :slight_smile:
4. lis 2009 ve 20:46  • Odpověz
Peti, já jsem měla rozdíl v termínech (podle MS a podle UZ) dva týdny - i to je možný! :wink:
4. lis 2009 ve 20:47  • Odpověz
koukám,že to rozzářilo mišku i gabču :grinning:
Zdravím lemry :grinning:
Peti, co přepočítávala, já hledala i fotky starých testů :grinning: Však uvidíš.
gabčo: :grinning: :grinning: se obávám, že jsem tu lemra nejlemrovatější :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Před těhu jsem byla liána, která se ovíjela furt dokola a teď bych se nejradši někam schovala :grinning:

peti:už se chystám čistit si zuby :grinning:
4. lis 2009 ve 20:48  • Odpověz
agatka: hele já jsem na tom úúplně stejně... :grinning: :grinning: před těhu dračice a teď mtvola...no ono to moc k smíchu není, což?? :frowning2:
4. lis 2009 ve 20:50  • Odpověz
holky :grinning: :grinning: :grinning: a ke všemu je středa :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. lis 2009 ve 20:51  • Odpověz
bohužel ne, i když Petr se tváří v pohodě,ale bůhví co se mu honí v hlavě :frowning2: .Doufám, že nic....v pátek máme hlídání, tak se budu muset naladit :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , jdem do divadla a pááááákk.....

brou noc!
4. lis 2009 ve 20:52  • Odpověz
Holky, já vám tu musím v tuto chvíli oficiálně oznámit, že VÁS MILUJU :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :wink: :slight_smile: :slight_smile: :grinning: :grinning:

gabčo, no jo, to musíš říct, ať si přečte, to mu pomůže :grinning: :grinning:

sylvinko, tak to jsi borka :sweat_smile: :dizzy_face:

Luciku-verunko, gyndařka říkala, že aby měla čisté svědomí, ať raději příjdu ještě jednou, říkala v pátek nebo v pondělí a já aktivka, že v pátek...možná jsem měla počkat do pondělka....ale zase v tu chvíli jsem byla smířena s tím, že tam zkrátka nic není, tak proč čekat, že....říkala, že v pátek se uvidí, jak budeme dále pokračovat, myslela to čištění toho váčku
4. lis 2009 ve 20:52  • Odpověz
tak MM teda v pohodě není, se*e ho to značně...:frowning2: hmmmmm, tak pátek zní parádně, to si užijete!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:

sylvi.....středa, jo????????? :grinning: :grinning: :grinning:
4. lis 2009 ve 20:53  • Odpověz
A v kolik v pátek jdeš, Peti?
jé tady je to samá lemra :grinning:

Agi: takže budete mít hlídání, jdete do divadla a pak mu řekneš "brou noc" :grinning: ?
tak já před těhu ani moc aktivnější být nestihla, bo Robik se podařil hned a to jsem měla zakázaný sexík kvůli těm hematomům.... :grinning: :zipper_mouth:

a k smíchu to fakt moc není, chudák chlapi, přeci to oni berou kapku jinak :sweat_smile:
4. lis 2009 ve 20:55  • Odpověz
Peti, já bych počkala tak týden (je to na bednu, ale chce to čas), pak znovu testovala a když zas budou dvě čárky, tak znovu UTZ. je možný, že je to tak, jak píšeš a byla jsi na kontrole moc brzo.
No já bych chuť měla, ale stydím se za sebe, takže teď vůbec nemůžu a spermoň se mě zjevně už nějakou dobu bojí, ani se nedivím, nakynula jsem všmi směry, nabobtnala a nic erotickýho na tom není. my si tady furt říkáme, že na Vánoce budeme mít po šestinedělí a jak to bude bezvadný :grinning: No akorát nejdřív prášky, jinak ke mně nesmí na metr s těma svejma agresivníma spermijema. :grinning:
4. lis 2009 ve 20:55  • Odpověz
Tak u nás je línej spíš Michal. :grinning: :grinning: Ale ono je to ve výsledku jedno... :grinning:
4. lis 2009 ve 20:57  •  2 děti  • Odpověz
Sylvi: neke, že to máte fakt stanovený na středu? :sweat_smile:

Gabi: nic si z toho nedělej, já to samý... na začátku těhu mi bylo blbě jen z objetí, nedejbože sex :zipper_mouth: teď už je to lepší, i se snažím pro klid doma :stuck_out_tongue_closed_eyes:
až Ti bude líp tak to bude úleva, i když někdy se to zdá nekonečný, drž se!!
4. lis 2009 ve 20:57  • Odpověz
lu: to si ale blbě pochopila, já měla na mysli těhu s Emm - takže to už trvá 1 a 3/4 roku.... :frowning2: :frowning2:
4. lis 2009 ve 20:58  • Odpověz
holky, to je zas téma, ale prdel je, to zas jo :grinning: my jednu dobu, fakt spoléhali na tu středu, ale pak jich nějak ubylo v kalendáři, jinak si to opravdu neumím vysvětlit :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

agatko, budu na vás v pátek myslet, hihihihihihi

Mišáku, naštěstí už ráno o půl osmé.....to včerejší čekání na 17:30, kdy měli stejně hodinové spoždění, mě deptalo celý den :wink:
4. lis 2009 ve 20:58  • Odpověz
liána versus lemra... to jsou dobrý termíny :grinning:
4. lis 2009 ve 20:59  • Odpověz
teď na to není nálad už vůbec, bo mi je pořád zle.... :confounded: :confounded:
4. lis 2009 ve 20:59  • Odpověz
to je dobře Peti, že jdeš už ráno a nebudeš se nervovat zase celý den....
4. lis 2009 ve 21:01  • Odpověz
Gabi:aha, no tak to se chlopovi nedivím :pensive: :fearful: jako u nás taky klesla frekvence ale to bylo z vyčerpání, taky do dorazily dlouhý služebky a tak... není to jako před pěti lety, ale pokud si to dítko někdo vezme a já si odpočnu, tak je to :dizzy_face: odpočneš si od malý někdy?
a nebrala jsi HA? já po ní chuť pod bodem mrazu... i bych vydržela že mi bylo blbě nebo jsem trochu špinila, ale já měla takovou anti sexuální náladu permanentně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. lis 2009 ve 21:02  • Odpověz
Gabčo, nejsi v tomhle sama......já si vždycky připadala jak nějaká frigida oproti mé kámošce, kůrec ti jedou jak my v prvních letech :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. lis 2009 ve 21:03  • Odpověz
no jo, když Gabča nemá ani to hlídání...a chuť je fakt větší, když je člověk odpočatý
4. lis 2009 ve 21:05  • Odpověz
to je přesně asi ten problém.....máme pořád Emm, žádné hlídání, žádná večeře, kino, nic....no a teď navíc spí Emm s náma v posteli.....takže mám Emmidlo na očích 24 hodin denně........

myslím, že kybychom jeli někam na víkend sami, třebas welnnes jako Barru teď psala, ta to bude taky o něčem jiném... :dizzy_face:
když je řeč o chuti, tak mi něco povídejte, přicváláme z MC, Martin v háji, nakrmit, umýt a přežít to s dvěma dětma, pak je uspat a miláček si přijde až když je klid a jakž takž uklizeno, nají se, pustí si fotbal a culí se, co jako bude...no nic nebude, jsem zpocená, neoholená a žhavá tak akorát dát si alkohol a tiše usnout
teru :grinning:
4. lis 2009 ve 21:06  • Odpověz
petis: jsem zvědavá na dutinku, ještě bych taky počkala :wink:
4. lis 2009 ve 21:07  • Odpověz
Gabčo, my jak jeli s Robišem taky na wellnes víkend, tak my přijeli v pátek po obědě, celé odpo jsme spali, pak dali bazén a večeři, pak spánek....a v sobotu jsme nevylezli z pokoje :grinning: :grinning:
4. lis 2009 ve 21:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.