• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
Peti, tak tak nějak bych si to taky představovala... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
4. lis 2009 ve 21:09  • Odpověz
Teru, s tím alkoholem dobrý :grinning: :grinning: My si dneka taky dáváme, už mám za sebou první prdlátko :sweat_smile: Ale nic nebude, slovenskej děda nemá noční a je doma :grinning:
4. lis 2009 ve 21:10  • Odpověz
JO tak takový víkend bych taky brala :dizzy_face:
Přemýšlela jsem, že domluvím s babi hlídání a něco naplánuju... Nejde ani tak o TO, ale zrelaxovat a konečně si užít přítomnost druhého. My na sebe nemáme vůbec čas :frowning2:
4. lis 2009 ve 21:11  • Odpověz
jó, když jsme byli v Turecku bez Elí....od tý doby, co jsme přijeli, tak ehm ehm jsme se ještě k tomu počtu pěkných chvilek, co bylo tam, nedostali :sweat_smile:
4. lis 2009 ve 21:11  • Odpověz
Miší, a kdy můžete? dyt máte plný barák, né??? :grinning: :grinning: :wink: ale Denísek a Mariánka jsou důkazy, že čas se najde - děda neděda :grinning: :wink: :dizzy_face:
4. lis 2009 ve 21:12  • Odpověz
Teru: :sweat_smile: :sweat_smile:

hele ty toho synovce hlídáš docela často, co?
4. lis 2009 ve 21:13  • Odpověz
tak já bych plánovala pobyt a překvápka jak divá, ale dítko není kam udat...... :angry:
4. lis 2009 ve 21:14  • Odpověz
to je teda na pytel :angry: jak to, ani jednou za pár měsíců by se to nedalo spunktovat?
4. lis 2009 ve 21:15  • Odpověz
Lído, my jsme tu fakt sami....a veškeré přibuzenstvo 250 km daleko, navíc mamka v nemocnici a pak několik měsícu rekonvalescence a naprostý klid, takže taky nic....:frowning2:
4. lis 2009 ve 21:16  • Odpověz
přesně jsem chtěla ted napsat ten samý dotaz co Lu: Teru ty tam máš toho synovce snad denně,ne??? :confused:
4. lis 2009 ve 21:17  • Odpověz
lu: celkem jo, on je hodnej, ale je to s nima mazec..přizpůsobuje se spíš on jí, než ona jemu, no veselo. Všechno opakuju 5x, řvou, ječí, lítaj, to je něco na můj kardiovaskulární systém :zipper_mouth:
Peti, co skok to kus :grinning: :grinning: Ba ne, ci dělám prču :grinning:
oni se na sebe pořád ptají, chtějí být spolu, ale pak vyvádí neuvěřitelný věci
Gabi: to je mrzutý, každý občas potřebuje voraz, mě pomůže i zajet do pitomýho Makra, ale prostě být sama...
4. lis 2009 ve 21:19  • Odpověz
Tak dočítám v běhu, dělám hrachovku

petis zlato, to máš stejný jak já s Jájou. Já otěhotněla v den kdy jsem očekávala menzsku ale nepřišla, tak ráno se ještě lásenkovalo :grinning: no a ani test mi neukázal že jsem těhu, Doktor mi dal injekci na vyprovokování menzsky prý těhu jako nejsem, že podle PM by už to bylo vidět. Na UTZ také nic nebylo jen dutinka no a za skoro 10dní co jsem pořád menzsku nedostala jsem letěla zas na UTZ a naší malinké Jájince krásně bilo srdíčko. A všichni se strašně podivovali jak je to možné :slight_smile: A pak stejně Jájinku pořád počítali podle PM a tím jim vycházela o 14dní menší.
Takže vše je možné, držím palečky. Možná jsi vážně strašně brzy šla k doktorce. Otěhotnět před menzskou i během menzsky lze, 2% žen
4. lis 2009 ve 21:22  • Odpověz
já otěhotněla 4 dny po začátku MS, takž jak říká Aco, vše je možné
4. lis 2009 ve 21:27  • Odpověz
co skok to kus :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Teru: no týjo to má teda mamča teda dobře zařízený že jí furt takhle hlídáš dítko... jsi fakt dobrá!
4. lis 2009 ve 21:36  • Odpověz
Teru, jééé sice to musí být záhul ale ani nevíš jak Ti závidím. Taky bych brala pro sebe bráchu, ségru a pro Jájinku bratránka nebo sestřenku
4. lis 2009 ve 21:38  • Odpověz
no, ta středa :grinning: :grinning: :grinning: - jakože ono to tak nějak vychází... středa a víkend, no někdy jen ten víkend - nad počet 2/týden se dostaneme opravdu málokdy .... možná o Vánocích :grinning:

Jo, a když už se to řeší, tak já to měla s Matýskem úplně stejně jako Aco :zipper_mouth:
4. lis 2009 ve 21:46  • Odpověz
ono to bylo ponejvíc přes prázdniny, teď už je to minimálně, už je to školák. Je nás v baráku taky víc, ale dnes třeba mamka na cvičení a Martin v čoudu, děda funguje jak se mu to hodí a líbí, takže dnes neměl den. Ale jinak já ho tu mám ráda, jen jsou někdy na ránu, no :sweat_smile:
4. lis 2009 ve 21:50  • Odpověz
Aco: za ségru jsem ráda děsně a Eliška s Matesem jsou parťáci. Neměnila bych :wink:
4. lis 2009 ve 21:52  • Odpověz
tý jo, aco, sylvi, fakt?? Ta příroda je fakt všivák :dizzy_face:

já se loučím, potřebuji dospat, včera jsem pozdě usla a vstávačka dnes byla prosím pěkně v 5:20...Robiš si malého sice vzal ještě na hodinku do obýváku, ale stejně už jsem je slyšela...a odpo jsem nespala....

což mi připomělo - aco, si myslím, že to je dobrý nápad, dát spát Jáju do kočárku na procházce, ať se jí to spaní nějak přetočí, jedno ráno ji brzo probuď, dopo zabavuj co se dá, a po obědě pěkně do kočáru, nebo bude tak dobitá, že usne i doma...

fičím, Kelišky, bobrou noc :dizzy_face:
4. lis 2009 ve 21:53  • Odpověz
sylvi, tak to máte pořád dobrý skóre :wink:
4. lis 2009 ve 21:58  • Odpověz
no takže Vám přeji pěknou noc :slight_smile: Jája se opět vzbudila ve 20hod takže zas budeme vzhůru do půlnoci. Takže fakt jí ráno budím brzy a po obědě půjde pěkne chrnět, protože takto to nejde. A já si du dát tu hrachovku, jsem teda pěkné prasátko ale když ona tady tááááák voní

Teru, jo to věřím, mě moc mrzí že nemám sourozence, ale bohužel nebylo to mamce přáno ač moc chtěla :frowning2: Tak aspoň ať má Jájinka ségru nebo bráchu se kterým budou mít dobré vztahy, doufám :slight_smile: Jinak by byla fakt na tom světě sama. Kromě nás a prarodičů vlastně nemá nikoho když já i Martík jsme jedináčci.
4. lis 2009 ve 22:09  • Odpověz
holky mám dočteno ,ale už nevímna co jsem chtěla reagovat :confused: :sweat_smile: :grinning:

tak snad jen ,že Aco-HAni ,závidím hrachovku ,já bych si dala i to prase :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: jsem ted hladovááá imervéére....
a petiscé držím ,at to dobře spočítá ja, ty menzky a nemenzky a menzy :wink: :grinning: :grinning:

gabcos: :frowning2: vydéééržááájjjjjj ,vím ,znám....ale prostě to jde :unamused: :dizzy_face: :dizzy_face:

a končím ,páč letím do pelechůů a tímto jako vždy zdravím naši ,vaši Haničku Pelešníkovou :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning:

brou všem a těším se na další plže, mlže a věřte, že pravda dycky výjde najevo :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. lis 2009 ve 22:22  • Odpověz
autor
ahojda,
nejdřív gratulace makulce.. :dizzy_face:
taky bych chtěla tři děti, ale teda takhle brzo, asi bych byla taky dost zaskočená..no já už byla i teĎ..

petisko, když jsem dočítala, hned jsem si říkala, jestli není ještě brzo, aby bylo něco vidět..takže držím palce na příští utz..
čárka na testu by neměla sílit, pokud by měla být jen prázdná dutinka..

petrolejce přeju hodně sil a pevné nervy.. :slight_smile:

zuuu, taky se drž a ať Ely nepředbíhá.. :slight_smile:

celkem mě pobavila dnešní večerní diskuse..já byla před těhu s Veru celkem dost náruživá, až se mi manža smál, že bych mohla pořád, no a pak se to úplně vytratilo..no ale teď už je to zase lepší.. :grinning:

aco, my jsem taky oba jedináčci, tak mě mrzí, že Veru nemá žádnou tetu, strejdu, bratrance a sestřenice..tak aspoň bude mít sourozence.. :slight_smile:

jinak díky za gratulace k holčičce, já jsem ráda, bylo mi to teda jedno..manže si asi přál víc kluka, už se viděl, jak by ním chodil na fotbal a tak..ale na holčičku se taky těší..navíc Veru je tak trochu převtělenej kluk.. :grinning: mmch, víte co hce k vánocům? hokejku a brusle.. :grinning: chodíme se dívat na hokej na malýho syna kamarádů a Veru je z toho hotová..
celkově nekupujem žádný holčičí dárky, dál máme v plánu lyže a boby..mašinku, nějaký knížky, cd a puzzle, lego si dneska vyzkoušela v herně a koupíme ho k narozkám..
ad jména, viktorku zatím manža totálně zavrhnul, skoro jsme se pohádali, ani Marianka a Rozárka se mu nezdají to pravý, ale že by nějaký navrhnul sám, to ne.. :angry:

gabčo, tuhle bundu chci tak koupit, celou sadu i s kalhotama, myslím, že bude ok, jak psaly holky, lepší je víc vrstev..

no pěknej román jsem vyplodila, asi budu muset přispívat častějc..
dobrou všem..
4. lis 2009 ve 22:38  • Odpověz
Ahojky, hlásí se noční směna :grinning:

Makulko, předně teda velká gratulace k těhulkování :dizzy_face: ale musím přiznat že na tebe jsem skoro vsázela že se ti ten těhu bacil vyhne :wink:

Barru,tak wellness víkend ve dvou jo? tak možná už tuším na koho z Yamahy přeskočí bacil :grinning: :grinning:

Lu, asi tě mpc nepotěším, ale Tomík má podobné období jako matýsek už asi 3 týdny, prostě na všechno odpovídá "ne, nechci" a když mu danou věc vezmu tak řve že jí chce... v podstatě to samý co popisovala Zuu s Katy. Navíc mě docela vykolejí tím že fˇnuká a říká "bolí, bolí" ale když se ptám co ho bolí tak nic neřekne a na všechno zase odpovídá "ne, ne, ne". Jakmile přijde návštěva nebo najde nějakej novej podnět tak je rázem zase dobrá nálada a otočka o 180 stupˇnů. Někdy mu to chvíli vydrží, ale pak zase obrat a brečí. taky ho takhle neznám, vždycky byl v pohodě a dal si to tak nějak vysvětlit, uklidˇnuju se tím, že si říkám že je to období vzdoru a že brzy přejde :sweat_smile:
4. lis 2009 ve 23:20  • Odpověz
ještě jsem chtěla poslat energii Kreksi, aby bylo brzy líp, taky se dostáváme z nějakého nachlazení, ale už nemáme teploty takže je líp :slight_smile:

Zuhav, teda tvoje hláška "macecha z perníkové chaloupky je proti mně milující matka" mě totálně odbourala, škoda že nemáš víc času na koníkování, člověk by se nachechtal :grinning: :wink:

Petise, držím palce aby další kontrola ukázala jak to je doopravdy :sunglasses: :slight_smile:
4. lis 2009 ve 23:29  • Odpověz
Veliká gratulace Makulce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jééé, my také chceme sourozence...fakt je k tomu potřeba chlap??? Už by na to mohly být nějaké prášky...večer ho slupnout a ráno být těhulina :dizzy_face:

Aco: malá spala po obědě asi do 14.30....večer usnula kolem 20., ale ve 20.40 byla vzhůru....a čumákovaly jsme v posteli do 23.50...už jsem byla nervní, neb mám tady hafo práce....básničky, písničky....vůbec se jí nechtělo spát-chtěla si jít hrát do obýváku. Takže jsem neudělala nic....

Včera jsme koupily Sluníčko (ten časopis) a byl tam jako dárek dinosaurus z fosforu...Aňa je z něj unešená....večer ho dává nasvítit pod lampičku a pak s ním zaleze do pokojíčku do tmy nebo pod peřinu :sweat_smile:

Lu: držím palce, ať to s Matýskem zvládnete. Je to určitě záhul, čeká nás to v určité míře všechny :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jdu do hajan, ať jsem ráno schopná Aňu vzbudit alespoň v 8.30...ať si slečna nemyslí, že bude chrnět do 10 nebo do 11 a já pak budu každý večer padat v půlnoci na hu.u...ať žije změna režimu! :sweat_smile:
5. lis 2009 v 00:25  • Odpověz
bré ránko
:slight_smile:
první!!
5. lis 2009 v 07:12  • Odpověz
Dobré ráno, kde je Barča? :wink:

my vstávaly v 6 :angry:
Fru: gratulace k cácorce :slight_smile:
5. lis 2009 v 07:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.