• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
Sylvi, tak to je super, že měl Matýsek dneska svůj dobrej den a že i tak vzorně spinkal. Věřím, že se to časem srovná, nejspíš za všechno můžou zuby. U nás se taky něco děje. Z aktivního dítka se k večeru stal polehávající mazel a teploměr naměřil 38,3 :frowning2: Zatím netuším proč tak najednou a to mě děsí. Venku už má 15 zubů, šestnáctému kouká špička a teploty k nim nikdy neměl. Přála bych si, aby to byly jen zuby.

Zimní budu zatím nechystáme, ale odhaduji, že budu kupovat 98. Máme dlouhána.

A já a Praha? Jezdila jsem tam víc jak 6 let. Nejdřív do školy, pak do práce. Ale jelikož dřív k nám jezdil autobus jednou za čas, tak jsem vždycky rovnou ze školy běžela na autobus, abych nemusel čekat třeba další dvě hodiny na další. Takže nikdy jsem vlastně pořádně Prahu nepoznala. Mezi Pražáky mám ale spoustu známých a kamarádek. Rozhodně nikoho nesoudím podle místa bydliště. Ale zajímavé je, že se říká, že Pražáci jezdí (řídí) jak prasata. Nevím proč. Honza jezdí už 5 let po Praze denně a místní řidiče si jen pochvaluje narozdíl od našich domorodců, kteří by přejeli i dítě na přechodu :angry: Ale je jasné, že všude jsou vyjímky.
30. čer 2009 ve 21:26  • Odpověz
Jindra stále uspává Matýska :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Díky za odpovědi - Matýsek taky nosí něco 92 - hlavně bodýčka, mikiny, pyžama - vše na horní polovinu těla. Takže 92 by byla opravdu blbost.

Kreski, vítej doma!!!!
30. čer 2009 ve 21:26  • Odpověz
holky kdo má nějakej dobrej nápad na zadní hovězí??přemejšlím jestli udělat na prudko a s něčím zapéct či nějakou směs nevííííííím,prosím,prosím o nějakou dobrůtku díííííky :slight_smile:
30. čer 2009 ve 21:28  • Odpověz
Teruse: s čištěním zoubků je to u nás podobně - vychutná si pastu, pak si tam něco šmrdlá a když chci udělat dokončovací práce, tak sebou mrská na všechny strany :grinning:

Hani: já bych ráda jela do Řecka, ale zrovna tam se za děti většinou platí. Takže jsem se dívala ještě na Bulharsko. Když jsem projížděla nabídky tak Lukáš u každýho bazénu se skluzavkama radostí poskakoval. Já bych potřebovala nějaký nejvíc last co to jde, aby jsme se do toho finančně vešli :grinning:
30. čer 2009 ve 21:29  • Odpověz
tak já věřím, že i naše dlouhánky si najdou śuper chlapy :wink:
30. čer 2009 ve 21:29  • Odpověz
sylvinko: :confused: :confused: jo a Pát'ovi se vrátil atop :frowning2: :frowning2: ale šíleně,musím zase začít koupat v olejovce,a navíc má po sobě jako by vyrážku,takovou krupičku,co to jéééé?? :confused: :frowning2:
30. čer 2009 ve 21:30  • Odpověz
Hanip:to jdeš vařit teď? jestli ne, tak co tř. rajskou omáčku, svíčkovou, nebo hověz. plátky na houbách podlitý vínem
už jdu fakt k prknu
30. čer 2009 ve 21:35  • Odpověz
ingridko ted néééééééééééééééééé :grinning: omajdu necéééééééééééééé :unamused: na houbách bylo i když ne podlitý vínem,byla by to změna?? :grinning:
30. čer 2009 ve 21:42  • Odpověz
co ta Janinka?? :confused: ingridko:hod' to sem já už nemám do čeho píchnout,ti helfnu :grinning:
30. čer 2009 ve 21:52  • Odpověz
já ho tam vylila jen když zbylo v lednici nějaký levnější. není to špatné, ale dětem bych to asi nedala.když tak přemýšlím, tak já hovězí umím akorát s nějakou omáčkou, takže vůbec neporadím.
30. čer 2009 ve 21:53  • Odpověz
Hani:jako žehlení? děkuju moc, jsi hodná, ale mám fertig, když tak příště :wink: .žehlení mi nevadí, ale hrozně mě nebaví věšet to prádlo. hnus flus fialovej
30. čer 2009 ve 21:54  • Odpověz
ingridko:aháááááááááááá :grinning: tak raděj bez vína,ale dííík :grinning: jo,jo vyžehlíno už mám a věšení taky néé :wink: a já jdu teda brousit do kuchařek :slight_smile:
30. čer 2009 ve 22:06  • Odpověz
ahojda, díky za přivítání... fotečky budou, jakmile bude disk, stáhnu je z foťáku. jinak - na dovolené jsem rozflákala objektiv... tak se kupoval nový. když se věci porouchávají, tak pěkně najednou :grinning: a jinak já jsem též pražská naplavenina... ale bez Prahy bych určitě vydržela - byl to kompromis zustat tu.
30. čer 2009 ve 22:32  • Odpověz
Tak jsem to sidlo chtela taky zmerit, ale nejak se nenecha. Doufam, ze nebude jak ja, mam 161cm :slight_smile: manza ma 193, tak snad pujde do nej, ted mi ale pripada spis malej, ale mate tim, jak je hubenej.
ja nic nezehlim, tak podle toho nas v zoo poznate :grinning:
holky a co lucijana, vite o ni neco?
30. čer 2009 ve 22:35  • Odpověz
Hani: na minidovču se těším, ale moc na to nemyslím, není čas a hlavně doslova trénuju mamku, aby to tu ty tři dny zvládla v pohodě a neměla z toho stres...ve čt se těším moc na sraz, takže až asi v pátek mi to dojde před odletem :grinning:

Teru: tak ať vyhmátneš nějakou dobrou last minute... krkavčí člověk občas musí bejt!... mi řekněte kdy by člověk např. měl pořádně čas na vztah s manželem nebo pak upekl sourozence bez takovýho krkavčení? :grinning:

ad čištění zubů: dřív si dočistit nenechal vůbec, teď se u toho vzteká, ale dělám to jako jsem to dělávala u kojení, tzn. jednu ruku dám za sebe, druhou mu držím a čistím, ne teda moc, aby se nevzteknul, ale dočistit to musím, ty přední na ty sotva šáhne...

ad výška: u nás při posledním měření 78 cm a to si ještě myslím, že mu přeju a přidávám mu :sweat_smile:

Comra: nezáviď, my byt ani auto nemáme! :grinning:

ahoj Kreksi :slight_smile: fotky síííím
30. čer 2009 ve 22:40  • Odpověz
Hani: co lasagne s hovězím? :slight_smile: nebo mexický maso? (dala jsem ho myslím do receptů, je to ňamka)
na lasagne se chystám už asi milion let, ale po tom co jsem od manžela slyšela, že ty od jeho bývalý manželky byly naprosto úžasný, tak zatím jen sbírám odvahu :zipper_mouth: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dobrou!
30. čer 2009 ve 22:49  • Odpověz
Natama, Lucijana je v pohodičce, jen sem nechodí. Teď si nejsem jistá, jestli půjde i do ZOO, už se mi to plete. :grinning:
30. čer 2009 ve 22:50  • Odpověz
lu:pak kouknu,dík :wink: koukala jsem na hovězí s kávovou omáčkou a knedlíkem,ale uvidím jak to posodí drahá polovička až se vrátí z chmeliště že? :sweat_smile: jdu chrupat brou :pensive:
30. čer 2009 ve 22:53  • Odpověz
čus bus :slight_smile:
Peťo: oni jsou Lucijanovic už dost možná na termín ZOO na dofči, ne?
30. čer 2009 ve 22:59  • Odpověz
And, možná jo, já fakt nevím, se mi to plete.
30. čer 2009 ve 23:04  • Odpověz
Dobré ranko,dnes první?? :confused: přeji všem krásný slunný den :sunglasses:
1. črc 2009 v 07:34  • Odpověz
ještě jsem chtěla popřát Vše nééééééééééééééj Jaruškám k svátku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. črc 2009 v 08:19  • Odpověz
dobré ránko :wink:

my dneska vstávali v 7:15, a to jsem ho ještě vzbudila já, uááá :slight_smile: :slight_smile:

taky máte doma někdo erotomana? já když si oblíkám podprsenku,tak se ondrášek chce hrozně tulit a hladí mi ty košíčky od podprdy (kojila jsem jen 3 týdny) :grinning: :grinning: :grinning:
1. črc 2009 v 08:24  • Odpověz
ahojda :slight_smile:

holky, Katynka má 90cm už teď...bundu na zimu budu kupovat určitě 98 nebo 104...mívají dost úzký rukávy... :sweat_smile:
čištění zubů...no koukám všude stejné...pořádně vyčistit se mi podařilo párkrát, když koukala s otevřenou pusou na televizi :grinning:
Ingrid: bylo v DPK zase tak narváno? Měla bych tam taky zajet, ale děsím se....minule jsme tam byly hodinu a půl :rolling_eyes:

zoo se nám blíží :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. črc 2009 v 08:26  • Odpověz
Dobré ráno,
díky bohu za pošťáka :slight_smile:
Baru: Elí mi někdy ty košíčky odchlipuje, čumákuje a směje se, mám si to brát osobně :confused: :grinning:
1. črc 2009 v 08:34  • Odpověz
agi:Pát'a si ji pořád vyndává ze šuplíku a kouše ji,jde po podprsenkách :grinning: vstávačka dobrá vid? :dizzy_face:
1. črc 2009 v 08:40  • Odpověz
my máme asi taky cca 90cm,takže bunda minimálně 104 protože ho pak do nich rvu násilím a nemůže se v nich hýbat,tak radši větší.Ale musím je vidět,každý výrobce čísluje jinak,některé 104 věci nosí už teď :sweat_smile: .Cherokee oblečky nosí 1,5-2 roky

pošťák baví ondru jen při znělce,už od něj utek :grinning:

terez: :grinning: :grinning: :grinning:
1. črc 2009 v 08:41  • Odpověz
hani to si piš,to bych brala furt,ale je mi jasné,že to je zase nějaká výjimka v našem režimu (kolem sedmé totiž dneska vstáváme po třetí, že by? )

koukám,že podprdy jsou terno ! :grinning:
1. črc 2009 v 08:42  • Odpověz
ehm ehm, Katy mi kouká na prsa, říká PRŤA a chce jim dělat malá :confused: :grinning: :grinning: HOnza se tomu směje, že už i malý dítě vidí ty rozdíly :grinning: o jejích dalších komentech částí těla se radši veřejně nezmiňuju :zipper_mouth: :grinning:
1. črc 2009 v 08:42  • Odpověz
zuuu: u nás se ta anatomie horní partie těla maminky a tatínka moc neliší, chudák Elí v tom bude hokej :zipper_mouth:
1. črc 2009 v 08:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.