• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
terusko, agatka dnes spí o hodinu déle, když včera hodinu přesluhovala :grinning: :grinning:

holky, už tím asi otravuju, ale mě to nedalo, jak jsem přečetla příspěvek od fru o tom testu, šla jsem testovat a jen jsem položila ten papírek do moči, tak do pěti sekund vystartovala taková tlustá čára, která je úplně jako ta kontrolní čára...žádné čekání ty tři minuty, jak posledně, fakt tam byla hned....mě fakt poser :zipper_mouth:
5. lis 2009 v 07:40  • Odpověz
petisko, vážně ještě počkej, já jsem přesvědčená o tom, že prďolka je tam...
5. lis 2009 v 07:42  • Odpověz
a co Ti vlastně řekl doktor, že je to možná jen v brzkém stadiu a máš ještě přjít?
5. lis 2009 v 07:44  • Odpověz
Dobré ráno!

My vstávali v sedm, ale noc super! Konečně jsme prospaná podle svého gusta. Teď jen čekám, zda Matýskovi vyteče nějaký sopel a když tak vyrazíme do herny :slight_smile:

Petisko, tak jo, říkáš si o to - myslím, že to celkem sedí, že bylo brzo, ať podle toho, co jsem si počítala i podle těch těhu testů. Jak jsi psala asi o víkendu, že ta druhá tam je, ale ještě ne tak silná jak ta testovací, tak přesně při takovém stavu byla vidět dutinka.
Jen se trošku bojím, že za ty tři dny by nemusel být vidět na UTZ ještě pokrok - pokud ne, tak trvej na krvi. Na mě se furt dívali,jak na chudáka, ale hcg rostlo i když furt nebylo srdíčko. Pomalu jsem je na to musela upozorňovat, že když roste, tak je to asi v pořádku.
A po nálezu prázdné dutinky mě pozvali až za 14 dní! S dutinkou napsali 5+1, o čtrnáct dní později se srdíčkem 6+3 (místo logických 7+1) ... prostě asi ne vše jde zapasovat do tabulek :slight_smile:
5. lis 2009 v 07:50  • Odpověz
sylvinko :confused: taky zajímavá cesta k Matýskovi :sweat_smile:......a taky si myslím, že ten pokrok tam asi nebude, ale řeknu jim tam, jak jsem to měla s Robikem a snad nebud vypadat jak čulas...a poprosím je třeba ať mi vezmou krev zítra a že dojdu pak i v pondělí na krev nebo co já vím...a s těma čárkama na testu - dnes fakt to bylo do pár sekund a teď jsem se dívala, že je ještě jasnější než ta čárka, co tam je...a to jsem nikdy předtím neměla a ještě jsem k tomu fakt musela čekat ty tři minutky, než čárka naskočila...

ách jo....

teru, zítra jdu na ulz a mudra se spíš přikláněla že jako nee, ale pro jistotu mě chce ještě vidět
5. lis 2009 v 08:00  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:

Petis tak vidíš, druhá čárka je tam jak vyšitá, mimís bude!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , do zítřka to musíš vydržet, budu moc držet palce !

dneska tu svítí sluníčko, bude krásně :dizzy_face:
5. lis 2009 v 08:05  • Odpověz
co Peťa?
5. lis 2009 v 08:05  • Odpověz
no jo, Peťa tu ještě nebyla...kéž by už se jim to hnulo :slight_smile:

agatko, holky...uvidíme...zítra tam nejspíš půjdu, nechám se vyšetřit, kdyby tam nic nebylo, nechám si vzít krev a další týden bych šla znovu na krev...a pak by se vidělo...necháme to końovi, ten má větší hlavu :grinning:

zatím páá, junior už mě tu nenechá
5. lis 2009 v 08:17  • Odpověz
Ahoj,
Petísku já bych tam asi nešla, ale je to na tobě :wink: . Každopádně budu držet pěsti ať je tam vidět pokrok.
5. lis 2009 v 08:49  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky,
Luci, šla bys až příští týden jako?

Holky, co prodáváte na MMB, jako frčí to? U mně teda nic moc a to jsem si malovala, jak se pak v Tescu rozšoupnu :confused:
5. lis 2009 v 08:55  • Odpověz
AHojky holky,

gratulace Makulce, ať prďola roste. Budeš mít doma hodně pomocníků :slight_smile:

jinak jsem byla včera na kontrole a dr mě moc nepotěšil, mimčo v pořádku, hlavičkou dolů, po odběrech krve taky vše OK. Ale já jsem mu říkala, že mě strašně bolí rozkrok, ale že fakt brutálně, že nemůžu kolikrát ani zvednout nohu. Tak se díval kolikátý jsem týden, tak prý je to dost brzo, alby se mi rozestupovaly kosti, no ale rozhodl se to otestovat.
Tak jsem si musela stoupnout, pokrčit nohy v kolenou, on přede mnou klekl a vrazit do mě prsty(já červená až na prdeli) a v téhle poloze jsem musela chodit a on tam nějak tlačila na ty kosti, no bolelo to jako prase :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak říkal, že zatím je povolená jen jedna kost a že mám omezit pohyb na minimum a když by se to zhoršovalo, tak lehnout do nemocnice.
No tak jsem se jen tak ušklíbla a šla domů, no ať si to zkusí ležet s prckem doma, tak budu doufat, že vydržím co jak nejvíc

Petisko, já ábyla na ko v 6+něco a nebyla ani ta dutinka a za 14 dní bylo i srdíčko. Tak určo to bude dobrý. Takových případů tady na koníkovi je a já ti držím moc moc palečky :wink:
5. lis 2009 v 09:10  • Odpověz
Miško no já sem přesvědčená že já půjdu až budu tak 9-10 tt. |Ale víš jak. :grinning:

U Petínka bych to viděla třeba na středu příštího týdne.
5. lis 2009 v 09:14  •  2 děti  • Odpověz
Teda Dani :confused: Tak se šetři, co to jde!!!!
5. lis 2009 v 09:39  • Odpověz
no jo, když ono to moc nejde, teď to tak blbě vyšlo, že manžel má dnes zkoušky, v pondělí a ještě v pátek, tak se učí, takže ho celý dny nevidím, tak se spíš snažim chodit s malým po kámoškách a hernách a příští týden pojedu k našim, tak snad tam trošku spočnu, ikdyž taky mám v plánu schůzky s holkama když už tam budu, protože se do porodu u našich asi neukážu a se dvěmi dětmi se mi taky nebude cestovat nejlépe
5. lis 2009 v 09:42  • Odpověz
Dani, koukej zapojit rodinu a odpočívej

Miško, ségra chce dát na MMB pár věcí po Matesovi, takže zatím zkušenosti s prodejem nemáme...kolik jsi tam dala věcí?
5. lis 2009 v 09:43  • Odpověz
fakt je to teď blbá doba, naši daleko a u tchýně se dělá nové jádro a elektřina, tak už nám včera hlásila, že s ní tak 14dní nemůžeme počítat, ale my to nějak zvládnem. U našich si odpočinu a už se těším

Díky za podporu :wink:
5. lis 2009 v 09:45  • Odpověz
jo holky a už máme zase přes 10tisíc příspěvků, můžete někdo založit nové téma? :astonished: Já jsem na to pako
5. lis 2009 v 09:46  • Odpověz
No zatím tam mám přes 80 kusů, ale ještě tak 4 pytle pod postelí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dani, to už jsme to zase prokecaly :confused: :confused: :sweat_smile:
5. lis 2009 v 09:47  • Odpověz
:grinning: :grinning: no jo no, já nestíhám teda moc psát, ale za posledních pár dní toho tady naskákalo dost :grinning:
5. lis 2009 v 09:50  • Odpověz
ránko

Dani: já myslím, že ten limit na ty příspěvky byl zrušenej, ne? :confused:

Maxo: naopak, díky, že jsi mě uklidnila.... no a pak mě taky uklidnilo namrkutí do říjnové nebo listopadové diskuse 2007, tam to jelo teda naplno hodně a teď už tak půlka lidí píše že se to zlepšilo, takže to je opravdu období okolo 2. roku a čeká to asi víceméně všechny, i když každý dítě to asi bude mít zase jiný a jinak dlouhý...

no teď jsem chlapy vyhnala do Kauflandu pro ten Sunar, tak mám klid :grinning: i když ráno je hodinka vždycky klid, to nám vyndá celou knihovnu a v tom si lebedí :slight_smile:

Petise: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: prostě dočkej času jako husa klasu, mimísek musí drobek povyrůst :slight_smile: mně se teda tohle nestalo, já šla vždycky až na konci trimestru :confused:
5. lis 2009 v 10:03  • Odpověz
Už se po 10 000 nemusí zakládat nové téma :wink:
5. lis 2009 v 10:06  •  2 děti  • Odpověz
Holky, nevíte ten sunar je jen u Vás, nebo ve všech Kauflandech?
jinak ahoj
a co ta Péťa?
5. lis 2009 v 10:08  • Odpověz
jééééééééé tak to jsem nevěděla :sweat_smile:

Mishu, sunar byl i u nás v Karviné, tak asi všude
5. lis 2009 v 10:10  • Odpověz
Super, tak dneska naklušu do Kaufu, díky
5. lis 2009 v 10:12  • Odpověz
jo a Maxo, mně teď taky malej začal říkat že ho něco bolí :confused: :sweat_smile: ... většinou bříško nebo ucho... furt to vážně opakuje, někdy fakt nevím jestli to tak je nebo ne.. prostě další způsob jak získat pozornost

Miško: něco na MMB jsem prodala okamžitě, něco až za pár měsíců :stuck_out_tongue_closed_eyes: je toho tam dost, no

Dani: no dobrej dr. se šetřit s batoletem to bych ho chtěla vidět :sweat_smile: (můj dr. se vždycky směje, že mu je jasný, že nemám čas na nic, no asi mu stačilo jak mu tam Matýsek rozebral půlku ordinace jednou :grinning: )...
s tím hlídáním je to blbý :unamused: tak to vašim pak řekni a odpočni si aspoň tam!
a super, že jinak je všecko v pořádku a mimčo hlavičko dolů a tak :slight_smile: hele oni s předč. porodem plaší půlku holek :sweat_smile:
5. lis 2009 v 10:17  • Odpověz
jejda dani to vyšetření muselo být nepříjemné,viď? ale já tohle taky měla, bolely mě stydké kosti a rozkrok strašně moc, doktorka mi ale říkala, že to je normální.někdy jsem nemohla vůbec udělat krok, přepadlo mě to i venku na procházce.

my jsme byli nakonec dopoledne venku, ale jen proto,že nás vytáhla kamarádka s miminkem, jinak by jsme byli doma, a jsem nakonec ráda, malej se zabavil,vyvětrali jsme se a snad bude pěkně spinkat
5. lis 2009 v 10:53  • Odpověz
http://www.facebook.com/photo.php?pid=30853400&op=1&o=global&view=global&subj=1117103204&id=1192851332

Matýsek opravář (utáhnul kamarádčině holčičce šrouby na kočárku :sweat_smile: )

http://www.facebook.com/photo.php?pid=30853391&op=1&o=global&view=global&subj=1117103204&id=1192851332

a taky to byl první kluk co jí dal pusu - a evidentně se mu to líbilo :grinning:
5. lis 2009 v 10:55  • Odpověz
ahojda :slight_smile: petisko - přeju MOC, ať na Vás miminko při další kontrole přeci jen vykoukne! petrolejka - má áčko, protože je na YAMAZE, odvezla ji Lucijana. My jsme bohužel nejely - noc byla zase nepodařená, nestihla jsem si nařídit budíka a díky nočnímu bdění se Zuzankou jsme obě zaspaly. Možná dobře, není mi vubec dobře a momentálně nemám sílu si dojít ani pro jídlo, natož jet se Zuzkou třeba do lékárny. Je mi líto Zuzky, snaží se mě rozveselit, vyvádí legrácky, tulí se... a její máma tu akorát tak sedí a brečí. Počítám minuty do poledního spánku, pujdu taky spát. No, blbý časy :unamused:
5. lis 2009 ve 12:03  • Odpověz
Lído já už se smála u fotek Matýska na FB, to je fakt koumák :wink:

tyjo Pe´ta jela ještě ve 40tt na hodinu s Týnkou? ta je fakt borka !!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , já jí obdivuju! třeba se jí to tam rozjede!

Ivčo tak to je mi líto, to je to tak zlý ? :frowning2: Kurňa....
5. lis 2009 ve 12:35  • Odpověz
Ivi, to mě moc mrzí :frowning2: Jsou dny, které jsou opravdu na strašně velké ho ..... Určitě si odpočiň!!!! A poctivě! Všechno ostatní počká :wink:
5. lis 2009 ve 12:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.