• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
Kreksi co to? je Ti tak blbě z toho těhu nebo nachlazení? :pensive:
no každopádně posílám objetí, někdy je to fakt na budku, když si člověk nemůže odpočnout... :unamused:
ještě že Zuzanka "spolupracuje" :slight_smile:
5. lis 2009 ve 12:54  • Odpověz
Holky, já jsem prošvihla termín na odevzdání jedné seminárky :cry: Jsem koza pitomá.
5. lis 2009 ve 13:08  • Odpověz
Ahoj. My byly na yamaze a pak u nás byla Lucijana s Natálkou, tak až te'd běžím k počítači. Všechno mě bolí, ale nelituju té cesty, Týnka byla tak šťastná a tančila, tleskala. Kvůli tomu to mělo cenu. Společnost dětí a kroužky jí chybí (a po porodu ještě chvilku chybět budou). Jinak u nás drobná novinka, nic závratného, ale ráno mi odešla zátka. Minule to bylo týden před porodem, ale vím, že to mlůže odejít v různém předstihu. každopádně má radost byla obrovská, protože je to první skutečný náznak, že se tělo začalo připravovat. :grinning: Tak snad už je to fakt za pár ...
5. lis 2009 ve 13:24  • Odpověz
Ahojky, tak se u nás žádné buzení nekonalo, neb jsem nakonec šla spát až v 1.30 a ve 3 se Aňa vzbudila s hysterákem-ležela na zádech, kopala do postele a bouchala do ní i pěstičkama...ječela jak siréna :astonished: ...že jí nejde zamotat plínka...tak jsem jí nějak zašmodrchala (nechápala jsem, co chce)...tak s ní mrskla pryč a ječela dál...ptala jsem se jí, co se stalo a pod...ale odháněla mě rukou...tak jsem se otočila a "spala" dál...za chvíli ji to přešlo a chtěla mlíko a chrupala dál...ale mne tím probrala :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...takže jsem byla v 9 ráno ráda, že udržím otevřené oči. Ale po obědě šla spát relativně brzy, tak doufám, že se do 14 vzbudí :slight_smile:

Petise, nechci nic zakřiknout, ale fakt to vypadá nadějně :dizzy_face:

U Kreksíků je taková depka :astonished: ...to těhulkování teda dokáže s člověkem zamávat :pensive:

Miško, tak to snad není nic hrozného, když je to jen seminárka...napíšeš omluvný mejlík a snad to pochopí, ne?

Jdu makat, když jsem večer nemohla...
5. lis 2009 ve 13:30  • Odpověz
Obrovská gratulace Makulce! to je super!! Moc moc přeji bezproblémové těhu... :wink:

Petisko-já dočítala a když jsem to tak četla, tak si říkám, proč jdeš tak brzo k dr..ale když tě chtěli vidět, tak jo..Já se přikláním k tomu, že mimi ještě vidět není. Já si kontrolu u dr. naplánovala na 10tt, když už musí být vidět srdíčko..a ještě neprošvihnu "lepší testy v 11tt". Mám delší cyklus a chtěla jsem se vyhnout něčemu podobnému.
Takže být tebou, tak tam zítra nejdu(jak psala Lucinka) a jdu až za týden. Nebo trvej na krvi..Určo bych zatím nešla na revizi...
Moc držím palečky a věřím, že tam mimi je, jenom je malinký...:slight_smile:

Ivi,Kreksi, nachlazení je fakty na prdlačku, kor, když nikoho nemáš po ruce. já s tím ted taky bojuju, ale docela to jde. A o víkendu bude někdo, kdo by ti pohlídal? Zuzík je bobíšek milionovej! :slight_smile:

ejani-popis, jak Štěpík reaguje na všechno, tak to je jako u nás. Miluje být venku, ale musím ho nahánět s oblíkáním. Občas u toho vztek a řvaní. Pak nechce po schodech, tak vymejšlím něco, na co bych ho nalákala. pak nechce do auta, pak nechce z auta..Chce jít jinam,než já potřebuju..Mám pocit, že ho furt musím ukecávat..a je to teda o nervy...jsem z toho utahaná..ale věřím, že je to období a že přejde..

Dani-teda vyšetření..bléééé...Zkus odpočívat, co to jde..a hlavně, že je jinak vše oK..:slight_smile:
5. lis 2009 ve 13:32  • Odpověz
Peťo, mě zátka odešla ráno a v noci to začalo :wink: Tak už se snad třeba dočkáš...
5. lis 2009 ve 13:32  • Odpověz
Peti-super pokrok! Mne začala odcházet zátka po hamiltonu v neděli a odcházela až do porodu ve středu! furt..jsem se až divila, kde se to ve mne bere! Fakty kila! :grinning: :grinning:
a kroužky jsou super. ty se odreaguješ a Týnka se vyblbne. Lucijana je super kámoška, že tě vzala autem. :wink:

Maji-a nebyly to zubiska?
jo a tabletka na těhu mne rozesmála.. :grinning: :grinning:
5. lis 2009 ve 13:36  • Odpověz
Majenko, jj, každej to má jinak, tak uvidím, co u nás. Já teď dva dny nespěchám, Míra se vrací v sobotu ráno, tak že bych ještě byla s Týnkou do té doby a pak se prostě uvidí. nechci ani myslet na nějaké datum. prostě mám radost, že se něco děje. :slight_smile: Ale v tu sobotu mám ofiko termín dle početí.
5. lis 2009 ve 13:39  • Odpověz
Comra, podle mne nebyly...spíše byla přetažená a unavená a ještě má trošku tu rýmu :wink:
5. lis 2009 ve 13:39  • Odpověz
Peťo: supr zprávičky :dizzy_face: mně odešla zátka a malej byl venku za necelej den a půl :wink: Berunka už se maminku chce určo podívat z venku :wink:

jinak s kroužkama tomu rozumím, oni už v tomhle věku potřebujou kolektiv jak sůl... zrovna jdu malýho registrovat do dalšího kurzu do konce března... pak si asi dáme pauzu tři měsíce a pak zas naskočíme...

Miško: a dá se to dodat později? kontaktovala jsi toho profesora nebo profesorku? držím pěsti !!
5. lis 2009 ve 13:42  • Odpověz
Peťo, super! Já ovšem nepatřím k optimistickým zprávám - zátka odešla dva dny po termínu, po vyšetření a za týden byl Matýsek na světe :stuck_out_tongue_closed_eyes:

No, u nás dnes u odchodu (při oblékání) do herny scéna příšerná :angry: Tohle fakt nesnáším - a pak celé dopoledne úplně zlaté dítě

A dneska ráno
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3497628&vReferer=
5. lis 2009 ve 13:46  • Odpověz
no takovej jeřáb.. to věřím že se malej nehnul pomalu od okna :grinning:
5. lis 2009 ve 13:49  • Odpověz
Jj, my bez kroužků také nemůžeme fungovat...nebo alespoň procházky s Aničky kamarádkama z plavání a herničky. Peťo a nešlo by, aby Týnka chodila třeba do nějaké miniškolky na pár hodin týdně, aby byla v kolektivu, než budete moci zase chodit na kroužky? Nebo si Lucijana adoptuje Týnku na dobu hudebky :sweat_smile:
5. lis 2009 ve 13:50  • Odpověz
Holky a na kolik kroužků chodíte??
5. lis 2009 ve 13:52  •  2 děti  • Odpověz
Lidu, psala jsem mu. Je to ale pitomý, je to předmět, který studujeme přes net a on mi i psal, že se blíží termín odevzdání, ale já jsem do toho e-learningu vůbec nevlezla, takže jsem si ani tohle nepřečetla. Fakt jsem blbá :frowning2:
5. lis 2009 ve 13:52  • Odpověz
sylvi-já si pamatuju, jak jsme si furt notovaly..že stále nic..vždycky jsme hlásily:"u mne 3x velké nic" (ani posly, ani zátka,..a nevím, co bylo to třetí! :slight_smile: :grinning:

jé. sylvinka mi připomněla..taky vám to dělají děti? Jdeme, potkáme někoho, jak něco dělá(hrabe listí, kope díru,.. - u nás na vsi normálka, furt někdo něco dělá..:slight_smile:))). A Tom se u něj zastaví a kouká, co dělá. A začne to komentovat..A já ho nemůžu od toho člověka dostat..Jako kouknout a jít, to jo..ale po 10-ti minutách si už připadám divně..:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:. Nemůžu ho "odlákat" :slight_smile: :slight_smile:..
5. lis 2009 ve 13:54  • Odpověz
Label: máme 2x týdně plavání, 1x herničku a teď nově 1x cvičení

Tak sem teda nic neudělala...Aňa už přiběhla z ložnice...tak se loučím...mějte se, hezké odpoledne :wink:
5. lis 2009 ve 13:55  • Odpověz
kroužky-pravidelně plavání(zaplaceno dopředu). Pak máme "kroužky", které zaplatíme, když tu hodinu absolvujeme(ale chodím taky pravidelně) - zpívání a pak pronajatá tělocvička u nás a děti si tam dělají, co chtějí.(cvičení).
pak mám těhu cvičení, kam beru i Toma. a pak 2x v týdnu pravidelně kamarádky. Ostatní je nepravidelné a nárazové.
5. lis 2009 ve 13:59  • Odpověz
Comra: tak na takovou koukačku chodil taky muž s Matýskem když tu stavěli nový domy kousek za rohem... od tý doby jakmile jdeme okolo tak stojí, kouká a říká "pánové... staví... hotový... lopata..." atd. atd., prostě musíme koukat i když už to je hotový :grinning:

Labell: my teď chodíme jen na jeden kurz ve čt (kvůli penězům jsme plavčo zrušili a popravdě bych to asi fyzicky teď ani nedala, je to do hroznýho kopce).... jinak jsme ale chodili ještě na plavčo...
a v létě na hřiště, v zimě do herny do MC (tak 2x týdně) nebo do nějakýho koutku v kavárně a tak... plus návštěvy u nás nebo u kamarádek, plus si ho muž bere ven a dělají různý věci (koukají na letadla na letišti, na vlaky na nádraží, dělají okruž. jízdu po fontánách nebo byli na pávech v jedný zahradě)...
jako den že bysme nic nedělali kromě bytí doma nemáme skoro nikdy, to bysme se asi vzájemně požrali :grinning:
5. lis 2009 ve 14:15  • Odpověz
Já ho miluju :grinning: :grinning: :grinning: Tu seminárku můžu poslat na mail! Tak na tom jdu makat, ať to do večera mám!
5. lis 2009 ve 14:20  • Odpověz
těhulky..já byla včera na ÚP, měnila jsem číslo účtu(už mám taky mBank:slight_smile: :slight_smile:), kam mi má chodit rodičák..a tak mimo jsem se zeptala, do kdy mi zaplatí rodičák za únor 2010. Tom je 6.2., tak jsem nevěděla, jeslti do 5.2. včetně nebo do 6.2. včetně. To abych pak věděla, kdy nejvýhodněji nastoupit na mateřskou. A paní mi řekla, že za únor mám nárok na celou částku. Takže na mateřskou by bylo nejvýhodnější nastoupit od 1.3., což mi teda nejde, když 2.3. mám termín, že:slight_smile:..
No, a vybavila mne papíry, že když nastoupím na mateřskou dřív než 1.3., tak jim to tam musím nahlásit, aby mi za únor neplatili vše, ale jenom poměrnou část..
Možná jsem to řekla zmateně, ale snad mne chápete. A myslím, že všechny těhu, co jsou přede mnou i Lu i Fru, by to měli určo hlásit taky, žejo?
5. lis 2009 ve 14:23  • Odpověz
Miško, super..S některejma lidma se dá i domluvit! To ráda slyším..:slight_smile:
5. lis 2009 ve 14:25  • Odpověz
Comra: no já to ještě nezjišťovala ... já mám eště čas, ne? :confused:

Miško: tak makej makej :grinning:

jdem do herny
5. lis 2009 ve 14:25  • Odpověz
lu-samo, že máš ještě čas. i já mám čas. Já jen, že jsem tam byla, tak jsem se zeptala. A tohle mne docela překvapilo, tak to sem píšu..
5. lis 2009 ve 14:38  • Odpověz
Romčo a nemáš ty mateřskou jen na dva roky?
5. lis 2009 ve 14:44  • Odpověz
Veru-jj. mám rodičák do dvou let věku dítěte..
5. lis 2009 ve 14:56  • Odpověz
Týý jo holky, já sem propásla Amelčinu prohlídku v 18 měsících. :confused: Já sem nevím proč myslela že je v roce a pak až ve 3 letech.
5. lis 2009 v 15:04  •  2 děti  • Odpověz
Kdys měla jít, Luci? Nějak prošviháváme termíny, co? :sweat_smile:
5. lis 2009 v 15:12  • Odpověz
takže pro Tebe by bylo nejlíp začít novou mateřskou 1.3. ,ale u holek je to jedno chápu to dobře?
Luci:a kdy malá dostala tu 4.hexu?
5. lis 2009 v 15:16  • Odpověz
veru-jj, chápeš to dobře.
Já jsem tím chtěla hlavně říct 2 věci(jsem se do toho zamotala).
1/rodičák se v celé výši vyplácí ještě ten měsíc, ve kterém je dítě narozeno. není to poměrná část(podle data narození), jak jsem si myslela. Takže Víteček je 31.1., takže dostaneš rodičák v plné výši za leden. I kdyby byl narozen 1.1. :slight_smile:, tak je to furt plná částka za leden.
2/nastupuje-li ženská na druhou mateřskou dřív, než jí skončí rodičák, tak to musí nahlásit na ÚP, aby pak dávky nemusela vracet (nejlépe ještě s pokutou za zamlčení údajů :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:))

luci-neva, tak půjde Am na prohlídku v 21 měsících! :slight_smile:
5. lis 2009 v 15:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.