• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
Miško, jsi borec :slight_smile:
5. lis 2009 ve 21:08  • Odpověz
Miši, jsi dobrá :wink:
comra, u nás taky jedou autka, traktory atd... :slight_smile:
jooo a zapoměla jsem reagovat na total-brutal prohlídku danamatus :confused: nebo zkoušku, nebo jak to napsat...to muselo bolet jak sviňa.....vydrž, Dani...
Peti, do neděle je malá venku, není možná :slight_smile:

a tímto dnes končím, krásné sny, bobrou noc :slight_smile:
5. lis 2009 ve 21:25  • Odpověz
Peti, nechci brát iluze, taky mi každá říkal, jak zhub a velký kulový!!! :angry: Však ono to nějak bude, uvidíš. Je fakt, že jak je už Týnka starší, těžko říct, jak bude reagoavt
5. lis 2009 ve 22:07  • Odpověz
Já tady jak blázen jezdím s tím novým kočárem po bytě, je úúúúúúžasnej :sweat_smile: :sweat_smile:
5. lis 2009 ve 22:18  • Odpověz
Tak jsem tu už asi sama :sweat_smile: ALE :grinning: Děti se fotily u mamky ve školce, dnes jsme dostali fotky. Musela jsem je nafotit, abych vám je ukázala. Kvalita je příšerná - fotila jsem fotku :wink: , ale děti jsou tam prostě nádherné :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: No řekněte! Že jsou krásní!!!! :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning:
http://pavlikovi1.rajce.idnes.cz/Nase_slunicka_od_1.10.2009/#P1070038.JPG
a
http://pavlikovi1.rajce.idnes.cz/Nase_slunicka_od_1.10.2009/#P1070039.JPG
5. lis 2009 ve 22:42  • Odpověz
Ahoooj,čtu letéééém :sweat_smile: petisko:já ti říkám mimísek tam určo je,já ti táááááááááááááááááááááááááááák strašně držím palečky a hrozně moooooc ti to přeju,držím palečky na kontrole :dizzy_face: :dizzy_face: Míši:nejsi blázen :grinning: a Pét'a nic,Peti vydrrrrrrrrrrrrrrrž :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. lis 2009 ve 22:43  • Odpověz
jůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: sourozenečci rozkošní a furt jsou si moooc podobní vid' Miško?
5. lis 2009 ve 22:45  • Odpověz
Jsou, na té fotkce je to kor vidět :wink:
5. lis 2009 ve 22:48  • Odpověz
jo,jo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. lis 2009 ve 22:52  • Odpověz
MI: jsou krásníííííí :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. lis 2009 ve 23:49  • Odpověz
Jééé, malá Mišátka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Dobrou :slight_smile:
6. lis 2009 v 00:03  • Odpověz
Bože já vidím malého Vladíka a malou Michalku :grinning: Krásníííí bobíšci, už se na ně moc těším

tak jdu také hají, dobrou
6. lis 2009 v 00:28  • Odpověz
Miško, jsou úžasní!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Dobré ráno a hezký den! :wink:
6. lis 2009 v 05:54  • Odpověz
Dobré ránko

Miško jsou nádherní! :dizzy_face:

my už jsme od šesti vzhůru a jdeme snídat, po desáté nás čeká plavčo, musíme vyčerpat hodiny,které jsme odřekli díky ondrově silné rýmě asi před měsícem
6. lis 2009 v 07:19  • Odpověz
Lu:kokos dávám na dno štrůdlu, posypu tím jakoby to těsto a docela dost a teprve na to dávám nastrouhaná jablka :slight_smile: a v pohodě.už měl jednou i oříšky na dezertu, med, mandarinky,citron a fakt v pohodě.jediné,co mu trošku vadí jsou rajčata, po těch se mu udělaly červené fleky kolem pusinky,tak mu je syrové nedávám.

jinak kovová vykrajovátka v pohodě můžeš koupit,jde o to, že ty plastové jsou krapet bezpečnější, mají oblé konce na obou stranách, jde to s nima krásně, nemusíš se bát, zkoušeli jsme to už u té kamarádky.

ad tresty:já občas plácnu přes ručičku, nebo přes plínku,ale přes hlavičku ,nebo po papuli dávat nechci vůbec, pamatuju si jak jsem dostala od táty a strašně mě to ponížilo, nějak mi to k tak malému dítku nejde,ani když je to jemně, to pak teda i postrácí smysl
6. lis 2009 v 07:33  • Odpověz
Holky, dobré ránko...

Miško, to jsou nádherné fotky! Pro mě je navíc fantastické, že se oba dva prcci dívají jedním směrem! Jak se to děláte?

Peťkám přeju už klid a pohodičku a držím pěstičky. Teda obě dvě nás napínáte, co to dá. Já teď třikrát denně nakukuju, že se objeví nějaká NEW informace :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Mluvilo se tu o vztekání - tak,děvčata, myslím, že kňouráním a vztekáním by málokteré únorofče mohlo našim dvěma prďlům konkurovat. Fakt jsou v tomhle poměrně výrazní. A tak se dostávám k trestům - vím, že je to nemilé, ale i já se uchyluju k plácnutí a citovému vydírání ("ukliď si hračky, nebo nedostaneš magnetek beránka"). Holt ale jiná nebudu, prostě věci neumím řešit s klidnou hlavou a domluvou. Když se uklidním, předříkávám si vyčtebé věci: např. že opozice proti rodiči je normální a zdravá, že to znaměná, že si prcek uvědomuje, že je individualita a musí si vydobýt svou roli v rodině a společnosti:slight_smile:

Ale víte co - ty chvíle mazlení a tulení mi všechno zlobení vynahrazují. A to se domnívám, že naše děti jsou extra citové, potřebují mazlení více než jiní prcci. Asi si vynahrazují pobyt v inkubátoru :slight_smile:

My jdeme k doktorce, naše madam Madí si tu v noci kašlala, jak kdyby dala krabku Startek :pensive:

Tak zatím...a držím pěsti a přeji krásný úspěšný den
6. lis 2009 v 07:52  • Odpověz
Dobré raničko :slight_smile: co Pét'a?? :confused: Madlence at' kašlí rychle zmizí :frowning2: u nás se ted nějak taky kucky,kucy ale zatím se to dá :wink: všem krásný den :slight_smile: joo ad vztekání:teda co občas náš prd'ola předvede? :sweat_smile: občas fakt máznu přes packu nebo přes plínu,ale z toho má prostě čurinu :stuck_out_tongue_closed_eyes: když se vzteká vyloženě kvůli kravinám a tříská hlavou do všeho tak ho nechám jeho to v mžiku přejde,pže když si ho všímám,utěšuju atd..ta je to ještě horší to mám vyzkoušený :unamused: ale jinak máme moooc hodného chlapečka,hlavně se opravdu dokáže zabavit sám :slight_smile:
6. lis 2009 v 08:03  • Odpověz
No že jo, Hani? Hele, já mám taky vyzkoušeno, že pokud se Magdalénka vzteká moc, utěšování nebo "metoda pevného objetí" ji ještě více vytočí :grinning: Nejlépe zabírá izolace s plyšákama v pokojíčku. Zatímco na Jondu musím jinak - on je až přecilivělý, takže opravdu potřebuje jiný přístup. Když se začne vztekat, brzy to přejde v obyčejný pláč (resp. řev, a´t jsem přesná), na který zabírá jen maminčino objetí.
Holt je opravdu vidět, že jedna rada nestačí - co dítě, to jiný postup.
6. lis 2009 v 08:11  • Odpověz
Kačí:přesně tak,teda koukám jak jsou dětičky v tomto odlišný vid'? :wink: Pát'a je občas taky pěknej prevítek :grinning: má rád kraviny,když si hrajeme,mazlinkujeme a tak..ale běda jak si dovolím ho mazlit když se vzteká to je zle :sweat_smile:
6. lis 2009 v 09:02  • Odpověz
Jen nakukuju. Nic se neděje, ale přestala mě tak bolet pánev a malá se vevnitř nějak šteluje, tak uvidíme. každopádně v noci (teda k ránu) se vrací Míra a pak tady několik dní zas bude, takže je tu naděje, že u porodu bude, pokud to vypukne. Uvidíme, nic prostě neplánuju, piju bylinky a jím nějaký homeo ... :wink:
6. lis 2009 v 09:17  • Odpověz
juj tak a´t ještě Berunka vydrží do rána a pak by klidně mohla, viď Peti? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Nepřejte si vidět, co tu Ondra dělá s mýma slipovýma vložkama !!! Cpe mi je za tepláky a prej, že to tam patří !!! :grinning: :grinning:
6. lis 2009 v 09:22  • Odpověz
agátko: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: berunko:vydrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrž a ty Peti drž se! :slight_smile:
6. lis 2009 v 09:25  • Odpověz
ránko

tak mně se dneska zdálo že Peťa jela do porodky :confused: :sweat_smile: tak možná tuhle noc by mohla jak Míra dorazí :grinning:
6. lis 2009 v 09:39  • Odpověz
dočítám: Romi to je teda Tomík úžasnej s těma autama :dizzy_face: !
to našeho malýho berou spíš buldozery, jeřáby, sanitky apod... a jediný co rozezná je např. nápis Krušovice nebo Pilsner Urquell, tak to ví, že to je "pívo, doblý" :sweat_smile:

jé Miškovi jsou úžasný!!! Miško, to by se mělo tisknout na pohledy :dizzy_face: :wink: :grinning:

jinak nad vyčleněním času na starší dítko přemejšlím furt... ale u nás to bude těžký, ze začátku tu budou babičky, ale pak nevím, buď do tý doby trošku zrozumní a zaměstná ho sourozenec nebo to bude denodenní maso... jako do MC na kurz jednou týdně zvládnem si myslím bez problémů už od začátku, ale to co vyžaduje teď (tzn. celodenní zábavu od min. 2 lidí), tak to nebude :confused: na druhou stranu před barákem máme hřiště, to by taky mělo bejt zvládnutelný kdykoli...

Agi: díky za info o kokosu a vykrajovátkách :wink:
jinak ty tresty, to máme stejně, já dostala facku nebo pohlavek párkrát a dodneška si to pamatuju, taky mi to připadalo o hodně víc ponižující než dostat na zadek (i když to bylo o hodně víc).. :pensive:
jinak čurinu z toho má taky, Hani, já většinou musím zamračit obličej a přidat "máma se zlobí" a chvíli tak vydržet, aby mu to doklaplo
6. lis 2009 v 09:48  • Odpověz
Ahoj!
Miško máš kráásné děti!!! :dizzy_face: :dizzy_face:

Já až se vrátím z porodky, tak mě nepomůže nikdo a ještě budu muset řešit stavbu a vybavení bytu :grinning: :grinning:

U nás jakékoliv mračená ani domlouvání nepomáhá. A zakazovat můžu cokoliv, dělá že nerozumí a dál si dělá co chce.
6. lis 2009 v 10:00  •  2 děti  • Odpověz
lu:u nás je to stejně jako u labellky,nepomáhá to :unamused: labellko:na to máš ještě čas,aspon trošku :grinning: :grinning: a ty nemáš rodiče v Brně???? :confused: jdeme ven pááááá odpo :slight_smile:
6. lis 2009 v 10:30  • Odpověz
Ahojky!!

Miško, dětičky jsou moc povedený !! :slight_smile:

Co PEtiska?? Myslím na ni !!

Jinak u nás už třetí den se Emmi v noci budí, hrozně pláče a uklidní se jen u mě v náručí, že by nějaké sny?? :fearful: Dneska se takto vzbudila asi 5 x a spala mi na prsou,byla tam jedině klidná jinak plakala... :confused: co to??
6. lis 2009 v 10:34  • Odpověz
Hani: tak ono je jedno kdy to mimčo příští rok bude, od července do prosince to bude to stejný :grinning:
A rodiče mám kousek od Brna, ale myslím že mamka by mě spíš ještě víc rozhodila.

Gabčo Amelka taky hodně často pláče a volá poď sem, jak ji vezmeš do náruče uklidní se a skoro hned usíná..taky nám to příjde jako zlé sny.
6. lis 2009 v 10:38  •  2 děti  • Odpověz
holky a ještě jeden dotaz...."vržou" vaším dětem kolínka????? Mě přijde že Emmi hrozně vržou.....no ani se nedivím, když vidím jak pořád blbne, padá na kolena atd.....
6. lis 2009 v 10:47  • Odpověz
jo a chystam se dneska na brokolicovoiu polívku alá Lu...:slight_smile: vařil ji ještě někdo?? jedli to děti?? snad mi nedá Emmidlo košem....:slight_smile:
6. lis 2009 v 10:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.