• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
je sranda jak je každej jinej :wink: :slight_smile:
6. lis 2009 ve 13:25  • Odpověz
Jo, ještě jsem chtěla Makulce pogratulovat k těhu a přeji ho co nejpohodovější :slight_smile:

Lu: mám peg perego gt3 :slight_smile:

Jo chtěla jsem se zeptat, myslíte, že už mám začít prát věcičky pro mimi nebo mám ještě počkat :sweat_smile: ?
6. lis 2009 ve 13:28  • Odpověz
petise mimísek tam určitě bude, už když si psala o dutince, tak jsem si říkala jestli jsi nešla k mudr. moc brzo, proto nebylo ještě nic poznat, držím pěsti
6. lis 2009 ve 13:29  • Odpověz
lu: :grinning: (březový větvičky), někdo to používá jako předehru :grinning: :grinning: .Já z domova jednou i utekla, ale hned jsem se vrátila, měla jsem strach a to byl potom horor,co jsem si vyslechla a v jaké atmosféře, no fuj, nechci na to ani vzpomínat :stuck_out_tongue_closed_eyes:

terez jen se projeď, bude prča :grinning: :grinning: , akorát nevím, kam poskládáš ty tvoje dlouhý noooohy :grinning: .My se na něj chystáme až na jaře

kk já bych prala :grinning: :grinning: ,ale já jsem cvok, tašku do porodky jsem měla už v 6.měsíci připravenou u postele :grinning:
6. lis 2009 ve 13:29  • Odpověz
kk děkuji :dizzy_face:
6. lis 2009 ve 13:30  • Odpověz
agatko: já u bych taky právě prala a žehlila, abych to měla všechno hezky připravené, ale mám obavy, jestli to není ještě brzo :confused: . Chci, aby ty věcičky zůstaly pěkně voňavé :slight_smile:.
S taškou do porodky jsi mi připoměla, že si musím vytisknout seznam věcí co budu potřebovat :slight_smile: a už bych to měla asi pomalu začít schánět, co :sweat_smile: :dizzy_face: ?
6. lis 2009 ve 13:36  • Odpověz
Agi: předehru? no tak to bych teprve byla lemra líná do sexu :sweat_smile:

jinak já z domu běžně zdrhala když byl průšvih nebo byli naši moc tvrdý (podle mě)... přišla jsem schválně za tmy, aby měli strach a to už jsem pak nedostala... :sweat_smile:

Kk: tak to je pěknej kočárek :slight_smile:
jinak já bych možná taky pomalu prala, pro jistotu... ono ten první prcek člověka zaměstná, tak radši po kouskách a v klidu
6. lis 2009 ve 13:39  • Odpověz
kk:taky bych začala,to bylo tak krásný :dizzy_face: ale tašku do porodky jsem balila až večer co jsem do porodky jela :sweat_smile:
6. lis 2009 ve 13:39  • Odpověz
Luci-to jako můžeme gratulovat???......"Já až se vrátím z porodky, tak mě nepomůže nikdo a ještě budu muset řešit stavbu a vybavení bytu"........ :grinning: :grinning:

gabi-nevržou..myslím..:slight_smile:

Petisko-skvělé zprávy..Na mensky nekoukej! Dyk "holčičí spermie" jsou pomalé a dlouho vydrží. Tak tam asi někdě bloudila..a našla cíl! :slight_smile:
6. lis 2009 ve 13:44  • Odpověz
dneska jsem v Globusu stála u těch pidi věciček a byla z nich úplně auf. v duchu jsem se nad nima rozplývala, tohle prostě ještě jednou musím zažít :grinning: jít s tím břuchem, hladit si ho a přitom vybírat ty pidi věcičky pro pidilidi...já měla sbaleno od tý doby, co mě pustili z rizikovýho a hrozlili předčasným porodem
6. lis 2009 ve 13:45  • Odpověz
Romi, jakou stavbu ? :confused:
6. lis 2009 ve 13:46  • Odpověz
kk tak jestli ti jde o tu vůni, tak co to vyskládat vyprané a vyžehlené do nějaké krabice a vložit tam třeba nějaké bio přírodní voňavé mýdlo? a dát to třeba do ložnice, kde se moc netopí a nejsou tam pachy z kuchyně? to by šlo, ne?
6. lis 2009 ve 13:48  • Odpověz
Teru: ale updatovaná verze je: lítat jak šus s břichem za batoletem-chobotnicí a u toho se snažit v nejvyšší rychlosti vybrat pár oblečků pro mimi :grinning: :grinning:
6. lis 2009 ve 13:50  • Odpověz
asi už pomalu začnu a kouknu po nějakém tom mýdle :slight_smile:. Díky za rady :slight_smile: :wink:.
6. lis 2009 ve 13:51  • Odpověz
to právě psala Labellka...tak nevím, jestli jako neví už termín, kdy se vrátí z porodky! :slight_smile: :slight_smile:

Já žádné oblečky nescháním. Mám po Tomovi..a kdyby to byla madam, tak mi něco slíbili kamarádky. ale nějak to neřeším...
a kačko, já bych prát začala. Vím, jak jsem byla ke konci neschopná, když jsem měla vše žehlit a bylo mi u toho zle..
6. lis 2009 ve 13:54  • Odpověz
Teru-a jak je Elišce?

holky, já tu dneska teda měla slezinu..8 maminek a 9 dětí jako Tom. Mazec velikej! ale už je to za námi..ještě uklidit..ale jsem hodně utahaná..tak to nechám až za cvhilku..:slight_smile:.
a já právě dělám špenátový štrůdl jenom tak jako chutovku..a ještě salámový. A do toho jednotlamky..:slight_smile:..A teda pro manžu ještě jenom tak tvarohový...:slight_smile: :slight_smile:. Štrůdlíky jsem měla od včera upečený..:slight_smile:
6. lis 2009 ve 13:58  • Odpověz
Lu: :grinning: ale já si vyšetřím čas a půjdu sama aspoň pro jeden pidi nový obleček :wink: v klidu, rozvážně, hrdě... :grinning:
6. lis 2009 ve 13:59  • Odpověz
a koukám u lu se dělal taky závin :slight_smile: my máme se salámkama,zeleninou a sýrem :slight_smile: špenátovej jsem dělala taky a ještě jsem tam přidala balkán :wink: Kačko:koukám jak se ti to pěkně krátí :slight_smile: petisko:no supéér,miminečko určitě bude,držím palečky na pondělní ko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. lis 2009 ve 14:03  • Odpověz
Romi, vypadá celkem v poho
6. lis 2009 ve 14:09  • Odpověz
Tady jsem přidala nějaké nové fotečky, tak kdo chcete tak jukněte :slight_smile: :wink:

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3502263&vReferer=
6. lis 2009 ve 14:36  • Odpověz
kk, moc pěkný fotky :slight_smile: Lukášek je fešák
6. lis 2009 ve 14:41  • Odpověz
čus bus :slight_smile:
jenom nazýzám a div mi oči nevypadly... Makulka 2d+9tt !!!!!! GRATULACÉÉÉÉÉÉ a hlavně ať je to vysněná holčička :dizzy_face:
6. lis 2009 v 15:04  • Odpověz
ahojda, tak jsem tady měla dědu. Jájinka se krásně pomazlila, pohrálal a já letěla na poštu a do obchodu shánět Martíkovi nějaký dáreček k svátku

ad plácání a tresty. No teď tady z toho nějak vyznělo že jsem Herodes matka :confused: :sweat_smile: Nééé vážně, jak tady psala Kačí, každé dítě je jiné a u nás zabírá domluva to ano ale u blbostí, co se týče závažnějších věcí tak lípnu přes plínu což ani necítí, jinak zvyšuji hlas a domlouvám. Co se týče kousnoutí, nedělá to často ale když to někdy udělá tak přes papulu dostane ( ale fakt málo, nikdy bych jí hodně nebila ), protože jinak nevím jak jí to mám vysvětlit a ukázat že to nesmí. Jako ona kousně opravdu tak že mám pěkné otisky na ruce. S tím že měla otisk na tváříčce, tak ho měla ani né půl minutky a na svojí obranu musím říct, že Jájinka má otisky jen když jí chytnu pevnějí za ručku, nohu. Už několik lékařu i rehabilitační sestra mi říkali, že Jája má šíleně otlakovou kůží, stačí málo a hned má červený flek :wink:
A jsem ráda, že nejsem jediná kdo zavře do pokojíku, to totiž na zklidnění u nás zabírá :wink: :grinning:
No ale stejně musím říct a uznat, že k plácání atd... se schyluje zřídka, spíš stačí jen domluva a zvýšit hlas. Ikdyž dokáže být Jasmínka dost tvrdohlavá a zlobivá, stejně i tak je více času moc hodná, milá holčička

Jinak moje maminka mě plácala dost v určitém věku když jsem zlobila a zasloužila jsem si to a nemám z toho nějaké blbé vzpomínky ani ponížení nic, nevím v dospělosti jsem jí jako matka matku pochopila, někdy to prostě bez plácnutí a nařezání nejde

Jo a Jasmínka se nadšeně dědovi chlubila že bude bráša Gába :wink: :slight_smile: se tomu musím smát, je to takové hezounké a milé. Tak jsem teda zvědavá co ten náš tatínek tam včera nasázel :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:

Lucí, holka já taky na dvě dětičky budu sama. Sice tady mám naše, ale nechci je zatěžovat, mají dost svých starostí a hlavně hodně pracují. Určitě budu ráda když sem tam pohlídají ale to je vše. I se mi nabízí Martíkova mamka že třeba přijede a bude u nás a pomůže mi s Jájou atd... ale já jsem jako ty, jsem ráda když někdo pomůže s tím hlídáním ale domácnost mám ráda sama pod svou kontrolou. Ono se říká že dvě ženské a jiné generace v jedné domácnosti moc dlouho neklape. Proto také si chci co nejdříve udělat ten řidičák, protože jestli se nám povede mimísek tak abych byla s dětma mobilní a nemusela se harcovat MHD a být odkázaná na tatínka až přijede domů :wink: :slight_smile:
6. lis 2009 v 17:35  • Odpověz
Aco, neboj - myslím, že za Heroda tě tedy opravdu nikdo z únorovek nepovažuje :slight_smile: Tedy aspoň pro mě jsi naopak prototyp milující matky, která na to své stvoření kouká s neuvěřitelnou láskou a něhou...

Holky, ještě jsem se chtěla zeptat, zda nočníkové děti v pohodě do "hrnce" i bobkují...Naši prcci už oba dva krásně na nočník chodí, ale Jonda má problém s kakáním. Zatím využil jakékoliv příležitosti, kdy měl plenku (třeba venku nebo na polední spánek) a v klidu se vykakal.
Ale teď jsme zavření doma, a tudíž celý den bez plenečky.Včera mi ho bylo nesmírně líto: volal "bobek" a nešťastně lítal mezi nočníkem a záchodem a za boha nechtěl nikde sedět. Měl tak neuvěřitelně vyděšený výraz...moc se mu chtělo, věděl, že nikam do prostoru hodit bobka nemůže , ale WCka i nočníku prostě nedůvěřoval. Nakonec po dvou hodinách utrpení se mnou ruku v ruce potřebu vykonal.Ale upřímně - mám strach, aby se u něj třeba nevypěstovala zácpa. Dnes se situace opakovala, ale naštěstí se moc napil, a tak už nebylo zbytí. Opět mě ustrašeně volal, a´t mu přijdu dát ruku, a dílo se nakonec zdařilo...Má to někdo podobně? Jak mám teď postupovat?
6. lis 2009 v 17:51  • Odpověz
Halkac: u nás kakání jedině náhodou... a nebo když ho chytnu v půli, tak to na tom nočníku při troše štěstí dorazí :grinning:

ale četla jsem že to je vcelku normální... přece jen to chvíli trvá, musí se u toho uvolnit a tak.. a taky na to asi chtějí soukromí.. já bych tam M. ráda nechala samotnýho, ale on mi většinou odchází, tak to nejde

a dal by se u toho nějak rozptýlit, třeba kdyby koukal na pohádku a u toho tlačil? :confused:
6. lis 2009 v 17:54  • Odpověz
6. lis 2009 v 18:01  • Odpověz
kačí u nás když už se něco do nočníku udělá,tak je to čůrání,ale dneska se tam omylem i vykakal, má to jako holčičky, sedne si a pak se uvidí, co bude :grinning: :grinning: .Byl z toho sám hotovej, stál u nočníku a volal:"no jó"
6. lis 2009 v 18:09  • Odpověz
Kačí, děkuji, jsi mě potšila, já vím že holky únorovky ne, ale vím že to tady čtou i jiní lidé - že paní z mamčiný práce, jak se daří :wink: - takže aby pak na mě někdo nevolal sociálku že týrám dítě :slight_smile:
Jinak bych tomu s tím kakáním nechala časík. Já myslím, že když budeš u něho, držet ho za ruku a třeba se ho i častěji ptát, ,, nepůjdeme se vykakat" a zdůrazňovala bych tam to MY, aby věděl že nebude sám tak se to upraví a zvykne si. Moje kamarádka má holčinu v 1. třídě a když chodila do školky tak prý i několik dní nekakala a zadržovala to, prý až ve školce kdy neměla klid na záchodě tak z toho měla nějaký blok. Vím že pak její mamka říkala že jí museli hlídat a konrolovat jak často kadí a že prý i venku když se jí chtěla tak nešla domů a zadržovala to. Musela s ní i k psychologovi, ale Jonášek je ještě malý a teprve se to vše učí :wink: :slight_smile: Jája si teprve začíná říkat že bude čí a kaky, ale vždy to pustí do plínky než jí svléknu a také tomu dávám čas. Sama se určo naučí to udržet jak potřebuje.
6. lis 2009 v 18:13  • Odpověz
Agi : Byl z toho sám hotovej, stál u nočníku a volal:"no jó" Ježíš to je krásný bych z toho asi slzela, musel být roztomilej bobišek
6. lis 2009 v 18:15  • Odpověz
hani co blázníš, proč by na tebe měl někdo volat sociálku???? dyk Ty jsi Jájinky všechno a naopak, vy se k sobě chováte strašně hezky, někdy až moc (jakože u nás by tohle už neuspělo, hihi, Petr je tvrďák :grinning: )

a z toho nočníku jsem teda dojatá,ani proto,že se vyčůrá,ale spíš z toho jaký má teď furt hlášky :grinning: .Jsou teď fakt k sežrání, jsem si říkala, že teď je pro mě nejkrásnější období :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .Malí rozumbradové
6. lis 2009 v 18:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.