• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
Agi, trošku v tom byla inronie neboj :grinning: Jinak jsem teď nepochopila včem je Petr tvrdší a včem se chováme moc hezky :confused: :sweat_smile: si sedím asi na vedení :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Já jsem taky teď furt dojatá jak povídá, zrovna teď jak říkala tomu dědovi nadšeně že bude bráša Gába, nebo když se rozčiluje a křičí žííížáááá abychom jí dali pití do flašky. Poprvé mi dneska i řekla dík, takže já jsem naměkko pořád
6. lis 2009 v 18:24  • Odpověz
Petr mi neříká třeba miláčku a že mi to sluší a nemíváme takové romantické večery při svíčkách jako vy :slight_smile: .Prostě se k sobě chováte jinak a moc pěkně.Petr o citech nemluví a pro mě byl vůbec problém donutit ho, aby mě držel za ruku, když jsme spolu začali chodit :grinning: .Teď už na tom netrvám :grinning:

:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. lis 2009 v 18:45  • Odpověz
Agi, aha. No každý chlap je jiný, ale Petr Tě určitě moc miluje a nemusí moc o tom povídat. Já jsem strašný romantik, tak jsem k sobě hledala taky takové chlapa cíťu, ikdyž manža je takový tvrdý cíťa :slight_smile: A ty romantické večery, no ty jsou fakt občas :grinning: ne pořád, kor když máme malou.
6. lis 2009 v 19:09  • Odpověz
hani, doufám :wink:

Jdu se svalit na sedačku k televizi, jsem grogy, snad ten coldrex zabere, pčíkám tu o stopéro :frowning2:
6. lis 2009 v 19:18  • Odpověz
Agi: určo Tě má moc rád.. :wink: to není o tom říkání nebo neříkání, i když to potěší.. :slight_smile: mně muž říká často, že mi to sluší - teda doslova říká, že na mě nevypadá nic dobře, jakože jedině bez oblečení je to vono :sweat_smile: :sweat_smile:
někdy ho fakt nechápu :grinning:

jsem malýmu koupila cestou z nákupu knížku o hasičích... byl z ní úplně hotovej :sweat_smile: celej večer jsem musela vysvětlovat co a jak a byl hrozně legrační jak nad tím krabatil čelo a "teefonovat, hoží"... "cistelna, taky cistelna, ješáb"..."pozol, jejejej, moc holký" :sweat_smile: :sweat_smile:
i na záchod za mnou šel a ukazoval mi jak se hasiči oblíkaj :grinning: tak jsem ráda, že jsem se trefila... kdyby měli něco podobnýho s popelářema, tak bych to koupila k Vánocům
6. lis 2009 v 19:53  • Odpověz
Agi: leze na Tebe nachlazení? :unamused:

mně zas bolej kosti na jedný straně, už několik dní, docela i při chůzi, až to jde do stehna :stuck_out_tongue_closed_eyes: no asi se mi to posouvá jako v těhu s Matýskem, to bylo taky touhle dobou... a přesně jako tehdy nemůžu vůbec sedět na tvrdším.. asi si s sebou budu nosit polštářek :stuck_out_tongue_closed_eyes: dneska jak jsme s malým četli na koberci, to se nedalo, musela jsem si donýst deku měkkou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. lis 2009 v 19:56  • Odpověz
lu: Matýsek je fakt borec, já říkám, jak se Elí rozmluvila, ale oproti Máťovi jsme břídilové :grinning:
6. lis 2009 v 19:57  • Odpověz
Teru: nj, on je asi kecal po mě i po mužovi.... ale věř mi že občas mě z toho už brní hlava.... něco řekne a opakuje to a opakuje a opakuje - a když nereaguju, tak skoro křičí (dneska jsem furt musela říkat cisterna)... prostě mu to musím opakovat dokud to neřekne tak jak chce...
bžunda jsou teda koncovky... včera například volal "tetě Hankovi" :sweat_smile:
dává koncovky i k anglickejm slovům pokud mluví se mnou, takže muž občas nechytá o čem se mluví
6. lis 2009 ve 20:11  • Odpověz
ad plácání-tak my teda zase plácáme dost. Teda spíše, když byl menší. Ted už si občas dá říct, ale většinou zabere až přes zadek. Přes ruku taky plácáme,přes papulu dostal jednou, když ze srandy plival jídlo. A myslím si, že to dřívější plácání ted trošku nese ovoce. Proto nemusíme plácat tak často, ale ví, že ten strašák tu je.

a taky teda na sebe musím naprášit, že co jsem těhu, tak jsem "polevila" ve výchově. Už nejsem tak přísná. Ale stejně jsem jedna z nejpřísnějších matek mezi kamarádkami...
A skvělé je, že i manža je přísný a důsledný. I když není s Tomem tak často(kvůli práci), tak mu neulevuje. Je fakty skvělý táta...

a taky na mne něco leze..začíná mne bolet v krku a spouští se mi rýma..ach jo..blbě se mi spí..
6. lis 2009 ve 20:26  • Odpověz
Týjo, Maty teda mluví! fakty mluvka! :slight_smile:
6. lis 2009 ve 20:31  • Odpověz
Romi, teď si nějak nevybavuju člověka, co není marod... :angry:
6. lis 2009 ve 20:32  • Odpověz
a Teru, jak Elí?

No, a čekám, jeslti se objeví Labelka a "vysvětlí" mi svoji poznámku..:slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
6. lis 2009 ve 20:44  • Odpověz
Romi, snad dobrý...k večeru tu už řádila, přišel jí tatínek, tak bylo čoro moro.
6. lis 2009 ve 20:49  • Odpověz
no, tak to je jasný..tatínek je lék na všechno! :slight_smile:
6. lis 2009 ve 20:55  • Odpověz
jé Aco ta je sladká :dizzy_face: !!!
to by zas Matýsek nedělal, takový domácí práce... on tak odnese plínku do koše nebo si odnese mokrej bryndák na topení.... a oba ho teda s mužem dost vedeme aby si uklízel aspoň ty nejvíc rozházený hračky... ale že by věšel prádlo to nehrozí :grinning:
každej je holt napřed v něčem jiným
6. lis 2009 ve 21:36  • Odpověz
nedočítám :sweat_smile: jen koukám Jájinka je roztomilounká :dizzy_face: :dizzy_face: a já se jdu rozloučit jedeme zejtra ráno na tu oslavu :dizzy_face: tak všem krásný víkend a petroleko:počkej s berunkou do pondělí ju??ještě kouknu :wink: jdu víte co? :grinning:
6. lis 2009 ve 21:41  • Odpověz
Ahojky,
jen prolítívám, byla jsem ve škole, ale tohle vám musím napsat.
Říkala jsem Denymu, že zítra přijede Jájinka a že její maminka se jmenuje Hanička a on opakoval a říká? "Hadička" :grinning: :grinning: Takže toto Hadičko, moc se na vás zítra těšíme :grinning:
A Jájinka je super, vybrali jsme Denymu dobře, takovou šikovnou cérečku :grinning:
6. lis 2009 ve 21:41  • Odpověz
Lu, no ona se snaží pomáhat moc, to se jí musí nechat. Už jsem tu psala že podává věci z myčky, zapíná práčku a dává věci do pračky, jde uklidit talíře, snaží se luxovat. Podává prádlo když věším. Ale dneska mě moc překvapila, sama šla a sama prádlo sundavala a celý sušák. Já na některé věci nedávám kolíčky tak to šlo dobře a co nešlo tak stoupla na špičky a i ten kolíček sundala :grinning: Nejkrásnější bylo jak byla mox spokojená když jsem jí chválila je je moooc hodná a šikovná holčička

Miško my se taky moc těšíme, však se dneska děda Jájinky ptal jestli pojede zítra za ženichem :slight_smile: Jinak Jasmínka řekne jsem tam Hanka, Martin jí nejde, Deníska pilujeme ale Mája jí jde dobře, jak by ne když je to jak Jája že :sweat_smile: :confused:
Jinak to komolení dětí je stejně nejkrásnější, aspoň mě Denísek vnímá jako ,, hadičku" :grinning: ještě že ne jako nějakou trubku
6. lis 2009 ve 22:00  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3501895&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F No, nbudu psát, že je to snad poslední fotka, to už tu párkrát bylo a každý týden se mi fotogalerie zvětšuje. Zítra mám ofiko TP. Cháchachá. Jediný posun, že jsem ještě víc otekla, takže mi dnes zmizela kolena a kotníky. Prostě cérečka k pomilování :sunglasses:
6. lis 2009 ve 22:11  • Odpověz
Petí, jen jsem teď koukala zkoušela jsi ten ricínový koktejlík? Třeba by zabral
6. lis 2009 ve 22:19  • Odpověz
Hani, ricíňák proběhl už před týdnem a nic. Znovu ho dát nechci, on navozuje dost rychle kontrakce a u mě je spíš problém s otvíráním. nerada bych tam úpěla v bolestech a neotvírala se. ten jsem zavrhla, stejně nefungoval, prostě jsem ani nebyla připravená. :wink:
6. lis 2009 ve 22:34  • Odpověz
Tak to ju :unamused: No holt tady vidíš že i druhá dcérunka bude svéhlavička jako její sestřička :wink: :slight_smile: Moc na vás myslíme
6. lis 2009 ve 22:42  • Odpověz
Peti, držím pěsti aby už to bylo :dizzy_face:
6. lis 2009 ve 22:48  • Odpověz
Dobré ránko

lu: asi bohužel jo. jsem parádně nachcíplá, takže nic moc :unamused: .No ale hlavně, že to není chřipka :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

hani Jasmínka je teda pomocnice! Jde jí to pěkně od ruky a je vidět,že jí to baví, to budeš mít doma jednou klídek :grinning:
7. lis 2009 v 07:53  • Odpověz
Tak ahoj. Dnes mám ofiko termín, ve kterém jsem dle všech prognóz už dávno měla být s berunkou doma. :grinning: No ráno mi nadvakrát odešel zbytek zátky (to mě překvapilo, přišlo mi, že ve čtvrtek toho bylo hodně a že to bylo všechno), takže se něco stále děje, ale veelice pozvolna. No uvidíme. Každopádně Míra na cestě domů, tak už je to čekání takové veselejší. :slight_smile:
7. lis 2009 v 08:06  • Odpověz
Dobré ránko,
Peťo, jsem ráda, že je lepší nálada a halevně, že Berunka se už chystá - i když zatím pomalu :dizzy_face:
7. lis 2009 v 08:16  • Odpověz
Peťo to jsou fakt parádní zprávy :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: , hlavně ať jsi v pohodě :dizzy_face:
7. lis 2009 v 08:42  • Odpověz
ahoj

Peti tak to vypadá dobře :slight_smile: :slight_smile: !!

Aco: nj, u nás to asi bude taky tím, že já ho až tak ke všemu nepustím, protože až posl. týden přestal rozbíjet kolíčky například... tak jak ho mám pusit třeba ke skleněnejm talířům :sweat_smile: z myčky ho můžu nechat vyndat tak maximálně platový krabičky, protože on je schopnej říct "pozol, ostlý" a vzápětí si ten nůž strčit do pusy :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Agi: no jen když to není chro chro chřipka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
7. lis 2009 v 08:56  • Odpověz
Peti, tak ses dočkala - termín je tu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: A myslím na Tebe zase o kousek více, přenášení je protivné...

Aco - Jájinka ke sqělá !!! U nás se poměrně taky pomáhá. Děcka stojí u umyvadla na židlích a podávají mi vybrané kousky nádobí, pomáhají věšet prádlo (podávají ho a natřásají), utírají prach, vysávají malým dětským vysavačem (kdo ho nemáte, vřele doporučuju !!!), stelou postele (tedy podávají plyšáky a polštářky)...A můžu říct, že od doby, co je pouštím k domácím pracím, mám klid :slight_smile: Je to hrozně baví, cítí se důležití...

Nachcípláčkům přeju rychlé vyléčení...Jo doktorka mi doporučila dávat dětem na posílení imunity preventivně Imunoglukan pro děti, myslím, že se tady o něm psalo. Takže další hlas pro :slight_smile:
7. lis 2009 v 11:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.