• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
Ahojky,

Romčo: s tím termínem a porodkou sem to myslela tak, že když se zadaří v průběhu půl roku, tak budu těsně před porodem nebo porodu řešit tu stavbu. :wink:
7. lis 2009 ve 13:31  •  2 děti  • Odpověz
berunko pojď ven, ale už doopravdy!!!!! :slight_smile:
7. lis 2009 ve 13:32  •  2 děti  • Odpověz
7. lis 2009 ve 13:48  • Odpověz
Lu, kulatíte se :dizzy_face:
Kdy jdeš na velký UZ? Budete si nechat říkat pohlaví? :slight_smile:
7. lis 2009 ve 14:11  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:

Lu: krásně ti ten domeček roste :dizzy_face:

A vypadá to, že se Beruška už připravuje :wink:

Dneska jsem v hračkážství Dráčik koupila tenhle kyblík s plastelínou - jsou tam 4 kelímky a 9 vykrojovátek - 139,-
http://www.krater.cz/hracky-miminka-vse-pro-deti/play-doh-zvireci-hraci-sada-v-kybliku/

Ještě jsem chtěla přikoupit nějaký váleček, ale zatím jsem neuspěla.
7. lis 2009 ve 14:36  • Odpověz
Miško: jdu v pátek, doufáme že se Rýžátko odhalí :slight_smile:
7. lis 2009 v 15:57  • Odpověz
ahoj holky, jen nakukuji, jestli není nic nového a není :dizzy_face: , zas jdu do pelechu, Ondráška hlídají naši, mě šíleně bolely klouby a svaly, teplotu nemám, ale je mi děsně :frowning2:

tak se zas mějte
7. lis 2009 v 19:12  • Odpověz
Takže další den za námi, naprosto žádná změna, krom toho, že celý den žeru jak zvíře. Což předporodnímu stavu vůbec neodpovídá. A MHD v Praze chystá stávku, možná na úterý, to mám jet do porodnice na ten UTZ, který by měl rozhodnout o dalším postupu. paráda, MHD se tam nedostanu a autem ani taxi ne, když všichni vyrazej na silnice (je to na hodně frekventovaným místě). prostě když se to sere, tak všechno :grinning:
7. lis 2009 ve 20:02  • Odpověz
co tu ještě dělá Petrolejka???? nemáte už náhodou rodit :wink: tak šup šup
7. lis 2009 ve 20:18  • Odpověz
Ahojík

My jsme se vrátili od Pavlíků, no návštěva i malé foceníčko ( Jájinka moc nechtěla spolupracovat breberka ) bylo jako vždy perfektní. Já jsem se konečně zas poňuňala s Mariannkou, teda řeknu vám, to je tak hodná a pohodová holčička a roste vážně do krásy. Jsem z ní uplně rozněžnělá. A jsem moc ráda že Martík taky, docela mě mile potěšilo že když jsme si malou chovali tak jak jí něžně dával pusu, to bylo tak krásné ho vidět zase s miminkem. No a Deny a Jája, opět jako vždy super dvojka :grinning:

Petí, téééda to MHD je vopruz sakriš. Jsme si říkaly dneska s Miškou jak na vás myslíme holky a držímě pestičky aby malá už chtěla jít ven a hlavně aby to bylo pokud možno rychlý porod

Kačí, no vidíš, tak to máš rovná dva malý šotky pomocníčky. Jo je fakt že já se snažím od začátku Jájinku zapojovat do věcí a je to lepší, fakt je pomocníček a hlavně je moc spokojená

Lu, Jájinka taky sem tam láme kolíky nemysly si, ale tak zas dokoupíme nové, oni v DM stojí pár kaček :slight_smile: Z myčky hned ostré věci vyndám a pak mi může podávat. Zkus Matýska zapojit do každodenních věcí a uvidíš že bude spokojený, bude se méně nudit a naučí se že pomáhat mamce je normální věc až bude druhé miminko i takovéhle maličkosti oceníš. Jen se nesmíš bát, Matýsek je chytrý a šikovný klučina určo tě mile překvapí. Já třeba zkusím zapojit i Jájinku do vykrajování cukroví, uvidíme jak nám to půjde :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused:
7. lis 2009 ve 20:29  • Odpověz
Agi, co to, tak hlavně ať jsi brzo zas jak rybička :wink: :slight_smile:
7. lis 2009 ve 20:34  • Odpověz
ahojky :wink:

dnes jsem měla den blbec :unamused: jela jsem do Makra a zabouchla si klíče v autě :angry: tak jsem volala kámošce,aby u nás vyzvedla klíče a Petra,Petra odvezla do práce a mě dovezla náhradní klíče,byla zlatá a za hodinku jsem byla vysvobozná :sweat_smile: nicméně zmrzlá jak hovínko,protože jsem se bála odejít od auta :slight_smile: Nikču hlídali naši a když jsem byla pryč tak jí náš pes kousnul do ručičky :cry: takže ho budeme muset nechat utratit,jako je mi to líto,ale to přeci nejde a hlavně to nebylo poprvé co na někoho z nás vyjel-no prostě den blbec :unamused:

agi:přeji ti ať je ti brzy lépe

petrolejko:šup šup do porodky :wink:
7. lis 2009 ve 22:17  • Odpověz
Simi, týýý jo to je fakt den blbec. A co máte za psa? Chudinka Nikolka, kousnul jí moc? A co třeba pejska někomu dát, místo toho ho nechávat utratit, to by nešlo
7. lis 2009 ve 22:34  • Odpověz
aco:máme malýho knírače,kousnul jí tak trochu,je to jakoby se sedřela na šťerku :frowning2: mamka ho nechce nikomu dát,je to vážně nevyzpytatelný pes,zítra to budem řešit :pensive:

dobrou
7. lis 2009 ve 23:08  • Odpověz
hezký večer holky :slight_smile:
i když tady už je půlnoc!!!!!!!

M.Jackson byl dokonalej :dizzy_face: fakt mě to vzalo :pensive:

Miši krásný dětičky máš :wink: :slight_smile: fakt se vám povedly :wink: :wink:
lu krásný bříško :slight_smile:
Agi at je líp :wink:
Peto moc držím pěsti,aby se to konečně rozjelo!!máš pro to ted ideál podmínky :wink:tak huráááááá do toho :slight_smile:

a teda ted jsem dočetla a Simi to je teda drsný :frowning2: :frowning2:mám toho plnou hlavu........
jsou to blbý situace a těžko řešitelný,ale utratit???????? :frowning2: :frowning2:

zítra jdem na Hallowena :slight_smile:Rozinka bude víla :dizzy_face: :dizzy_face:moc se těšim a jsem zvědavá co bude říkat na všechny ty děti v maskách :confused: :sweat_smile:
dneska byla jen s tatínkem v Aquaparku v Průhonicích a přijeli jak největší partáci :dizzy_face:to je tak roztomilý...
7. lis 2009 ve 23:47  • Odpověz
ahojky

simčo to je blbý,že jí kousnul, tyjo ale utratit bych ho nedala,radši bych ho fakt nabídla třeba nějaké starší paní, nebo do útulku,než utratit :frowning2: .Den blbec teda fakt na prd :frowning2:

Mě už nebolí klouby,ale jsem taková ufuněná, unavená, nemůžu dýchat, no a za hodinu mi dovezou Ondru,to bude pocuc.Petr musí na barák,tak to nějak zvládnem, snad

Peťo jak ti je dneska? cítíš nějakou změnu?
8. lis 2009 v 08:05  • Odpověz
Dobré ráno:slight_smile:

Včera už jsme to nevydrželi, a vyrazili s nachcípanými dětmi ven. Prcci nám to stonásobně vrátili :slight_smile: Byli tak šťastní, že usnuli až ve 22 hodin. Já tedy netuším, kde berou energii...Ještě v 21,30 tady na mě házeli neuvěřitelné úsměvy...

Simi - to je fakt prekérka s tím psem :frowning2: Chápu, že musí být strašně nepříjemný bát se, kdy pes něco provede. U nás se to řešilo tak, že jsme psíka vždycky zavřeli do jiné místnosti.

Barru - hnedle jsem si najela stránky našeho města a hledám, zda se tu náhodou taky nekoná nějaká maškaráda. Rozinka jako víla mně úplně motivuje...a to jsem ještě neviděla, jak jí to sluší v kostýmu !

Aco - jsi mi úplně připomněla, jak od nás rozněžněně odjíždějí naši bezdětní kamarádi, kteří k nám pravidelně chodí v pondělky večer. Pomazlí se s prcky a pak mi kámoška říká, že ten její Lukáš jí doma vždycky přemlouvá, že ZROVNA TEĎ je čas na výrobu prcka:grinning:

Peti - nenapínej a připoj se :slight_smile: At už z domu nebo z porodnice :-;
8. lis 2009 v 08:27  • Odpověz
ahoj

Simi: teda :zipper_mouth: to by mě asi dost vyděsilo... ale do utracení bych nešla, to bych spíš dala inzerát a někomu příjemnému bych pejska dala... :pensive: my to tak udělali, protože náš pesina byl moc živej a potřeboval dlouhatánský procházky a já to s mimčem nezvládala, takže on byl chudák smutnej... vzala si ho paní co bydlí u lesa, chodí na hory a pes má ráj na zemi

Aco: hele s kolíčkama už se to lepší, ono nešlo o to, že je rozbil ani tak, ale on hned ten prostředek z kovu strkal do pusy, já měla strach, že to spolkne... u myčky zas je problém nejen ostrý, ale i nádobí, on je dost padací a pouštěcí, klidně zahodí talíř a někam letí :sweat_smile: naposledy když jsem to zkoušela (před pár dny), tak zas olizoval tu část jak se tam rozpouští ta tableta :rolling_eyes: no nevím, asi kluci na tohle potřebujou delší čas, on vždycky vynalezne nějakej telecí nápad, se kterým ani nepočítám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
takže zatím nosí plínku do koše, dává mokrý oblečení na topení, uklízí po sobě, teď se trochu snaží oblíkat někdy když se vyčurá... no a občas mi něco podá, ale jeho věci jako čištění nebo tak nezajímají, na to jsem ho lákala i na Montessori kroužku, to jde mimo něj...

ale na vykrajování se chystám a těším... už mám nový vykrajovátka a jednoduchý těsto kde nejsou vejce (je mi jasný, že to bude jako všecko strkat do pusy), takže už jen zástěru :grinning:
8. lis 2009 v 08:42  • Odpověz
jinak moje kámoška má holčinu a ta v tomhle věku už i krájí zeleninu... no tak u nás po asi milionech ukazování nemůžu riskovat ani s tupým nožem, nechápe že jedna strana je ostrá a druhá ne a nůž na to dává na placato místo kolmo :grinning:
8. lis 2009 v 08:43  • Odpověz
Ahojky,

sme se včera dívali na Podivuhodný případ Benjamina Buttona a bylo to super! Jeden z nej filmů co sem kdy viděla. Kdo neviděl, určitě se mrkněte. Sme byli s manžou uřvaní jak blbouni, ještě že sme na to nešli do kina.
8. lis 2009 v 09:11  •  2 děti  • Odpověz
jj, ten se mi taky mooooc líbil :dizzy_face:

kdo se chcete pobavit, tak dobrej film je The party, česky by to asi bylo Večírek s P. Sellersem... to je bombová blbost :grinning:
8. lis 2009 v 09:30  • Odpověz
ahoj při neděli,
tak co ta Berunka?začínám mít závislost na PC,poslední 4 týdny zapíná hned ráno
¨
Labell:viděla jsem a taky jsem bulela,ale jako úplně,ještě že jsem byla sama doma

Vítek pomáhá rád a se vším,tabletu to myčky,nádobí z myčky,nakrájené brambory dává do hrnce atd,snažím se aby všechno dělal se mnou-jen teda při vytírání máme trochu problém
:grinning: :grinning: :grinning:

ad tresty:podobně jako Romči,začala jsem s plácnutím přes ručičku brzy a ted když zvýším hlas obvykle poslechne,takže většinou není třeba ani plácnutí přes plínu,někdy mě teda naschvál vytočí a to mám co dělat abych se udržela,ale to je můj problém ne jeho,vím že bych si ulevila,takže si napočítám a pak jsem moc ráda,že jsem se udržela,když provokuje a dělá úmyslně to co nesmí jde do pokojíku a až se ulkidní přijde

Simi:s tím psem je to teda blbý
my příští sobotu jdeme na karneval,pokud nebude reakce po priorixu
8. lis 2009 v 09:34  • Odpověz
ahoj Veru :slight_smile: nj já nakukuju i v noci když šmajdám na záchod :grinning:

no tak u nás tabletu dostal do ruky jednou a hned do pusy, na to nepomáhá žádný napomínání nic... ale už se to pomalinku zlepšuje, do 2 let snad přestane všecko žvejkat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
vytírání zkouším tak co dva týdny, ale zatím to vždycky skončí tím, že buď vyleje kbelík nebo upadne po mokrý podlaze, protože prostě nebude jen tam kde je to suchý.... takže vytírám většinou když jí v židličce...
holky u nás fakt až za několik měsíců, je to třeštiprdlo :grinning: pomocníky závidím... ale muž přej byl to samý a pak se to přehouplo

to je počasí :stuck_out_tongue_closed_eyes: hledám jestli někde nehrajou nějakou pohádku pro děti na živo
8. lis 2009 v 09:41  • Odpověz
Lu:prej každou středu v měsíci jen na Floře promítání pro matky s dětmi-nevíš o tom něco

a co ten sraz?někdy někde v listopadu???
8. lis 2009 v 09:52  • Odpověz
Holky, noc peklo. Kontra od jedné hodiny, bohužel ráno to přestalo, ale teď se něco děje. Bohužel mi to jde zase do zad, takže měžit intervaly nejde, bolí to prostě furt. Jedem do porodky, trošku počítám s tím, že nás vrátěj, ale už tady okusuju postel, jak to bolí. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Vyspaná jsem asi hodinu, blít se mi chce. No úžas.
8. lis 2009 v 10:00  • Odpověz
Peťo, držíme pěsti úplně všichni!!!!!!!!!!!!!!!! Drž se!!!!!! :wink:
8. lis 2009 v 10:03  • Odpověz
:dizzy_face: Peti, dotoho! Peti, dotoho!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: To bude ono" Drž seeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
8. lis 2009 v 10:05  • Odpověz
Peti, jestli ti to jde do zad, tak se snaž být co nejvíce na 4. prostě bříško pod sebe, aby ti tlak na záda bolest ještě nezhoršoval!
doufám, že se z porodky vrátíte až za týden! :slight_smile: A že budeš mít krásné nedělnátko! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Tfuj tfuj tfuj..:slight_smile:
8. lis 2009 v 10:05  • Odpověz
Se teď nehnu od PC :sweat_smile:
8. lis 2009 v 10:07  • Odpověz
Hezké ráno :slight_smile: :slight_smile:

Podivuh.svět B.B. byl jeden z nejhezčích filmů co jsem kdy viděla :dizzy_face: fakt měl sílu....
no a Brad?tak to je síla :astonished: jsem z něj byla ..... :grinning: :grinning:

ahoj Veru,také jsem slyšela o té Floře!nevyrazíme? :wink:
a srazík co nejdřív :slight_smile: třeba příští týden,což??vím o hezkým koutku.a cena také dobrá :wink: 50 Kč na celý den. :wink:

Lu múžu se tě zeptat,jak se ti podařilo udat toho pejska do tak výborných podmínek??? :confused:
Já zatim nemůžu na nikoho narazit :frowning2: :frowning2: a potřebovala bych to co nejdřív :pensive:
moje zdrav.problémy už jsou fakt neúnosný :pensive: ach jo
ještě zítra budu volat nějakému šamanovi černochovi,kterej dokáže zázraky
...ale zkusila už jsem vše..
8. lis 2009 v 10:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.