• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
ted jsem přečetla Petu :slight_smile:

tak tfuj tfuj,at je to ono :wink: a jestli jo,tak at to dlouho netrvá a je to neděle :dizzy_face:
to jsou prý nejštastnejší lidi :slight_smile:
Rozinka je taky v neděli
8. lis 2009 v 10:13  • Odpověz
Simi-to byl fakty blbej den! Klíče v autě jsme měli zabouchnutý včera se švagrovou. Brácha jel 15 km s náhradníma. A ani nenadával! Zámek u auta blbne a tohle se stalo poprvé...
pejsek-já jsem v tomhle malinko nekompromisní..Zvlášt, když už to několikrát udělal. Mého manžela pokousal jejich pes, kterej měl manžu hrozně rád a furt byl s ním. ALe jednou měl bolavou nohu a manža na něj omylem šlápl..a ten po něm vystartoval. Byly mu ani ne 3 roky a jizvy na obličeji má dodnes..A celý si to pamatuje, mraky krve, trvalé následky..Ještěže to neodneslo oko,..
a jesltiže to váš pejsek už jednou udělal, tak je otázka času, kdy znova a čí dítě...

a včera byla v Ji burza dětského oblečení, tak jsme tam se švagrovu jeli. A úlovky super. Já mám pro Toma zimní bundu na příští rok za 90 korun, super vyteplená, dokonalá, 2x praná. Podzimní bundu za 60, jako nová..O mikinkách za 20 ani nemluvě! Švagrová taky super nakoupila, obrovská spokojenost! :slight_smile:

a je mi strašně zle. V noci jsem skoro nespala. Tom má ted příšerné noci, vstávala jsem k němu snad 8x. To neznám, ani když byl miminko. několikrát plakal, několikrát přišel k nám..no děs. Pokaždé jsem nemohla usnout..a sotva zabrala, tak zase vstávat..
Navíc mám ucpanej nos, je mi zle a nic si vzít nemůžu. Manža taky říkal, že mu není dobře, ale jeli s Tomem ven. Tak jdu ležet..
8. lis 2009 v 10:14  • Odpověz
Jé, Romí, a jak často tam taková burza je? Kdybych to věděla, naklušu taky s pytlema oblečků.
Odpočívej :pensive:
8. lis 2009 v 10:20  • Odpověz
Miško-vím,že to pořádala paní, co má Barvínka(kroužky pro děti-keramika, výtvarka, joga,..) v jejich sídle. Můžu ti na ní dát telefon a třeba se spolu domluvíte. Nevím, jak často to pořádá..Byly tam i hračky, sedačky, kočárky. Celkem prodávalo asi 14 maminek..Něco mi přišlo hrozně drahé(overálek na spaní za 90,..) ale hodně jsme si vybrali. A chodilo tam hodně pupíkatých maminek..:slight_smile:
8. lis 2009 v 10:27  • Odpověz
Peti:to jsou skvělé zprávy.moc na Vás myslím,ať jste ještě dnes 4

Baru:můžem,moc ráda,se domluvíme,třeba se někdo přidá

ad pes:taky bychom časem chtěli,ale mám strach,že na něj nebudu mít dost času
8. lis 2009 v 10:28  • Odpověz
Petrolejka: :slight_smile: Péto ,do toho!!!! kurááá ,tak a máme o nedělní zábavičku postaráno :wink: :slight_smile: ,navíc je tudej 8-ho ,Adinka má 21měsícůůůů :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: kráásnééé čísloooo :slight_smile:

comra: než se Adís prořezaly špičáky tak u nás noci taky blbý....ted už je má prořezaný a poslední asi dva dny spí jak šípkovka
:grinning: :dizzy_face:
8. lis 2009 v 10:30  • Odpověz
BAru: jaký černoch???
8. lis 2009 v 10:35  • Odpověz
jé Peti, držím palce !!!!!!!!!!!!!!!!!! ať je to ono :dizzy_face: :dizzy_face: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. lis 2009 v 10:37  • Odpověz
Jen nakukuju...u nás říci, že jdeme pracovat je zaklínadlo...okamžitě všeho nechá a běží "pracovat"...teď tady stepuje s vysavačem a čeká, až laskavě půjdu uklízet...a volá "úkol" (vždy říkám, že jí dám úkol)...

Ale musím napsat Petrolejce podporu...kontrakce do nohou a zad jsou hnus hnusoucí a zdají se k nevydržení...moc jsem si je "užila"...tak držíme palce, ať je to rychlovka!....a PC dnes asi také nevypneme :wink: A také přejeme Týnce, aby to zvládla těch pár dní bez maminky, protože to by byl u nás určitě největší problém.... :wink:

Jééé, už mi strká hadici od vysavače až pod nos...tak páááá
8. lis 2009 v 10:42  • Odpověz
Veru: jj, promítání ve st ráno je asi jednou za měsíc mám pocit... vidíš na to jsem úplně zapomněla, my dřív chodili tou dobou na kurzy, ale teď bysme mohli....
koukala jsem na www.cinemacity.cz což jsou stránky toho multikina, ale teď tam nic nevidím :confused:

ale dneska odpolko asi vezmeme malýho do Reduty na Národní, je tam pohádka pro děti od 3 h :slight_smile:

ad srazík: nevím kde :stuck_out_tongue_closed_eyes: potřebuju se dostat do toho MC v Podolí, protože ten Andílek byl fakt nic moc a malej hrozně.. a nebo prostě někde zase v placeným koutku ??

Barru: dala jsem tehdy inzerát do Annonce a den předtím paní zemřel pejsek, takže i když nehledala, tak ji zaujal inzerát a jak viděla fotku tak to byla láska na první pohled... když se na něj přišla podívat, tak ji hned poslouchal, no koukali jsme jak blázni... občas si voláme a vím, že se má dobře
držím palce, ať se Ti to taky podaří... hele přinejhorším se dá vždycky dát do útulku, pokud je to hezkej neproblémovej pes, tak si ho brzo určo někdo vezme, zvlášť před Vánocema si takhle lidi berou
8. lis 2009 v 10:43  • Odpověz
teď až vidím, že Barru má nějakej tip... Barru, kde to je ? :slight_smile:
8. lis 2009 v 10:44  • Odpověz
Romi: co to že se malej tak budí? noční můry? :fearful:
odpočni si!!

Maji: jj, nejhorší jsou kontra do stehen... já měla pro jistotu do stehen, do zad i do břicha... ale to do noh jsou blbý, že se nedaj prodýchat :stuck_out_tongue_closed_eyes:

další pomocnice Anička koukám :slight_smile: no já když vyndám vysavač, tak ho už teda nevypíná jako dřív, ale vyloženě mi stojí v cestě a nebo zatímco luxuju, tak dělá bordel.... končí to tím, že jsem z něj na odvoz a putuje do ohrádky, zvlášť teď v těhu jsem ráda, že vyluxuju půlku bytu, pak si musím dát přestávku a hlídat do toho jeho, to se přiznám, že nedávám :sweat_smile:
ale ne, zas ho musím pochválit, muž ho fakt cepuje, že když chce jednu hračku, tak druhou musí uklidit a už to začíná dělat i sám, bez říkání někdy, jakmile se zapojil i muž tak je to o kus lepší, to samý s nočníkem, prostě motivace z obou stran je samo lepší :slight_smile:
8. lis 2009 v 10:50  • Odpověz
Ahoj,
Péťo, tak to asi bude ončo, myslím, že tě nevrátěj :wink: držím pěsti, ať to probíhá jak má a hlavně rychle
Simi, to s tím pejskem mě mrzí, ale taky bych to asi neřešila utracením
8. lis 2009 v 10:50  • Odpověz
Romi, hlavně si odpočiň, kdybys viděla jak odpočívá Martin, ale ten umírá, znáš chlapy :wink:
8. lis 2009 v 10:52  • Odpověz
jak jsem psala srazík by mohl být v tom koutku za 50 :grinning: je moc hezkej a čistej a docela velikej :wink: je to v galerii Fenix :slight_smile:

taky zkusim annonci,už bych chtěla aby to bylo za námi :pensive:
do útulku bych ho nikdy nedala,je to moje skoro dítě!

černoch......no doufám,že mi konečně pomůže!jinak vám o něm nic zatim nenapíšu
dostala jsem na něj kontakt,že se právě zabývá alergiemi atd.
8. lis 2009 v 10:53  • Odpověz
Petrolejko: držím palce, ať je to pokud možno rychlovka :wink:

Comra: u nás poslední týden máme taky ty noci veselejší :confounded: . Tohle u Lukáše moc neznám, vstávám skoro každou hodinu, pořád pobrekává. Nejdřív jsem myslela, že je to kvůli rýmě, ale už jsme na tom oba trochu líp a to buzení mu zůstalo. Zuby už mu chybí poslední 4, tak nevím.

Lucko, Barčo: klidně by jsme se mohli příští týden sejít, babička je celý příští týden pryč a můžu si půjčit auto :wink:
8. lis 2009 v 10:55  • Odpověz
Barru: tak to je na Vysočanský, viď? cena teda super :slight_smile:

my příští týden můžeme odpo jen v po nebo út, jinak máme doktory
dopo můžeme každej den, ale to nevím kdo může a kdo ne
8. lis 2009 v 10:58  • Odpověz
jojo vysočanská :slight_smile:
v út taky můžem :wink:

a jestě Lu,že se ptám,ale je to pro mě hodně aktuální,bohužel!
řešim to v sobě od rána do večera a už jsem fakt vyčerpaná :fearful: :fearful:
kolik bylo pejskovi let??a jak to snášel,to odloučení
8. lis 2009 v 11:03  • Odpověz
Peti, taky myslím že je to už ončo !!! :wink: :wink: Držím moc palečky ať je to fofr !! :slight_smile:
8. lis 2009 v 11:09  • Odpověz
Barru byly mu 2 roky... snášel to dobře, on je hodně aktivní, takže jakmile byl zaměstnanej tak bez problémů... pár dnů sice trochu koukal a byl trošku prý zmatenej, ale rychle si zvyknul... paní se mu hodně věnuje, on byl jako takový dítě :grinning: (často se smějeme v čem všem si jsou s Matýskem podobný :sweat_smile: :fearful: )
dali jsem ho pryč když byly malýmu necelý 2 měsíce, prostě nebyl schopnej chodit vedle kočáru a muž byl půlku každýho měsíce na služebce, takže já byla zoufalá jak ho vzít vůbec ven....zkoušela jsem malýho v nosítku, ale i tak, nebyl schopnej počkat než třeba přebalím, no prostě on fakt potřebuje někoho kdo na něj má hodně času, je to moc hodnej pes s jiskrou, ale k dětem mi nepřipadá až tak vhodnej... my si pořád říkali, že z toho vyroste a uklidní se, i šel na kastraci, kterou doporučil veterinář, že po ní se pes uklidní, ale s naším to teda neudělalo naprosto nic :sweat_smile:
8. lis 2009 v 11:11  • Odpověz
hurááá tak to vypadá konečně jako že se něco děje, Peťo držíme s Ondráškem palce!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
8. lis 2009 v 11:16  • Odpověz
jo holky pražandy s tím srazem - v úterý nebo od úterý jak to čtu má být snad stávka MHD... no uvidíme jak to dopadne
8. lis 2009 v 11:24  • Odpověz
S pejskem...také byl pro mne jako dítě a kdybych ho musela dát pryč (jediný důvod by bylo pokousání dítěte), tak bych ho raději nechala utratit...ale to záleží na každém pejskovi individuálně...ten můj byl na mě hrozný závisláček, jediný, s kým byl ochoten být byla ještě moje mamina-a když tam byl déle (třeba týden o dovolené), tak skoro nejedl, byl jen zalezlý....takže kdybych ho měla někomu dát, tak bych z toho měla hrozné nervy, že se někde trápí a čeká, až pro něho přijdu. Ale pokud je to mladý pejsek, který nemá problémy s adaptací na nové lidi, tak je darování lepší aletnativa :wink:
Jo a musím dodat, že jsme si koupili psa (malé štěňátko), ještě když jsem bydlela u našich...za rok se narodil můj brácha a pes hrozně žárlil a ještě více se na mne upnul (pak se musel stěhovat se mnou)...k bráchovi si tedy nic nedovolil a od té doby neměl rád děti...nikdy nikoho nepokousal, ale nenechal se pohladit a na děti hned vrčel...a to mů zůstalo celých 17 let
8. lis 2009 v 11:25  • Odpověz
si říkám že je Berunka od Petrolejky poslušná..:slight_smile: Pěkně čekala až se vrátí tatínek a hned šup šup ven... :grinning: :grinning: / Míra včera dorazil domů,ne? / :grinning: :grinning:

Romi tak to si dooobře pokoupila !!! :slight_smile:
8. lis 2009 v 11:28  • Odpověz
ono je to opravdu hodně těžký téma :pensive:
a hlavně člověk nikdy neví,jak by se zachoval,když se ho to netýká :wink: :wink:

ale myšlenka utratit???mě to teda v životě nenapadlo,že bych ho nechala utratit......to mi přijde fakt drsný
a to jsem fakt bezradná :pensive:
8. lis 2009 v 11:33  • Odpověz
no utratit bych nikdy nenechala... to by musel někoho drasticky napadnout fakt....
přece proč ho zabíjet :zipper_mouth: když někde jinde může třeba v pohodě žít x let?

na začátku bude možná nervozní, ale po čase by si měl zvyknout... zůstala bych s novým majitelem v kontaktu, nám to hodně pomohlo... nebyli jsme se tam podívat (jen jednou z dálky, abysme psa nemátli a aby pak nesmutnil případně nebo nebyl zmatenej), ale paní pošle občas fotky a tak, takže jsme v klidu :slight_smile:
jinak můžu říct, že za čas si člověk taky zvykne, je fakt, že my ho měli "jen" 2 roky, ale prvních pár dnů nebo týdnů jsme pořád čekali až uslyšíme tlapky na podlaze a až vyskočí na postel a tak.... teď si na něj vzpomeneme tak jednou za měsíc... a je to tak dobře, klaplo to pro všecky...
8. lis 2009 v 11:40  • Odpověz
no tak to máta velký štěstí :dizzy_face:

tak bych si to tak mooooc přála :pensive:
teda nejvíc bych si přála,aby se nemuselo nic měnit,protože je to krásný soužití nás všech,navíc si fakt myslim,že je hodně znát na dítěti jestli vyrústá mezi zvířatama,učí ho to velké lásce a jemnosti,ale.....
8. lis 2009 v 11:45  • Odpověz
a Ty máš alergii Barru?

nj, zvířátka jsou prima... my teda nemáme, ale malej je zatím moc jemnej k nim, když je někde vidí, tak jsem ráda... včera jsme byli v čajovně a tam měli psa (úplnej mazel) a Matýsek úplně zářil a furt ho hladil... jen teda se musí dost hlídat, aby mu nechtěně neublížil, že jo
8. lis 2009 v 11:46  • Odpověz
jo ta stávka MHD se prej rozhodne dneska... vypadá to na čt nebo na pá... to mám jít na velkej utz... tý woe, nakonec tam snad budu muset jet taxíkem nebo co :unamused:
8. lis 2009 v 11:47  • Odpověz
bohužel ano :pensive:
přitom mám odjakživa pejska.....no ale taky je pravda,že jsem odjakživa alergik,ale bylo to na jinný věci

určitě se to musí hlídat,protože děti jsou v tomhle bez hranic,i když jak který :slight_smile: ale záleží to samozřejmě na nás,jak je k tomu povedem :wink:

kolikrát teda koukám ,co je v dětech agrese :unamused: at už ke zvířatům a nebo mezi sebou :confounded:
8. lis 2009 v 11:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.