• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
jj, to já taky :confounded: ale tak nějak chápu, že děti si to ještě neuvědomujou... mně spíš děsí, že na to kolikrát nic neřekne ani rodič :unamused:
8. lis 2009 v 11:54  • Odpověz
Jdu si zdřímnout s Denískem. Doufám, že už tu pak budou zprávy o holkách Petrolejkovic :dizzy_face: :dizzy_face:
8. lis 2009 ve 12:23  • Odpověz
Jé, tak já myslela, že ho "chcete" dát pryč kvůli tomu, že pokousal malou...ne kvůli alergii :wink:

To "zabití" jsem brala podle sebe...takže tak 12 letého psa...nedokážu si představit, že by si zvykal nikde jinde.

Ono pokud kousne (nemyslím brutálně pokouše) mladý letý pes, tak to není úplně jeho chyba-pro psa je rodina smečka, kde stále "bojuje" o své místo. Zvláště, když jde o malé dítě, které se mu tam "vetřelo", i když ho má rád. Také záleží na tom, jestli je "hodný" povahou a stále, nebo "poslušný" vlivem autority svého pána. Ale to je hrozně rozsáhlé téma....každopádně takové rozhodnutí nikomu nezávidím :pensive: !

Jo, chlubím se...jak jsme vysávaly, tak jsem byla v chodbě a malá na mě asi volala, že chce čůrat...neslyšela jsem...najednou vidím, jak za mnou stojí s tepláčkama u kotníků a říká kapička....když jsem ji neslyšela, tak šla sama na nočník...sama se svlékla a vyčůrala....ale jak jí to trvá, než se svlékne, tak měla trošku počůrané kalhotky (kapička), tak přišla, abych ji převlékla...tak jsem jí tááákkk chválila, že si došla sama na nočníček :dizzy_face:
8. lis 2009 ve 12:38  • Odpověz
Aňa mě pořád přesvědčuje na pejska :sweat_smile: ...a také mazlí každého, kterého může. Ale zatím nechci....neumím si představit, že bychom zvládaly 3x denně venčení...ale až bude starší a schopná se o něho starat, tak asi pořídíme :slight_smile:
8. lis 2009 ve 12:40  • Odpověz
baru nezávidím musí to být strašný. :pensive:

Já su strašně ráda že pejsky máme, Amelka je má moc ráda, sotva se ráno probudí už jí skočí do postýlky a ona je vítá- no krásný. Na procházku chodíme tak, že Amelka vede na vodítku Honey a já mám Luckyna.
Horší je to teď jak nemáme výtah, ale to je jen dočasné.
8. lis 2009 ve 12:56  •  2 děti  • Odpověz
Jo a moc doufám že se tu Peťulka teď tak 4 dny neukáže a nejpozději do zítra tu máme radostnou zprávu od některé z holek.
8. lis 2009 ve 12:58  •  2 děti  • Odpověz
Taky jste tak nerzvozní z toho čekání? :sweat_smile:

Kdepak je nějaká pražská spojka????? :confused:
8. lis 2009 ve 14:00  • Odpověz
Petí, moc na vás myslíme, Berunka si zkrátka počkala až bude tatínek doma :slight_smile: Berunko tak do tohooooo!
8. lis 2009 ve 14:02  • Odpověz
no taky vyhlížím Lucijanu nebo kdo je informátor.... v kolik jeli do porodky??
8. lis 2009 ve 14:03  • Odpověz
Ahojky, krásnou neděli všem :dizzy_face:
Pét'o, do toho!!! to už se Beunka určitě klube!!! vydrž, už brzy budete 4 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Simirek, teda to je těžké rozhodování co dělat když vlastní pejsek kousne, ale co já můžu říct tak většinou musím hlídat Tomíka, aby naší psici něco neudělal, protože on to tak nemyslí, ale ten pes to bere jako podnět aby se bránil. Viděla jsem i u známých že jejich pes spal a jejich 2 a půl letej chlapeček sebral poklice a šel psovi mlátit k hlavě, to se pak nedivím že ten pes se lekne, neví co se děje a jeho reflexem je bránit se takže kousne. Prostě děti se musí hodně hlídat. Jiná věc je, když cizí pes vystartuje a zničehonic někoho pokouše.

Barru, teda snad černoch pomůže, aby mohl pejsek zůstat u vás, chápu jak je těžký se rozloučit s někým kdo je členem rodiny. :pensive: Taky bych nebyla schopná dát ho do útulku. Nemáš možnost aby případně zůstal u rodičů nebo nějakých příbuzných? Naše Ketyna byla nejdřív se mnou, ale když jsem změnila práci a nestíhala jí venčit tak zůstala u mamky a jsem si jistá že je št'astná, protože má maximální pozornost a péči. :dizzy_face:
8. lis 2009 ve 14:04  • Odpověz
Peťi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: na rychlovku :dizzy_face:
8. lis 2009 ve 14:05  • Odpověz
jéé, dnes už bude možná další čtyřčlenná rodina!! :dizzy_face: Peťko, moc moc přeji rychlý porod a hlavně ať ste obě v pořádku....a pevně věřím, že si tě tam nechali, tak mě nezklam :grinning: :wink: :dizzy_face:
8. lis 2009 ve 14:36  • Odpověz
Péťo, tak rychlý porod, no vlastně už by mohly být nějaké zprávy, ne?
8. lis 2009 ve 14:49  • Odpověz
Ahojky, hlásím se podelší odmlce - všem těhulím přeji zdraví a dětičkám pogodu s rodiči...
jsem tu hlabvně jako oficiální spojka s porodnicí u Apolináře, kde je naše Peťa...
Info z poledne :
příjezd byl zdrcující, nevydrží ani sedět v autě, otevřená na 2 a kousek, prý to je ta lepší zpráva, kontrakce skoro žádné, dle monitoru, teda jsou, ale prý ne moc intenzivní a teď ta špatná zpráva, Verunce se v bříšku daří, je VYSOKO, na porod to nevypadá..
a to Pe´ta v noci od 1 do 7 lezla kousala do polštáře, do postele, jak moc jí to bolelo, teď v porodnici je prý klid, že se cítí v pohodě..a že si snad i myslí, že jí pošlou odpoledne domů..
no, vyšetření dvě má asi za 30 minut, pak budu vědět víc...
je unavená, jak nespala, snad se otevře, ještě o kousek a jeden prst, aby to bylo na 4 a dali epík
INFO DÁLE :
Její doktorka měla noční, zatím ji Peťa nevolá, čeká co se stane dál. Míra za ní zase dorazí, až Týnku hodí spát, je vyspaný a potížích Peti v noci snad ani neví.
Váhový odhad : chce aby jí udělali hned po vyšetření doktora, že by se pak vidělo, je smířena s císařem...
říkala, že cítila, jak při vyšetření do ní jdou víc jak jeden prst a pak prý malá je hodně vysoko, to jim hned řekla, že to bylo naprosto stejné u Týnky, jen nebyla na 2,5 , ale na jeden, doufám, že když ví, jaký byl průběh Týnky, zkusí vymyslet Veru , aby vykoukla...
už jsem jí i říkala, ať motivuje Veru a před pipi jí ukazuje dárky..smích jí nepřechází, nálada byla v poledne super, dokonce říkala, že jí je tak dobře, že si umí představit cestu s taškou z porodky MHD
NEWS - horká novinka :
je na tři, dítě v plicích , je na hekárně a povinně kroutí zadkem !!!!!!!!!!

Myslete na ní, pa..
8. lis 2009 ve 14:58  • Odpověz
hoooj...vypadá to nadějně..peta si vzpomnela, jak se rodí :grinning: spojka lucijana snad za chvili dodá info :wink:
8. lis 2009 ve 14:59  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz
:grinning: tak me predbehla..já jen chtela rychle utisit vášně :grinning:
8. lis 2009 v 15:00  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz
teda to jsou nervy,moc na ní myslím a těším se na další zprávy

díky Luci
8. lis 2009 v 15:05  • Odpověz
Luci, díky!!!!!!!

Berunko, mazej dolů!!!! Čekají tě nádherné věci na světě :wink:

......... a samozřejmě myslíme .... i Jindřich :grinning: :grinning: :grinning:
8. lis 2009 v 15:06  • Odpověz
Luci, moc díky za info!! Já tu sedím napnutá, jak kšandy. Je to vrzůšo být na druhé straně než před sedmi měsíci :grinning:
8. lis 2009 v 15:16  • Odpověz
Peťo drž se, ať se to rozjede !!!! všichni držíme palce !!! :dizzy_face:
8. lis 2009 v 15:22  • Odpověz
týýý vole na kole :sweat_smile: :sweat_smile: to je akce měsíce :grinning: Peťo, drž se, vydrž!!! Už to bude!!!

Lucijani, díky díky za info :wink:
8. lis 2009 v 15:32  • Odpověz
Jdu žehlit a k tomu jsem si pustila počítač, že si jako pustím nějaký písničky. A teď jsem tady z tý zprávy celá natěšená, že snad ani žehlit nemůžu. Držím všechny palce holkám petrolejkovým, snad se maličkou podaří nějak dostat níž a brzo se pojede podívat na maminku z venku :dizzy_face:
8. lis 2009 v 16:17  • Odpověz
týýýý jo, my jsme celá rodinka napnutá, hlavně přejeme Petí ať to proběhne fakt rychle :slight_smile: už se těšíme na malou Pogodku :wink: :slight_smile:
8. lis 2009 v 16:18  • Odpověz
Ahoj holciny, pro ukraceni dlouhe chvile a odlehceni napeti kopiruji z jedne diskuse pro pobaveni:slight_smile:

Něco pro rodiče a pro ty, co se chystají mít víc než jedno dítě. Ano, rodičovství všechno změní. Ale rodičovství se také mění s každým dítětem.
Zde jsou některé příklady, jak se mění s druhým a třetím dítětem.

VAŠE OBLEČENÍ:
1. dítě - Začínáte nosit těhotenské oblečení, jakmile vám doktor potvrdí,že jste těhotná.
2. dítě - Nosíte své normální oblečení tak dlouho, jak je to možné.
3. dítě - Vaše těhotenské šaty jsou vaše normální oblečení.

JMÉNO DÍTĚTE
1. dítě - Studujete knihy se jmény a trénujete vyslovování a psaní kombinací všech vašich oblíbených jmen.
2. dítě - Někdo musí pojmenovat své dítě podle pratety Alfonsie. Můžete to být klidně i vy.
3. dítě - Otevřete knihu se jmény, zavřete oči a přečtete jméno, do kterého se zabodl váš prst.

PŘÍPRAVA NA POROD
1. dítě - Pravidelně trénujete dýchání.
2. dítě - Nezdržujete se trénováním dýchání, protože si pamatujete, že dýchání posledně vůbec nepomohlo.
3. dítě - Zažádáte o epidurál již v 8. měsíci.

VÝBAVIČKA
1. dítě - Oblečky na novorozeně předem vyperete, sladíte je podle barev a srovnané uložíte do skříňky.
2. dítě - Zkontrolujete zda jsou oblečky čisté a vyřadíte pouze ty s nejtmavšími skvrnami.
3. dítě - Chlapečci mohou taky nosit růžovou, není-liž pravda ?

STAROSTLIVOST
1. dítě - Při prvním náznaku zafňukání či zamračení zvedáte dítě do náruče.
2. dítě - Zvedáte dítě v okamžiku, kdy hrozí, že se nářkem vzbudí prvorozeně.
3. dítě - Naučíte 3-leté dítě jak natáhnout mechanickou houpačku.

AKTIVITY
1. dítě - Berete dítě na cvičení rodičů s dětmi a vyprávění pohádek knihovně či divadle.
2. dítě - Berete dítě na cvičení rodičů s dětmi.
3. dítě - Berete dítě do supermarketu a čistírny.

ODCHODY Z DOMOVA
1. dítě - Když poprvé zanecháte dítě doma s někým na hlídání, zavoláte během doby 5 krát domů.
2. dítě - Před tím než odejdete nezapomenete zanechat telefonní číslo, na kterém je vás možno zastihnout.
3. dítě - Zanecháte následující instrukce: Volat pouze tehdy, když se objeví krev.

DOMA
1. dítě - Strávíte velkou část dne pouze pozorováním dítěte.
2. dítě - Strávíte část dne hlídáním, aby starší sourozenec nezmáčknul, nestrčil nebo neuhodil toho mladšího
3. dítě - Strávíte část dne schováváním se před dětmi.

Makulce gratulace!!! Jsi borka:slight_smile:

Petiii drz se, za chvili je po vsem a budes nuchat miminko!!!!

Petisko - co jsem rikala???? bude to dobre:slight_smile:!, drzim palce na kontrolu! Ja si dala do profilu tydny, abych mela kdyztak neco na pamatku, kdyby nic.....ale taky verim, ze to bude dobre!!!!

Hezky vecer a tesim se na zhave zpravy!

PS: tak jsme uz taky bez dudla. Sice napodruhe, ale zjevne ma vse svuj cas. Pred dvema mesici brzo, ted jak po masle, bez protestu, dela jak kdyby dudl nikdy ani neexistoval, uz ho ani nemam pripraveny ukryty v pohotovosti...
8. lis 2009 v 17:05  • Odpověz
Petííí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. lis 2009 v 17:10  • Odpověz
Já taky pořád nakukuju co Péťa :dizzy_face:
8. lis 2009 v 17:12  • Odpověz
tak honem berunko(Verunko?)ven, maminku moc netrap
8. lis 2009 v 17:19  • Odpověz
Přišly jsme z venku a hned letím k PC...a ono zatím nic :sweat_smile: ...sakryš, zrovna chci jít dneska spát brzy, tak abych tu "akci" měsíce neprošvihla :astonished:
8. lis 2009 v 18:17  • Odpověz
Sluní, teď jsem dočetla ten text. Dobrý! :grinning:
8. lis 2009 v 18:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.