• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
Ahojky holky... :slight_smile:
1. črc 2009 v 09:00  •  2 děti  • Odpověz
Luci, už máš cestovní horečku?
1. črc 2009 v 09:04  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile: ,

Zuu: :grinning: :grinning: :grinning:

Lukáš rád kouká do výstřihu a rád mě hňácá sádlo na břiše, směju se tomu a při tom mrká na tátu :grinning:

Dneska mi Terka odjela na 3 týdny - to je dlouhá doba :frowning2: . Co já budu dělat, až mi odejde s nějakým frajerem :cry: :grinning:
1. črc 2009 v 09:04  • Odpověz
gmol: no, na to taky někdy myslím, teď je Elí jen naše a za chvilku pro ní budem ty nemožný rodiče a pak nám uteče úplně :fearful:
1. črc 2009 v 09:06  • Odpověz
Dobré ránko,
Zuu: byly jsme včera okolo 15:00 a byly jsme tam samy!!!!! A mi to nedalo, tak jsem se zeptala, co se děje, že vždy jsem u nich kvůli hluku na nervy a paní (taková silná, tmavá, kníratá, není moc komunikativní, většinou stojí u pokladny) říkala,že začaly prázdniny a to se nikdy neprodává, že se tam nudí :grinning: .
Taky když vylezu ze sprchy, tak mi Majka chce šahat na kozule a za chvíli i došáhne, protože je mám zhruba u pupku :grinning: :grinning: . A ukazuje prstem na pipinu a prý: cotoje?
1. črc 2009 v 09:10  • Odpověz
Tery nene..zatím mě to nějak nedochází! :slight_smile: pořad něco musíme dělat...chystat postele pro hlídače kteří u nás budou, občerstvení pro naše co přijedou hned po práci a povezou nás. TEn odlet večer je nakonec dobrej..spoustu věcí bych asi zapoměla.. :grinning:
1. črc 2009 v 09:11  •  2 děti  • Odpověz
ingridko: :grinning: :grinning: :grinning:jdu se chystat valíme na tu neurologii :unamused:
1. črc 2009 v 09:12  • Odpověz
Teru: právě že to strašně rychlo uteklo :fearful: . Už je to ženská i příroda jí to dala na jevo, ale pro mě je to pořád holčička. Taky ten strach o ní je teď jinej než u malých dětí. A období nemožnýho rodiče už máme, ale přesto přiznala, že i jí se bude stýskat :dizzy_face: , tedy hned jak si od nás dáchne :grinning: .
1. črc 2009 v 09:14  • Odpověz
Hani: jedeš zítra taky do ZOO? Budu nechávat asi auto v Řepích, tak jsme mohly cestovat spolu :wink: .
1. črc 2009 v 09:16  • Odpověz
Hani:držím palce, ať ti už pomůžou
1. črc 2009 v 09:19  • Odpověz
Ingrid: no tak super, díky za info, tak to zajedeme pro naše kecky vel. 24 :sweat_smile: My už kupujeme asi šestý botičky :confused: Asi to dítě přestanu krmit, nebo co :grinning:
1. črc 2009 v 09:21  • Odpověz
Pardon, že otravuju, ale zajímalo by mě, do kolika měsíců se chodí k doktorce do poradny a ne do normálních ordinačních hodin. Mé doktorce se nemůžu dovolat, a tak to zkouším tady. Děkuji a můžete napsat do IP.
1. črc 2009 v 10:01  • Odpověz
do normálních ordinačních hodin se chodí s nemocí a do poradny na prohlídky, zda je vše ok..nebo ne ? :fearful: a tam se snad chodí až do 15
1. črc 2009 v 10:20  • Odpověz
my v poradně nebyli ještě ani jednou :confused:
1. črc 2009 v 10:49  • Odpověz
Baru, já beru poradnu ty pravidelný kontroly...nechodí se s marodama, ale většinou odpolko
1. črc 2009 v 11:01  • Odpověz
Zdravím!

Jsme zpět z poradny - toho pláče zase :pensive: On je úplně hysterický, měl zaryté nehty do mého krku a ječel a ječel. přitom u sestřičky byl ještě docela hodný, dokonce hojně používat své jediné srozumitelné slovo "tááám"

Výška 86cm (75 percentil), váha 11,3kg (25 percentil), hlava 46,5cm - méně než 25 percentil :grinning: - zlato naše s malou hlavou :grinning:
že nemluví- krom těch asi deseti slov - je prý v pohodě :sunglasses:

A ještě musím napsat trik jak na donesení moči :grinning: :grinning: :grinning: - citlivé čistotymilovné osoby raději nečtou - je trik mého bratra, musím mu ještě poděkovat
No, Matýsek na nočníku hrozně pláče - takže rada, nechat běhat s holým zadkem, on se někde počurá, že .... no, a milou louži prostě natáhnout do nosní odsávačky a je to:grinning: :grinning: :grinning:
tip švagrové (útlocitní opravdu nečtou) - použít brčko :sweat_smile:
můj tip: injekční stříkačka :grinning:
Moč negativní, takže pohoda :wink:
1. črc 2009 v 11:10  • Odpověz
A co jsem dočetla:

Zuuu :grinning: :grinning: :grinning:
Ingrid :grinning: :grinning: :grinning:

labell, kdybych tě už nezastihla, tak přeju, ať je dovolená super, ať si ji opravdu užijete a v rámci možností i odpočinete :wink:

U nás teda podprsenka neletí a mnohem víc ho zajímají prsa táty než mámy :sweat_smile: , akorát mi odtahuje tričko a kouká na ně shora :grinning:
1. črc 2009 v 11:15  • Odpověz
sylvi: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak tip na odebrání moči mě teda dostal hihi :grinning:
1. črc 2009 v 11:17  • Odpověz
ahoj všem :wink:

to jsem se zase pobavila u dočítání :grinning:

u nás letí podprda,Nikča si jí dává na hlavu,jen nechápe na co je tam ta druhá čepka :grinning:

labellko:užijte si dovolenou,závidim,hned bych jela taky :wink:
1. črc 2009 ve 12:18  • Odpověz
Sylvi: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dobrý způsoby
Zuuu: ty jo, to jsem myslela, že naše M. má nohu jak slůně a vy máte ještě větší :grinning: :sunglasses: . ALe zase: koupila jsem bačkůrku 23, měla 22. no a ten rozdíl mezi nima je jen 2mm. ale zase v keckách z 22 na 23 je rozdíl 6mm. Jestli ty bačkůrky s otevřenou špičkou se zohledňujou jinak..baba mě mohla na to upozornit, bych koupila papuče 24.
aurecon: přesně jak píše teruse. když je dítě nemocné, jdeš do norm. ord. hodin, když na očko, prohlídky, jdeš do poradny. TO aby nemocné děti nenakazily ty zdravé.
1. črc 2009 ve 12:20  • Odpověz
Sylvi: krásnej trpaslík :grinning:
1. črc 2009 ve 12:28  • Odpověz
tyjo, zítra má pršet :confused:
1. črc 2009 ve 12:28  • Odpověz
Holky moc dííky!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. črc 2009 ve 12:34  •  2 děti  • Odpověz
týýjo. podprsenky! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: A druhá čepička u Simirkovic :grinning: :grinning: :grinning:

syliv-a tip na odběr moči je bomba! :grinning: :grinning: A fotečky ještě lepší- a nezbytná čepice nejlepší! :grinning: :grinning:
1. črc 2009 ve 13:00  • Odpověz
holky, a zítra nedorazíme. Manželovi se včera rozbilo auto, zkoušel ho opravit, ale nepodařilo se. A mechanik má čas až příští týden.. Takže jezdí mým..Já se tak těšila!!! :frowning2:
tak hodně foťte a pak napište, jak bylo!
1. črc 2009 ve 13:02  • Odpověz
a navíc je Tomek po očku protivka.. :frowning2: :frowning2:
1. črc 2009 ve 13:02  • Odpověz
ahoj :sunglasses:

Agi: já taky kojila jen 3 týdny a malej mi tuhle zvedl tričko, ukázal na prsa a prej "mlíko!" ... jsem naprosto nechápala :confused: :sweat_smile:

Zuu: krmením ta výška nebude, já zrovna dneska když jsem viděla jak neskutečně se Matýsek láduje u oběda (oběma rukama si rve jídlo do pusy, tváře má jak křeček a přes to křičí "eštěééé!" a chvílema se skoro dusí).. tak jsem dneska říkala, že kdyby rostl do výšky tak jako jí, tak by už musel mít tak metr a půl :grinning:

Comra :frowning2: :angry: a nejede někdo z Jihlavy kdo by Tě mohl vzít??
1. črc 2009 ve 13:10  • Odpověz
Simi: čapka :grinning: tak to by u nás nehrozilo :zipper_mouth: :sweat_smile:

to s tím odběrem moči si musím pamatovat, Sylvi :grinning:

a super, že odběr byl ok :slight_smile:

jak dopadla Hani na té neurologii?
1. črc 2009 ve 13:13  • Odpověz
Teru: bude pršet asi jako dnes, zatím nic a k večeru nějaká ta bouřka
http://www.weatheronline.co.uk/CzechRepublic/PragueKbely.htm
1. črc 2009 ve 13:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.