• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
Holky díky - u nás se někdy zadaří a taky dá celou noc,ale většinou se 1xvzbudí-jdeme do kuchyně uděláme mlíko nebo čaj a pak jdeme zase spát

sledujete superstar?
8. lis 2009 ve 20:52  • Odpověz
Luci-Tom spal celou noc velmi často. Občas 1x zaknoural, dala jsem cumel a v poho. ALe posledních pár dní je to děs..jak jsem psala. Horní špičáky mu vylezly před 14 dny, kouknu, co dolní.

a dneska jsme byli u švagrové-kadeřnice. Tomí byl poprvé stříhán. Byl megašikula, krásně seděl a vyloženě si to užíval...Ty tři chloupky kudrnatý jsem si schovala do pytlíku..:slight_smile: :slight_smile:
8. lis 2009 ve 20:53  • Odpověz
Luci já sleduju :wink:
8. lis 2009 ve 20:58  •  2 děti  • Odpověz
Taky koukám, Šmajda se mi líbí - zatím jako jediný dnes :slight_smile:
8. lis 2009 ve 21:02  • Odpověz
jedná se mi o to,jestli ho třeba nemám nějak odnaučit ten čaj bo mlíko k ránu,ale když i Amelka si dává,tak to ještě nechám

líbila se ti ta Bagárová?
8. lis 2009 ve 21:03  • Odpověz
Ne, nelíbí se mi tak nějak nikdy.
8. lis 2009 ve 21:04  • Odpověz
Luci, Deny se teď zase naučil na mlíko v noci. Taky. Dávám mu ho - než aby hulákal a vzbudil celý dům..... Však mi neuškodí ho jít udělat a on zase spokojeně usíná :slight_smile:
8. lis 2009 ve 21:05  • Odpověz
Robik taky kolem páté má lehčí spaní, tak mu mlíko udělám a pokračujeme ve spánku, sice hodinu, někdy víc, ale beru každou minutu navíc :grinning:
8. lis 2009 ve 21:06  • Odpověz
nakukuji co BErunka.....

Superstar taky sleduji a zatím se mi dneska nikdo moc nelíbí, jen Leona......Šmajda to s tou show teď trocha přehnal podle mě.... :sweat_smile:
8. lis 2009 ve 21:06  • Odpověz
Luci nelíbila..bohužel..
Chvílama se mi teď líbil Šmajda, ale jen chvílama..
8. lis 2009 ve 21:07  •  2 děti  • Odpověz
holky, já se nudím.....Robiš si pustil DVD četník a četnice, tak to mám jako kulisu, ale na netu už nevím, kde mrknout....asi půjdu za chvilu spát :unamused:
8. lis 2009 ve 21:07  • Odpověz
Mi stejně tak nám tady na Mělníku,máme chvílema pocit,že porota kouká na jinej pořad
8. lis 2009 ve 21:08  • Odpověz
tak Emmi zase teď vyspává, dneska do 9... :grinning: :grinning: my mlíko k ránu nepotřebujeme, ale čajík musíme mít po ruce pořád.. :wink:
8. lis 2009 ve 21:08  • Odpověz
Agi: :grinning: :grinning: pak jen přidá jednou parfém a pude na rande :grinning:

tak já už v noci nedávám nic dlouho, Veru, tak rok... díky bohu za ty dary, hlavně teď jsem ráda, že se ještě vyspím

Romi: máš fotečky sestřihu? :slight_smile:
8. lis 2009 ve 21:09  • Odpověz
holky to je sranda,já jak mám pomalý to připojení,tak než se mi odešle odpověď jste jindy - mazeeeec

můj favorit je Chodůr
Mi:ty Bendig viď
8. lis 2009 ve 21:12  • Odpověz
Díky všem za reakci na Vigantol :wink:

Luci, jsem teď komusi říkala, že u nás krásných nocí bez vzbuzení máme na kontě asi pět :pensive: Pak je několik více nocí, kdy jsem nahodila dudlík a dobré.
Poslední noci byly ale strašné, přičítám to úplňku, růstu zubů (dnes jsem objevila první kousínek první pětky :dizzy_face: ) a taky přestěhování do nového pokoje. K tomu patřily i oblíbené dvouhodinové pauzy, ale už týden spí "v kuse" jen s mrčením :stuck_out_tongue_closed_eyes:
O prospaných nocích si nechávám jen zdát :unamused:
8. lis 2009 ve 21:13  • Odpověz
jo, agatka má pravdu, že je třeba fakt z těch klučíků vychovat čistotné chlapíky :slight_smile:
8. lis 2009 ve 21:14  • Odpověz
Jojo, Bendík :wink:
8. lis 2009 ve 21:16  • Odpověz
holky, psala mi kámoška, že prej Jandová je blond...jaké to má? Nebo jak bude mít kdosik po písničce, napište to tu, řeknu Robišovi, ať to na chvilu přepne :sweat_smile:
8. lis 2009 ve 21:16  • Odpověz
stříhání :fotila jsem. Ale na něm to moc není vidět. Jak je blondatej..ale došla baterie ve fotáku, tak dodám později.
a je mi zle a ted jsem si vzala paralen. Ten těhu můžou, že jo?
a ještě jsem se chytla s manžou... těhu hormony a několik nevyspalých nocí dělá svý...Mám pocit, že se mnou nemluví dost, sotva odpoví, když se na něco zeptám. Když nemluvím já, tak on ne. Mám pocit, že nepohladí, nepolaská, nezeptá se jak mi je..No, prostě bych asi potřebovala profackovat!.. :grinning: :grinning:
8. lis 2009 ve 21:17  • Odpověz
Peti: Jandová má paruku, aby vypadala jako Madonna...:slight_smile:

Mě se taky líbí Chodúr.. :wink:
8. lis 2009 ve 21:17  • Odpověz
Petise:má paruku,aby vypadala jako Madona
8. lis 2009 ve 21:19  • Odpověz
Luci, nevím, jestli se počítá i stále kojená Anička, ale stále se budí minimálně 3x, spíše vícekrát :wink:
8. lis 2009 ve 21:19  • Odpověz
Tak u nás se taky nespí celou noc v kuse. Ne že bych dělala mlíko, to nepije ani během dne, ale probudí se, chce přikrýt, nasadit dudlík nebo jen pohladit. Asi tak 3x za noc. Už jsme měli krásné noci, ale od té doby, co jsem psala, že měl ty noční můry, tak jsme najeli na tenhle režim spánku. Ale daleko víc mi vadí, že se ráno probudí před šestou hodinou a přitom mu to nestačí. Pak je téměř celé dopoledne protivka a já mám fakt dost problém udržet ho vzhůru až do našeho návratu ze školky.
8. lis 2009 ve 21:20  • Odpověz
Gabčo, verunko - áha, tož to nenapsala :grinning:
8. lis 2009 ve 21:22  • Odpověz
Doufám, že maličká petrolejka stihne být šťastným nedělňátkem :dizzy_face:
8. lis 2009 ve 21:22  • Odpověz
teda Sylvi,Maji :to je něco a já měla pocit,že u nás spaní špatný,takže beru zpět a díky za to

já Bendiga nemusím,ale ted to rozbalí
8. lis 2009 ve 21:24  • Odpověz
Říkám si, že si berunka dává na čas :frowning2:
8. lis 2009 ve 21:25  • Odpověz
Romi, neblbni :slight_smile: Jakože je třeba chápat, že toho mají moc, že nás živí, že jsou unavení. Ale je třeba chápat, že to samé máme i my, ne? Sice hooodně pomalu, ale přece jen začínám chápat (ovšem nepřestává mě to štvát), že si o to musí člověk říct. Prostě připomenout. Oni to nemyslí nijak špatně, já jim to věřím, ale je to moje potřeba, aby si mě chlap všímal.
My měli tohle poměrně nedávno a stejně myslím, že to Jindrovi celkově až tak nedocvaklo. Ale je to lepší.
8. lis 2009 ve 21:27  • Odpověz
Mně ten Bendik líbí, si nemůžu pomoct :dizzy_face:
8. lis 2009 ve 21:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.