• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
Romčo, uvažovala jsem, co napsat, ale Sylvinka to napsala přesně :slight_smile:
8. lis 2009 ve 21:29  • Odpověz
Bendig se mi líbí, ale je takovej hloupoučkej a Chodůr super zpívá, ale přijde mi takovej zvláštní
8. lis 2009 ve 21:30  •  2 děti  • Odpověz
tak jsem tu partiju teda zkoukla a ten Bendig mi mluvou připomíná Sámera, on taky tak šišlal nebo co...a Chodur mi příjde, že je takový ulízlý, ty vlasy má strašné
8. lis 2009 ve 21:36  • Odpověz
Romi: jj, jak píše Sylvinka, člověk si o to musí říct ( :wink: :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: )... já taky někdy mám fofr nebo mi není dobře a malej nemá den a muž se taky musí připomenout :wink:
8. lis 2009 ve 21:36  • Odpověz
Pro mne je Chodur nok :frowning2: Ale hlas má, to zas jo :slight_smile:
8. lis 2009 ve 21:37  • Odpověz
mě se líbí Ben jako napomazlení,zpěvem ten Chodůr,Bendig je takový telátko mladý

Romčo:já myslím,že tohle k těhu prostě patří,ty máš ale super postoj snad ke všemu co tu čtu,nepamatuju se,že bys byla mimo formu a co se chlapů týče - 4 je už velká rodina a uživit ji je makačka,takže toho maj taky plńou hlavu
8. lis 2009 ve 21:40  • Odpověz
Co ta Berunka? :confused: Od půl šesté už uplynulo času .... Snad jsou obě v pořádku
8. lis 2009 ve 21:41  • Odpověz
Berunka čeká na půlnoc, ať je pondělí šťastný den pro Peťanky :slight_smile: :sweat_smile: :zipper_mouth: :dizzy_face:
8. lis 2009 ve 21:43  • Odpověz
Ben mi teď přišlo jakoby to snad kazil schválně, bo mu je trapně že vypadla konev díky tomu že jeho tam podržely pubošky.
Hmmm a porota ho chváli, tak mám asi dost. Jinak je teda ale krásnej.
8. lis 2009 ve 21:46  •  2 děti  • Odpověz
Já nemvím, mám pocit, že nezpívá, ale recituje. Ale barvu hlasu má kásnou a charisma taky....
8. lis 2009 ve 21:47  • Odpověz
mě se to taky teda moc nelíbilo....ti porotci kolikrát překvapí, jak pochválí
8. lis 2009 ve 21:48  • Odpověz
Sylvi: jsem s tvým příspěvkem taky za jedno...:slight_smile:

Bendig mi taky přijde takový hloupoučký, malý, nevyspělý, mládě...Ben se mi líbí vzhledově... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Mám taky ráda Dominiku, jak zpívala tenkrát tu Laru tak mě dostala...:slight_smile:

Doufám, že Lucijana podá brzo nějaké nové info !!!!
8. lis 2009 ve 21:50  • Odpověz
holky díky moc za podporu. Celkově si myslím, že jsem přecitlivělá..a jak jsem těhu a nemocná a nevyspalá..tak se to sčítá..Manža se hrozně snaží, vím a furt chválím, je opravdu skvělej...Ale dneska jsem asi potřebovala "foukat pod pytlík" (jak hlásá Terka) já..A nic..No, snad zítra... :wink:
8. lis 2009 ve 21:50  • Odpověz
holky, padám na kutě....bobrou noc.....a posílám moc moc pozdravů Peti, ať má brzo maličkou v náručí, snad se moc netrápí, bobiš.... :fearful:
8. lis 2009 ve 21:52  • Odpověz
INFO OD PETI : stagnuju, občas kontra , ale jinak beze změn. Ještě budu ráda , když porodím zítra. Jídlo mám , ale nosej mi tu (ptala jsem se, zda nemám něco přinést ) papa
8. lis 2009 ve 21:52  • Odpověz
Chuděra, tak to zase bude mít dlouhý.
8. lis 2009 ve 21:54  • Odpověz
Ach jo :frowning2: Peťa si to zase "vyžířá" a to jsem si myslela, že podruhé to bude mít snažší :frowning2:
8. lis 2009 ve 21:57  • Odpověz
Petulka chuděrka..moc na ní myslím...Snad se to pořádně rozběhne a bude to šrumec! Co ten váhový odhad?
8. lis 2009 ve 21:57  • Odpověz
autor
ahojda,
Berunko do toho, ať jsi co nejdřív u maminky v náručí.. :slight_smile:

ad spaní, u nás se v kuse teda nespí..než jdu spát tak jdu většinou jednou uklidňovat děsnej pláč, takže Verulí má asi taky noční můry..vždycky se třese a říká neci..zlehčujem to s manžou, že se jí zdá o tom, že si musí oblíkat bundu, to totiž nerada..no a pak je v různý čas přesun ke mě do postele..dneska to bylo až v 6 a spaly jsme do 8h..takže tak u nás..

Romčo, taky mi přijde, že jsem přecitlivělá..třeba mám tendence "vyčítat" manžovi, že spí víc než já.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
je fakt co píše sylvinka i verunka..

simi, barru, mrzí mě že máte trable s pejskama.. :unamused:
8. lis 2009 ve 22:00  • Odpověz
Jééé chudinka Peťulka :pensive:
8. lis 2009 ve 22:03  •  2 děti  • Odpověz
Tak Jájinka se v noci budí, sem tam. Spíš hodně cestuej, převaluje se, ujišťuje se že jsme u ní i někdy nás volá ze spaní. UM nepije, ale v noci se vzbudí že má žížu

Tak Superstar, nemusím Bendíka jako osobnost ale zpívá pokaždé dobře to se mu musí nechat. Šmajda to dneska na mě moc přestřelil.
Jinak pro mě to je takto ( od nejlepšího )
1) Chodúr, Šenková
2) Bendig, Stará
3) Šmajda, Lacho
A mrzí mě že odešla Markétka Konvičková ta byla na stejném místě s Dominikou a Honzou. Jinak mi je od začátku nesympatická a ani se mi nelíbí jak zpívá Bagárová. Ben je sympaťák ale za mě neumí zpívat teda vůbec.
8. lis 2009 ve 22:07  • Odpověz
Přejeme Peťě aby se to nakonec fofrem rozjelo !!"Vyžrala" si to posledně, tak teď už pěkně fofrem ven, Berunko !! :wink:
8. lis 2009 ve 22:09  • Odpověz
Na Peťu s Berunkou moc myslím! A taky na Týnku. ...... Kéž by to vzalo rychlý obrat :pensive:

Já jdu pomalu do postele - dva dny teď spal s Matýskem Jindra, tak mě teď čeká zase pět nočních :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: Ale třeba ho fakt nasíral ten zub ....
Dobrou noc všem!
8. lis 2009 ve 22:12  • Odpověz
ahojky :slight_smile:

zdravím všechny těhulky, netěhulky...a zvlášt jednu k Apolináři... Veru, šupaj ven! a hned tu chci vidět náhradní tehulku, ať nám neklesnou stavy! :slight_smile: :wink:

jen koukám...přecitlivělost...hmmm, tak mohla bych psát román :sweat_smile: Jsem plačka největší...a taky mě občas nemá nikdo rád :grinning: :grinning: a Honza mě neposlouchá, Katy taky ne :grinning: :grinning: no až se tomu musím smát :sweat_smile:

a spinkání: možná to chválím naposledy, protože se toho u nás za chvíli hodně změní :wink: Katynka spí hezky...usne kolem osmé večer a probudí se kolem sedmé... většinou o ní vůbec nevíme :slight_smile: ale jak píšu...ťuk, ťuk, ťuk...

a jinak něco chci a pak hned nechci...a pak hned chci... a řvu... Aco a Lu...stále trvá... :wink:
8. lis 2009 ve 22:14  • Odpověz
Jééé teď čtu o Péťe, chjo chuděra, tak jsem jí přála aby to měly holky rychle za sebou a už se jen oňuňávaly :frowning2:
8. lis 2009 ve 22:15  • Odpověz
Teda Zuzi, kdyby to šlo jak u Katy, tak za tři týdny rodíš :confused: To snad není ani možný!!!!
8. lis 2009 ve 22:19  • Odpověz
Zuuu, Zuzí si opět sedím na vedení, to víš ten můj zadek toho pobere hodně :grinning: :grinning: Teď jsem nějak nepochopila cos myslela tou poslední větou
,,a jinak něco chci a pak hned nechci...a pak hned chci... a řvu... Aco a Lu...stále trvá..."
8. lis 2009 ve 22:20  • Odpověz
Teda Chodur teď válel :dizzy_face: :dizzy_face: Snad poprvé, co mne fakt zaujal :wink:
8. lis 2009 ve 22:41  • Odpověz
To mě zas vůbec, líbil se mi dvě kola před tím..jako hlas dobrej, ale zpívá všechno na jedno brdo.
8. lis 2009 ve 22:42  •  2 děti  • Odpověz
Mně se strašně líbilo, jak si to zazpíval po svém, úplně jinak než Michael :slight_smile: Prostě po svém :slight_smile:
8. lis 2009 ve 22:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.