• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
No jo, ale tak zpívá pokadé..zase Johnes..
8. lis 2009 ve 22:46  •  2 děti  • Odpověz
Luci, mě se právě líbí, že zpívá tím svým stylem...je výbornej...takovej čudlík milej :slight_smile:
Kurec¨, co ty dvě Petrolejky :confused:
8. lis 2009 ve 22:48  • Odpověz
jj Luci taky mi to připadalo stejný,ale to bude asi tím hlasem ne

Tak Péťo ať pro Vás dnešní noc brzy skončí a je malá Verunka Berunka co nejdřív venku

dobrou
8. lis 2009 ve 22:53  • Odpověz
Tak já musím souhlasil s Luckou, mě se strašně líbil jako Elvis, to jsem byla fakt nadšená. Dneska to zazpíval čistě, bezzchybně ale něco v tom chybělo. Zkrátka Jackson mu neseděl, on má prostě na to jinou barvu hlasu, ale chůze dobrá :grinning: No a strašně se mi líbí ta jejich společná písnička, ta je prima
8. lis 2009 ve 22:56  • Odpověz
Jojo, ta je moc pěkná :slight_smile:
8. lis 2009 ve 22:57  • Odpověz
Držíme palečky, aby Petrolejka a malá Berunka byly co nejdřív spolu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

na superstar moc nekoukám, tipla bych že vyhraje Chodúr, ale v podstatě je mi to jedno :grinning:

Verunko, Tomík taky nespí celou noc, vzbudí se minimálně jednou, jak kdy, někdy už kolem 2h, jindy až po 4 a hned volá "mlíííkooo", takže naklušu s lahvičkou a pak ještě spí tak do 7 :wink:
8. lis 2009 ve 23:07  • Odpověz
Tak z ní se mi nejvíc líbí na konci to Benovo ach, ach... :wink: :grinning:
8. lis 2009 ve 23:08  • Odpověz
Mizím do hajan. Zítra jdu do práce a tak nevím, kdy se mi podaří se dostat na koně. Budu na ty holky petrolejkovic moc myslet. Dobrou noc všem
8. lis 2009 ve 23:15  • Odpověz
Jani jak se neco dočtu pošlu Ti sms :wink:
8. lis 2009 ve 23:16  • Odpověz
taky pádím.....prosím, dejte tip, co kdo kupujete prckům k vánocům, narozeninám

dobrou noc
8. lis 2009 ve 23:18  • Odpověz
Teru, my už máme nakoupeno, ale nic zásadního :sweat_smile: doplňkové sady k vláčkodráze,k polštářek s krtkem, kuft s krtkem, tričko, knízka, vrtulník little poeple, něco na kreslení... Od babi s dědou pracovní stůl, od prababi s pradědou Lego duplo mašinka Tomáš.. A já už nevím...
Márince látková paneneka, plastový kočárek (takový, jak znáte z fotek, když fotím rodiny, jen jiné barvy), oblečky, mluvící pejsek FP, od babi s dědou kuchyňku, od prababi s dědou nějakou skládačku. Určitě ještě něco, ale nevybavím si to.
No počítala jsem to každému tak za dva tisíce (jako od nás, babičky nepočítám). Myslím, že je to až až...

Jdu taky do hajan a zítra ráno hned klušu k počítači.... :slight_smile:
8. lis 2009 ve 23:24  • Odpověz
Dneska byl krásný den :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Rozárka byla dokonalá :dizzy_face: strašně jí ta dětská party bavila a furt tancovala :grinning:
ale to ona vždycky :wink:

kdo chcete,koukněte na fotky :slight_smile: i z dneška :wink:

moc myslím na Petu a přeju jí,aby to do rána bylo :slight_smile: posílám spoustu sil :wink: !!!!!!!!!!!!!!!
8. lis 2009 ve 23:41  • Odpověz
Jen nakukuju,jak to vypadá s Petrolejkou.Přeji,at už je právě ted na světě :wink:

Barru- Rozárka je nádherná,úžasná :dizzy_face: :dizzy_face: a vůbec všichni jste moc hezcí :wink:

nemůžu spát,tak vyberu nějaké dárky na Vánoce :slight_smile:
9. lis 2009 v 00:04  • Odpověz
Dobré ráno

nakukuju co Peťa????????

mně je šíleně,takže heslo dne přežít :frowning2:
9. lis 2009 v 07:09  • Odpověz
Dobré ráno,
tak jak Péťa?snad Lucijana dodá brzy čerstvé info,jak holky zvládly noc

Agat:tak to je na prd viď,no co pusť Ondráškovi pohádku ať máš chvilku na odpočinek

Barru:Rózi víla přímo pohádková
9. lis 2009 v 07:27  • Odpověz
Lu,Barru,Gmol:co to úterý?nám by se to hodilo.jak ostatním?
9. lis 2009 v 07:34  • Odpověz
Dobré ráno!
Taky nakukuju, co Peťa .... asi teda nic :pensive: Moc na ně i nadále myslím.

Agi, furt Tě to drží v plné síle?! Tak se opravdu snaž vydržet a určitě zalehni pak s Ondráškem :pensive:

Barru, Rózi je krásná víla.

U nás se spalo s nahozením jednoho dudlu - takže super.
9. lis 2009 v 07:50  • Odpověz
Dobré ránko,

naběhla jsem hned na internet zjistit stav Berunky - ach jo, pořád nic. Snad Peťka příliš netrpí a v noci se chvíli vyspala a nabrala síly.

Holky, Vigantol nám lékařka taky doporučuje - no a já navíc chci poprosit, aby dětem udělala rozbor krve, protože mi Jonášek přijde hodně bledý. Mám podezření na chudokrevnost (jako mimino rok bral železo, byl právě anemický). Vzhledem k tomu, že treď blbě jí, tak do sebe potřebné vitamíny asi nedostane :frowning2:

Barru - Rozinečka je úchvatná, mně se fakt ta vaše dcerunka tak hrozně moc líbí !!!

Agatko - to nachlazení se nelepší? Já jsem v pátek naběhla na očkování proti chřipajzně, vůbec si neumím představit, jak bych se v hprečkách starala o dvě děti ...

Spaní - Madlenka celou noc bez jediného hlesnutí, Jonda spinkal au také pěkně, nyní se navrací ke starým kolejím a v noci několikrát kňourá, případně křičí. Čímž zdravím Sylvinku, které slibuju, že už nikdy nebudu udělovat rady, jak naučit prcka spát :grinning:

Jo a ještě jsem chtěla napsat, že jsme měli na naší vesnici vzrůšo...Jeden náš soused (o tři toky starší než já s Davidem) se pokusil zavraždit svou sestru - chtěl jí hodit do žumpy. Naštěstí nečekaně přijel domů jeho táta, který se na něj vrhl, hrozně se poprali, ale naštěstí se tomu tatínkovi podařilo zavolat policajty. A tak všechno dobře dopadlo:slight_smile:

No nic, snad dnes už přijdou dobré zprávy od Apolináře!!! Posílám velikou sílu :slight_smile:
9. lis 2009 v 08:18  • Odpověz
Dobré ráno,

baru Rózinka je moc krásná holčička!! :dizzy_face: :dizzy_face:
halkac: tak to je mazec, chudák holka a vlastně i tatínek..

Taky čekám na info z Prahy, snad se Peťka moc netrápí..
9. lis 2009 v 08:24  •  2 děti  • Odpověz
Veru, Gmol, Barru: v úterý taky můžeme :slight_smile:

Agi: :confounded: :confounded:

Halkac: jemine, to jsou hororstory :fearful:
9. lis 2009 v 08:26  • Odpověz
Dobré ránko,
Miško díky za tipy na dárky :slight_smile: už mi nějak dochází nápady

copak Berunak :confused:

Baru, Martin jel k Mudře a to už je co říct, takže je mu taky šoufl, brzy se vyzdrav(i když s Ondráškem odpočinek moc nehrozí, co :zipper_mouth: )

Halkačko, tak to je síla....
9. lis 2009 v 08:29  • Odpověz
no a Rozinka je teda k sežrání, nádherná :dizzy_face:
9. lis 2009 v 08:30  • Odpověz
halkač:to je síla, uf..., jenže takoví lidé mezi náma žijí normálně a třeba chodí kolem nás na ulici a nevíme o nich.Moje spolužačka žije na vesnici a jednou jsme za nima přijeli na návštěvu a míjel nás pán s kolečkem a ona mi pak vyprávěla, že to je vrah, kterého už pustili z vězení, brrrrrrrrrrrrrrrr......a já jí říkám a to se nebojíš??? a ona:"co mám dělat?" :unamused:

terez já k mudře nejedu, musela bych mhd s ondrou a vždycky má narvanou čekárnu, ondra by tam určitě něco chytil a já asi taky (něco ještě horšího).nějak to budeme muset zvládnout, horečky nemívám, ani teploty,tak to bude sice o hubu, ale půjde to.Úplně nevýchovně u nás pojede holt celý den televize.Jak na ní není zvyklej,tak kouká jak přikovanej :grinning: :grinning: :grinning:

Barru:Rózinka je krásná holčička! :dizzy_face: :dizzy_face:
9. lis 2009 v 08:45  • Odpověz
Dobré ráno,

Lucko, Baru, Lu: zítra je to OK pokud bude jezdit MHD - do Prahy dojedu autem, ale pak bych se raději svěřila do náručí MHD :wink:

A Rozárka je krásná víla :dizzy_face:

Teruse: základ letošních Vánoc je u nás Duplo - mám koupenou jednu velkou krabici, nějaká zvířátka, podložku. Pak už jsem tady psala, že jsem koupila tu modelínu Play Doh, v Tescu jsem koupila kreslící tabulku, piano, koště (pořád si bere to moje velký, ale strašně s ním bojuje :grinning: ). Ještě by se mi líbila nějaká knížka , nějaké auto, možná ty dřevěný vláčky z IKEI. A ještě chci koupit plyšového Krtka. Jsou to dary jak za nás, tak něco přenáchám rodině.
9. lis 2009 v 08:45  • Odpověz
Gabčo:krtka ted koupil malému Petr když jeli jen pro pečivo,prej kdo mohl vědět,že něco tak malého může stát 400,ale Vítek je nadšenej

jinak máme taky lego,mašinky ikea,dvd mašinkaT.,nářadí bosch,od tety to točící křeslo ikea a my mu zařídíme pokojíček nahoře vše MT plus ty modrý mammut z Ikea
9. lis 2009 v 08:50  • Odpověz
super, tak Gmol taky může :slight_smile: u nás to taky závisí na MHD, ale prý mají nahlásit stávku 3 dny předem, takže to už propásli takže zítra by to být nemělo

Barru: fotky 30 a 32 jsou bombovní !!! :dizzy_face: :dizzy_face:

muž má nečekaně kurz češtiny až odpolko a zjistil to teď, tak si hrajou s tou Play Doh malej je z toho hotovej :sweat_smile:
máme teda jen dva kelímky, asi koupím ještě dva, válí normoš válečkem na těsto zatím :grinning:

ale zas bude asi zajímavej den, od rána už byl asi pětkrát na zemi, brečí najednou a nevíme proč, cvičit se s ním nedalo skoro vůbec, musím to zas zkusit později...
9. lis 2009 v 08:51  • Odpověz
Ahoj prdelinky :slight_smile: kouám Pet'ulku máme v porodnici,Peti držím palečky at to máco nejrychlejší průběh a berunka už je s váma :slight_smile: info od nás:v so když jsme přijeli na Moravu Pát'ulka začal teplotkovat,na oslavě to bylo čím dál horší,pořád mi polehával po klíně a bylo vidět že mu není dobře,většinou jsem byla s ním doma než tam,musela jsem srážet vysoké teploty,které pořád trvaj :frowning2: v ne jsme museli na pohotovost pže teploty neklesaly a já neměla s čím střídat nuro a lékárny jsou všude zavřené i nemocniční :angry: :angry: na pohotovosti dala léky,prohlédla malého a řekla že viroza že ted je toho moc :frowning2: navíc se mu klubou i zoubky do toho tak mazec!!doufám že to bude mít pryč do těch 3 dnů jako min měsíc :frowning2: nedočítám takže nevím nic :sweat_smile: pokud jsou i jiní marůdci tak všem brzké uzdravení a krásný den :wink: já jsem taky hotová nemůžu skoro nic jak mi bolej svaly,doufám že mi to nepropukne taky tak papa
9. lis 2009 v 08:52  • Odpověz
Labell: ta sada Malá uklízečka to je super, to budeš moct bejt víc na Koníkovi :grinning:

jinak já Vánoce furt nevím, mám pocit,že do tý doby ho zaujme zas něco jinýho... ale modelína ho bere dost, tak asi nějakou sadu přece jen koupím... a podložku k Duplu....on staví jak z modelíny tak z Lega šílený haldy, prostě jede až spotřebuje všechen materiál...
9. lis 2009 v 08:55  • Odpověz
tak pořád žádné zprávy a já musím odjet,do oběda jsem zpět,tak třeba už to tu bude
9. lis 2009 v 09:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.