• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
no infokanál moc nefunguje :unamused:
tak snad jsou holky v pořádku!!
9. lis 2009 v 09:37  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Rozulka moc děkuje za pochvaly :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

v noci měla teda asi dost divoký sny,plakala a nešla utěšit :frowning2: to asi z těch masek...... :unamused:
ale ted už je zas v plné síle :grinning:

Lu,Veru,Gmol zítra můžeme :slight_smile: a stávka je zrušená,včera to hlásili :wink: a na kolik hodin to dáme?
9. lis 2009 v 09:49  • Odpověz
Ahojky...
NEWS od Apolináře :
Ranní telefon : je na 5, přípravy finišují, už se začíná něco dít, malá pomalu , ale jistě sestupuje..cítí se dobře, občas kontrakce, ale nic tak hrozného jako tu noc doma, to není. Dneska to bude..
9. lis 2009 v 10:10  • Odpověz
Ahojky,
Luci díky moc!
Super zprávy :dizzy_face:
9. lis 2009 v 10:12  • Odpověz
tyjo Peťa už bude rodit!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: , tak snad to půjde jako po másle
9. lis 2009 v 10:14  • Odpověz
Ahojky :slight_smile: ,
jen nakukuji co holky petrolejkovic. Držíme palce,ať je malá rychle venku a Péta moc netrpí :dizzy_face:
9. lis 2009 v 10:16  • Odpověz
super zprávy, Lucijano :slight_smile: !! takže dneska je den D pro Berunku :dizzy_face:
9. lis 2009 v 10:19  • Odpověz
holky já nevím co se u nás děje, malej tu teď brečel asi tři čtvrtě hodiny... :unamused: teplotu nemá, zuby nevidím, ale obojí odhaduju jen podle rychlý kontroly rukou, stačí říct že změřím teplotu a má takovej záchvat, že jsem ho musela dát do ohrádky, aby si neublížil, dva jsme ho nemohli udržet :fearful:
nakonec jsme ho strčili do vany, aby se uklidnil, chvíli tam jen tak seděl, pak chtěl ven, zase hrozně brečel, docela vymrznul než se mi ho podařilo oblíknout.... docela nás vyděsil, dala jsem mu jeden čípek Paralenu, možná ho něco bolí, vypadá strašně nešťastně :confounded:
tak dneska zůstaneme doma a budu ho sledovat a rozptylovat, uvidíme co se z toho vyklube
9. lis 2009 v 10:24  • Odpověz
Barru: my můžeme ve 3... teda jestli bude ok, teď fakt nemám ani šajnu co to s ním je
9. lis 2009 v 10:25  • Odpověz
Lu, co Maty? Už ok?
9. lis 2009 v 11:18  • Odpověz
nevím, jakmile mu zabral Paralen, tak je přecitlivělej, ale nebrečí, muž si s ním hraje.... tak já nevím, asi ho něco bolelo, ale co?? to byl řev, a jak kopal a držel se mě, to bylo děsný :zipper_mouth:
uvidím co bude odpo...
9. lis 2009 v 11:22  • Odpověz
tak jsme zpět ze cvičení a tady se bude rodit :slight_smile:
Lu: možná ho něco bolelo, třeba bříško nebo se říká, že dětem jak rychle rostou kosti, tak to bolí...nic mě nenapadá, každopádně bych z toho byla vedle :fearful:
9. lis 2009 v 11:28  • Odpověz
AHoj,
včera jsem si sedla po víkendu k PC, a fakt jsem myslela, že budu gratulovat :slight_smile: .no takhle budu mít berunku aspoň lajf.
ROzárka je kukadýlko krásné, je vidět, že jí to tam bavilo :slight_smile: :wink:
Lu: no konečně je na tobě trochu něco vidět, hezký pupík :dizzy_face:
Hanip: držíme palce Páťovi, ať je mu brzo líp a netrápí ho ta mrzká nemoc
No a novinky od nás: Mája má aftózní stomatitídu, v puse afty, nateklé dásničky, nemůže jíst, má teploty. Tož tak.
A nakukuju dál a držím moc moc palce holká u Apo
9. lis 2009 ve 12:33  • Odpověz
tak i my jsme zpět.díky Gmol za smsky hned jsem přeposlala Ejaně :wink: :wink:

Barru,Luu:klidně ve 3,ale kde???
9. lis 2009 ve 12:34  • Odpověz
Ingrid :frowning2: :frowning2: :frowning2: , měl to synovec a strašný průběh :frowning2: Takže přeju Máji i Tobě hodně sil!!!!!

Petrolejkám posíláme hodně sil, ať to zvládnou!!!!
9. lis 2009 ve 12:37  • Odpověz
ingrid, hanipelíšků přejeme brzké uzdravení :frowning2: :frowning2:
9. lis 2009 ve 12:38  • Odpověz
holky děkuju, už tomá od pátku, si myslím,že jsem to podchytila celkem včas, ale bolí jí to chuďatko moje malé. :rolling_eyes: :frowning2:
9. lis 2009 ve 12:43  • Odpověz
Veru: v tom Fenixu, jak navrhovala Barru... aspoň já to tak pochopila... je to galerie Fenix, na metru Vysočanská...

Ingrid: chudák Mája :frowning2: posíláme pusu a pohlazení !

u nás furt divno, teplotu zatím nemá, ale moc nejedl a zase chvíli doslova vřeštěl... poslední dva týdny jsou fakt nějaký zvláštní...

Ingrid: no však, do půlky těhu není velkej pupajs potřeba :grinning:
9. lis 2009 ve 12:50  • Odpověz
ahoj Ingrid,to mě je malé líto,já se těšila,že se uvidíme,no hlavně at je brzy zase fit
9. lis 2009 ve 12:52  • Odpověz
Jéééé tak nakukuji a doufala jsem že už bude Verunka(?) berunka venku a zatím ne, ale jsem ráda za zprávu od Lucijany, děkujeme :slight_smile: Tak dneska budeme malou Petrolejku už oslavovat :slight_smile: hlavně že berunka sestupuje a že je snad císař zažehnán :slight_smile:

Ingrid, jéjej chudinka beruška :frowning2: Já si pamatuji že jsem měla tohle jednou na ZŠ, celou pusu nateklou, nemohla jsem skoro ani pít, jídlo jen po troškách mixované,mamka mi to potírala genziánkou a moc to bolelo. Tahle nemoc je opravdu ošklivá. Tak mooooc držímě pěstičky ať se zlatíčko z toho rychle dostane :zipper_mouth: :zipper_mouth:

Paťulkovi a Matymu tak též posíláme hodně pusinek aby bylo vše oki :slight_smile:
9. lis 2009 ve 12:55  • Odpověz
A Vánoce - chtěla jsem dárky do 1500, což jsem dvěma velkýma dárkama překročila, tak teď přemýšlím co, jestli nenechat duplo na narozeniny, myslím, že ho to ještě extra moc nezaujme, ale zas chci aby začal víc trénovat.

Jinak určitě koupím prstové barvy, barevné papíry, lepidlo a tak něco.

Spíš přemýšlím, aby měl pod stromkem něco z čeho bude jásat. Asi ho vezme ta vrtačka, ale to bude chvíli trvat než se vše smontuje. takže asi zas nějaké auto nebo nevím ... :unamused:
Veru: taky jsem se těšila na další sraz, příště snad už dorazíme, teď bych nerada, abysme vás nakazily, ono to lítá i vzduchem, ani by si nemuseli ochutnávat lahvičky :rolling_eyes:
9. lis 2009 ve 13:08  • Odpověz
ahojda :slight_smile:

k Pétě: no ony ani pražské spojky nic nevěděly! :wink: Přecejen nelze Péťu bombardovat telefonama, že... :sweat_smile: Zatím nejsou asi žádné nové zprávy, však Lucijanka ví, že čekáme všichni :wink: :dizzy_face: Takže Luci, díky :wink:

Ingird: chudák Mári... to je nepříjmený i pro dospělýho.... snad jí to brzy přejde :slight_smile: všechny marůdky...

Sylvi: co koupit ten Lego Duplo autobus, nebo sanitku... my koupili busíka, Katy autobusy miluje...je vychytanej a myslím, že z něj bude největší radost :dizzy_face: :dizzy_face:
9. lis 2009 ve 13:09  • Odpověz
Já tam zítra asi pojedu tak na tu 2 hod. a zatím tam budu čumánkovat, dokud některá nedorazíte :wink: Ještě jdu zjistit kde to vůbec je.

A marodům brzké uzdravení :slight_smile:
9. lis 2009 ve 13:09  • Odpověz
9. lis 2009 ve 13:11  • Odpověz
Sylvi, tak my jsme také chtěli aby měla Jájinka nějaký velký dárek ze kterého bude nadšená a povykovat. Takže to bude ta panenka s kočárkem a nějakou tou výbavičkou, kuchyňku zatím ještě kupovat nakonec nebudeme, máme tu starou co jsme dostali a více jí teď zajímá panenka. Ještě větší dárek bude vysavač a pak jako ty už má pro ní jen prstové barvičky, modelínu a knížky. No a k narozkám 4zvířátka LPS, Bárbínka, kabelka se sponečkama, korálkama atd... a barvičky do vany :slight_smile:
9. lis 2009 ve 13:13  • Odpověz
Zuzí, to je jasný, jsem ráda, že Lucka píše hned jak něco ví. Ale na Peťulku myslím pořád! Snad už se jí to chýlí ke konci...
9. lis 2009 ve 13:13  • Odpověz
Zuuu, díky za tip :wink:

Aco, barvičky do vody ??? hmmm ... :wink:
9. lis 2009 ve 13:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.