• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
Holky, já jenom že o víkendu v sobotu jedeme do Prahy a budeme se pohybovat na Zličíně atd... tak kdybyste se chtěly s námi sejít a nachvilku zajít někam do herničky, popovídat tak bychom byli s Jájinkou i tatínkem moc rádi :slight_smile:
9. lis 2009 ve 13:15  • Odpověz
My máme koupené voskovky do vody - jako že se s nima maluje na vanu a dají se lehce smazat... Ale to bude asi něco jiného :slight_smile:
9. lis 2009 ve 13:17  • Odpověz
jé Aco hodila bys tipa na ty barvičky do vody?? :slight_smile:

Zuuu: nj, taky jsem si pak říkala, že ani spojka asi nic neví :grinning: tak jen aby to holky neměly moc dlouhý!

Gmol: jj, to je ono.. já tam ještě nebyla, tak jsem zvědavá
9. lis 2009 ve 13:17  • Odpověz
9. lis 2009 ve 13:18  • Odpověz
Miško a máš je vyzkoušený ty voskovky, že se fakt dají smazat dobře? to taky zní zajímavě :slight_smile: jdu se podívat na net
9. lis 2009 ve 13:18  • Odpověz
Gbačo,my vyjedeme zase někdy po obědě,stavím se Letnany a podle provozu dojedu :wink:
9. lis 2009 ve 13:19  • Odpověz
jo, a od tchýně dostane Matýsek toto
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=25607464&tab=1

líbí se mi moc i ty vláčky, ale fakt nevím, kde by to stavěl, ale má je u babičky, tak když tak dokoupíme nějakou součástku k ní :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. lis 2009 ve 13:20  • Odpověz
Jo a ještě jsem zapomněla že chci koupit ještě tiskátka, prostě abychom měli výbavičku - malování, barvičky, modelínu, tiskátka, papíry na lepení
9. lis 2009 ve 13:20  • Odpověz
Lu, nemám, Deny je terpve dostane :slight_smile:
9. lis 2009 ve 13:23  • Odpověz
To je blbej den, měla bychse učit, v pátek mám zkoušku a zápočet, Ale kdyby se mi chtělo tolik jak se mi nechce :confounded:
9. lis 2009 ve 13:23  • Odpověz
já jsem hodila odkazy na oboje, jak barvičky i pastelky do vany tak mrkněte :slight_smile:
9. lis 2009 ve 13:24  • Odpověz
aco: kdybys chtěla ty pastelky, maj je i tady a levnějc
http://www.popron.cz/index.aspx?gotoId=601214
9. lis 2009 ve 13:25  • Odpověz
ahoj, právě jsem dorazila z práce a běžím k počítači. I když myslím, že kdyby se něco dělo, tak mi dá Lucka (verunka) vědět :wink: Luci, ještě jednou díky za info. Pořád na ty holky petrolejkovic myslím. V práci jsem se loučila s kolegyní, co nastupuje na mateřskou a skoro jsem brečela, když jsem jí přála, aby měla brzo zdravého mrňouska v náručí :sweat_smile:

Zatím nemám čas dočíst, ale zaznamenala jsem, že tématem jsou vánoční dárky. No, už se těším, co najdu za tipy :wink:
9. lis 2009 ve 13:25  • Odpověz
Mi, nebo aspoň z půlky tak chtělo, že? :wink:

Zuuu, dík za tip podruhé, ta sanitka je super!!!!
9. lis 2009 ve 13:26  • Odpověz
Mi: oo jak tě chápu, měla bych se učit na státnice a anglinu, ale dítě nespí a manža je u zubaře, takže učení přesouvám na večer a to už se mi určitě nebude chtít
9. lis 2009 ve 13:26  • Odpověz
Mischu, děkuji za tip, tentokrát budu kupovat haračky a dárky s manžou v obchodech. Uděláme o víkendu takový mini nálet :slight_smile:
9. lis 2009 ve 13:29  • Odpověz
Tak teď jsem holky na měkko a bulím tu :sweat_smile: Jsem mluvila s Martínkem, který mluvil se svým taťkou. Máme přijet víkend před Vánoci k němu a uděláme si u něj takové Vánoce dopředu :slight_smile: a taťka prý měl v telefonu až pohnutky a prý nazdobí i stromeček atd... Já bych strašně chtěla udělat krásné Vánoce pro něj a Jájinku a´t si to spolu vážně užijí. Mě moc mrzí že on je tak sám :frowning2: Mamka odešla za mladším a on má jen práci a prázdný byt :frowning2: a mě to vždy tak mrzí a je mi hotak líto. Tak moc bych si přála aby se mamka vrátila a všechno by bylo jiné, Už teď když jezdíme do Rakovníka tak musíme vše časově naplánovat aby mamku nemrzelo že jsme více u taťky. Všechno se dělá na několikrát jednou pro mamku, pak pro taťku ani na dovču s nima jako s našima nemůžeme jet aby to jednoho z nich nemrzelo, chjo. Kéž bychom mohli jezdit za nima domů jako k našim, jako prostě k babičce a k dědovi a žádný děda a babička se strejdou :angry: Promiňte že si stěžuji, jen mě to tak moc mrzí, hlavně kvůli taťkovi, on si to vážně nezaslouží
9. lis 2009 ve 13:40  • Odpověz
my jdeme ven dokud není tma,za chvíli jsme zpět,tak už by to mohlo být ne?
9. lis 2009 ve 13:46  • Odpověz
holky dík :wink: a Mariannce berunce at' je líp :frowning2: Pát'a ted zase po 10 hod dostal velkou horečku a to jsem myslela že to ustupuje :frowning2: hurááá,dnes bude mimísek Péti jedéééém :slight_smile: :slight_smile:
9. lis 2009 ve 13:49  • Odpověz
holky nemáte některá koupenou nebo odkaz na ponk-dílnu pro kluky? Pořád si nemůžu vybrat :unamused:

aco- chápu jak to myslíš je to smutný :frowning2: U nás jsou rozvedení moji rodiče (už je to 15let) a pořád jsem to nějak nezkousla.Taky musíme dělat pořád všechno na dvakrát,aby se mamka s taťkou nepotkali,někdy je mi z toho hodně smutno,hlavně kvůli dětem.
9. lis 2009 ve 13:55  • Odpověz
tak malej spal půl hodiny a zase řev... jinak na něm furt nic nevidím, tak nevím jestli volat dr. :confused:?
9. lis 2009 ve 14:01  • Odpověz
Lu, možná bych k Dr. zašla... Ani bych nevolala, obávám se, že po telefonu toho moc nezjistí :frowning2: Ach jo :frowning2:
9. lis 2009 ve 14:03  • Odpověz
lu777 malej takhle nějak podobně vyváděl minulý týden,když měl angínu,ale měl horečku jeden den,nechtěl papat a pořád se vztekal a válel na podlaze vždy z ničeho nic,chvilku klid a pak záchvaty ani moc nespinkal,uklidnil se až po paralenu
Snad to nic nebude,možná Matýska bolý jen zoubky
9. lis 2009 ve 14:05  • Odpověz
asi to ně jak řádí,psala kamarádka,že má malej taky angínu,nesnáším tohle období pořád samé nemoci :angry:
9. lis 2009 ve 14:07  • Odpověz
Michlas, už ráno jsem koukala na fotky, Mireček je krásný klučina .... i obě druhé děti jsou k pohledání :wink:
Ponk máme tento, ale koupený v tescu za poloviční cenu. Vyzkoušený ho nemáme, ale ta vrtačka (aku-šroubovák) v něm je super :slight_smile:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=28289731&tab=1

Lu, a nebyl Máriánkou od ingrid, nemůže to být počátek aftů?

Jinak jsem hodila nové foto, kdo chcete
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=%2Fphotos%2Fsylvinka&vImageID=3509210#navigator
9. lis 2009 ve 14:11  • Odpověz
ne Márinku jsme teď neviděli tak tři týdny... no asi zavolám a poradím se, zase zbytečně tam jít nechci, abysme ještě něco nechytli :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. lis 2009 ve 14:14  • Odpověz
sylvinka, díky za odkaz ten vypadá dobře,na ty co jsem koukala já tak nemají někde tu vrtačku a nebo jí mají a zase nemají svěrák,tenhle vypadá moc dobře.U ná s v tescu,ale mají jen samotné nářadí,budu muset zajet do Letňan

Díky za pochvalu fotek,musela jsem nějaké dodat,jak jsem tu dlouho nebyla. Taky jsem koukala k tobě na fotky,moc hezké Matýsek je šikulka :dizzy_face:

nové foto, kdo chcete mrkněte http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=518209&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
9. lis 2009 ve 14:19  • Odpověz
sylvinka ještě malý dotaz,teď jsem koukala na leták globusu,tam mají ponk vypadá úplně stejně jako ten co máte,ale nevidím tam tu vrtačku,ale píšou,že je ozvučený složitelný do kufříku výška 76cm za 899,- tak nevým jestli je to on?
9. lis 2009 ve 14:29  • Odpověz
Lu, tak co, volala jsi???

No, já budu muset jít vzbudit Matýska a pak mizíme, tak posílám povzbuzení Peťi a domluvu Berunce, ať už se nenechává přemlouvat!
9. lis 2009 ve 14:30  • Odpověz
Michlas, není .... tento nemá právě tu vrtačku. ..... ještě mi kamarádka říkala, že s tou vrtačkou ho mají v pompu - ale zas za 999 :unamused:
9. lis 2009 ve 14:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.