• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
sylvinka díky :slight_smile:
9. lis 2009 ve 14:36  • Odpověz
Posílám moc moc sil a energie Petrolejce! At už je Berunka co nejdříve u maminky v náručí!

Koukám, že blbej den na vícerostranách..Náš Tomíček měl bouračku na motorce.Jede z kopce jako blázen, ale dycky to dole ubrzdí..Nevím, co dělal dneska. Když jsem viděla, že nebrzdí, tak jsem se za ním rozběhla. ALe prostě s tím bříškem už to nejde tak rychle a navíc chytit ho na odrážedle je nadlidský úkol...Takže jsem ho nechytla a on to neubrzdil a narval to v tý rychlosti do zábradlí! To končí tam, kde měl Tomík horní ret. Jak narazil, tak ho to srazilo z motorky. Takže boule obr boule vzadu na hlavičce od toho, jak padl na zem. je to i podřené, ale na šití to není. A pak rtík má jako zobáček. Nateklej a bolavej. Zoubky tam jsou ale nevím, v jakém stavu..Volala jsem kamarádce doktorce, co mám hlídat nebo jeslti mám jet na pohotovost..Dohodly jsme se, že tam by ho jenom stresovali a kdyby něco, tak jí volám..Měla jsem strach o páteř(velký náraz do hlavičky) a o hlavičku..
Prostě den blbec..si to vyčítám, strašně moc..a doufám, že z toho nic nebude... :frowning2:
9. lis 2009 ve 14:39  • Odpověz
Romí, týýý woe, chudák Tomík a teda chudák i ty to musel být pro tebe šok co. No hlavně že se snad nic Tomíškovi závažného nestalo, hubinka oplaskne. Hlavně že má zoubky a teď bych ho kontrolovala jak říkala kámoška aby jsi kdyžtak předešla otřesu mozku nebo tak víš. Posíláme oboum pusinu
9. lis 2009 ve 14:42  • Odpověz
comra chudáček Tomíček,malej jezdí na motorce taky jako ďas a tak má pořád helmu.už několikrát sletěl tak,že kdyby jí neměl měl by hodně potlučenou hlavičku.Některé maminky na mě sice koukají divně,protože jejich děcka jezdí bez,ale já vím jakého mám raráška,tak ho raději jistím.
9. lis 2009 ve 14:44  • Odpověz
michlas, jo mě to štve moc. Oni nejsou ani rozvedený :frowning2: Já mám Martíkovi rodiče moc ráda. Máme moc hezký vztah, beru je jako druhé rodiče ale byla bych moc ráda kdyby byli spolu
9. lis 2009 ve 14:47  • Odpověz
Romi :fearful: :zipper_mouth: :astonished: bobišek Tomík :pensive: držím palce, ať je všecko v pořádku! určo bude, oni jsou jak gumový někdy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded:

tak dr. se mě na všecko vyptala, říkala, že asi těžko pozná co to je, zvlášť jestli na sebe dneska nenechá sáhnout...
chvilka klidu byla jen u pohádky, to jen tak zničeně koukal... pak zahlásil "ouško" ale to hlásí už asi tři týdny a na oušku nic nevidím, teplotu nemá, jsem z toho jelen :fearful:
mám strach jít k dr, že tam ještě chytneme chřipku :unamused: (dr. říkala, že čekání je dneska na dlouho a je toho hodně) tak zatím počkám, budu ho rozptylovat, půjdeme na chvíli ven s kočárkem a uvidím...
on brečí kvůli všemu, stačilo jít od něj na metr a telefonovat a má probrečenej bryndák... takže nemám šanci zjistit kde ho co bolí
9. lis 2009 ve 14:49  • Odpověz
o helmě ted taky přemejšlím..ale on by potřeboval i tu s krytem na obličej..bobíšek malej..
furt ho chodím kontroloval jak spinká..Nemohl usnout, protože si nemůže dát cumílek do pusinky, páč ho to bolelo. ale usnul.
Taky přemejšlím, že ho fakty s břichem na tý motorce dohnat nemůžu, tak prostě splu budeme chodit bez motorky. Což nevím, jak přežije..:slight_smile:
9. lis 2009 ve 14:49  • Odpověz
Romčo :pensive: Chděrka Tomíšek, posílám pofoukání....
9. lis 2009 ve 14:51  • Odpověz
Lu, a mačkala jsi na ouško? Jestli nemá zánět.
9. lis 2009 ve 14:53  • Odpověz
Lidu a nejsou to zoubky? Nebo jeslti na něj něco neleze -rýma,..K dokyně bych nešla, abyste tam ještě něco nechytli..

sylvi-na ten ponk se do Tesca taky chystám. Tak dofuám, žeho tam ještě budou mít...

Hani-a kdy tchýňka od tchána odešla? Už je to dlouho? Nebo to je jenom nějaký rozmar?
9. lis 2009 ve 14:55  • Odpověz
Miško: on brečí u všeho, já fakt nemůžu nic poznat... stačí mu sáhnout na ruku a řve :unamused:

rýmu má průhlednou asi týden, teĎ už mu skoro končila, ale dneska teče, ale to je tím brekem

no počkám, v noci ho budu kontrolovat...
mám bobky jít k dr., zvlášť těhule, to je jak do jámy lvový v tomhle počasí :unamused:
9. lis 2009 ve 14:59  • Odpověz
A co počkat do večera a pak zajet na pohotovost? Prd by věděli, jak bylo přes den a nemůžou ti vyčíst, že jsi měla jít k obvodní.
9. lis 2009 v 15:23  • Odpověz
tak Tomkins spal krásně 2 hodiny. Po probuzení snědl celý oběd, otvíral pusinku a kousal, tak snad to nebude nic vážného. No, ale má pusinku jako zobáček...Ted mi ho babi vzala ven, koukala jsem na ně z okna..a hádejte, na čem jeli?...No, na motorce! :grinning: :grinning: :grinning:
Já si jdu na chvilku lehnout..je mi líp než včera, ale přecejenom..Kdybych nebyla těhu, tak to nachlazení neřeším, ale takhle jo...
9. lis 2009 v 16:06  • Odpověz
tak najednou mu vylítla teplota skoro ke 39, než jsem ho svlíkla do sprchy, tak dorazila zimnice... teda použila jsem všecku sílu, abych ho osprchovala a pak mu dala čípek, měření teploty horor největší :fearful:
teď zas běhá, jak to zabralo... tak uvidím co se z toho vyklube, jestli nějaká viroza nebo zuby...
zejtřejší srazík teda nevím jestli dopadne, uvidím v noci, ale nerada bych někoho nakazila jestli to je nakažlivý
9. lis 2009 v 16:27  • Odpověz
Lu, Lidu takovýhle průběh mi měly u ouška, nic jen bečela, pak horečky, zimnice, zabraly léky tak byla v poho a nanovo, nakonec druhý den už ukazovala na ouško a byl tam zánět :frowning2:

Jééé mě je Tomíška tak líto, bobišek malý ale to bude určitě dobré. Romí no jsou od sebe už 6let, mamka má taťku jakoby takové zadní vrátka mi přijde. Neboť její přítel je o pár let starší jak my s Martíkem. Má prý ráda oba, jenže do mladšího se prostě pobláznila, akorát že všichni tak nějak vidíme jak jí on finančně využívá a pak si stejně najde mladší. Zkrátka mi nesedí ani Martíkovi. Mamka musela z naší svatby od jet tenkrát hned po obědě, protože tropil scény že je tam s taťkou. Kdyby to byl chlap k jejímu věku a byli rozvedení prosím ale tohle je takové divné. No spíš mě to moc mrzí, kvůli taťkovi a i mamce, protože se v tom plácá.
9. lis 2009 v 16:47  • Odpověz
Lu, tak to ho mohla bolet i hlava, jestli má nějakou virozku, našeho Matese vždycky k teplotě bolí hlava...tak snad mu už zítra bude dobře

Romi, jejda :fearful: to bych měla taky nahnáno, ale ty naše dětičky jsou jak z gumy, co. Bude to dobrý :wink:
jak jsem objednávala ten First Bike, tak jsem původně chtěla bez brzdy, ale koupili jsme i s brzdou, kamaráda syn je teď tříletý a už jí skoro rok umí používat, tak snad i Elí pochopí a nebudou karamboly
9. lis 2009 v 17:01  • Odpověz
teru:a za kolik jste vybrali to kolo,já včera koukala u nás a měli za 1500 a taky mělo brzdu
9. lis 2009 v 17:06  • Odpověz
Luci, my ho máme za 2900,- dlouho jsem koukala na net a zjišťovala ceny...to je divný, a není to ten s těmi polyuretanovými koly? Ale i ten stojí 2 200,-
9. lis 2009 v 17:10  • Odpověz
TAk letím rychle k PC, celý den jsem nebyla doma a ono ještě nic???? :astonished: :astonished: Ty jo, chudinka PEťa... :frowning2: musím dočíst ať jsem v obraze........
9. lis 2009 v 17:13  • Odpověz
Tak First Bike chceme koupit Jájince na jaro/léto :slight_smile: tak jsem ráda že s ním má už někdo dobré zkušenosti

Teda ta Péťa chudinka :frowning2:
9. lis 2009 v 17:15  • Odpověz
pozooooor..budou kuřátkaaaa
9. lis 2009 v 17:15  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz
ááá Zuhav něco vííííííí..........?? :wink: :dizzy_face:
9. lis 2009 v 17:17  • Odpověz
heslo zní 3 900g.....
9. lis 2009 v 17:18  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz
noooooooo, akorát jsem došla ...... Zuhav se huhav, šup vzdej se pocitu, že Ty jo a my ne a povídej .....
9. lis 2009 v 17:18  • Odpověz
já nesmím přeběhnout spojku :grinning:
9. lis 2009 v 17:19  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz
A jak????
9. lis 2009 v 17:19  • Odpověz
Ježíš,zuhav,nenapínej
9. lis 2009 v 17:19  • Odpověz
no tak to je teda pořádný kus ženskýý !!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Mooooooc gratulujeme !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:dizzy_face::dizzy_face:
honem podrobnosti a všechno...... !!!!!!!!!!!!
9. lis 2009 v 17:20  • Odpověz
Zuzko, nedělej zagorku !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
9. lis 2009 v 17:20  • Odpověz
Zuzkoooooooooooooooooooooooo
9. lis 2009 v 17:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.