• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
Tak mě taky dostávají jiné narození dětí. My jsme to měli všechno hrc, prc, samý stres, žádný prožitek. Pak týden bez Jájinky jen jí vidět napojenou na hadičkách a pak zas se stresovat jestli přibírá, ale stejně to bylo krásný. Tak trochu doufám že tu případného druhého mimi bude normální, bez komplikací spontánní porod. Jinak po císaři je nejhorší to vstávání, jsem myslela že mě vnitřně trhají na cucky a pak další dva dny po tom kdy jizva bolí a táhne pak už je to lepší a lepší :slight_smile:
Hlavně že Péťa a Verunka jsou vpořádku
9. lis 2009 v 18:17  • Odpověz
dodatek - první vstávání je nejhorší, to jsem vážně myslela že asi nevstanu
9. lis 2009 v 18:18  • Odpověz
Velká gratulace rodičům k narození Verunky :dizzy_face: Ať je berunka pořád jen zdravá a dělají vám společně s Týnkou radost.
9. lis 2009 v 18:21  • Odpověz
Mamině i Verunce moc gratuluju. Ať je všechno v pohodě a můžete jít brzo domů a být celá rodinka pohromadě :dizzy_face: :dizzy_face:
9. lis 2009 v 18:23  • Odpověz
Aco: je to prostě operace, já vím,ale snad radši tohle, než znova to došívání, br br br
9. lis 2009 v 18:28  • Odpověz
hani souhlas,ale věděla jsem do čeho jdu, dopodrobna mi to vyprávěly kamarádky,tak to nebyl takový šok, až na tu vstávačku :unamused:
9. lis 2009 v 18:40  • Odpověz
Koukala jsem, že Zuhav byla rychlejší,ale měla jsem opravdu na drátě maminku Peťu... :slight_smile:
je to statečná maminka, vím, každá z nás si užila své, ale pro mě je Peťa bojovnice nad bojovnice.. :dizzy_face: určitě Vám sama popíše , jak to udělat, aby byl porod nejdelší a nejkoplikovanější, ať už je to Týnka nebo Veru..
Jen proč proběhl císař : V 9 byla na 5, pak i na 8, ale Veru nesestupovala pořádně a tak ji po tisíc a jedné bolestivé kontrakci a zbytečném tlačení, byl císař doporučen - Veru je parádnice a pupeční šňůru považovala za šálu , kterou si 2 x hodila kolem krku a protože se jí asi moc líbila, tak si jí hodila i kolem ručiček..
Je to tmavovláska a je jiná než Týnka, je stejně krásná a báječná a bradavka bude její kámoška
9. lis 2009 v 18:46  • Odpověz
Tak to chuděra Peťka měla se vší parádou - bolesti, tlačení, dlouhý porod, císař...no ale ještěže tak, Verunka s omotanou šňůrou kolem krku šla asi lépe vytáhnout břichem :zipper_mouth: Ale už je to za ní - huláááá hoooplááá. Už se budou jen užívat :slight_smile:
9. lis 2009 v 18:53  • Odpověz
Jéé tak to je krásný že je Verunka jiná než Týnka :slight_smile: Luci moc děkujeme za zprávičku

Teruse, Agi, jojo já myslím že každý porod má svoje plus a mínus nedá se říct co je lepší nebo horší :wink: Všechny maminky by měly dostat metál za děti a naše Péťa teda ooooobr dabl metál :dizzy_face:
9. lis 2009 v 18:54  • Odpověz
Tak jsem doprohlédla fotky. Všechny jsou super. Moc se mi líbila víla Rozárka, Matýsek šikulka i Mireček a celá jeho rodinka. Fakt krásný fotky :dizzy_face:

Jinak zdravím všechny nemocné. V tomhle počasí je to hnus, smrká kde kdo :frowning2: Posílám pofoukání motorkářovi Tomáškovi i nemocnému Matýskovi.

Dívala jsem se na odkazy s vánočními dárky. U nás je problém, že jak máme už staršího Vojtíška, tak už lecos doma máme. Ale barvičky do vany ne, to se mi líbí a určitě pořídíme :slight_smile: Dál plánuju koupit nějaký autobus, protože autobus a traktor u nás frčí, přestože jich je tu několik :wink: Moc se mi líbí hračky pro kluky od firmy Bruder. Jsou opravdu vymakaný a nezničitelný. Je pravda, že jsou dražší, ale kupujeme je vždycky jen na vánoce nebo k narozkám a je ten nej dárek. Vojta dostal od mýho bráchy první traktor už před třemi roky, kluci si s ním hrajou neustále a je pořád v dobrém stavu. Taky máme mašinkovou dráhu, na kterou sem dávala odkaz Sylvinka a ta je taky dost zabaví.
9. lis 2009 v 18:54  • Odpověz
Chudák Péťa, ta si asi zase užila, ale na konci má tu nejkrásnější odměnu :dizzy_face: Jen jsem si myslela, že tentokrát to bude rychlejší a pohodovější než s Týnkou a ono ne.
9. lis 2009 v 18:57  • Odpověz
jéééé gratulacéééé Pogodcééé. :sunglasses: Verunko vítej, hodně štěstíčka a zdravíčka celé rodince a hlavně Petě brzké zotavení!!!
S&S(&K):slight_smile:))
9. lis 2009 v 19:03  • Odpověz
Tééda chůdě Peťka, ale je statečná a Verunka ji to všechno vynahradí. :dizzy_face: :dizzy_face:
9. lis 2009 v 19:03  •  2 děti  • Odpověz
Tak to jsou skvělé zprávy:moc gratuluju,Verunce do života jen to nej a Péťo teda klobouk dolů
9. lis 2009 v 19:08  • Odpověz
takýý gratulujůůůůů :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
jsem tak ráda, že už to mají holky za sebou!!!! :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Tak oběma hlavně zdravíčkooooo !!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a brzký návrat domů za Týnečkou a tátou :wink: :slight_smile: :slight_smile:

oléééé ,tak kdopak že je další v pořadí???? :wink: :wink: :sunglasses: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: zuuuuuuuuuuuuuuu????? :grinning: :grinning:
9. lis 2009 v 19:15  • Odpověz
A je to teda kus ženský-tolik měl Vítek na konci 6ti neděli

Teru:jakýže kolečka?právě že se mi ta cena zdála dobrá,ale vůbec se v tom neorientuju
Ejani:taky máme auto B(v sadě návěs a bagr za 500 což se mi nezdálo tak strašný,když jsou to 2 velká auta) -a podle toho co s ním V vyvádí musí bejt nezničitelný
9. lis 2009 v 19:18  • Odpověz
Moc moc moc gratulujeme a vítáme Verunku na světě :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . Přejeme hlavně hodně zdravíčka a lásky a mamince hodně sil po císaři :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:!
9. lis 2009 v 19:18  • Odpověz
Tak hlavně, že to maj holky za sebou

Luci, polyuretanový, jinak maj nafukací buď s jemnějším vzorkem nebo hrubším...ale takhle nízká cena mě teda zaráží je to toto? http://www.bajecnehracky.cz/first-bike-street-red-s-rucni-brzdou-p-612.html
9. lis 2009 v 19:28  • Odpověz
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ještě jednou vše nej nej do života malé-velké Verunce... má úžasně bojovnou maminku, mít jen trochu z ní, může si pískat :wink: Věřím, že stejně jako Týnka, vynahradí ty porodní patálie Péťě Verunka pohodovou a šťatsnou povahou :dizzy_face:

holky, já vás nebudu napínat, jo? já v noci odjedu rodit a nad ránem jen písnu, že už je Elly na světě, jo? nevadí? :wink: :grinning: :grinning:
9. lis 2009 v 19:28  • Odpověz
tak podrobnosti jsou takový jaký jsem čekala (ta omotaná šňůra a nesestupování).... hlavně že jsou ale obě v pořádku :dizzy_face: :dizzy_face:

si pamatuju jak jsem zjistila, že jsem těhulka a říkala jsem si, že až bude Peťa rodit, budu v půlce... dneska mi drobátko zatrnulo :fearful: :fearful: :grinning:
9. lis 2009 v 19:30  • Odpověz
a navrhuji porodní pauzu...do prosince :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. lis 2009 v 19:30  • Odpověz
Zuzi jako fakt? Jeslti jo, tak mně neva. My jsme vůbec nikomu nedávali vědět, že jsme v porodce. Věděli to jen naši, VLadíkovy rodiče a teda tety Koníkovky. inak jsme chtěli mít klid :slight_smile:
9. lis 2009 v 19:31  • Odpověz
nene Teru,to vůbec nevypadalo takhle moderně ten design,to bylo prostě dětský kolo bez šlapek,ale efekt snad stejný ne?kola určitě nafukovací a hrubší vzorek
9. lis 2009 v 19:32  • Odpověz
Dobrý večer :slight_smile:

strašně moc gratuluji Peti k Verunce, teda váha je řádná a už se moc těším na fotečky, jak vypadá :dizzy_face: Porod teda byl fakt porod se vším všudy a díky Zuzce i Lucce za info :slight_smile:
9. lis 2009 v 19:32  • Odpověz
Zuuu, jasně pauza do pátého či šestého? Teď si nejsem jistá :wink:
A psala jsi, že byste nechtěli nikomu říkat, že jedete - máš už vymyšleno, co s Katynkou?
9. lis 2009 v 19:33  • Odpověz
Zuu: tak jestli pojedeš v noci tak my stejně asi budem chrupčit :grinning:
9. lis 2009 v 19:34  • Odpověz
Petisko, co Ty?
9. lis 2009 v 19:34  • Odpověz
Taky prejeme krasne dny, rychle hojeni a to nejhodnejsi miminko a velkou sestricku pod sluncem!
9. lis 2009 v 19:36  • Odpověz
Sylvi: 5.12. to máme domluvené s Elly :wink: :grinning: :grinning: a vědět dáme podle průběhu, pokud by se to chystalo tak dlouho jako u Péti, tak by o tom věděli určitě všichni... :wink:
a Katynku přijede hlídat mamina...HOnza se za ní doufám brzy vrátí, ale mamina tu bude po dobu, co budu v porodnici, Honza asi úplně nemůže přestat trénovat všechny dny...
HOlky, hlavně ať je všechno v pořádku, však víte... :wink: :dizzy_face:
9. lis 2009 v 19:41  • Odpověz
Přesně tak!!!!
9. lis 2009 v 19:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.