• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
to je kráááááááááááááááááááááááááása :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Peti vééééééééééééééééééélikánská gratulace k Verunce,krásné to jméno :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: at' se brzy zotavíš a brzy jste spolu celá rodinka pohromadě doma :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Zuzi a Luci díky za spokjování :wink: a petiska měla mít dnes ko??petisko jak???? :slight_smile:
9. lis 2009 v 19:54  • Odpověz
Peti tak co???????????
9. lis 2009 ve 20:11  •  2 děti  • Odpověz
já se tu na Petisku ptala už o půl 6 a pořád prd....:frowning2:
9. lis 2009 ve 20:13  • Odpověz
a nešla večer? :confused: já mívám poradnu i v 7 večer, takže než dorazím tak je klidně i půl 9
9. lis 2009 ve 20:20  • Odpověz
no co já, nechtěla jsem vás tu tím otravovat, zvlášť když se čekalo na malou petrolejku...

podle utz jsem 5+3tt, už byl vidět i ten zárodečný terčík, dutinka se zvětšila na 13mm, odpo jsem volala na výsledky hcg, kterým vůbec nerozumím, vyšlo mi 23240...volala jsem mudrovi, co on na to, a on že dobrý, že zas v pátek, že se uvidí...co mě nepřivádí ke štěstí je, že podle PM mám být v 7+2tt...co zas bylo dobré, že řekl, že je možné, že jsem fakt přišla moc brzo....

nevíte, jak to je s tou hodnotou hcg??
9. lis 2009 ve 20:25  • Odpověz
Peti, čekalo se i na malé Petisátko, takže nezlob :angry: :grinning:
A ty dva týdny rozdílu jsou možný, jsem psala, že jsem to tak taky měla! 15 dní!
9. lis 2009 ve 20:27  • Odpověz
Mišáčku, díky....
samotnou mě štve, že nepřemýšlím pozitivně....když já čekám od doktora, maminko, těhotnenství probíhá v pořádku a né furt, příště se uvidí :unamused:
9. lis 2009 ve 20:28  • Odpověz
Ahoj holky,
jdu Vás po dlouhé době opět pozdravit, ale také hlavně pogratulovat Péťe k narození Verunky, krásný míry kočka jedna :slight_smile:) tak ať je vše v pořádku a můžete brzy domů :slight_smile:
9. lis 2009 ve 20:31  • Odpověz
gratulace Peťě k Verunce, klobouk při ní dolů, užila si až až
přeju hlavně zdraví celé rodince
9. lis 2009 ve 20:33  • Odpověz
Peti, on asi čeká na srdíčko, do té doby není nikdy nic jisté... A vlastně ani potom, ale na to nebudeme myslet :dizzy_face:
Ahoj Helčo, gratuluju k Maxíkovi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Taky jsi to vzala hopem :grinning:
9. lis 2009 ve 20:33  • Odpověz
autor
ahojda, moc gratuluju petrolejce, pěkně si to chuděra vyžrala..Verunko Tobě přeju hodně zdraví a štěstí.. :dizzy_face:

petise, já myslím, že pokud mimi roste, je to pozitivní..já mám rozdíl mezi tp podle ms a podle utz 16dní..
zkus si najít, jak by se měla poghybovat hladina hcg podle týdnů..
9. lis 2009 ve 20:35  • Odpověz
Petrolejce velká gratulace k Verunce :grinning: :grinning: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , přejeme jí hodně štěstíčka, zdravíčka, spoustu lásky a tepla
Sylvi: fotky jsou zase suprácký, jako vždy :wink: , a ta s MM, jak je na koni, tu bych někam poslala
Petis: teda napínaj tě pěkně doktoři! kurňa, co tam dělaj? teď do pátku zase budeš jak na kšandách
9. lis 2009 ve 20:35  • Odpověz
Peti, to jsou přece dobrý zprávičky !! :dizzy_face: :dizzy_face: Hlavu vzhůru a raduj se, uvidíš, že je vše v pořádku !!! :wink: A těch 14 dní bych vůbec neřešila, takových případů je spousta !!
9. lis 2009 ve 20:36  • Odpověz
Petísku to bude dobrý!!!Petisátko bude!!!!
9. lis 2009 ve 20:38  •  2 děti  • Odpověz
holky, když jsem 50dní od PM a od početí buď 37dní nebo 29 dní a ta hodnota je těch 23240, tak to vypadá dobře, jo? Mrkněte prosím na tu tabulku od lu... :sweat_smile:
9. lis 2009 ve 20:41  • Odpověz
Míšo: děkuji moc, ani jsem se od narození Maxíka neozvala, ale někdy jsem ráda za každou hoďku spánku navíc, teď už je líp, ale v začátku jsme v noci skoro nespali :confounded: Adámkovi rostly stoličeky najednou a Maxík chtěl pořád papkat, snad už to máme za sebou :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: , ale jsou super.
9. lis 2009 ve 20:41  • Odpověz
a zítra jde kdo na utz??!! :dizzy_face: A prosím o podrobnosti, jako kolik mm má váček atd..ju??? :sweat_smile: :zipper_mouth:
9. lis 2009 ve 20:43  • Odpověz
fru, a to se doktor nepozastavil, že je rozdíl tolik dnů? Tos měla fajn...a kdy jsi měla srdíčko?
9. lis 2009 ve 20:44  • Odpověz
petisko:neboooooooooooooj,vše bude v pořádku,mimísek tam prostě je :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jůůůů hassy nás navštívila,krásné jméno pro chlapečka,gratulujůůůůůůůůůůůůůů :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. lis 2009 ve 20:44  • Odpověz
Peti, já myslím, že podle té tabulky to je ok !!! :wink: :dizzy_face:

Zítra jde myslím Kreksi, ne?? :wink:
9. lis 2009 ve 20:45  • Odpověz
holky, a to srdíčko už začíná tlouct v tom váčku, nebo až už je nějaká ministruktura těla?
9. lis 2009 ve 20:45  • Odpověz
Petise, to jsou skvělé zprávy přece. Podle mě do tabulky zapadáš :wink:
9. lis 2009 ve 20:46  • Odpověz
hassy a kde je fotečka Maxíka?? :confused: ukááááááááááááááááááááž :slight_smile:
a vidíte, nakonec jdu toho 13. tého v pátek :grinning:

Gabčo, díky, třeba to slyšet i od jiného :sweat_smile: :dizzy_face:
Peti, podle tý tabulky mi to přijde, že je to ok! Mimi tam je, to by bylo, aby nebylo :sunglasses:
a ta petiska se bude furt strachovat :angry: neboooj beru vše je o.k!!!!
9. lis 2009 ve 20:47  • Odpověz
jste fakt všechny zlaté :pensive: :dizzy_face:
9. lis 2009 ve 20:48  • Odpověz
ale řeknu vám, že takový začátek jsem si nepředstavovala, hlavně že jsem si plánovala, jak nepříjdu na první utz, až bude srdíčko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. lis 2009 ve 20:48  • Odpověz
v pátek jde i Sluníčko !! :slight_smile:

ale chápu tě........já se 1. kontroly taky pořád bojím...:frowning2:
9. lis 2009 ve 20:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.