• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
Ahojte holky,
zítra bohužel nedorazíme do ZOO, Kubík má reakci na očko :frowning2: ,Já už jsem myslela, že už bude bez reakce, včera to byl 12den, včera po odpol. spaní se probudil a měl 38,5 v noci spal špatně nad ránem brečel ze spaní a usnul u mě v posteli a tam spal do 9,30 :astonished: , normálně spí tak do 6,30-7,00. Než jsem ho dala dnes odpol spát, tak měl zase teplotu. Očkování je hnus, chtěla jsem mu to posunout po prázdninách, ale doktorka mě přesvědčila :frowning2: Tak jen doufám, že mu to zas nerozhodí imunitu.Ach jo a já se tak těšila :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: . Tak prosím foťte, ať se můžem pokochat aspoň fotkama.
1. črc 2009 ve 13:29  • Odpověz
Makulko :confounded: to je škoda...
ale hlavně aby bylo Kubíkovi líp, pohlaď ho za mě, bobka malýho...
tohle očkování je opravdu humus, měli by vyvinout nějakou šetrnější vakcínu :angry:
1. črc 2009 ve 13:37  • Odpověz
to jo já jsem se v tom teď dost ˇštourala a zjistila jsem že je šetrnější trivivac, protože ty kmeny těch baktérii jsou více pomnožené, což znamená že jsou víc oslabené a neměla by být na ně tak velká reakce, prej většinou po tom priorixu jsou skoro 40 a u trivivacu jsou "jen" do 39, Tak u Kubíka to sedí, nejvíc měl dnes ve 2,00 v noci 38,8 a pak byl až do 12.00 bez teploty. Ale je takovej ukňouranej a ráno byl malátnej. Měla jsem mu to odložit o pár měsíců, protože čím je dítě prej starší, tak očkování zvládá líp, kvůli lepší imunitě
1. črc 2009 ve 13:44  • Odpověz
navíc je dnes manža v práci až do 20,00 a tak chudák Marťas bude celej den zavřenej doma, ale naštěstí šel až na 12,00, tak byl s marťasem aspoň dopol. venku.
1. črc 2009 ve 13:47  • Odpověz
lu:dík za optání :slight_smile: áále nevím jaké budou za 14 dní výsledky pže malej se ke konci vyšetření probudil a řval jak tur a já měla mít zavřené oči a bejt v klidu,tak nevím :unamused: já budu ale výsledky vědět až za 1 měsíc od neurologožky,ale určo to bude o.k. :wink: na neuro Dr.řekla že že to vypadá že to vypadá na vnitřní napětí,já nevím já si nic moc nepřipouštím a nebo si to namlouvám,já nevím :wink: počkám prostě měsíc až budou výsledky z EEG :slight_smile: Gábi:bohužel na sraz nejdu,ráda bych ale asi bych z toho nic neměla :frowning2: tééééda ale táák mně to štve,já fzrt plánovala jak se tam dostanu a koho si odchytím po cestě a mohla jsem jet přímo s tebou,chjo :frowning2: labellko:tak si krááááááááááááááááááááááááááááááásně užijte dovolenou,a hlavně hodně sluníčka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a fotečku z Matýskova alba jsem prošvihla :frowning2: a já jdu na to hovězí :slight_smile:
1. črc 2009 v 15:08  • Odpověz
Ahojky, tak malej mi spí v autě, tak rychle se hlásím, podotýkám, že auto má otevřené všechny dveře a stojí ve stínu, takže úpal nehrozí :grinning: ,a el je fakt, že ty lidi nechápu jak můžou ty děcka nechat v hicu v autě a zařít jim okna :angry:

ZOO závidíme, ale já nejsem schopná ničeho. Teď jsem byla na úřadě vyřídit něco na barák a málem jsem se bou ve městě švihla, tak jsem zajela s malým do Hypernovy, kde je klima, ale ani ta mi moc nepomohla. Od začátku těhu mi buší srdce hlavně navečer, tak nevím, jestli plašit a jít s tím k dr nebo to zkusit ještě chvilku přežít a počkat jestli se to po těch třech měsících neupraví :stuck_out_tongue_closed_eyes: . mylsím, že to mám z tlaku, ale radši se neměřím, páč si ještět dost dobře pamatuji minulé těhu, jak mi ty hodnoty skákaly z hodiny na hodinu

Reakci na priorix taky čekám a doufám, že se nedoství :grinning:

No nic, jdu se čučnout na malýho, mějte se fajn, a Janina nám asi rodí, že se nehlásí :wink: papá
1. črc 2009 v 15:39  • Odpověz
Holky tak my pomalinku vyrážíme. Mějte se krásně a ahóóój!!!!!!!!!!!!!!!
1. črc 2009 v 16:40  •  2 děti  • Odpověz
labellko:užijte si to :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. črc 2009 v 18:06  • Odpověz
ahojky

hlásí se grogy matka, konečně bylo hezky tak jsem dneska celý den prala a žehlila, ufff, dva velký koše prádla mám hotovson, ještě mě čaká zabalit věci na týden, o víkendu jedeme do toho Rakáče. V pátek musím dogruntovat byt a pomalu se začít připravit na dovču :wink: :slight_smile:

Lucí, tak ahojky a pořádně si to tam užijte :slight_smile:

Makulko : jéjej to mě mrzí že Kubík má reakci, tak ať rychle přejde

add erotomanka, no Jáju to dřív nezajímalo, až poslední dobou teda pořád testuje. Když jí chovám leze mi za výstřich, když mám sukni tak mi jí vyhrne, ukáže na intim oblast a volá radostně pipi :stuck_out_tongue_closed_eyes: no a teď začala když Martík leží ta ho v netřežené chvilce dole chytne a zmáčkne :sweat_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: A strašně ráda se hrabe v šatníku a nosí na hlavě moje podprdy a kalhotky :sweat_smile:

ad čištění zoubků, tak Jájinka dostaně do ručičky kartáček, sama si tam rejdí a pak přijdu já a nechá si zuby vyčistit, ale musí to být rychlovka, pak už jí to neba

Já ani nevím kolik teď Jájina měří. S oblečením to je u ní zajímavý, nosí od 74 po 92 - ale většinu máme 80 a 86. Mám dost problém že je v tělíčku štíhlá tak je jí to dost volný, ale zas má docela pupík, a má většinou dlouhé nohavice. Ale nepřijde mi zas malá. Myslím že bude mít tak 168. Martík je vysokej a já mrňavá, tak to bude takový hezký střed

Také přejeme vše nej Jaruškám
1. črc 2009 v 18:21  • Odpověz
ahojky, stále 2v1 :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ufff, ale to dusno je strašný....
dneska mi nešel net celej den.. :unamused:
a držte palečky na zítra na kontrolu, doufám že ještě vydržíme :slight_smile: :wink:
1. črc 2009 v 18:57  • Odpověz
a když byste měli čas, dejte nám hlásek :slight_smile:
http://www.blesk.cz/zlaticka?action=search
1. črc 2009 v 19:00  • Odpověz
Janinko:myslím na tebe od včéra :slight_smile: hlásek přidán :slight_smile:
1. črc 2009 v 19:14  • Odpověz
:frowning2: Tak já hlásím kurňa, že u nás účast v ZOO velmi ohrožena a děsně mě to štve. celé odpolko blbá nálada a vylezla jí teplota, vůbec neví, smradlavý hovínka. Tipuju to na zub, nemocně nevypadá, ale takto nemá cenu ji někam vláčet, je totál naštvaná a ubrečená a je jí zle. Ráno se rozhodne, jak se bude cítit. Teď si i sama řekla že chce jít spát, ani jsem nekoupala, ucla mlíka a zalomila to, chudinka. :rolling_eyes:
1. črc 2009 v 19:26  • Odpověz
jdu něco zkusit snad se mi to tady objeví

Pro Pyskáčkovi :wink: a ostatní co jsou na dovče
x=95;y=51;s="s6206";

pro mamky těhulky
x=115;y=115;s="s4195";

a všem marodům a marůdkům
x=95;y=64;s="s12438";
1. črc 2009 v 19:42  • Odpověz
hmmm tak né, škoda, jsem našla hezké smajlíky a tady se to neobjeví :angry: :frowning2:
1. črc 2009 v 19:43  • Odpověz
1. črc 2009 v 19:44  • Odpověz
[url=http://www.celysvet.cz/smajlici-ke-stazeni-smajlik][img]http://www.celysvet.cz/skin/smile/s12438.gif[/img][/url]
Peťo :pensive:

Já hlásím další zasranou reakci na hexu :angry: - už to jinak nenazývám, a že bych nechal své dítě očkovat ještě něčím navíc, tak na to se můžu ....
Matýsek usnul v obýváku v náručí při napouštění vany, předtím nejedl, naměřili jsme 38,5 :pensive: Do vany samo nešel, přetrpěl převlékaní, vypil cosi mléka a spí :pensive:
hmmm tak bohužel jsem Vám chtěla poslat hezké obrázky a prdlačky :frowning2:
1. črc 2009 v 19:45  • Odpověz
Petí to mě mrzí :frowning2:
1. črc 2009 v 19:47  • Odpověz
Sylvi, koukám, že stejné usínání jako u nás. Poslední hodinu jsem od ní nemohla ani na vteřinu pryč, jen u mě ležela a hicovala, z jídla odmítla vše a to jsem jí nabízela i zamilované sušenky, jen tak se tiskla a funěla chudinka. A o půl ho'dky dřív mi začala říkat že hajípápá. Tak uvidíme, co noc, štve mě, že nechce vypít paralen, tak v noci třeba, aspoň by se jí ulevilo.
1. črc 2009 v 19:49  • Odpověz
ahojky holky, tak u nás je dnes stejná situace jako u makulky a péti, dneska odpo měl Adámek něco málo přes 38 a celý den jen polehával, tak uvidíme zítra ráno, jak na tom bude, ale i teď večer má stále teplotu, ale protože nebydlíme tak daleko, tak bychom to mohli vzít jen jako vycházku alespoň na chvilku. Minulý týden jsme byli na očko, tak asi reakce :angry: pěkně mě to štve, moc jsem se s vámi chtěla potkat. Tak uvidím ráno ....snad bude lepší a výjde nám to.
1. črc 2009 v 19:54  • Odpověz
Peti, my máme čípky. Od šesté nemoci, kdy nám všechno vyzvracel, na ně nedám dopustit. Navíc ten sirup nemá rád.
Tak ať je jim - všem s teplotama - rychle lépe!!!
1. črc 2009 ve 20:13  • Odpověz
Ahojky,
tady byla dneska čina jak blázen... A my jsme zrovna byli v zahradní restauračce :sweat_smile: V zájmu Marianky (aby byla suchá) jsme na sebe nechali pršet a byli nažmach :wink: A pozor, dala jsem si první alko pivo po dlouhé době.. Vlastně dvě :sweat_smile: Je to boby (dobrý) - jak by řekl Deny :wink:

Byla jsem s dětma na kontrole. Denísek má 77 cm - jak to tady čtu, tak je to fakt malý pivo! a váží 10,5 kg... Marianka má 5,6 kg a min. 58 cm (doktor jí úplně nenatahoval nožičky). Doktor se smál a říkal, že Deny je pvní dítě, které ho v sedmnácti měsících pozdravilo "Dobrý den". :sweat_smile:
1. črc 2009 ve 20:39  • Odpověz
juj to je strašný s těma reakcema po očkování,at je dětičkám líp :frowning2: holky to maj všechny děti po té 4 hexe??? :confused: nás to čeká příští tejden :frowning2: a to může bejt i reakce tejden po?? :confused: týýý jo to asi musí bejt pro děti pěknej záhul ta 4 hexa :frowning2: Miško:gratulace dětičkám k váze,délce :slight_smile: a pivko taky bych dala malinké :wink: a Denulka je šikulka s mluvením :slight_smile:
1. črc 2009 ve 20:49  • Odpověz
Holky, pomoc, máme plný byt mravenců!!! Co s tím? Nechtěla jsem kvůli dětem žádnou chemii, ale oni by nás snad sežrali!!!!
1. črc 2009 ve 20:52  • Odpověz
Miško, gratulace k váhám a mírám :wink:

Hani, Matýsek dostal hexu dnes v devět ráno. Ti co mají reakci po delší době bych tipla na priorix, ale možná ne.

Já jdu asi spát, kdoví, co bude a jsem utahaná..... Dobrou noc!
1. črc 2009 ve 20:52  • Odpověz
aha sylvinko,díky :wink: at je Matýskovi i ostatním drobečkům líp :slight_smile: Miško:jaktoooooooo??týý jo co na to nevím :confused:
1. črc 2009 ve 20:56  • Odpověz
Už tady v pracovně stříkáme Biolit. musím to hned ráno vytřít.. Ale oni sem lezou furt - nevíme odkud! :angry:
1. črc 2009 ve 21:01  • Odpověz
Hani, my to máme asi reakci na priorix, dostal jí minulou středu, takže přesně po týdnu a to mudr. říkala, že reakce většinou nejsou. Do teď jsme měli všechny očko v poho a toto je poprvé, co je reakce. Pořád na něj chodím koukat, spinká, ale je docela horký, tak uvidíme, jak proběhne noc.

Mi: jo mravenci to jsou prevíti, asi se to bez chemie neobejde :confounded: Moje rodiče ji v baráku taky museli použít.
1. črc 2009 ve 21:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.