• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
gratulace Petulce k Verunce! Hodně sil do začátku a přeji moc moc pogody a krásnou rodinku! Těšíme se na fotečky :grinning: :grinning:

Petisko-krásný zprávy! Podle tabulky to zapadá určo úplně skvěle! a sedí to na UTZ! takže paráda! :wink:
9. lis 2009 ve 20:52  • Odpověz
a je ti pořád zle? Nebo už se to zlepšilo? :slight_smile:
9. lis 2009 ve 20:53  • Odpověz
už mi není špatně celý den, ale pčichází to nečekané, nárazově.....a je mi hrozně, když se nenajím včas...

co ty?? tobě je pořád dobře??
9. lis 2009 ve 20:55  • Odpověz
jo, vůbec nic, akorát jsem včera nemohla jíst jeden druh salámu a šunku, co miluju a odpo jsem nachystala jednohubky a ty jsem taky nemohla, páč mi nechutnaly, což předtím jo...ne že by mi bylo špatně, ale mělo to všechno jinou chuť, která mi nejela...ale podbříšek sem tam pobolívá, prsa zatím taky nic
9. lis 2009 ve 20:59  • Odpověz
ale benjo mám řádné, špekuňa hadra :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. lis 2009 ve 21:00  • Odpověz
jo a mám děsnou únavu, takže chodím s Emmi spinkat po obídku...:slight_smile::slight_smile:

tak to je dobře, že se cítíš fajn !! :slight_smile:
9. lis 2009 ve 21:02  • Odpověz
Peti ty se v tom moc rýpeš, jsi na uplném začátku, hodnoty odpovídají a to nemusím koukat na tabulky to náhodou vím :stuck_out_tongue_closed_eyes: si ještě něco pamatuji :grinning: Pokud by to nebylo v pořádku, zárodeček by nerostl a HCG by klesalo a teď už by bylo fakt minimální a hlavně v takovém začátku když zárodek neroste tak se to většinou odkrváci, ne vždy ale většinou jo. Tak se nestresuj ju a gratuluji :wink: :slight_smile:
a brutálně mě roste břicho, fakt silná nechápačka....:frowning2:
aco :grinning: to víš, baba na mateřské, nemá co řešit, tak se rýpu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
né, teď vážně, jsem taková povaha, s tím nic nenadělám
9. lis 2009 ve 21:04  • Odpověz
Peti, o to líp to bude pokračovat :dizzy_face:
Gabi, hoď fotečku toho obrpupku :sweat_smile:
9. lis 2009 ve 21:06  • Odpověz
Já bych to asi řešila taky.... :slight_smile:
:dizzy_face: jooo, Gabčo, hoď pupajs!!!!
Miško, ted ještě ne, až to odtajním, tak je hodím zpětně, fotím, páč silně nechápu...a manža?? ten jen taky kouká.....takové břicho jsem měla s Emmi tak v 16 tt !!!!!!
9. lis 2009 ve 21:07  • Odpověz
třebas tam máš dva svištíky, hihi....velký barák, či vás není :grinning:
9. lis 2009 ve 21:09  • Odpověz
chlop postavil řádně barák, ty stavíš řádně pupíka :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :wink:
to by mě kleplo... :astonished: :astonished:
no mě to s tím pupkem vtipný nepřijde.... :unamused:
9. lis 2009 ve 21:10  • Odpověz
hihi :grinning:
páč se děsím jak budu vypadat tak za 2-3 měsíce....:frowning2::frowning2:
hani: no jo to je právě to, jsem hrozná ostuda, nějak nejsem schopná se vrhnout do dodělání stránek s fotkami, vždy do toho skočí něco jiného :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ...ale napravím to.
petise: mimi tam určitě je a vše bude OK :slight_smile:)
9. lis 2009 ve 21:11  • Odpověz
Moc gratuluji Pétě k Verunce a přeji hlavně hodně zdraví :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. lis 2009 ve 21:12  • Odpověz
autor
petise, právě že dr byl v poho, já tam teda šla, když jsem byla podle ms 8+3 a podle utz to ukazovalo 6tt a nebylo vidět skoro nic, je fakt, že jsem hlásala, že k oplodnění vajíčka mohlo dojít jedině měsíc po ms, ale i tak..nechápu, proč jsou ti doktoři vždycky tak překvapení, když něco není podle tabulek.. :rolling_eyes: :angry: ať už ovulace, nebo kontrakce při porodu..(třeba kamarádku posílali 3x domů, že nerodí a ještě ten večer porodila..)
prostě petise, věřím, že všechno bude ok..srdíčko jsem měla až na další kontrole a teď nevím, jestli jsem šla po týdnu nebo dokonce po delší době..
9. lis 2009 ve 21:13  • Odpověz
Peti, jo já tě chápu :wink: :slight_smile: to je jasný že náš strach ale zbytečně se takto stresuješ a počitáš to, tvoje HCG odpovídá zcela začátku 6tt :wink:
9. lis 2009 ve 21:14  • Odpověz
Gabčo, neděs se, jsi hezká těhulka! :slight_smile:

hassy, díky :wink: a jak přijal Adámek malého? A co u vás? Máte oba dva v ložnici, nebo už Aďa spí zvlášť?
ad pupík-mohu přispět se svou troškou do mlýna..:slight_smile:..Já mám pupek, že už si nevidím na nohy! Jako LU, co sem dává za odkazy, to je výsměch! :grinning: :grinning: :grinning: .
přesně ..Lu spolkla malý pomeranč a finguje si tu 20 tt...... :grinning: :grinning: :grinning:
9. lis 2009 ve 21:17  • Odpověz
autor
pupek mám taky šílenej..navíc jsem začala žrát ještě víc, než předtím(nevěřila jsem, že by to ještě šlo) a silně nabírám, 29.10 jsem měla necelý 2,5kg nahoře a od tý doby mám zhruba další dvě.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. lis 2009 ve 21:17  • Odpověz
Mně taky nejdřív rostl pupek zívratnou rychlostí a nakonec jsem ho měla o hodně menší než s Denískem :slight_smile:
9. lis 2009 ve 21:20  • Odpověz
Teda Fru naprosto s tebou souhlasí, na mě tenkrát taky koukali jakto že jsem těhu a jakto že je mimi malé o 14 dní i když jsme jim s manžou pořád říkali den oplodnění. Ale oni si furt jedou podle PM. Já třeba vím že jsem toho gyndaře co jsem k němu chodila i dvakrát opravovala a přepysovala nám tt protože to spočítal blbě :angry:

Romí, výtej mezi normální pupíkový mamky :wink: :slight_smile: Lu nemá pupík Lu má jen nafouklé bříško po jídle :wink: :grinning:
9. lis 2009 ve 21:21  • Odpověz
Baru,ale ty si přesně ten typ co Lu...takové krásné bříško máš, co já bych za to dala !!!!!!
Možná to je tím, že pořád cvičíš....ýe si takocvá pěkně zpevněná !! :wink: já min. týden hledala těhu pilates a po kontrole se na něj chystám, doufám, že mi to odhodlání vydrží, něco se sebu dělat musíím !!!!!!!!
9. lis 2009 ve 21:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.