• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
Comra: tak to je hororová story s tím odrážedlem. Já malou z kopce teda nenechávám jezdit, ale to hlavně proto, že má toho brouka a ten je z kopce nestabilní....a pochybuju, že by dole brzdila :confounded: . Tak ať je to v pohodě!

Odrážedlo/kolo bez šlapek: brácha kupoval v září toto-bylo jedno z nejlepších v testech...za super peníze. My ho koupíme (nebo jiné od kettlera) k narozkám:
http://www.ondalek.cz/produkt/kettler-odrazedlo-speedy-12-5

A chlubíme se: dneska byla Anička poprvé sama ve školičce. Teda jenom na 1,5 hoďky a já jsem byla přes chodbu v kanceláři na poradě, takže v dosahu. Ale u nás je to obrovský úspěch, neb je Aňa jenom se mnou a 1x byla 2 hoďky s mojí maminou (byla jsem u kadeřnice). Paní vychovatelka z ní byla u vytržení...prý byla zlatíčko...sama za ní přišla, že chce čůrat (upozornila jsem ji, že nemá plenku)...prý se ptala "maminka, kde je?", tak jí asi řekla, že v práci, tak si hrála dál. Jednou jsem jí slyšela na chodbě volat "maminko"-to šly asi vylít nočník na záchod, tak volala, jestli tam nejsem....ale jinak prý úplně v pohodě :dizzy_face:
9. lis 2009 ve 21:21  • Odpověz
tak to já mám pocit, že jím málo a hlídám se. A mám navrch 9 kilo... :grinning: :grinning: :grinning:

a furt musím myslet na holky Petrolejkovic! jak je Pete! A podle zpráv to vypadá, že se Verousek chytl prsa, tak to by bylo dobře! :slight_smile:
9. lis 2009 ve 21:22  • Odpověz
Jo, zírám, co Matýsek od Lu :astonished: ? Už je to lepší?
9. lis 2009 ve 21:23  • Odpověz
Ženy a netrunfujte se tady která z vás je obr mamina jo. Počkejte na mě, to teprve uvidíte. Já mám takový pocit že půjde nejdřív pupík, pak já, pak dlouhonic a pak sám zadek, který možná budu muset vozit na trakaři :wink: :angry: :confounded: :grinning:
9. lis 2009 ve 21:24  • Odpověz
autor
gabčo, břicho by mě zas tak netočilo, ale ta prdel.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: tu zas nemáš ty.. :wink:
9. lis 2009 ve 21:25  • Odpověz
aco, neplánuješ zase nějakou změnu image?? :slight_smile:
9. lis 2009 ve 21:26  • Odpověz
fru, aco - dáváte mi naději.. :slight_smile: :dizzy_face:

majenko, super, že to šlo v pohodě :slight_smile:

joo a úplně jsem zapoměla politovat Tomáška, jak spadnul, bobáneček malý.. :frowning2:
9. lis 2009 ve 21:27  • Odpověz
na chvilu odbočím k superstaru, kdo vypad??
9. lis 2009 ve 21:28  • Odpověz
Petise: Adámka jsem naštěstí naučili spát ve své postýlce a pokojíčku už v létě, ale k ránu stejně skončíme všichni v ložnici :grinning: :grinning: :grinning: Jinak Adámek Maxíka někdy pusinkuje, jindy by mu jednu vrazil .....prostě je tak trochu nevypočítatelný, tak jsem pořád jako ostříž a když kojím malýho tak ze začátku dost žárlil a chtěl se hned také mazlit :frowning2:
...už jdu konečně vložit nějakou tu fotku :slight_smile:
9. lis 2009 ve 21:28  • Odpověz
jo s tím kojením měla chvilku i kamarádka, taky ten starší musel zrovna v tu chvíli být na mamině :slight_smile: ale pak si rychle zvykl :slight_smile: a sem s fotečkou :slight_smile:
9. lis 2009 ve 21:30  • Odpověz
Barčo? Tu prdel jsi v Humpolci neměla s sebou, že? Čekala někde doma - asi.... :grinning: :grinning:
Vypadla ta Leona.
no já si teda nevšimla, že bys měla zadek.....já jen tiše záviděla postavu jako celek...hele a ty jako odbornice na cvičení...... co to pilates, je to dobrý?? zpevní se mi tělo?? :slight_smile:

Někde jsem četla kdysi rozhovor s Kloboučkovou Andreuo - modelka, v 1.těhu nabrala asi 25 kg, dost ji toho zůstalo, pak začala cvičit pilates, vše dala dolů, teď je 2. těhu a má malinko nahoře a vypadá kurva dobře....... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..takže mě nastartovala..... :grinning: :grinning:
teď zírám na net...ona vypadla Šenková :astonished: :astonished: :astonished: ...a příští týden je rokerské, tak ta by to bývala rozbalila!
9. lis 2009 ve 21:32  • Odpověz
Miši, a čekala to, nebo byla překvapena?

Gabčo :grinning: no ona ta Kloboučková je kundisko baba, ta byla hezká, i když měla cosik nahoře..ale je fakt, že po tom cvičení ty výsledky šly dost vidět - jako u ní..
9. lis 2009 ve 21:32  • Odpověz
Peti, ani nevím. Koukala jsem jedním okem :wink:
9. lis 2009 ve 21:33  • Odpověz
Šenková mě taky šokovala...:-/ POdle mě tam nemá co dělat Ben, Šmajda, Bagárová....

Jjo, Kloboučková je kost !! :slight_smile:
9. lis 2009 ve 21:34  • Odpověz
Hassy, jsou krááááááááásní :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A Maxík byl fak maxi :grinning: Rodila jsi přirozeně? :confused:
9. lis 2009 ve 21:35  • Odpověz
Maji-Ana je šikula! Jsem jí ani nepochválila, jak si sama došla na nočník a i se svlékla..je to holka šikovná! a ted zvládla tu školičku taky super! pochvala veliká!
a odkaz na kolo je super! ukážu doma a pohovoříme..:slight_smile:

holky, já ten pád Tomáše furt vidím před očima! A je mi z toho až zle..fakty hrůza..ale vypadá to, že to nebude nic vážného..
Já jsem tu Šenkovou nesnášela :pensive: , takže já jsem ráda. Zpívat umí, ale chová se jak de***
Já teda nemám ráda Šmajdu a Bagárovou...můj favorit je Chodur :slight_smile:
9. lis 2009 ve 21:38  • Odpověz
autor
gabčo, pilates je super, je to mega záhul, ale fakt na zpevnění super..já mám radši dynamičtější formy posilování, ale některý cviky z pilates dělám při zdravotním cvíču..

miško, při focení jsem měla navrch tak kilo..no a od tý doby mám na zadku o 3 víc.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

maji, to je Anička šikulka.. :slight_smile:

jo ještě jsem nepolitovala marůdky a zraněné..snad budou Matýsek i Tomášek v pohodě..

ad odrážedlo, zrovna včera jsou studovala, c je na trhu, mám na to i tabulku, tak sem zítra hodím, co jsem vykoumala..first bike mi totiž přišlo zbytečně drahý, chceme kupovat k narozkám kolo, odrážedlo bude od dědy k Vánocům..
maji, díky za další tip..i když koukám, že tohle je celkem těžký..skoro o kilo víc, než co jsem viděla u jiných..
petisko, nenervuj se, věřím že všechno bude v pořádku. Prostě jsi jen byla u doktora moc brzo.

Luci, tak to jste nakoupili dobře. My jsme se většinou při nákupu hraček od Brudera pohybovali v dvojnásobné částce.

Majenko, tak to je Anička šikulka, že zvládla první hlídání v pohodě. Jinak to odrážedlo vypadá zajímavě. Taky uvažuju, že bysme ho pořídili, ale nejspíš až k narozkám.
Miško: už v porodnici se nám smáli, že Maxík je opravdu Maxi ...kvůli váze mi porod už raději vyvolávali, tři dny po termínu, dle UTZ jim právě přišel moc velký a nějak na svět vůbec nespěchal, ale nakonec vše proběhlo super rychle a za tři hodiny jsme ho měla v náručí a bylo to více v poho než u Adámka.
9. lis 2009 ve 21:39  • Odpověz
Hassy, krásný klučíci! A Adík má tmavé vlásky a je ostříhaný? Páč to vypadá skvěle, že starší brácha má "holou" hlavinku a mladší já páčo tmavé a dlouhé! :grinning: :grinning: :grinning:
9. lis 2009 ve 21:40  • Odpověz
ahojky!

prvně ještě jedna veliká gratulace Petrolejce k Verunečce sem na koníka :slight_smile: Ode dneška nemám přes den počítač, takže - byly to nervy. Veliký díky Lucce za zprávy po mobilu, jinak bych byla totál mimo. No... takhle jsem totál mimo z miminečka :slight_smile:

Petisko - tak na Tebe jsem holka myslela taky celej den! Věřím, věřím a věřím a moc se těším, až Tě maličké přestane tak napínat. Já jdu na kontrolu ve čtvrtek, mrmlala jsem, že je to tak daleko, ale - po Tvé zkušenosti - mě to bručení přešlo. Jindy mi neměl kdo pohlídat malou a se Zuzankou na gynekologii, to by bylo pozdvižení. :slight_smile:

Dnes už nedočtu. Jsem unavená jak kotě, dozvuky nemoci jsou znát, den je mi fakt nekonečnej :slight_smile:. Dobrou noc všem :slight_smile:
9. lis 2009 ve 21:40  • Odpověz
autor
holky, pořád musím myslet na holky petrolejků..i na Týnku, jak to zvládá bez maminky..já jsem si říkala, že budu muset taky veru někdy zkusit dát spát k mamině..ale nějak se na to ještě necítím, být celou noc bez ní.. :zipper_mouth:
9. lis 2009 ve 21:41  • Odpověz
Ejani: my také až k narozkám...v zimě stejně venku jezdit nebude :wink:

Fru: na tabulku ráda kouknu :wink:
9. lis 2009 ve 21:41  • Odpověz
comra: děkuji moc :slight_smile: Adámek má podstatně světlejší vlásky, ale protože jich moc nemá, tak ho stříháme mašinkou dohola :slight_smile: a Maxík se narodil už s takovýhle páčem a zatím mu to zůstalo. Adam bude více po mě a Max po taťkovi.
9. lis 2009 ve 21:43  • Odpověz
jo petisko žádný nervy,HCG máš výborný a odpovídající :wink:

maji:to je tedy úspěch s tou školičkou :slight_smile:

uzdravovací pusinky posíláme Matýskovi a Tomáškovi :dizzy_face: :dizzy_face:

ad superstar:mám ráda Šmajdu a Starou a nesnášim Chodura :grinning:
9. lis 2009 ve 21:44  • Odpověz
autor
hassy, kluci jsou skvělý.. :dizzy_face:
9. lis 2009 ve 21:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.