• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
Simi, máme odlišný vkus :grinning: ...i když Starou také můžu...a jak zpívala tu francouzskou, tak byla hvězda :slight_smile: :wink:
9. lis 2009 ve 21:48  • Odpověz
fru: děkuji moc :dizzy_face: a vy budete mít druhou holčičku? Taky jsem trochu doufala v něco malýho a růžovýho i Lucijana říkala, že to vidí na holčičku a jaký bylo překvapení :slight_smile: :grinning: :grinning:
9. lis 2009 ve 21:49  • Odpověz
kreksíku, děkujinky :dizzy_face: ve čtvrtek ti budu držet všecky palce, ať je mimi, kde má a všechno je zkrátka OK!!!

To samé přeju i Gabči, sluníčku....v tomto týdnu se zkrátka musí dařit!!! Všem!!!

hassy, Maxík je boží, vlasů má fakt hafoooo :dizzy_face: Brášci jak mají být :slight_smile:

taky jsem myslela na Týnku, jak jsem dávala Robika spát, jsem zvědavá, co pak napíše Peťa, jak to zvládala..ale určo dobře...děcka překvapí.. :dizzy_face:

Jdu do sprchy, tak se loučím....bobrou noc, bando, bobrou noc Peťo a Verunko :dizzy_face:
9. lis 2009 ve 21:49  • Odpověz
autor
hassy, jj, holčičku.. :slight_smile: no taťka zas doufal v něco modrýho.. :grinning:
no holt to za pár let zkusíme znova.. :slight_smile:
9. lis 2009 ve 21:50  • Odpověz
ještě jsem dočetla -
ejani, simi :dizzy_face:
S vámi mám vždycky pocit, že to bude dobrý :slight_smile:

pááá
9. lis 2009 ve 21:52  • Odpověz
Barčo, a nedáte jméno Kristýnka? :grinning:
Všem těhulkám držím palečky na kontroly, dobrou noc :slight_smile:
9. lis 2009 ve 21:52  • Odpověz
...to jediné mě také uklidňuje :grinning: :grinning: :grinning: , ale tentokrát ne tak rychle :grinning: :grinning: :grinning:
Jdu také už chrnět, dobrou !
9. lis 2009 ve 21:53  • Odpověz
fru-tatka si něco modrýho měl udělat! :slight_smile: :slight_smile:..ale ted jsem slyšela, že v "lepších rodinách" se pohlaví u dětí nemění! :grinning: :grinning: :grinning:

aj já jdu tento týden na kontrolu, ve středu..tak snad to bude dobrý.. :wink:
9. lis 2009 ve 21:53  • Odpověz
tak jsem se sem konečně taky dostala! :grinning:

Petro, velkáááááááá gratulace k takovému výkonu :slight_smile: a Verunku vítáme na svět, určitě se jí tady bude líbit, zvlášt' když má takové prima rodiče a super sestřičku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
přejeme aby rekonvalescence proběhla co nejlíp a aby to Týnečka vydržela chvíli bez maminky :sweat_smile:

Comra, posíláme pohlazení Tomíčkovi, aby ho to nebolelo :dizzy_face: :slight_smile:

Hassy, dodatečně gratulace k narození Maxíka, hned jdu juknout na fotečky :wink:

Petise, podle toho jak to vysvětlila Hanka Aco si taky myslím že tam miminečko je :grinning:

Kreksi, Sluní, budeme držet palce aby kontrola dopadla nejlíp co to jde :slight_smile: :grinning: :dizzy_face:

Lu, snad se Matýskovi udělá dobře, myslíme na vás :wink:

Barru, Gmol,jestli bude zítra dobrá konstelace tak bysme se v tom MC taky zastavili :sunglasses:
9. lis 2009 ve 21:54  • Odpověz
Romí, jasně že bude :dizzy_face: A už fakt jdu :grinning:
9. lis 2009 ve 21:54  • Odpověz
comra: jé teď ještě koukám, vy čekáte také mimi :slight_smile:, člověk tady nějaký týden nezavítá a už takových těhulek, tak vám všem přeju ať je vše OK a hezky si to užíváte :slight_smile:
Dobrou!
9. lis 2009 ve 21:55  • Odpověz
hassy, klučíci jsou úžasní :dizzy_face: Hrozně se mi líbí... oba :dizzy_face:
9. lis 2009 ve 21:55  • Odpověz
autor
míšo, jméno je zatím ve hvězdách..třeba nakonec dojde i na Kristýnku.. :grinning:
jdu se taky natáhnout, ať má dcerka víc místa na řádění..ale jestli hodlá takhle ponocovat i po porodu, tak to teda nevím.. :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: dobrou..
9. lis 2009 ve 21:57  • Odpověz
autor
romčo, čtu to až teĎ..to jsem mu taky říkala, že co si udělal, to bude mít.. :sweat_smile:
tak teda doufám, že my nejsme lepší rodina a za pár let se taťka toho fotbalisty dočká.. :sweat_smile:
9. lis 2009 ve 22:00  • Odpověz
velká gratulace k Verunce, už chápu, proč chudinka nemohla sestupovat dolů :frowning2: , Peťa je borec, klobouk dolů, ona tušila komplikace a měla pravdu :confounded: , hlavně že jsou holky v pořádku :dizzy_face:
9. lis 2009 ve 22:02  • Odpověz
petise a tobě taky moc moc gratuluji, mimčo tam je :dizzy_face: ,
9. lis 2009 ve 22:04  • Odpověz
Petise: mimčo tam je... a v pátek jdeme na utz "spolu" :wink:

Hassy: já čubrním, ty už máš v profilu 2 děti :fearful: :fearful: :dizzy_face:

holky, tak já koukám na film a vy mě tu pomlouváte :angry: :angry: :grinning: :grinning: hele mě to stačí, mám 92 cm v "pase", co chcete? :grinning: mně to vyskočí jako Zuu až poslední dva měsíce :wink: já žádný velký břicho nechci, tak nebude :grinning:
9. lis 2009 ve 22:29  • Odpověz
Gabi : jojo plánuji dlouhé, tmavé, vlnité vlasy ( nechávám dorůst ) a pupíček :wink: :grinning:

Jé vypadla Leonka kuááááá, to mě teda štve

Tak já jdu do sprchy se vylepšit :wink: tatínek je doma tak toho musíme využit a udělat ,, zadělávací" noc :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
9. lis 2009 ve 22:33  • Odpověz
jůůůůůůůůůůůů Tomísek a Matýsek jsou marodi??at' se brzy zotaví broučci :frowning2: hassy:ty jsou krásníííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a mamka je kočka :wink:
Hezký večer :slight_smile:
přijela jsem z velkého nákupu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a pokoupila jsem i nějaké dárky :wink:
samozřejmé hlavně Rozi,koupila jsem jí tu opici,která je jak živá,objímá,pusinkuje,papá,spí atd.je nádherná :slight_smile:

posílám pofoukání Tomáškovi,musel to být teda hroznej pád :pensive:
a co ta Lu a Matýsek?? :confused:

Hassy moc krásný kluci :slight_smile: :slight_smile: si velká šikulka,že to zvládáš,máš můj obdiv :wink: :wink: tak přeju klučíkům hodně zdravíčka :wink:

a zítřek ve Fenixu :slight_smile: doražte kdo budete moct :wink: a sejdem se tam teda plusminus třetí,ju??
jinak jste dobrý těhulky kdo cvičíte... já nosím dítě, tlačím kočár nebo vyšůruju podlahu... a tím to asi skončí, i když jsem si minulej tejden koupila knížku Pohybové aktivity v těhotenství :pensive: :sweat_smile:
i když asi bych měla, cvičit jako nehodlám, to říkám rovnou, ale jako rehabilitačního a něco protahovacího kvůli páteři :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Maji: malá je šikulenka!!! :slight_smile:

Hassy: malej je překrásnej :dizzy_face: :dizzy_face:

Matýska jsem te'd kontrolovala a zdá se mi, že trochu teplotu má... ale spí, tak ho nebudu budit, jen ho musíme kontrolovat.... uvidím zítra ráno co se z toho vyklube a jeslti budeme moct na srazík nebo ne...
9. lis 2009 ve 22:40  • Odpověz
jee tak Lu,přeju at je Matýsek v pořádku :wink:
ale člověka to vyděsí,když řev a nevíš co.... :confused:
mně se tohle stalo letos,když jsme byli s malou u moře.
všichni byli na výletě,já s Rozi sama,daleko od domova a Rozík dvě hodiny plakal a plakal,ale žalostně :pensive: a nepomáhalo nic :frowning2:
pak to najednou přešlo,ale já jsem byla úplně v prd...
9. lis 2009 ve 22:45  • Odpověz
jo to znám.... mě to teda bralo vždycky dost ale čím je starší tím jsem z toho špatnější :pensive:
to člověka napadaj věci, se musím vždycky kontrolovat a říkat si, že jako dítě jsem potřebovala aby byla máma v klidu, když jsem byla nemocná a teď jsem sakra máma, tak se nemůžu někde dojímat nebo zoufale koukat, ta odpovědnost je obrovská :pensive:
9. lis 2009 ve 22:54  • Odpověz
hassy:kluci jsou skvělý :dizzy_face:

dobrou
9. lis 2009 ve 22:58  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
tady mlha, že by se mohla krájet :slight_smile:
Zajímá mě, co Matýsek od lu, teplotkuje? Doufám, že ne... :fearful:
Aco, proběhla zadělávací noc?? :slight_smile: :slight_smile:
Já vám tak závidím, že se můžete zcukávat a kafíčkovat :dizzy_face:

A i pokročilejším těhulkám v tomto týdnu držím palečky, LU, Romčo.....všechny podávejte zprávy, jak mimišci rostou :dizzy_face: :dizzy_face:

jak vidím barru, zapoměla jsem pochválit Rozárku, ta je prostě krásná :dizzy_face: musela být za vílu mezi dětma nepřehlédnutelná :wink: :dizzy_face:

fru, a jak vy na baráčku? Budou nějaké fotečky? A zahradu už ste dali dokupy?

A v neposlední řadě posílám pusu Verunce-miminečku :dizzy_face: já jsem tak zvědavá, jak vypadá :sunglasses:
10. lis 2009 v 07:49  • Odpověz
ahoj

no teplotkuje Matýsek... v 11 jsem ho vzbudila pro jistotu, ikdyž mě muž přesvědčoval, že se jen zbytečně lekne, no byl pěkně horkej a měl 39, dostal čípek.... ale nepřipadalo mi, že mu to moc kleslo.....teď má 38 po ránu, ale poznat to na něm není, lítá tu jak šus :sweat_smile:
ale muž vypadá nějak divně, tak to asi chytil.. ani jeden teda není nějak extra zničenej, tak nevím co to je?? nějaká lehká viroza, jen teplota? :confused: oni ani jeden nic jinýho nemaj, tak nevím jestli něco dorazí nebo co si o tom mám myslet...

takže na srazík dneska nedorazíme :unamused:

taky čekám na fotku Verunky :dizzy_face:
10. lis 2009 v 08:13  • Odpověz
Dobré ráno,
Matýskovi posíláme uzdravovacího hubana. Hele u nás lehli snad úplně všichni, táta něco střevního, mamina včera blindila, Martin ňáká chřipka, Mates a švára taky...paráda

Hassy, krásný dětičky máš :wink:

představte si, že jsem psala sestřence k dnešním narozeninám a psala mi zpátky, že asi budou s prckem slavit spolu, páč jí v 5 praskla voda a je po příjmu a čeká, co se bude dít :slight_smile: :slight_smile: tak na ně myslím, ať to mají lehčí než Peťa
10. lis 2009 v 08:22  • Odpověz
Dobré ránko

lu:tak Matýsek i muž jsou nachlazený? u mě je to taky furt takový neurčitý, teplotu nemám, ale chraptim a rýmuju, ale mám problém tu rýmu vůbec dostat ven,drží se mi to na dutinách a jsem taková hrozně uvařená, ufuněná,schvácená, potim se...hnus stav....

terez tak to se s Elí snažte držet od rodinky co nejdál, a´t to nechytnete.s tou sestřenkou to je fakt vtipný !

petis super, mimís bude :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. lis 2009 v 08:25  • Odpověz
Agi: my nejsme nachlazený, prostě Matýsek má teplotu a my jsme takoví lehce přešlí jinak nic zatím nedorazilo... tak se modlím, aby to nebylo nic horšího

Ty to teda máš horší :frowning2:
10. lis 2009 v 08:52  • Odpověz
Dobré ráno,

Agatko: to co píšeš se nás s Lukášem drželo skoro 14 dní. Teplotu jsme ani jeden neměli, ale jak píšeš "hnus stav". Tak ať je brzy líp :wink:

Pusu i Matýskovi a Tomáškovi od Romči :dizzy_face:
10. lis 2009 v 09:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.