• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
a zkoušela jsi mu zmáčknout to ouško? možná si to tady už psala, ale dočetla jsem letem světem
10. lis 2009 v 09:03  • Odpověz
gabčo děkuju.čím jste se kurýrovali?
10. lis 2009 v 09:04  • Odpověz
Brali jsme jenom něco na kašel (STODAL) - ale my jsme se většinou rozkašlali až večer - Lukáš po 22 hod. a já přebrala štafetu kolem 24hod. Takže pár dní nic moc spaní. Jinak nám bylo spíš tak naprd a nic moc konkrétního :confounded: .
10. lis 2009 v 09:13  • Odpověz
Agi: ucho to bejt asi nemůže, zaprvý na něm nic není a zadruhý jestli jsme to chytli já a muž, tak je to nějaká viroza asi :confused:

Gmol: mně taky není nic konkrétního, jen mám intez. pocit, že se mi nic nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. lis 2009 v 09:20  • Odpověz
lu a co by na tom uchu mělo být? :wink: , to není vidět, ne? ale držím palečky, hlavně a´t to nic není

já jsem líná jak nevím co, jdu si uvařit čaj a koukáme s Ondrou na pohádku o autobusech
10. lis 2009 v 09:36  • Odpověz
Dobré ránko, šla jsem okouknout, do kdy se tu včera slavilo :grinning:

Tak Peta s Verunkou mají za sebou první společnou noc, jsem zvědavá, jak se jim vyvedla:slight_smile:

Lu, nechci strašit, ale pokud teploty budou přetrvávat, k lékaři bych s malým určitě šla. Zrovna v pátek mi říkala kamarádka, že její 2leté dceři píchali ucho a že přitom si malá na nic nestěžovala, ani že necukala, když jí na ucho šahala. Jen se Martině nelíbilo, že má "bezdůvodně" teploty,a proto k lékaři zašla...
10. lis 2009 v 09:42  • Odpověz
Agi: jakože by mělo bejt trošku červený nebo citlivý, ne? :confused:

Halkac: no když by to pokračovalo zítra nebo se to zhoršovalo tak půjdu... ale proč bysme já a a muž měli taky teplotu?? to by nebylo nakažlivý, ne? :confused: :confused:
10. lis 2009 v 09:47  • Odpověz
a to by měl mít aspoň rýmu, ne? aby se mu tam zarazila?
10. lis 2009 v 09:47  • Odpověz
Ne ne, zánět ucha by určitě nakažlivý nebyl...To ucho nemusí být červené, citlivé asi ano, ale právě ta kamarádka mi říkala, že její dcera si v pohodě nechala na ouško sahat. Ale jakmile přišli k lékaři, museli ho píchat.
Ale pokud máte teploty ty i muž,tak to asi opravdu bude "jen" nějaká viroza. Ale víš jak...pokud ty teploty budou přetrvávat, raději vyraž :frowning2:
10. lis 2009 v 10:13  • Odpověz
Lucko, Barru, Maxo: platí dneska ta Vysočanská, abych si neudělala výlet na druhou stranu Prahy a nebyla tam sama :grinning:
10. lis 2009 v 10:43  • Odpověz
lu mě na to taky mudra upozorňovala, vidět nemusí být vůbec nic, ale uvidíte sami, jak se to vyvrbí, třeba z toho nakonec nebude nic :wink:
10. lis 2009 v 10:45  • Odpověz
Ahojky :slight_smile: ,
chtěla jsem napsat dobré ráno,ale ono už bude skoro poledne. Vypadá to,že malej dospává tu angínu,to moc nespinkal,no ne že b mi to vadilo,alespoň se taky dospím,ale ten den uteče nějak rychleji. Dosnídáme a letíme k mudre na kontrolu.

Posíláme pusinku Matýskovi ať je mu lépe :dizzy_face:
lu- kdyby horečka moc neklesala,taky bych pro jistotu zašla k mudr nebo k večeru na pohotovost,může to být to ouško jak píšou holky nebo angína.Mireček měl taky jen horečku a nic jiného jsem na něm nenašla,to až na pohotovosti nám řekl doktor,že má angínu.A to já jsem ani moc dlouho nečekala (jsem hrozná panikářka a mám strach,když mají děti horečku)horečku dostal v sobotu odpolene,dala jsem mu čípek slezlo to jen na hodku,pak večer jsme dali další to zlezlo taky jen na hodku,tak jsme raději ve dvě v noci jeli.
10. lis 2009 v 11:04  • Odpověz
tak teplota mu zmizla a dělá tu pěknej bordel :rolling_eyes: :sweat_smile: :dizzy_face:
nic na něm teď nevidím, ven nepůjdeme, max. v kočárku na chvíli, pro jistotu
10. lis 2009 v 11:12  • Odpověz
ale teď koukám, že má naprasklou pusinku jako na jednom místě... vypadá to jako kdyby se trošku kousnul, ale možná to s tím souvisí.... nevím jestli na to mám něco dát?
možná tea tree oil? ale on hrozně sliní, takže se mu to asi stejně hned smyje
10. lis 2009 v 11:41  • Odpověz
gmol platíííííííííííí :slight_smile: :slight_smile:

my tam dorazíme tak na tu třetí :wink:
už se těšíme :slight_smile:
10. lis 2009 ve 12:00  • Odpověz
Barru: dík, čekám až se Lukáš probudí, dáme oběd a vyrazíme. Nechám auto na Zličíně a uděláme si dlouhý výlet metrem :grinning:
10. lis 2009 ve 12:04  • Odpověz
Lu - jestli to je jen malá ranka, kašlala bych to...A mrkni mu do pusinky, jestli nemá afty:frowning2: Prvním příznakem jsou horečky a pak znět v pusince (afty, ranky ...) Je to chuťovka, se kterou se většinou nic nedá pořádého dělat - jen ulevovat a počítat dny, kdy to konečně přejde.
10. lis 2009 ve 12:05  • Odpověz
Ahoj,

lu snad to bude jen viróza a vám bude brzo všem dobře.

Sem samice na prd, instinkty selhaly přišla mrcha. :grinning: :grinning:
10. lis 2009 ve 12:16  •  2 děti  • Odpověz
Halkac: jojo, afty to je chuťovka, právě si tím procházíme :angry: :angry: :angry: :frowning2: . už pět dnů nespíme, nejíme, teploty, nálada pod psa. Takže počítám ty dny..
10. lis 2009 ve 12:28  • Odpověz
Jéžiš, to mi uteklo :astonished: Chudinka malá !!! Co jí dáváš na zmírnění?
10. lis 2009 ve 12:29  • Odpověz
Luci, však ty tu mrchu skolíš :grinning:
10. lis 2009 ve 12:30  • Odpověz
Ingrid: a to je taky virovýho původu? to musí být děs :unamused:
Luci a kdy máš ovu? já vůbec nevím kdy....ale otěhotněla jsem 4 dny po začátku menzes..a pak se v tom vyznejte
10. lis 2009 ve 12:31  • Odpověz
No my ovu nestihli a myslím že ji mám tak 12 den

ingrid chudinka málá krásná Márinka, snad bude brzo líp.
10. lis 2009 ve 12:33  •  2 děti  • Odpověz
No jo, labell, musíš lovit ovu a pak máš zbraň na mrchu v ruce :grinning:
10. lis 2009 ve 12:34  • Odpověz
Luci, já bych to zkusila těsně jak skončí MS, u hodně holek to zabralo :wink:
10. lis 2009 ve 12:36  • Odpověz
no afty nevidím, na ranku jsem mu dala trochu toho oleje a zvýšila jsem mu dávku Imunoglukanu... jinak je vysmátej, tak uvidíme k večeru
10. lis 2009 ve 12:40  • Odpověz
já vím, my sme se rozhoupali pozdě, ale Amelka byla taky až 20 DC, tak sem si říkala že by to mohlo vyjít. :grinning:
10. lis 2009 ve 12:40  •  2 děti  • Odpověz
hm, koukám, že to je alchymie
10. lis 2009 ve 12:42  • Odpověz
Labell, tak pro jistotu lovte ovu co druhý den :grinning:
10. lis 2009 ve 12:43  • Odpověz
holky teď jsem narazila na tenhle článek, tak kdybyste někdo měl nebo uvažoval o koupi kočárku McLaren :fearful:

http://www.novinky.cz/ekonomika/183955-v-cr-se-prodavaji-kocarky-ktere-mohou-detem-amputovat-prsty.html
10. lis 2009 ve 12:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.