• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
halkac :grinning: :grinning: :grinning: . No musíme na to jít zodpovědněji. :grinning: Kdyby to vyšlo teď, tak by by v srpnu jako Míša.
10. lis 2009 ve 12:46  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky

také čekám na fotečku Verunky berunku ale je mi jasné že bude déle :wink:

Jako my opět vstávaly ve 12hod a Jája šla spát kolem půlnoci, my s manžou až po jedné. Takže Petisko jojo zadělávací noc byla :wink: už druhá tak uvidíme :grinning:

Já už nevím co mám s tím dítětem dělat, v kočárku chrápat nebude, to buď čučí nebo se šponuje že chce ven. Po obědě taky ne a večer je živá a když jí naženu do postele stejně tady vyvádí jak potrhlá. No takže dneska bude u nás hlídat děda a my s babí jedeme na Jacksona, tak musím říct dědovi ať se jí pokusí uspat kolem té 21hod. Je mu to vždy šlo, on na ní působí vždy takovým uklidňujícím způsobem.

Lucí, nesmutni ono se to určo brzy povede. Já tedy nějak ovu nepočítám, s manžou to ani nejde když není některé večery doma. Prostě zaděláváme jak máme chuť a hotovo :wink: :slight_smile:

Lidu, Jaruška má tedy pravdu. Já bych také radši vlítla k Dokině. Přeci jenom když kolísají u dětí takové teploty na něco to ukazuje a u zánětu ouška ani nemusí mít rýmu. Zánět je většinou virového původu ne jen z rýmy. Jasmínka si také na ouško nešahala až pak vlastně dva dny po tom co jí to pomalu začínalo. A musím říct že u nás byl průběh jako u vás. Nejřív bylo blbě mě, pak Jájince píchali ouško a pak lehl i manža. Prostě virozka, jenže lidské tělo se s tím popere o hodně lépe než telíčko dítěte :wink:
10. lis 2009 ve 12:54  • Odpověz
Lucí, Míša je ve znamení Lva nebo už Panny? Já jsem práve v září, tak jsem si také říkala že by bylo fain kdyby druhé bylo v Panně jako maminka, protože Jájinka je Kozorožka jako táta
10. lis 2009 ve 12:56  • Odpověz
hani já bych jí asi po obědě prostě spát nedala a postupně bych jí upravovala vstávání a večerku na rozumnou hodinu.

mimochodem u nás se dneska nespí a to vstával v 7, uf....vyloženě mi chce ulehčit to kurýrování :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. lis 2009 ve 12:58  • Odpověz
právě jdu od ní, se probudila bolestí, řvala jak tur, jsem nemohla na ní ani sáhnout :rolling_eyes: . HOlky, tohle fakt nikomu nepřeju, to musí být bolest jak prase, v puse afty, červený, nateklý dásně, skoro nemluví, jí to bolí u toho a když něco řekne, tak šišlá. Nejí, naštěstí pije. Dávám jí Tantum verde a Kamistad-ústní gel, plus RIboflavin. Jenže jak píše halkac, ničím tu nemoc nezkrátím, musí si to moja láska přetrpět až do konce. Chytila to od její kamarádky, ale ani se navzájem nedotkly, jen byly v jedný místnosti.
LU: ona je aftozní stomatitida s aftama a potom ještě jedna, která je virová a bez aftů, jen nateklé dásně, tak to je taky maso
10. lis 2009 ve 12:59  • Odpověz
Ingrid: beruška malá, to musí být fakt maso :frowning2:
10. lis 2009 ve 13:02  • Odpověz
Hani a jak to tedy máte s tím spaním :astonished:? Já nějak nestíhám dočítat...
10. lis 2009 ve 13:03  • Odpověz
holky a ondra je totál vysmátej, že si může hrát s hračkama a furt na mě volá maminko a když se podívám,tak se hodně usměje a zase si hraje, ten je vyčůranej !!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. lis 2009 ve 13:04  • Odpověz
Agi,no já si prostě budu muset chtě nechtě přivstat ikdyž nejsem vyspalá a vzbudit jí, jenže já jsem třeba vzhůru kolem 7hod když manža vstává do práce ale mě je jí líto budit. Když ona spinká jak andílek, ale bohužel budu muset přitvrdit. Protože už máme totálně otočený den a to nejde. Vstává v poledne, obědvá kolem 15hod, to je děs :angry:

Ingrid, moc na vás a hlavně na Mariannku myslíme, chuďátko. Tohle je tak hnusná nemoc. Ale bohužel jak píšeš musí si beruška projít celým průběhem. Teda já mám až slzy v očích, vím jak tenkrát to bolelo mě. A ona je ještě taková malinká :cry: :cry:
10. lis 2009 ve 13:05  • Odpověz
ingrid :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: , chudinka...a ten gel jí můžeš dávat furt? aby měla tu pusinku co nejvíc znecitlivěnou? a co cucat něco studeného? nebo zmrzlinku?
10. lis 2009 ve 13:06  • Odpověz
Hani to by mě škráblo asi..včera šla Amelka spinkat ve 22, byla strašně hodná, věděla že už by měla dávno spát. Bylo to ale vyjímečné, su ráda že chodí spinkat ve 20.
Míša je lev.
Smutná nejsu, snažili sme se vlastně jen jeden den :wink:
10. lis 2009 ve 13:08  •  2 děti  • Odpověz
iIgrid, my to měli v létě - tedy Jonda. Opravdu přísahám, že protivnější nebyl ani při zápalu plic :frowning2: Měl hnis v dásních, afty, nejedl...naštěstí pil. Dávala jsem to samé co ty + fialku. Ta myslím dost pomáhala.
10. lis 2009 ve 13:08  • Odpověz
Kačí, no prosím Tě. Madam nechce jít spát dřív než kolem půlnoci, vstává kolem oběda. Problém byl v tom že jak dříve nespala přes den, tak poslední dobou unavou usnula kolem 17hod, spala do 20hod a pak samozřejmě byla vyspalá a chodí tím spát čím dál později a já jí to pořád nemůžu přehodit. Když jsem chtěla aby vstala dřív a šla spát tedy po obědě tak to nechce, ani v kočáře neusne.
10. lis 2009 ve 13:08  • Odpověz
teda holky, kdyby mi Mája každý den poob. nespala min.1,5 hoďky, tak si hodím mašli :grinning: . Takhle jí mrsknu do postele a začnu tady lítat jak blázen: dovařit, vyvěsit, poklidit, vytřít, vyžehlit, vysprchovat, vykoníkoat....no prostě práce až nad hlavu :wink:
10. lis 2009 ve 13:10  • Odpověz
Ahoj!

Ingrid, to je strašné :cry: :cry: :cry: Synovec prořval x nocí ... ten Kamistad mám odzkoušený na sobě a je super. Ale třeba si vůbec nedokážu představit, jak bych ho rvala Matýskovi na XXX aftů :pensive:
Ale z mastiček, co jsme vyzkoušela, je opravdu nejlepší i my přišlo, že se mi aft zahojil o asi dva dny dřív.
10. lis 2009 ve 13:10  • Odpověz
Ingrid: :frowning2: :frowning2:

Aco: k dr. půjdeme pokud by se něco vyjevilo, teď nemá teplotu, vypadá naprosto normálně.... uvidíme večer, kdyby mu vylítla teplota nebo horečka nebo se něco objevilo, tak samo půjdeme, ale dr. mi sama řekla, že na něm asi nic neuvidí (na všecko co ji napadlo se mě po telefonu vyptala), tak že je to na mě, abysme něco nechytli, že tam má hodně dětí s chřipkou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. lis 2009 ve 13:12  • Odpověz
... mi přišlo :angry: :angry: :angry: :angry:
10. lis 2009 ve 13:12  • Odpověz
Aha - to je fakt síla :frowning2: No ale udělat s tím něco musíš, to je jasné...Já bych asi zkusila toto:nenechat ji spát v těch 17 hodin. Udělat maximum pro to, aby vydržela...jít třeba na bazén, do hospůdky, někam na návštěvu apod. A dát ji spát až třeba v 19 hodin a to už by mohla vydržet spát celou noc.
No říká se, že část dětí kolem 2. roku přestává spát přes den :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. lis 2009 ve 13:13  • Odpověz
Luci, no mě taky hrabe, neboť máme totál přehozený den a hlavně s manžou nemáme pro sebe večer ani chvilku že. Ale jak jsem psala prostě budu muset se přemoci, vzbudit jí brzo ráno, přimět jí aby si schrupla bo obědě a ne k večeru a zas jí přimět usnout kolem 21hod jak chodívala dříve
No tak vidíš, my zatím dvakrát tak uvidíme :wink: :slight_smile: Neboj budeme určo bříškovat spolu :wink:

Ingrid, já se tedy také přimlouvám za genciánku, na tohle pomáhá výborně
10. lis 2009 ve 13:14  • Odpověz
no teda halkac, taky drsný průběh, chudinka malej. Zmrzlinku jí zkusím dát, jen aby jí nechtěla pořád :sweat_smile: . Kamistad mi nosí sama,že mám dát gelík, ona pozná, že jí pomůže.A Tantum jí stříkám rozrašovačem, tamponem to nešlo, nedala se.
Sylvinko: co ti přišlo?
10. lis 2009 ve 13:16  • Odpověz
Lu, tak držím pěsti, ať to byly jen zuby. Víš, mně ten křik "z ničeho nic", který jsi popisovala, neudivuje. U nás je celkem častý. Děcka kvůli něčemu začnou ječet a pak se už ta náladička táhne další hodiny...spustí pak brek zčistajasna kvůli všelijaké prkotině.
Matýsek mi usnul v kočáře po plavání (vstával v šest) a před čtvrt hodinou ho vzbudila vrtačka u hlavy :angry: :angry: :angry: Vzápětí začalo lít, borci za oknem v dešti nedělají (což se jim nedivím) a je tu ticho a Matýsek s dudlem protivný jak já nevím co (abych nebyla sprostá). Ach jo :confounded:
tak to my chceme ještě absolvovat tu imunolgii tenhle měsíc a pak zkusit počít....otázka je, co nám tam řeknou
10. lis 2009 ve 13:18  • Odpověz
Tady bude těhulinek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. lis 2009 ve 13:19  • Odpověz
Kačí, no já nevím co si to právě navykla chodit spát kolem té 17hod, dřív nespala celý den a chodila hezky spinkat kolem té 21hod. No nějak to provedu, spíš jde o to, jí prostě vzbudit brzo, udržet celý den čilou, nebo ať si jde hajnout po obýdku a vydržet hezky na koupání a pak hajat až do rána.
Ikdyž o víkendu se nám s Martíkem stalo, že vstávala kolem 9hod. Schrupla si po obědě ani ne na hodinku a stejně šla spát večer kolem 23hod :sweat_smile: :confused: Já nevím, máme doma prostě sovu no
10. lis 2009 ve 13:21  • Odpověz
Halkac: zuby to nebudou, když mně a mužovi bylo ráno taky divně.... teď už skoro nic necejtím, tak fakt nevím...
on byl protivnej asi proto, že mu bylo divně a pak jak dorazila teplota, tak byl docela mimo... ale od rána je jak vyměněnej, jsem zírala jak tu lítal... asi je to normální, že děti mají silnější reakce a rychle jim to třeba vylítne a pak zas spadne... aspoŇ moje mamka to tak říkala :confused:

u nás brek jen tak nebývá.... možná někdy pofňukávání, kdyby se nudil, ale to teď už ani moc nedělá, to spíš začne obracet byt naruby :stuck_out_tongue_closed_eyes: tohle byl řev hroznej, ale možná ho prostě bolela hlava a tělíčko a nebo mu bylo šoufl od žaludku... i když jí normálně zatím...

Ingrid: to je hrozný, musíte z toho bejt obě zničený :confounded: ještě že aspoň pije

Aco: když ráno vzbudíš a pak se jí ten režim obrátí, tak se i Ty víc vyspíš a pak už Ti nebude vadit vstávat v 7
10. lis 2009 ve 13:25  • Odpověz
Haničko, to teda máte sovici-opici :grinning:
To víš, venku je teď tma brzo, já jsem v pět odpoledne taky zralá na postel, se nedivím, že si chce jít Jasmínka dáchnout :grinning: Anebo jí prostě nech v těch pět prospat jen na "nejnutnější" dobu a pak šupky hupky z pelíšku !Tak držím pěstičky - protože jak jsi psala, to už na sebe s Martíkem nemůžete mít ani zbla času.

Sylvi - ať žijí opravy domů přes poledne!!!
10. lis 2009 ve 13:26  • Odpověz
aco máme podobný problém se spinkáním. Vždycky mám radost,když se mi povede malého uspat krásně po osmé večer,spinká ráno do do půl osmý (v noci tedy s přestávkama na kojení),a po obědě chodí ve dvanáct na hodku až dvě.No a takhle nám to pěkně jde vždy,tak zhruba 4 dny pak přijede tatínek a vše je v háji. Večer malej nechce spinkat,většinou usíná až po desátý nebo kolem jedenáctý a samo že spinká skoro do oběda. Ale někdy se vzbudí i po osmé ráno po obědě usne až v půl druhý a večer stejný problém.Když ho po obědě spinkat nedám je hrozně protivný večer sice padne únavou,ale tak za hodinu a půl se začne probouzet a pořád k němu běhám.Tak bych řekl,že nejlepší pro nás je vstávat brzy,ale nevím jak udržet tu pravidelnost. Se manža vždy urazí,když mu řeknu,že malej krásně spinká,když tu není.No já ho chápu,taky by mě to asi mrzelo,kdyby mi to někdo řekl,ale je to prostě,tak.
10. lis 2009 ve 13:33  • Odpověz
Kačí, Lu - no musím přiznat že jsem z toho taky totál hotová, já vstanu někdy i v těch 9hod, ale pak jsem blbá. Týýý jo ale půl dne v prd.... pořádně nic neuděláš, ven chodíme kolem 14hod, pak se vrátíme a jakoby obědvá, no děs. No nic, já jdu dodělat guláš a něco tady poklidit. Přijdou naši a já nemám ráda ani ten můj pracovní bordýlek jak říká manža. Ale moc se těším že si s mamčou uděláme hezký večer, jen my dvě. To už jsme moooc dlouho neměly.

Jé a třeba mi v bříšku už klíčí skříteček :wink: :grinning: No nesmím na to myslet :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

Tak zatím papa
10. lis 2009 ve 13:34  • Odpověz
Michlas, ty a víš že máš pravdu, teď už teda je to jedno jestli je Martík doma nebo ne, teď to má totál přehozený. Ale dřív když manža nebyl doma tak usínala i ve 20hod. Když je manža doma tak Jája prostě ožije, tím jak ho nevidí celý den a chce být s ním co nejdéle no :slight_smile:

A teď už fakt musím jít :slight_smile:
10. lis 2009 ve 13:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.